Sprzątanie po zgonach
Czechowice-Dziedzice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja funeralna, sprzątanie po zgonach w Czechowicach-Dziedzicach

Świadczymy usługę wieloetapowego czyszczenia mieszkań i sprzątania po zgonie na terenie miasta Czechowice-Dziedzice. Naszym priorytetem jest sprawienie, aby nasi klienci byli zadowoleni w naszych realizacji, dlatego stawiamy wyłącznie na atestowany sprzęt oraz specjalistyczne środki chemiczne. Ponadto do gruntownego sprzątania po śmierci firma Kastelnik Czechowice-Dziedzice stosuje niezawodne metody dezynfekcji takie jak ozonowanie mieszkań oraz zamgławianie po zwłokach. Dogodnością jest również nasza infolinia, która działa przez całą dobę. Oferujemy również bezpłatną wycenę w 20 minut, wraz z dojazdem w całych Czechowicach-Dziedzicach np. Renardowicach oraz Barbarze.

Jakie owady żywią się gnijącym ciałem człowieka?

Informacja o tym, że owady żywią się gnijącym ciałem człowieka, może być zatrważająca, jednakże takie są fakty. Zwłoki to idealne miejsce pokarmowe oraz rozrodcze dla tzw. much plujek. Potrafią one wyczuć zapach trupa z odległości ok. 20 kilometrów! Dzięki badaniom amerykańskiego antropologa sądowego Billa B. możemy poprzez obecność owadów, stwierdzić ile czasu minęło od śmierci denata. Wygląda to następująco:

  • muchy pojawiają się już od kilkunastu minut od śmierci;
  • po 10 godzinach w rozkładającym się ciele możemy zauważyć obecność larw uch;
  • najwcześniej po 6 dniach, ale zazwyczaj po 10-20 widzimy w zwłokach poczwarki;
  • natomiast puste otoczki poczwarek możemy zauważyć już od 7 dni, a nawet do kilku tygodni.

Podczas gdy ciało zostało zaatakowane przez wspomniane owady, należy niezwłocznie skontaktować się z profesjonalną firmą sprzątającą, która specjalizuje się w dezynfekcji funeralnej. Zadba ona oto, aby skutecznie i w bezpieczny sposób się ich pozbyć. Do owego zabiegu niezbędne jest użycie specjalistycznych insektycydów. Bardzo ważne jest, aby przed podjęciem pracy ubrać kombinezon ochronny. Należy również pamiętać o tym, że pod żadnym pozorem nie wolno otwierać okien podczas odkażania, ponieważ na skutek fetoru trupa grupa owadów się powiększy!

Czekamy pod całodobową infolinią na Państwa zgłoszenia!

Specjalistyczne sprzątanie po zgonie Czechowice-Dziedzice

  • sprzątanie mieszkań po zmarłych w Czechowicach-Dziedzicach;
  • usuwanie owadów po rozkładających się zwłokach;
  • dezynfekcja czechowickich mieszkań po zgonie;
  • likwidowanie zapachu trupa z klatki schodowej w bloku na terenie całego Śląska;
  • utylizacja skażonych po śmierci przedmiotów.

 Słownictwo funeralne – trupia farma

Trupia Farma to nazwa obiektu badawczego antropologa sądowego Billa Bassa, zajmującego się badaniem rozkładających się po śmierci szczątków ciał ludzkich. W miejscu tym badano m.in. jaki wpływ na zwłoki człowieka mają owady.

Całodobowa infolinia Kastelnik

Firma Kastelnik 7/24 składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oferujących sprzątanie po zgonach Czechowice-Dziedzice. Wyróżnia nasz zaangażowanie oraz profesjonalizm świadczonych usług. Potrafimy zaradzić i rozwiązać niemal każdy problem. Jeżeli masz pytania? Skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię telefoniczną dotyczącą dezynfekcji po zmarłych w mieszkaniach na terenie Śląska.

Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%