Sprzątanie po zgonach Chrzanów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Chrzanowie. Jak poprawnie zneutralizować ślady biologiczne na podłodze po zmarłym?

Bliska osoba nagle zmarła w swoim mieszkaniu i nie wiesz, co robić? Ten z pewnością przykry czas to czas na żałobę w spokoju i pogodzenie się ze stratą bliskiej osoby. W wielu sytuacjach oznacza również konieczność opróżnienia i wysprzątania lokalu, które zmarła osoba zostawiła.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Chrzanów.

Kompleksowe sprzątanie mieszkania po zgonie w Chrzanowie zamówisz pod dyżurnym numerem telefonu 735-960-510.

Firma Kastelnik oferuje wsparcie w tych trudnych okolicznościach, realizując sprzątanie po zgonach Chrzanów, woj. małopolskie jako usługę kompleksową i odpowiedź na wszystkie problemy, z jakimi borykają się rodziny zmarłych osób.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Jak przebiega profesjonalne sprzątanie po zwłokach?

Sprzątanie po zmarłych najlepiej zlecić od razu po znalezieniu zwłok w mieszkaniu. Tak naprawdę im szybciej zostanie przeprowadzona dezynfekcja mieszkania, tym lepiej. Ludzkie ciało uwalnia toksyny i groźne patogeny, które nieusunięte we właściwy sposób mogą powodować poważne problemy zdrowotne.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach Chrzanów.

Usługi sprzątania miejsc śmierci – powiat chrzanowski

Dlatego załoga techników sprzątania miejsc śmierci z firmy Kastelnik, neutralizuje skutki po zaawansowanym stanie rozkładu zwłok kompleksowo i to na terenie całego powiatu chrzanowskiego.

Nasze usługi sprzątania po zgonach obejmują:

 • Sprzątanie po zgonie w Chrzanowie przy pomocy profesjonalnego sprzętu i za pomocą suchego lodu;
 • Opróżnianie mieszkań zagraconych po zmarłych osobach;
 • Wywóz starych mebli jak wersalka, meblościanka czy pawlacz po zmarłym;
 • Utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie np. dywan we krwi czy narzuta w płynach ustrojowych;
 • Usuwanie krwi z podłóg środkami chemicznymi z atestem;
 • Dezynfekcja mieszkań po zgonach w powiecie chrzanowskim;
 • Ozonowanie pomieszczeń i uzupełniająco zamgławianie ULV.
Usuwanie zapachu śmierci.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zgonie w domu to jedna z usług dezodoryzacji Kastelnik.

W Chrzanowie sprzątanie po zgonie zlecisz szybko bez wychodzenia z domu, a co więcej, infolinia czynna jest całą dobę. Wystarczy jeden telefon do firmy Kastelnik, by zlecić dezynfekcję mieszkania po nieboszczyku.

Specjalistyczne sprzątanie śladów krwi z podłogi

Nasza specjalistyczna usługa tj. sprzątanie po zmarłych Chrzanów w pierwszym etapie opiera się głównie na dogłębnym oczyszczeniu miejsca zgonu z wszelkich plam krwi i szczątków ludzkiego ciała. Załoga sprzątaczy po zwłokach ma za zadanie usunąć ślady biologiczne z największą precyzją, dlatego używają najwyższej jakości środków do dezynfekcji na bazie chloru i aldehydów.

Ten krok pozwala przywrócić mieszkanie do prawie sterylnej czystości. Oznacza to, że ślady krwi są usunięte i nie widnieją nigdzie żadne wydzieliny i ślady po zmarłej osobie. Usługę sprzątanie po zgonach w Chrzanowie uzupełniamy jeszcze o dodatkowe metody dezynfekcji, najczęściej ozonowanie z zamgławianiem pomieszczeń.

Opróżnianie mieszkań po zgonach z transportem do spalarni

Prace porządkowe w mieszkaniu po zmarłym to nie tylko neutralizacja patogenów po zaawansowanym stanie rozkładu zwłok, ale przede wszystkim usunięcie źródła skażenia w mieszkaniu. Co to oznacza? W firmie Kastelnik zlecisz opróżnianie mieszkania po zmarłej osobie i w razie potrzeby usunięcie mebli z transportem ich do utylizacji.

Wszystkie takie zabrudzone krwią przedmioty należy przewieźć do utylizacji w spalarni przy zastosowaniu specjalnych szczelnych pojemników – twierdzi Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej.

Istotne jest, by zanim przejdziemy do właściwej fazy odkażania miejsc śmierci, usunąć przedmioty emitujące bakterie i wirusy. Mogą to być tkaniny zbrudzone krwią czy ubrania, które zmarły miał na sobie w chwili zgonu.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Ozonowanie pomieszczeń na brzydki zapach po zwłokach

Jeden z najbardziej uporczywych problemów, z jakimi borykają się bliscy osoba zmarłych, jest nieprzyjemny zapach po zgonie unoszący się w mieszkaniu. Ten brzydki zapach to po prostu efekt rozkładu ciała, ale usuwanie go stanowi trudny proces. Nie wystarczy niestety przewietrzyć mieszkanie i zapalić świecę zapachową, ponieważ ten charakterystyczny trupi zapach wyróżnia się tym, że wnika we wszystkie tkaniny i materiały w mieszkaniu.

Usługi sprzątania

Często również przenosi się dalej, do sąsiadów i na klatkę schodową. Rozwiązanie jest jedno: profesjonalna dezynfekcja po zgonach przy pomocy przemysłowych generatorów ozonu. Co ciekawe, już jeden zabieg ozonem pozwala całkowicie wyeliminować ten brzydki zapach, dlatego zdecydowanie lepiej zlecić jedną usługę czyszczenia po zwłokach niż sięgać po kilka niesprawdzonych sposobów na własną rękę.

Inne usługi dostępne w województwie małopolskim: czyszczenie po pożarze Kraków

Usługi sprzątania po zmarłych w powiecie chrzanowskim

Chcesz zlecić w Chrzanowie sprzątanie po zmarłej osobie? Firma Kastelnik już od blisko 10 lat zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem po zgonach na terenie woj. małopolskiego. Nasza ekipa sprzątaczy wykonując dezynfekcję, stawia przede wszystkim na skuteczność, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo obu stronom.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Oznacza to, że w czasie sprzątania przestrzegamy przepisów BHP i zaleceń Państwowego Inspektoratu Sanitarnego, stosując bezpieczne metody dezynfekcji o najwyższej skuteczności.

Kastelnik - ekspert od dezynfekcji patogenów z certyfikatem.

Kastelnik to ekspert od dezynfekcji patogenów z certyfikatem jakości.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Chrzanowa (FAQ)

Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać wstępna dezynfekcja po zgonie i dalsze czynności związane z odkażaniem miejsc po zgonach? Zleć sprzątanie po zgonach w Chrzanowie i nie szukaj amatorskich sposobów na usuwanie groźnych patogenów z powietrza. Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych to zbiór technik dezynfekcji, które pozwalają w krótkim czasie przywrócić bezpieczeństwo biologiczne w mieszkaniu po zgonie. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Chrzanowa.

Sprzątanie Chrzanów

Jak usunąć drobnoustroje po zgonie w domu?

Drobnoustroje po zgonie w domu można usunąć w drodze profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń. Doskonale w eliminacji wszelkich chorobotwórczych mikroorganizmów sprawdza się ozonowanie pomieszczeń połączone z zamgławianiem suchą mgłą ze specjalnym preparatem biobójczym. To nie tylko sposoby na skuteczną dezynfekcję po zwłokach, ale i na nieprzyjemny zapach po trupie.

Czy dezynfekcja mieszkań po zgonach jest niezbędna?

Dezynfekcja mieszkań po zgonach powinna zostać przeprowadzona w każdym przypadku śmierci w mieszkaniu. To niezbędny krok, by pozbyć się trupiego jadu i toksycznych gazów po rozkładzie ciała. Takie kompleksowe odkażanie powierzchni jest konieczne tym bardziej, jeśli zwłoki zostały odkryte po dłuższym czasie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%