Sprzątanie po zgonach
Dąbrowa Górnicza

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wieloetapowe sprzątanie po zgonach w województwie śląskim oraz Dąbrowie Górniczej Kastelnik. Jak powinna przebiegać dezynfekcja po zgonie?

Sprzątaniem po zgonach w Dąbrowie Górniczej firma Kastelnik zajmuje się od wielu lat. Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasza usługa była wykonywana z należytym szacunkiem i zaangażowaniem. Podczas pracy ważne jest dla nas przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, pozwala nam to chronić się przed trudnymi warunkami, panującymi w związku z profesją, jaką wykonujemy. Naszą zaletą jest całodobowa infolinia- 365 dni w roku. W celu sprawnego przeprowadzania realizacji czyszczenia lokali mieszkalnych po śmierci dojeżdżamy na bezpłatną wycenę m.in. w takich dzielnicach miasta jak Dąbrowa Górnicza Marianki i Okradzionów oraz Łosień.

Eliminacji patogenów powstałych z rozkładających się zwłok

Po zgonie w domu jesteśmy w stanie żałoby. Gdy zmarły leżał w nim po śmierci dłuższy czas, to niezbędne jest, aby przeprowadzić zabieg wieloetapowego sprzątania po zmarłych. Najważniejsze tutaj jest zachowanie pewnych zasad, dzięki którym będziemy pewni, że wyeliminujemy z pomieszczeń mieszkalnych czynniki chorobotwórcze. Należą do nich różnego rodzaju wirusy, bakterie i grzyby.

Etapy kompleksowego czyszczenia po rozkładających się zwłokach:

 • zabezpieczenie przedmiotów wartościowych;
 • dokładne mycie profesjonalnymi środkami, usunięcie wszelkich zabrudzeń czy znamion śmierci np. plam opadowych. Etap ten jest niezwykle ważny, ponieważ bez niego nie wykonamy następnego tj. odkażania;
 • dezynfekcja zaraz po myciu, dezynfekujemy pomieszczenia z użyciem skutecznych preparatów tj. dezynfekatów. Mają one w składzie m.in. czwartorzędowe związki amonowe i chlor oraz środki utleniające;
 • przygotowywanie lokalu mieszkalnego do ponownego zamieszkania, zabranie odpadów biologicznie niebezpiecznych do przeznaczonych do tego pojemników i ich utylizacja.

Wybierając preparat dezynfekcyjny, musimy wziąć pod uwagę:

 • Rodzaj zabiegu- profilaktyczny czy doraźny?;
 • dopasowanie właściwości środka do powierzchni, które będziemy czyścić;
 • miejsce, które będzie poddane odkażaniu, jego powierzchnia;
 • metodę, którą zastosujemy np. zamgławianie lub ozonowanie.

Sprzątania po zgonach Dąbrowa Górnicza

 • sprzątanie po zgonach w Dąbrowie Górniczej;
 • sprzątanie dąbrowskich mieszkań po morderstwach;
 • usuwanie skażonych biologicznie śladów po zgonie;
 • likwidowanie uciążliwego zapachu śmierci;
 • dezynfekcja lokali mieszkalnych po rozkładających się zwłokach.

Słownictwo funeralne- nieprzyjemny zapach śmierci

Uciążliwy zapach wydobywający się z pomieszczeń, gdzie rozkładały się zwłoki to często spotykany przez specjalistyczne firmy sprzątające po zmarłych problem. Powstaje na skutek kombinacji tlenku siarki, metanu i pochodnych benzenu oraz długołańcuchowych węglowodorów. W celu pozbycia się go należy przeprowadzić dezodoryzacje.

Kontakt przez całą dobę 7/24 h

Chcemy zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość usługi sprzątania po zgonach, dlatego posiadamy infolinię, która jest dostępna dla nich na okrągło. Specjaliści naszej firmy czyszczącej miejsca zgonu chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przedstawią szczegółowe informacje.

W całym zagłębiu śląskim Kastelnik oferuje bezpłatną wycenę usług sprzątanie po zgonie Dąbrowa Górnicza. Nasze prace realizujemy nie tylko dla osób fizycznych, ale również dla firm oraz instytucji.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najbliższego terminu realizacji. Zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%