Sprzątanie po zgonach Dąbrowa Tarnowska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Dąbrowie Tarnowskiej. Dlaczego warto postawić na kompleksowe usługi?

Tylko profesjonalnie przeprowadzona dezynfekcja po śmierci jest w stanie przywrócić mieszkanie do bezpiecznego użytku. Profesjonalne sprzątanie po zgonach Dąbrowa Tarnowska woj. małopolskie to usługa usuwania płynów ustrojowych z podłogi i eliminacji szkodliwych patogenów, która jest w ofercie firmy Kastelnik przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Usługi sprzątania pomieszczeń mieszkania po zmarłej osobie obejmują:

 • Przekazanie rzeczy zmarłej osoby do specjalistycznej spalarni.
 • Sprzątanie sypialni, zaniedbanej kuchni i innych pomieszczeń.
 • Usuwanie śladów krwi z mieszkania.
 • Opróżnianie piwnicy ze starych rzeczy.
 • Dezynfekcję klatki schodowej w obrębie miejsca zgonu.
Dezynfekcja mieszkania po zgonie Dąbrowa Tarnowska woj. małopolskie

Porozrzucane rzeczy osobiste denata i gnijące meble to częsty widok podczas specjalistycznego sprzątania po zmarłym.

Profesjonalne sprzątanie mieszkania po zwłokach Dąbrowa Tarnowska

Czy wiesz, że profesjonalne sprzątanie po zmarłych w Dąbrowie Tarnowskiej to zazwyczaj dezynfekcja mieszkań na wielu płaszczyznach. Wykonanie dezynfekcji bez usunięcia źródła zagrożenia biologicznego, czyli patogenów, krwi, zapachu- nie ma sensu. Co więcej, samodzielne usuwanie płynów biologicznych bez odpowiedniej wiedzy i zabezpieczenia może skutkować problemami zdrowotnymi. Dezynfekcja pomieszczeń za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru to jeden z podstawowych etapów sprzątania miejsca po zwłokach.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Dąbrowa Tarnowska

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych Dąbrowa Tarnowska

Śmierć w mieszkaniu? Dezynfekcję podłogi krwi oraz sprzątanie mieszkań po zmarłych Dąbrowa Tarnowska pozostaw nam! Już nie musisz się martwić, co zrobić z rzeczami po zmarłej osobie oraz jak usunąć krew z podłóg. Temat sprzątania możesz przekazać zawodowej ekipie sprzątającej.

Niezależnie od tego, czy chcesz zlecić wywóz gabarytów, czy odkażanie pomieszczenia po zmarłym, możesz zlecić wszystkie usługi w ramach jednej tj. sprzątanie po zmarłych. Nasze usługi świadczymy na terenie całego woj. małopolskiego, a osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty mogą skontaktować się z nami przez całodobową infolinię albo formularz dostępny na stronie.

Co można spotkać w mieszkaniu po zwłokach?

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

W mieszkaniu po zwłokach czasami pojawiają się insekty czy też owady, niektóre z nich są martwe. Dzięki dezynfekcji  poprzez zamgławianie i ozonowanie skutecznie pozbywamy się również bakterii i drobnoustrojów. Taka dwuetapowa dezynfekcja daje nam stuprocentową pewność, że pomieszczenie jest dla nas bezpieczne. Warto dodać, że usuwanie śladów krwi musi być zakończone dezynfekcją pomieszczeń.

Ozonowanie po zmarłych

Podczas usuwania nieprzyjemnego zapachu śmierci m.in. zrywa się parkiet i ozonuje pomieszczenie.

Czy ozonowanie pomieszczeń usuwa nieprzyjemny zapach po zgonie?

Proces ozonowania jest stosowany w wielu skażonych mieszkaniach i skutecznie usuwa nieprzyjemny zapach po zgonie. Po użyciu ozonu mamy pewność, że  mieszkanie jest wolne od wirusów, bakterii oraz patogenów, które są źródłem nieprzyjemnego zapachu. Takie działanie to profesjonalna dezynfekcja.

Szeroki zakres usług firmy Kastelnik

Sprzątanie po zmarłym w Dąbrowie Tarnowskiej – zaufaj specjalistom

Masz problem z nieprzyjemnym zapachem po zwłokach? Sprzątanie w mieszkaniu po zmarłej osobie w województwie małopolskim obejmuje również dezodoryzację mieszkania, czyli likwidowanie nieprzyjemnych woni. W tym celu sięgamy po profesjonalne techniki, takie jak ozonowanie pomieszczeń po śmierci. Ozon to silny utleniacz, który neutralizuje cząsteczki zapachowe trwale, nie tylko maskując nieprzyjemny fetor.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – potwierdzona certyfikatem

Ozonowanie pomieszczeń po zgonie wiąże się z szeregiem korzyści, w tym: eliminacja patogenów i bakterii, trwałe usuwanie niechcianej woni oraz przyjemny zapach, jak po burzy, który wyczuwalny jest po dezodoryzacji. Dezynfekcją pomieszczeń po śmierci naturalnej firma sprzątająca Kastelnik zajmuje się już kilkunastu lat. Z naszą pomocą szybko przywrócisz mieszkanie do ponownego użytku lub oddasz klucze w spółdzielni mieszkaniowej do czystego lokalu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Dąbrowie Tarnowskiej.

Usuwanie drobnoustrojów i mikroorganizmów po zmarłym — całodobowa infolinia odpowie na wszystkie pytania.

Każde sprzątanie to inny przypadek, na co zwrócić uwagę?

Należy zwrócić uwagę również na to, ile czasu zwłoki pozostawały w mieszkaniu i ile czasu rozkładały się, powodując uwalnianie groźnych bakterii i patogenów. W niektórych przypadkach sprawdzi się dezynfekcja przy pomocy preparatów nanoszonych na skażone miejsca, w innych sytuacjach lepszym rozwiązaniem jest zamgławianie ULV całego mieszkania.

Usługi sprzątania miejsc po śmierci wymagają solidnego sprzętu do odkażania i atestowanych środków biobójczych. Nasi technicy, którzy wykonują sprzątanie dla osób prywatnych i spółdzielni mieszkaniowych podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia nie tylko podczas wyceny usługi, ale również na etapie dobierania technik i środków w sprzątaniu po zgonach.

Istotne jest to, aby ustalić plan działania już na samym początku czyszczenia mieszkania, biorąc pod uwagę jego wielkość, ilość przedmiotów do utylizacji czy płynów ustrojowych na podłogach. Odpowiednie uprawnienia są wymagane do pracy w skażonym trującymi związkami środowisku. Dezynfekcja mieszkania po zgonie to temat wielu szkoleń i dużo wątków na forach internetowych. Warto zapoznać się z podstawami dezynfekcji, jeżeli planuje się odkażanie patogenów przeprowadzić samodzielnie.

Warto zamówić bezpłatną wycenę sprzątania i profesjonalną dezynfekcję

Czy wiesz, że możesz skorzystać z bezpłatnej wyceny sprzątania po zmarłym, która obejmie również dezynfekcje? Przyjedziemy na miejsce zdarzenia i określimy, ile zapłacisz za kompletne sprzątanie całego mieszkania po śmierci bliskiego wraz z dezynfekcją i transportem starych mebli do punktu selektywnej zbiórki odpadów. Co ważne, za taką kompletną wycenę nie zapłacisz nic, a my pojawimy się na miejscu zdarzenia najszybciej, jak tylko się da ze specjalistycznym sprzętem i pełnym wyposażeniem środków do dezynfekcji funeralnej.

Na zgłoszenia czekamy pod telefonem 24/7 w miastach:

Rzetelna firma sprzątająca

Zaufaj firmie sprzątającej z certyfikatem Kastelnik!

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Czy warto postawić na profesjonalny sprzęt? Oczywiście, że tak. Dezynfekcja ozonem miejsc po zwłokach to nie tylko najlepszy sposób na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu, ale również na eliminację niebezpiecznych patogenów. Dobrej jakości maszyna do zmywania plam krwi suchym lodem to świetna inwestycja w jakość mikrobiologiczną powietrza. Warto zainwestować czas i poszukać firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Usługi sprzątania Dąbrowa Tarnowska

Czym zmyć krew z podłogi?

Suchy lód świetnie nadaje się do zmywania krwi z podłogi, gdzie doszło do zgonu. Ta metoda pozwala na precyzyjne usuwanie zabrudzeń i nie pozostawia żadnych odpadów wtórnych.

Czym da się usunąć nieprzyjemny zapach po osobie zmarłej?

Opróżnienie mieszkania z przedmiotów poplamionych krwią i płynami ustrojowymi to pierwszy krok w celu eliminacji nieprzyjemnych zapachów. Ozonowanie pomieszczeń to świetny sposób na dezodoryzację po zgonie i trwałe wyeliminowanie nieprzyjemnej woni po śmierci.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%