Sprzątanie po zgonach Gdynia

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Gdynia. Jak działać w przypadku śmierci samobójczej? Skuteczna dezynfekcja miejsca zgonu

Zgon w mieszkaniu? Zadzwoń po pomoc do profesjonalnej firmy sprzątającej miejsca po zgonie w Gdyni. Kastelnik oferuje całodobowe usuwanie niebezpiecznych mikroorganizmów z mieszkań osób zmarłych, ale to nie tylko. Wielu klientów po wyniesieniu ciała decyduje się również na utylizację mebli oraz dezynfekcję publicznej klatki schodowej. Ciało w stanie rozkładu wydziela trupi jad i nie ma znaczenia, czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych, czy w wyniku zabójstwa.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Jakiego rodzaju meble najczęściej zabieramy do utylizacji?

 • Stare meblościanki, pufy, narożniki;
 • Łóżko do spania i fotele;
 • Meble z kuchni wraz ze słoikami;
 • Ubrania zmarłej osoby i cała zawartość szafy;
 • Dywan, materac i inne materiały tekstylne.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach w Gdyni

Zastałeś zwłoki w mieszkaniu? Nie panikuj tylko zadzwoń po lekarza i zleć usługę tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Gdynia. Profesjonalne sprzątanie po zmarłych to usługa kompleksowa, na którą składa się usuwanie śladów krwi, nieprzyjemnej trupiej woni oraz wywóz odpadów skażonych.

Nie każdy wie, jak dużo skażonych przedmiotów znajduje się w mieszkaniu po zmarłej osobie. Brudny z krwi koc, dywan poplamiony płynami ustrojowymi czy pościel ze śladami biologicznymi to rzeczy skażone, które należy poddać utylizacji termicznej. Technicy sprzątania miejsc śmierci oferują także opróżnianie mieszkań po zmarłych i wywóz gabarytów w ramach transportu ADR.

dezynfekcja po zgonach w Gdyni

Wszystkie skażone przedmioty przewożone są w specjalnych kontenerach z oznaczeniem o niebezpieczeństwie biologicznym. Przed wejściem do mieszkania po zgonie stawiana jest tabliczka ostrzegawcza o odbywającej się tam dezynfekcji po zgonie.

Jak widać, dezynfekcja po zgonach w powiecie Gdynia to skomplikowane zadanie złożone z różnych czynności. Najlepiej powierzyć je specjalistycznej firmie sprzątającej oferującej odkażanie miejsc śmierci.

Usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów, element niecodziennego sprzątania

Śmierć to zazwyczaj wstrząsająca informacja dla bliskich zmarłego i w związku z nią stoją przed rodziną wyzwania, nie tylko pokroju duchowego, ale także związane z codziennym życiem. Usuwanie zagrożenia bakteriologicznego to jedno z najważniejszych elementów tego niecodziennego sprzątania. Gdzie szukać pomocy po zgonie w domu?

Po co zamawiać dekontaminację pomieszczeń po śmierci?

Profesjonalne sprzątanie po zgonach Gdynia oraz dekontaminacja pomieszczeń to usługi, które Kastelnik świadczy w celu pomocy osobom, które chcą skorzystać z usuwania chorobotwórczych drobnoustrojów z miejsca zgonu. Śmierć w prywatnym mieszkaniu to często trujące związki chemicznie w powietrzu i realne zagrożenie dla pozostałych przy życiu mieszkańców.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Kastelnik oferujemy nie tylko wynoszenie mebli z mieszkania zmarłej osoby, ale również pełną dezynfekcję skażonych powierzchni. Każdy technik sprzątający miejsce zgonu ma ogromne doświadczenie i wie, jak usunąć ptomainy i nieprzyjemne zapachy.

Oferty sprzątania po zgonach Gdynia

Pracownik w trakcie wykonywania ozonowania.

Sprzątanie po zmarłych na terenie Gdyni Orłowo

Dezynfekcja po zwłokach jest konieczna w przypadku rozkładu zwłok, ale również stosuje się ją, nawet gdy ciało zabrano szybko w celu odświeżenia powietrza. Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych osobach oraz zamgławianie suchą mgłą to najbardziej popularne metody dekontaminacji nie tylko na terenie Gdyni Orłowo, ale również w innych dzielnicach miasta.

Trujące związki chemiczne mogą być wszędzie, dlatego warto zastosować odkażanie środkiem biobójczym np. nadtlenkiem wodoru, który jest rozprowadzany za pomocą suchej mgły.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wygląda dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie?

Sprzątanie mieszkań po zgonach Gdynia - pomagamy całodobowo.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania mieszkań i dezynfekcji patogenów z powietrza.

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu po zgonie Gdynia

Oferujemy ekspresowy kontakt 24/7 i wycenę wraz z przygotowaniem kosztorysu prac. Działamy dla osób prywatnych, Spółdzielni Mieszkaniowych, firm, a także podmiotów państwowych m.in. w takich rejonach Gdyni jak np.: Grabówek-Leszczynki, Witomino, Meksyk i Port.

Sprzątanie po zgonach Gdynia

Bezpieczne sprzątanie mieszkań po zwłokach w domu klientów

Ozonowanie po samobójcy to część całościowej usługi sprzątanie po zgonie. Odkażanie ozonem jest skuteczne w związku z usuwaniem niebezpiecznych mikroorganizmów, a w tym jadów trupich. W ich skład wchodzą toksyczne substancje, takie jak: kadaweryna, czy putrescyna.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jaka jest historia ozonu?

Ozonowanie z użyciem przemysłowych generatorów ozonu ma także zbawienny wpływ na brzydkie zapachy, które nierzadko powstają pod wpływem gnicia zwłok.

Sprzątanie po zgonach Gdynia – jak zamówić?

W obliczu przykrego wydarzenia życiowego, jakim jest zgon, wiele osób jest pogrążone w głębokiej żałobie, przez co szuka pomocy u specjalistów. Organizacja pogrzebu, czy usuwanie konsekwencji śmierci to zadanie dla profesjonalnych przedsiębiorstw.

Usługi dezynfekcji przedmiotów pozostawionych przez zmarłego

Bałagan, który zostawił po sobie zmarły mieszkaniec. Wszystko przeznaczone do zutylizowania.

Dezynfekcja mieszkania zanieczyszczonego płynami ustrojowymi

Technicy Kastelnika od roku 2013 realizują sprzątanie po zgonach w Gdyni wraz z dogłębną dezynfekcją, a także usuwanie śladów krwi i opróżnianie mieszkań po zmarłych. Dzięki uruchomieniu infolinii działającej całodobowo przez 365 dni w roku można skontaktować się z nami natychmiastowo.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: 7 miejsc, gdzie sprawdzi się ozonowanie?

Nasz BOK chętnie udzieli wszystkich niezbędnych informacji oraz umówi jak najszybszy termin realizacji. Zadzwoń i dowiedz się, jak możemy pomóc!

Ślady krwi po zwłokach na podłodze wymagają sprzątania i dezynfekcji

Zaschnięta krew na płytkach podłogowych w toalecie publicznej.

Dezynfekcja miejsca zgonu – kiedy wykonać?

Bez względu na to, z jakim rodzajem zgonu mamy do czynienia będzie on niósł za sobą różne skutki. W przypadku śmierci samobójczej ślady krwi lub innych tkanek mogą być dla niejednego z nas przerażające. Niewskazane jest w tej sytuacji, aby czyścić posadzki, czy też inne wyposażenie mieszkania lub domu samodzielnie.

Czyszczenie po zmarłych w Gdyni

W ramach wykonywanych prac związanych ze sprzątaniem mieszkań po zmarłych osobach zwracamy szczególną uwagę na dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni. Niezwykle ważne jest doczyszczanie podłóg, czy dywanów.

Gdynia: firma sprzątająca w pomieszczeniach z ciałem ludzkim w stanie rozkładu

W niektórych przypadkach, gdzie ciało leżało długo, dochodzi do zaawansowanego rozkładu zwłok, a w tym powstanie plam opadowych, płynów gnilnych i czerwi. Po ich usunięciu konieczne jest stałe pozbycie się niektórych elementów wyposażenia mieszkania np. dywanu, łóżka, czy też sofy. Czasami dochodzi do takich sytuacji, gdzie musimy zrywać podłogi lub tapety, by pozbyć się uciążliwego zapachu śmierci.

Jaki jest zapach martwego ciała po długim czasie leżenia?

Należy pamiętać, że to pytanie należy do mało przyjemnych. Zapach trupa otaczający pomieszczenie to niemiły zapach. Zapach martwego ciała, które leży dłuższy czas, można opisać jako podobny do zapachu zgniłych jaj lub rozkładającego się mięsa zwierząt. Przesiąkają nim ściany, meble, a także wiele przedmiotów w pobliżu zmarłego. Cały proces gnicia ciała powoduje, że bezpieczeństwo osób trzecich jest zagrożone.

Czytaj także: sprzątanie mieszkań zaniedbanych

W takim przypadku należy profesjonalnie podejść do sytuacji i bez zbędnej zwłoki poszukać usługi sprzątania, najlepiej firmy oferującej sprzątanie po zmarłych w Gdyni, która ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie usług. Profesjonalna dezynfekcja z użyciem odpowiednich środków chemicznych gwarantuje prawidłowe usunięcie śladów i zapachów po zwłokach.

Jak w Gdyni znaleźć usługi dezynfekcji pomieszczenia? Całodobowa infolinia firmy Kastelnik rozwiąże Twój problem

Zapach martwego ciała wydobywający się z pomieszczenia spowodowany jest uwolnieniem gazów z rozkładającej się tkanki. Ten gaz zawiera siarkowodór, metan i amoniak. Bakterie, które są aktywne w procesie rozkładu, również wytwarzają te gazy.

Usunięcie takich substancji po zwłokach w mieszkaniu wymaga czyszczenia specjalnymi środkami, które posiadać może jedynie wykwalifikowana firma świadcząca usługi sprzątania po zgonach w Gdyni. Dezynfekcję nie można przeprowadzać na własną rękę, ponieważ nie ma się gwarancji bezpieczeństwa takiej, jaką dają profesjonalne firmy.

Zapach trupa może być również spowodowany innymi czynnikami, takimi jak to, co nosili lub jedli przed śmiercią, jak długo byli martwi i czy doszło do jakiegoś zatrucia powodującego śmierć.

Dezynfekcja mieszkania z nieprzyjemnego zapachu w Gdyni

Robaki na łóżku rozmnażające się pod wpływem gnicia ciała zmarłego.

Jak usunąć obrzydliwy zapach z martwego ciała?

Kiedy człowiek umiera, jego ciało zaczyna się rozkładać i wydzielać nieprzyjemny zapach. Dzieje się tak, ponieważ bakterie w ciele zaczynają się rozprzestrzeniać i wytwarzać szkodliwe drobnoustroje.

Ważne jest, aby zachować czujność na rozkład martwego ciała, szczególnie w czasie upałów. W czasie upałów rozkład może nastąpić w mniej niż tydzień.

Czytaj także: opróżnianie mieszkań po zgonach

Kiedy ktoś umiera w domu, trzeba się zająć ciałem. Ten proces zazwyczaj obejmuje wezwanie profesjonalnej firmy, która ma doświadczenie w sprzątaniu po zmarłych. Ważne jest, aby jak najszybciej pozbyć się zapachu śmierci z domu, ponieważ jeśli będzie się utrzymywał, może spowodować, że ludzie zachorują, a w końcu sami mogą stać się ofiarami zgonu.

Najlepszym sposobem na niechciany zapach jest ozonowanie po zgonie wykonywane przy pomocy przemysłowych generatorów ozonu.

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik:

 • sprzątanie po zgonach Gdynia;
 • czyszczenie po zgonie woj. pomorskie;
 • dezynfekcja po zmarłym w domu;
 • odkażanie mieszkania po zmarłych;
 • ozonowanie po rozkładzie zwłok;
 • zamgławianie pomieszczeń;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcy;
 • czyszczenie po zgonach w pracy;
 • sprzątanie po samotnej śmierci w mieszkaniu;
 • dezynfekcja po jadzie trupim;
 • usuwanie much plujek po gniciu zwłok.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest w miastach:

Certyfikat dezynfekcja po zgonie Gdynia.

Certyfikat dekontaminacja pomieszczeń. Dezynfekcja po zgonach w Gdyni.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Przed skorzystaniem z usługi sprzątanie po zgonach mamy wiele pytań i zastanawiamy się, czy ekipa sprzątająca zdoła nam pomóc. W ramach przybliżenia tematu czyszczenia funeralnego przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Usługi sprzątania w Gdyni

Ile kosztuje czyszczenie po zmarłym?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt ozonowania i dezynfekcji pomieszczenia po zgonie zaczyna się od 700 zł w przypadku podstawowej usługi i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego wyposażenia mieszkania.

Jak usunąć drobnoustroje po śmierci w domu?

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń po zgonie eliminuje groźne drobnoustroje, patogeny w tym trupi jad. Zabieg odkażania można przeprowadzić za pomocą preparatów opartych o czwartorzędowe sole amoniowe w pełnym spektrum działania na wirusy i bakterie.

Zamów sprzątanie po zmarłym w woj. pomorskim już teraz!

Sprzątanie po zgonach Gdynia i województwo pomorskie z zachowaniem wszelkich zadań BHP i zasad obowiązującego prawa.

Kompleksowe sprzątanie po zgonach Gdynia

Zachęcamy do kontaktu poprzez całodobową infolinię, gdzie można uzyskać wszystkie niezbędne informacje, a także można uzyskać bezpłatną wycenę już w 20 minut!

Zamów usługę sprzątania w pomieszczeniu, w którym czuć nieprzyjemny zapach bakterii po zmarłym

Kompleksowe sprzątanie mieszkań po zmarłych

Brudna łazienka jest źródłem wielu chorób.

Zamgławianie po zgonie jest jedną ze stosowanych przez nas zabiegów podczas usuwania konsekwencji śmierci. Wykonujemy to z pomocą fumigatora i suchej mgły, poprzez którą emitowany zostaje środek odkażający z nadtlenkiem wodoru.

Dezynfekcja po zgonach Gdynia sprzątanie 24h

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych Pomorskim!

Ciało w stanie gnicia pozostawiło ślad wymagający dezynfekcji pokoju

Miejsce, w którym znaleziono długo leżące martwe ciało.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,8
  Rated 4.8 out of 5
  4.8 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent75%
  Very good25%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%