Sprzątanie po zgonach Gdynia

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Gdynia. Jak działać w przypadku śmierci samobójczej? Skuteczna dezynfekcja miejsca zgonu

Śmierć to zazwyczaj wstrząsająca informacja dla bliskich zmarłego. W związku z nią stoją przed nami wyzwania, nie tylko pokroju duchowego, ale także związane z codziennym życiem. Sprzątanie po zgonach Gdynia i woj. pomorskie jest usługą, którą świadczymy w celu pomocy osobom, które chcą skorzystać z usuwania chorobotwórczych drobnoustrojów z miejsca zgonu. Dezynfekcja po zwłokach jest konieczna w przypadku rozkładu zwłok, ale również stosuje się ją, nawet gdy ciało zabrano szybko w celu odświeżenia powietrza. Oferujemy ekspresowy kontakt 24/7 i wycenę wraz z przygotowaniem kosztorysu prac. Działamy dla osób prywatnych, Spółdzielni Mieszkaniowych, firm, a także podmiotów państwowych m.in. w takich rejonach Gdyni jak np.: Grabówek-Leszczynki, Witomino, Meksyk i Port.

Sprzątanie po zgonach Gdynia

Sprzątanie po zgonach Gdynia – jak zamówić?

W obliczu przykrego wydarzenia życiowego, jakim jest zgon, wiele osób jest pogrążone w głębokiej żałobie, przez co szuka pomocy u specjalistów. Organizacja pogrzebu, czy usuwanie konsekwencji śmierci to zadanie dla profesjonalnych przedsiębiorstw. Technicy Kastelnika od roku 2013 realizują sprzątanie po zgonach w Gdyni wraz z dogłębną dezynfekcją, a także usuwanie śladów krwi i opróżnianie mieszkań po zmarłych. Dzięki uruchomieniu infolinii działającej całodobowo przez 365 dni w roku można skontaktować się z nami natychmiastowo. Nasz BOK chętnie udzieli wszystkich niezbędnych informacji oraz umówi jak najszybszy termin realizacji. Zadzwoń i dowiedz się, jak możemy pomóc!

Dezynfekcja miejsca zgonu – kiedy wykonać?

Bez względu na to, z jakim rodzajem zgonu mamy do czynienia będzie on niósł za sobą różne skutki. W przypadku śmierci samobójczej ślady krwi lub innych tkanek mogą być dla niejednego z nas przerażające. Niewskazane jest w tej sytuacji, aby czyścić posadzki, czy też inne wyposażenie mieszkania lub domu samodzielnie. Ozonowanie po samobójcy to część całościowej usługi sprzątanie po zgonie. Odkażanie ozonem jest skuteczne w związku z usuwaniem niebezpiecznych mikroorganizmów, a w tym jadów trupich. W ich skład wchodzą toksyczne substancje, takie jak: kawaderyna, czy purtescyna. Ozonowanie z użyciem przemysłowych generatorów ozonu ma także zbawienny wpływ na brzydkie zapachy, które nierzadko powstają pod wpływem gnicia zwłok. 

Czyszczenie po zmarłych w Gdyni

W ramach wykonywanych prac związanych ze sprzątaniem mieszkań po zmarłych osobach zwracamy szczególną uwagę na dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni. Niezwykle ważne jest doczyszczanie podłóg, czy dywanów. W niektórych przypadkach, gdzie ciało leżało długo, dochodzi do zaawansowanego rozkładu zwłok, a w tym powstanie plam opadowych, płynów gnilnych i czerwi. Po ich usunięciu konieczne jest stałe pozbycie się niektórych elementów wyposażenia mieszkania np. dywanu, łóżka, czy też sofy. Czasami dochodzi do takich sytuacji, gdzie musimy zrywać podłogi lub tapety, by pozbyć się uciążliwego zapachu śmierci. 

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik:

 • sprzątanie po zgonach Gdynia;
 • czyszczenie po zgonie woj. pomorskie;
 • dezynfekcja po zmarłym w domu;
 • odkażanie mieszkania po zmarłych;
 • ozonowanie po rozkładzie zwłok;
 • zamgławianie pomieszczeń;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcy;
 • czyszczenie po zgonach w pracy;
 • sprzątanie po samotnej śmierci w mieszkaniu;
 • dezynfekcja po jadzie trupim;
 • usuwanie much plujek po gniciu zwłok;
 • opróżnianie mieszkań po zgonach.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Przed skorzystaniem z usługi sprzątanie po zgonach mamy wiele pytań i zastanawiamy się, czy ekipa sprzątająca zdoła nam pomóc. W ramach przybliżenia tematu czyszczenia funeralnego przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile kosztuje czyszczenie po zmarłym?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt ozonowania i dezynfekcji pomieszczenia po zgonie zaczyna się od 700 zł w przypadku podstawowej usługi i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego wyposażenia mieszkania.

Jak usunąć drobnoustroje po śmierci w domu?

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń po zgonie eliminuje groźne drobnoustroje, patogeny w tym trupi jad. Zabieg odkażania można przeprowadzić za pomocą preparatów opartych o czwartorzędowe sole amoniowe w pełnym spektrum działania na wirusy i bakterie.

Zamów sprzątanie po zmarłym w woj. pomorskim już teraz!

Sprzątanie po zgonach Gdynia i województwo pomorskie z zachowaniem wszelkich zadań BHP i zasad obowiązującego prawa. Zachęcamy do kontaktu poprzez całodobową infolinię, gdzie można uzyskać wszystkie niezbędne informacje, a także można uzyskać bezpłatną wycenę już w 20 minut! Zamgławianie po zgonie jest jedną ze stosowanych przez nas zabiegów podczas usuwania konsekwencji śmierci. Wykonujemy to z pomocą fumigatora i suchej mgły, poprzez którą emitowany zostaje środek odkażający z nadtlenkiem wodoru. Zapraszamy do kontaktu!
Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych Pomorskim!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%