Sprzątanie po zgonach
Dąbrowa Górnicza

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Dąbrowie Górniczej. Jak wygląda kompleksowa dezynfekcja po zmarłych i utylizacja?

Zgon w domu? Nie martw się, tylko zadzwoń po pomoc, a otrzymasz usługę tj. sprzątanie po zgonach Dąbrowa Górnicza. Warto dodać, iż czyszczenie mieszkań po śmierci  zawiera również utylizację po zgonie.  Kastelnik usługi specjalistycznej dezynfekcji realizuje od 2013 roku. W naszej firmie przykładamy dużą wagę do tego, aby nasze realizacje były wykonywane z należytym szacunkiem do rodziny zmarłego.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Podczas pracy ważne jest również przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, co pozwala nam unikać zagrożeń zatrucia. Wyróżnia nas całodobowa infolinia Kastelnik, czynna przez 365 dni w roku.

W celu sprawnego przeprowadzenia czyszczenia po zwłokach dojeżdżamy do Państwa na bezpłatną wycenę:

 • sprzątania lokalu po zmarłej osobie;
 • dezynfekcji mieszkania po śmierci;
 • utylizacji mebli;
 • transportu przedmiotów skażonych biologicznie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachu

Sprzątanie mieszkań po zgonach Dąbrowa Górnicza

Dezynfekcja po zgonach w Dąbrowie Górniczej

Niespodziewany zgon w domu? Niezależnie od okoliczności, niezbędnym do przeprowadzenia procesem jest dezynfekcja pomieszczeń po zgonie Dąbrowa Górnicza. Technicy oczyszczą miejsce zgonu z krwi i wyeliminują zagrożenie biologiczne.

Odkażanie miejsc śmierci to złożony proces, dlatego trudno byłoby go odwzorować samodzielnie. Konieczne jest usunięcie śladów krwi i płynów ustrojowych przy pomocy atestowanych preparatów chemicznych z atestem potwierdzającym jego skuteczność biobójczą. Zazwyczaj są to środki na bazie czwartorzędowych związków amoniowych, chloru i fenolu.

dezynfekcja po zgonie Dąbrowa Górnicza

Co więcej, ze względu na wysokie ryzyko zagrożenia dla zdrowia, trupi jad eliminowany jest także przez ozonowanie pomieszczeń. W ten sposób eliminowane są groźne patogeny i nieprzyjemny zapach po rozkładzie zwłok. Uzupełnienie tej usługi stanowi zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą ze środkiem biobójczym nadtlenkiem wodoru.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Jak widać, dezynfekcja po zgonach w powiecie Dąbrowa Górnicza to proces złożony, który wymaga odpowiednich umiejętności i zaplecza technologicznego.

Czyszczenie po zgonach Dąbrowa Górnicza – mieszkania i domy

Czyszczenie mieszkań i sprzątanie po zgonie Dąbrowa Górnicza, to nie tylko kwestie estetyki i porządku po śmierci bliskiej osoby. Po zgonie w domu, jesteśmy w stanie olbrzymiej żałoby. Gdy zmarły leżał w nim po śmierci dłuższy czas, to niezbędne jest, aby przeprowadzić zabieg wieloetapowego sprzątania po zmarłych wraz z dezynfekcją.

Najważniejsze tutaj jest zachowanie pewnych zasad, dzięki którym będziemy pewni, że wyeliminujemy z pomieszczeń mieszkalnych czynniki chorobotwórcze zagrażające naszemu zdrowiu. Należą do nich różnego rodzaju wirusy, bakterie i grzyby, które należy wyeliminować z powietrza. Eliminacji patogenów powstałych z rozkładających się zwłok to istotny element sprzątania po zgonie w Dąbrowie Górniczej w każdym mieszkaniu bez względu na lokalizacje. Możliwość realizacji usługi w ten sam dzień, lub na drugi dzień od otrzymania zgłoszenia.

Profesjonalna firma sprzątająca Dąbrowa Górnicza

Zdjęcie: sprzątanie domu, firmy po zmarłym z certyfikatem dezynfekcji © 2023 Kastelnik

Etapy kompleksowego czyszczenia po rozkładających się zwłokach:

 • zabezpieczenie przedmiotów wartościowych;
 • dokładne mycie profesjonalnymi środkami, usunięcie wszelkich zabrudzeń czy znamion śmierci np. plam opadowych. Etap ten jest niezwykle ważny, ponieważ bez niego nie wykonamy następnego tj. odkażania;
 • dezynfekcja zaraz po myciu, dezynfekujemy pomieszczenia z użyciem skutecznych preparatów tj. dezynfekatów. Mają one w składzie m.in. czwartorzędowe związki amonowe i chlor oraz środki utleniające;
 • przygotowywanie lokalu mieszkalnego do ponownego zamieszkania, zabranie odpadów biologicznie niebezpiecznych do przeznaczonych do tego pojemników i ich utylizacja.

Wybierając preparat do dezynfekcji po zgonie, należy uwzględnić:

 • Rodzaj zabiegu- profilaktyczny czy doraźny?;
 • dopasowanie właściwości środka do powierzchni, które będziemy czyścić;
 • miejsce, które będzie poddane odkażaniu, jego powierzchnia;
 • metodę, którą zastosujemy np. zamgławianie lub ozonowanie.
Robaki żerujące na zwłokach

Zdjęcie: czyszczenie robaków żerujących na zwłokach © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zgonie Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Dąbrowa Górnicza polega na usuwaniu groźnych dla zdrowia drobnoustrojów i patogenów, takich jak trupi jad i trujące związki chemiczne. Nie każdy wie, że w wyniku rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia aż 27 trujących związków. Ich skuteczne wyeliminowanie umożliwia zastosowanie technik odkażania, takich jak ozonowanie albo zamgławianie ULV na mokro.  Dzięki tym metodom dezynfekcji możliwe jest również trwałe usunięcie uporczywego zapachu po zgonie z klatki schodowej. Usługi na odkażanie realizowane są nie tylko w dzielnicy Strzemieszyce, ale również oraz w Gołonogu.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzątać mieszkanie po zgonie, krok po kroku?

Kastelnik zajmuje się czyszczeniem domów po zmarłych od 2013 roku. Ciało rozkładającego się człowieka to nie jest przyjemny widok. Nikt nie chce zapamiętać na dłużej takich ujęć – to trauma na całe życie. Oferujemy ozonowanie pomieszczeń, w których nastąpiła śmierć, a także skutecznie ozonujemy domy po zgonie w celu usunięcia zapachów śmierci. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez całą dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili – 365 dni w roku. Likwidujemy ślady krwi, a także utylizujemy przedmioty skażone biologicznie.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Nasze usługi są wykonywane przez  personel firmy, który wcześniej został odpowiednio przeszkolony. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji piwnic, strychów, domów  – w których znaleziono ciało po zgonie. Warto skorzystać z usług profesjonalistów z firmy Kastelnik, a szczegóły oferty firmy dezynfekującej po zgonach w Dąbrowie Górniczej uzyskasz telefonicznie.

Meble po zgonie na ulicy

Zdjęcie: nie wynoś mebli po zgonie na ulice Dąbrowy Górniczej!

Utylizacja mebli po zgonie w Dąbrowie Górniczej

Dogłębne sprzątanie mieszkań po zmarłych w Dąbrowie Górniczej zawiera zabieg tj. utylizacja wyposażenia mieszkania. Profesjonalne firmy sprzątające po zwłokach mają odpowiednie przygotowanie do likwidowania mieszkań ze skażonego mienia. Pomieszczenia po rozkładzie ciała wytwarzają niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia jady trupie, dlatego niezbędna jest także dezynfekcja wyposażenia, które pozostanie.

W skrajnych przypadkach, gdzie odorem ze zwłok przesiąknięte zostają ściany, czy też posadzki, muszą zostać skute. Inaczej nie będzie się, dało, pozbyć uciążliwego fetoru. Patologiczne zbieractwo to wskazanie do zamówienia świadczenia likwidowanie mieszkania po zgonie. W ramach tego zostaje ono zutylizowane termicznie w profesjonalnej spalarni. Tego typu przedmiotów nie wolno wyrzucać do zwykłych śmietników.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Dąbrowie Górniczej.

Przez całą dobę świadczymy usługi sprzątania i likwidacji mebli w mieszkaniu po zmarłym – Kastelnik.

W miejscu zgonu Kastelnik oferuje usługi

 • Całodobowe sprzątanie po zgonach Dąbrowa Górnicza Centrum;
 • kompleksowe sprzątanie po zgonie Gołonóg;
 • dezynfekcja mieszkania po zgonie Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce;
 • ozonowanie po zmarłym Mydlice;
 • sprzątanie po zmarłych Dąbrowa Górnicza wraz z utylizacją;
 • sprzątanie dąbrowskich mieszkań po morderstwach;
 • wieloetapowe sprzątanie po samobójcy;
 • mycie, czyszczenie po zmarłych;
 • ozonowanie, czyszczenie po zgonach Dąbrowa Górnicza;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • usuwanie skażonych biologicznie śladów po zgonie;
 • likwidowanie uciążliwego zapachu śmierci;
 • usuwanie śladów krwi po wypadku;
 • dezynfekcja lokali mieszkalnych po rozkładających się zwłokach.
Robaki i larwy po zgonie

Ciało zmarłego jest źródłem nie tylko smrodu, ale także zakażenia przenoszonego przez robaki i owady.

Sprzątanie po zmarłych Dąbrowa Górnicza – usuwanie zapachu śmierci, rozkładającego się ciała

Jak usunąć trupi zapach? Mieszkanie po nieboszczyku może stanowić nie lada problem. Uciążliwy zapach wydobywający się z pomieszczeń, gdzie rozkładały się zwłoki to często spotykany przez specjalistyczne firmy sprzątające po zmarłych problem dla rodziny i mieszkańców. Powstaje on na skutek kombinacji tlenku siarki, metanu i pochodnych benzenu oraz długołańcuchowych węglowodorów. W celu pozbycia się trupiego zapachu należy przeprowadzić dezodoryzację.

Usuwanie zapachu śmierci wykonuje się poprzez ozonowanie po zgonie, za pomocą specjalnych generatorów ozonu. Ważne by miały odpowiednia moc, do wyprodukowania dużego stężenia ozonu – około 10-40 ppm, a nie tylko wytarzały zapach ozonu. Oczywiście by nie zamaskować zapachu po zwłokach, należy wcześniej pamiętać o pozbyciu się źródła. Kastelnik oferuje skuteczne ozonowanie po zgonie Dąbrowa Górnicza, a w ramach usługi wystawia certyfikat dezynfekcji po zgonie.

Sprzątanie po zgonach Dąbrowa Górnicza

Zdjęcie: sprzątanie po zgonie Dąbrowa Górnicza – woj. śląskie.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach Dąbrowa Górnicza

Chcemy zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość usługi sprzątania po zgonach, dlatego posiadamy infolinię, która jest dostępna dla nich na okrągło. Specjaliści naszej firmy czyszczącej miejsca zgonu chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przedstawią szczegółowe informacje.

W całym zagłębiu śląskim Kastelnik oferuje bezpłatną wycenę usług sprzątanie po zgonie Dąbrowa Górnicza. Nasze prace realizujemy nie tylko dla osób fizycznych, ale również dla firm, instytucji oraz wspólnot mieszkaniowych.

Dezynfekcja po zgonie w Dąbrowie Górniczej

Całodobowa dezynfekcja na terenie Dąbrowy Górniczej.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najbliższego terminu realizacji. Zadzwoń!

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Dezynfekcja i sprzątanie mieszkań po zmarłych w Dąbrowie Górniczej, a w ramach oferowanych usług, Kastelnik przez całą dobę obsługuje również miejscowości:

Oferujemy również specjalistyczne sprzątanie po samobójstwie Knurów.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Dom często wypełniony jest wspomnieniami i emocjami zmarłej osoby. Po śmierci bliskiego członka rodziny ważne jest wydezynfekowanie całego mieszkania, aby nie było w nim trujących związków chemicznych. Kastelnik świadczy profesjonalne usługi sprzątania w Dąbrowie Górniczej, które pomogą Ci przygotować mieszkanie do sprzedaży. O co pytają klienci, którzy szukają tego typu usług?

Sprzątanie Dąbrowa Górnicza

Czy ozonowanie lokalu po zgonie jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń, w których nastąpił zgon — przeprowadzone przez specjalistów jest całkowicie bezpieczne. Warunkiem jest wykonaniu pomiaru stężenia ozonu po dezynfekcji pomieszczenia. Po zabiegu patogeny są zneutralizowane, a mieszkanie jest wolne od wszelkich zagrożeń.

Co składa się na cenę sprzątania po zgonie?

Jeśli chcemy czyszczenie po zgonie wykonać poprawnie, powinniśmy przygotować się na kompleksowe sprzątanie wraz z dezynfekcją. Oznacza to zastosowanie środków chemicznych z odpowiednim certyfikatem i atestem.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%