Sprzątanie po zgonach Dzierżoniów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Dzierżoniowie. Jak usunąć nieprzyjemny zapach?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Nie wiesz jakich środków czyszczących użyć w przypadku sprzątania mieszkania po zmarłym? Nie martw się – nieprzyjemny odór po rozkładających się zwłokach, skutecznie można usunąć za pomocą środków do neutralizacji zapachów. Profesjonalne sprzątanie po zgonach Dzierżoniów to jedna z usług, która na terenie województwa dolnośląskiego dostępna jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Zaschnięte ślady krwi

Zaschnięte ślady krwi po zmarłych trzeba usunąć, a następnie skażoną powierzchnie odkazić atestowanym dezynfekatem.

W firmie Kastelnik dość często wykonuje się dezodoryzację pomieszczenia z użyciem aktywnego nadtlenku wodoru z suchą mgłą lub za pomocą ozonu. Nieruchomości po zmarłych niektórzy specjaliści czyszczą także suchym lodem. Prawdziwi eksperci mają nie tylko sprzęt do odkażania niebezpiecznych patogenów, ale również specjalistą wiedzę, w jakich warunkach można go poprawnie użyć. Usługi czyszczenia miejsc po zmarłych są dostępne w powiecie dzierżoniowskim przez całą dobę, również w miastach tj. Bielawa, Pieszyce.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Co robić w przypadku sprzątania po samobójcach?

Śmierć samobójcza to zdarzenie, które potrafi wywołać traumę na całe życie. Zaraz po znalezieniu ciała powinno się jak najszybciej zadzwonić po odpowiednie służby i rozpocząć dezynfekcję. Drugim krokiem często realizowanym przez rodzinę denata jest zwrócenie się po pomoc do specjalistycznej firmy sprzątającej.

Przedsiębiorstwo Kastelnik posiada doświadczenie w likwidowaniu skutków samobójstwa:

 • usuwanie śladów krwi i płynów ustrojowych z podłóg;
 • przygotowanie mieszkania do ozonowania;
 • dezynfekcja pomieszczenia za pomocą suchej mgły.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Dzierżoniów

Sprzątanie po zgonach Dzierżoniów – materiały objęte prawem autorskim

Czyszczenie miejsc po zgonach to duża odpowiedzialność. Dzięki wielu wykonanym zleceniom sprzątania po zgonach w Dzierżoniowie udało się nam zgromadzić pełen zasób materiałów zdjęciowych ze świadczonych usług, a kopiowanie ich jest prawnie zabronione.

Czyszczenie domów po zwłokach w stanie rozkładu powinny być zawsze realizowane w połączeniu z zabiegiem dezynfekcji. W przypadkach, gdzie znaleziono ciało z czerwiami lub muchami plujkami, pod żadnym pozorem nie wolno otwierać okien, by zapachu trupa nie wyczuły inne owady i osobniki much pospolitych.

Podłoga na błysk

W wysprzątanym mieszkaniu po zmarłym przez specjalistów nie ma już chorobotwórczych drobnoustrojów.

Czy ozonowanie usuwa nieprzyjemne zapachy po zgonie?

Przy rozkładzie ciała unosi się specyficzny, nieprzyjemny odór nazywany często zapachem śmierci. Jest on nieznośny i uciążliwy dla sąsiadów. Jednym z najlepszych sposobów usunięcia zapachu po zmarłej osobie jest ozonowanie, które polega na tworzeniu ozonu i wymieszaniu go z tlenem. Odkażanie ozonem usuwa wszystkie brzydkie zapachy po zgonie. Ten bezbarwny gaz zabija bakterie, wirusy i drobnoustroje, które są często źródłem smrodu na całej klatce schodowej.

Dezynfekcja mieszkania po osobach zmarłych powiat dzierżoniowski

Nieodzowną częścią każdego dogłębnego czyszczenia miejsca śmierci jest odkażanie. Dezynfekcja mieszkania po zmarłym polega na efektywnym usunięciu chorobotwórczych drobnoustrojów. Dezynfekcją miejsc z patogenów i jadów trupich zajmują się specjalistyczne podmioty sprzątające z użyciem różnych urządzeń do odkażania.

Kadawerynę z powierzchni mebli i powietrza można usunąć za pomocą ozonu. Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń to działanie, które nie wpływa negatywnie na wyposażenie mieszkania podłączonego do sieci elektrycznej. Podczas dezynfekcji ozonem (O3) należy monitorować pomieszczenie za pomocą miernika stężenia ozonu- Dräger Pac 8000. Warto zadbać o osiągnięcie stężenia ozonu na poziomie od 5 ppm do 10 ppm.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Czyszczenie po zgonach suchym lodem do usuwania śladów krwi

W skomplikowanych przypadkach sprzątania po zgonach stosuje się czyszczenie krwi suchym lodem. Ciężkimi przypadkami mogą być sytuacje śmierci na terenie hal przemysłowych, gdzie mamy dużo krwi i płynów ustrojowych. Warto na dużych przestrzeniach zastosować sprzątanie zestalonym dwutlenkiem węgla, które jest w stanie dokładnie wyczyścić zabrudzenia biologiczne, które są skażone. Tego typu sprzątaniem lepiej nie zajmować się samodzielnie, a oczyszczenie podłogi zlecić zewnętrznej firmie sprzątającej.

Dezynfekcja pomieszczeń skażonych

Usługi sprzątania po zwłokach od firmy Kastelnik – rozpowszechnianie materiałów jest zabronione

 • sprzątanie po zgonach Dzierżoniów w powiecie dzierżoniowskim: Bielawa, Pieszyce;
 • dezynfekcja po zmarłych w miastach Piława Górna, Niemcza;
 • odkażanie skażonych przedmiotów po zmarłym;
 • usuwanie krwi po wypadkach śmiertelnych;
 • dezodoryzacja pomieszczeń w domu;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po zgonie;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • mycie powierzchni skażonych przez trupa i oczyszczanie podłóg;
 • czyszczenie mieszkań po zaawansowanym procesie gnilnym;
 • sprzątanie po zgonie w domu na terenie całego powiatu dzierżoniowskiego;
 • dezynfekcja suchą mgłą;
 • utylizacja mebli po zmarłym;
 • opróżnianie mieszkań po osobach cierpiących na zbieractwo.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Dzierżoniowie.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania i wywozu mebli z mieszkania po zmarłym.

Usuwanie płynów ustrojowych – działamy szybko i skutecznie!

Wypływające ze zwłok płyny ustrojowe powinny w szybki i sprawny sposób zostać usunięte, ale specjaliści z firmy Kastelnik doskonale o tym wiedzą! Jesteśmy dla swoich klientów dostępni 24/7, ponieważ wiemy, jak ciężkie potrafią być przypadki śmierci. Sprzątanie po zgonach w Dzierżoniowie można zamówić, dzwoniąc na naszą całodobową infolinię, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Teren działania obejmuje całe województwo dolnośląskie:

Profesjonalna firma sprzątająca

Kastelnik – dokładne sprzątanie miejsc śmierci!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonie w Dzierżoniowie

Często dostajemy zapytania o publikowanie materiałów, które są dostępne na stronie Kastelnik. Bez zgody zarządu naszej firmy nie wolno upowszechniać żadnych materiałów z naszych zleceń. Jeśli chcesz poznać jakiekolwiek informacje na temat sprzątania funeralnego najlepiej zapoznać się z rubryką najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.

FAQ zgon Dzierżoniów

Jakie zagrożenia występują podczas czyszczenia po zgonie?

W trakcie sprzątania po zgonie występują różne zagrożenia, takie jak jady trupie i nieprzyjemne zapachy. W skład jadów trupich wchodzą kadaweryna i neuryna. Aby dokładnie usunąć szkodliwe patogeny z powietrza, stosuje się zabieg dezynfekcji. Do odkażania można wykorzystać atestowane i biodegradowalne środki chemiczne.

Kto wykonuje sprzątanie po zmarłym?

Sprzątanie po zmarłym jest wykonywane przez profesjonalne firmy sprzątające, które cechują się umiejętnością pracy w trudnych i skażonych warunkach. Specjaliści od dezynfekcji mieszkań po rozkładzie zwłok, potrafią zabezpieczyć się przed chorobotwórczymi mikroorganizmami za pomocą odpowiednich środków ochrony osobistej.

Czy można samodzielnie posprzątać mieszkanie po zgonie?

Tak, można samodzielnie posprzątać mieszkanie po śmierci bliskiej osoby, ale należy użyć atestowanych środków do dezynfekcji i ubrać odzież  ochronną. Warto również pamiętać, iż płyny ustrojowe stanowią zagrożenie dla zdrowia i nie wolno ich dotykać gołymi rękami. Jeśli zdecydujemy się na samodzielne sprzątanie mieszkania po zgonie, warto na koniec wykonać ozonowanie pomieszczeń w celu zabicia szkodliwych mikroorganizmów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%