Sprzątanie po zgonach
Dąbrowa Górnicza

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Dąbrowa Górnicza w woj. śląskim. Jak powinna przebiegać dezynfekcja mieszkania po zgonie? Oferta firmy Kastelnik

Wieloetapowe sprzątanie po zgonach Dąbrowa Górnicza, to usługa, firma Kastelnik realizuje na terenie Zagłębia od 2013 roku. Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasza usługa była wykonywana z należytym szacunkiem i zaangażowaniem. Podczas pracy ważne jest dla nas przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, pozwala nam to chronić się przed trudnymi warunkami, panującymi w związku z profesją, jaką wykonujemy. Naszą zaletą jest całodobowa infolinia- 365 dni w roku. W celu sprawnego przeprowadzania realizacji czyszczenia lokali mieszkalnych po śmierci dojeżdżamy na bezpłatną wycenę m.in. w takich dzielnicach miasta jak Dąbrowa Górnicza np. Mydlice, Okradzionów oraz Łosień.

sprzatanie-po-zmarlych

Sprzątania po zgonach Dąbrowa Górnicza i okolica – mieszkania i domy

Czyszczenie mieszkań i sprzątanie po zgonie Dąbrowa Górnicza, to nie tylko kwestie estetyki i porządku po śmierci bliskiej osoby. Po zgonie w domu, jesteśmy w stanie olbrzymiej żałoby. Gdy zmarły leżał w nim po śmierci dłuższy czas, to niezbędne jest, aby przeprowadzić zabieg wieloetapowego sprzątania po zmarłych wraz z dezynfekcją. Najważniejsze tutaj jest zachowanie pewnych zasad, dzięki którym będziemy pewni, że wyeliminujemy z pomieszczeń mieszkalnych czynniki chorobotwórcze zagrażające naszemu zdrowiu. Należą do nich różnego rodzaju wirusy, bakterie i grzyby, które należy wyeliminować z powietrza. Eliminacji patogenów powstałych z rozkładających się zwłok to istotny element sprzątania po zgonie w Dąbrowie Górniczej nie tylko na osiedlu Mydlice, ale niemal w każdym mieszkaniu bez względu na lokalizacje.

Etapy kompleksowego czyszczenia po rozkładających się zwłokach:

 • zabezpieczenie przedmiotów wartościowych;
 • dokładne mycie profesjonalnymi środkami, usunięcie wszelkich zabrudzeń czy znamion śmierci np. plam opadowych. Etap ten jest niezwykle ważny, ponieważ bez niego nie wykonamy następnego tj. odkażania;
 • dezynfekcja zaraz po myciu, dezynfekujemy pomieszczenia z użyciem skutecznych preparatów tj. dezynfekatów. Mają one w składzie m.in. czwartorzędowe związki amonowe i chlor oraz środki utleniające;
 • przygotowywanie lokalu mieszkalnego do ponownego zamieszkania, zabranie odpadów biologicznie niebezpiecznych do przeznaczonych do tego pojemników i ich utylizacja.

Wybierając preparat do dezynfekcji po zgonie, należy uwzględnić:

 • Rodzaj zabiegu- profilaktyczny czy doraźny?;
 • dopasowanie właściwości środka do powierzchni, które będziemy czyścić;
 • miejsce, które będzie poddane odkażaniu, jego powierzchnia;
 • metodę, którą zastosujemy np. zamgławianie lub ozonowanie.

rozlkaladajacy-sie-czlowiek-zdjecia

Dezynfekcja po zgonie Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce

Kastelnik zajmuje się czyszczeniem domów po zmarłych od 2013 roku. Ciało rozkładającego się człowieka to nie jest przyjemny widok. Nikt nie chce zapamiętać na dłużej takich ujęć – to trauma na całe życie. Oferujemy ozonowanie pomieszczeń, w których nastąpiła śmierć, a także skutecznie ozonujemy domy po zgonie w celu usunięcia zapachów śmierci. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez całą dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili – 365 dni w roku. Likwidujemy ślady krwi, a także utylizujemy przedmioty skażone biologicznie. Nasze usługi są wykonywane przez  personel firmy, który wcześniej został odpowiednio przeszkolony. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji piwnic, strychów, domów  – w których znaleziono ciało po zgonie. Warto skorzystać z usług profesjonalistów z firmy Kastelnik. Szczegóły oferty firmy dezynfekującej po zgonach w Dąbrowie Górniczej.

W miejscu zgonu Kastelnik oferuje usługi

 • sprzątanie po zgonach Dąbrowa Górnicza Centrum;
 • kompleksowe sprzątanie po zgonie Gołónóg;
 • dezynfekcja mieszkania po zgonie Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce;
 • ozonowanie po zmarłym Mydlice;
 • sprzątanie po zmarłych Dąbrowa Górnicza wraz z utylizacją;
 • sprzątanie dąbrowskich mieszkań po morderstwach;
 • wieloetapowe sprzątanie po samobójcy;
 • mycie, czyszczenie po zmarłych;
 • ozonowanie, czyszczenie po zgonach Dąbrowa Górnicza;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • usuwanie skażonych biologicznie śladów po zgonie;
 • likwidowanie uciążliwego zapachu śmierci;
 • usuwanie śladów krwi po wypadku;
 • dezynfekcja lokali mieszkalnych po rozkładających się zwłokach.

robaki-po-zmarlym

Mycie i dezynfekcja po zmarłych Dąbrowa Górnicza – usuwanie zapachu śmierci, rozkładającego się ciała

Jak usunąć trupi zapach? Mieszkanie po nieboszczyku może stanowić nie lada problem. Uciążliwy zapach wydobywający się z pomieszczeń, gdzie rozkładały się zwłoki to często spotykany przez specjalistyczne firmy sprzątające po zmarłych problem dla rodziny i mieszkańców. Powstaje on na skutek kombinacji tlenku siarki, metanu i pochodnych benzenu oraz długołańcuchowych węglowodorów. W celu pozbycia się trupiego zapachu go należy przeprowadzić dezodoryzacje. Usuwanie zapachu śmierci wykonuje się poprzez ozonowanie po zgonie, za pomocą specjalnych generatorów ozonu. Ważne by miały odpowiednia moc, do wyprodukowania dużego stężenia ozonu – około 10-40 ppm, a nie tylko wytarzały zapach ozonu. Oczywiście by nie zamaskować zapachu po zwłokach, należy wcześniej pamiętać o pozbyciu się źródła. Kastelnik oferuje skuteczne ozonowanie po zgonie Dąbrowa Górnicza, a w ramach usługi wystawia certyfikat dezynfekcji po zgonie.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach Dąbrowa Górnicza

Chcemy zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość usługi sprzątania po zgonach, dlatego posiadamy infolinię, która jest dostępna dla nich na okrągło. Specjaliści naszej firmy czyszczącej miejsca zgonu chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przedstawią szczegółowe informacje.

W całym zagłębiu śląskim Kastelnik oferuje bezpłatną wycenę usług sprzątanie po zgonie Dąbrowa Górnicza. Nasze prace realizujemy nie tylko dla osób fizycznych, ale również dla firm, instytucji oraz wspólnot mieszkaniowych.

dezynfekcja-mieszkania-po-zgonie-dabrowa-gornicza

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najbliższego terminu realizacji. Zadzwoń!

Dezynfekcja i sprzątanie mieszkań po zgonie, zmarłych Dąbrowa Górnicza, a w ramach oferowanych usług, Kastelnik przez całą dobę obsługuje również miejscowości: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Gliwice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Żarki, Żywiec

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%