Sprzątanie po zgonach Chojnice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Chojnicach. Czym zdezynfekować mieszkanie po osobie zmarłej?

Śmierć w mieszkaniu? Jeśli myślisz, że specjalistyczne usługi dezynfekcji patogenów w tym sprzątanie po zgonach Chojnice, są tylko zamawiane przez zarządców nieruchomości, to jesteś w błędzie. Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik ma najlepszą na rynku ofertę handlową na odkażanie jadów trupich, a to oznacza, że każda osoba prywatna mająca styczność z trującymi mikroorganizmami otrzymuje dopasowaną do potrzeb pomoc.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Chojnicach

Skażoną krwią podłogę należy jak najszybciej wyczyścić i zdezynfekować.

Usługę utylizacji mebli po osobach zmarłych na terenie województwa pomorskiego firma Kastelnik świadczy całodobowo i jest to mocna strona naszej oferty. Dezynfekcją patogenów zajmujemy się kompleksowo, a to oznacza, że nie tylko usuniemy szkodliwe drobnoustroje z powietrza, ale równię wyeliminujemy nieprzyjemne zapachy z rozkładającego się ciała.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Usługa sprzątania w powiecie chojnickim obejmuje m.in.:

 • mycie przedmiotów osobistych z krwi;
 • ozonowanie mieszkania w celu dezynfekcji po trupie;
 • oczyszczenie powietrza z trujących związków chemicznych;
 • przygotowywanie pomieszczeń z zapachem zwłok do ponownego użytku i wiele innych.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Chojnice

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w Chojnicach

W chwili zgonu w domu mało kto zastanawia się nad tym, jak uprzątnąć pomieszczenia po zmarłej osobie. Jednak niezbędnym krokiem, jaki należy zrealizować, jest dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Chojnice. To ważne, by mieszkanie oczyścić z patogenów i śladów krwi.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo skażone jest miejsce zgonu. W trakcie rozkładu zwłok dochodzi do procesów gnilnych, czyli procesów rozpadu białek, co powoduje stopniowe uwalnianie trupiego jadu w mieszkaniu po zmarłym. Oprócz tego w powietrzu unosi się mnóstwo bakterii, toksycznych gazów i niebezpiecznych dla zdrowia wirusów.

dezynfekcja po zgonach w Chojnicach

Okazuje się, że to trupie jady mogą być największym zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia. Trupi jad to tak naprawdę ptomainy, czyli aminy biogenne, takie jak kadaweryna, putrescyna czy neuryna. Kontakt z tymi substancjami może doprowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych w postaci zatrucia układu pokarmowego, nerwowego i problemami z górnymi drogami oddechowymi.

Dlatego skuteczna dezynfekcja po zgonach w powiecie chojnickim ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa domowników i przyszłych lokatorów. Odkażanie miejsc śmierci najlepiej powierzyć specjalistycznej firmie sprzątającej, która dysponuje niezbędnymi środkami i narzędziami do neutralizacji niebezpiecznych związków chemicznych po śmierci.

Czy wiesz, że…

Czy wiesz, że ludzkie zwłoki to toksyczna bomba biologiczna? Ciało po zgonie rozkłada się w 7 fazach, a każda z nich nieodwracalnie je zmienia. Na skutek procesów zachodzących w organizmie zmarłego mamy do czynienia z emisją niebezpiecznych dla nas jadów trupich. Związki te to m.in. kadaweryna i putrescyna. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem, gdy odkryjemy zwłoki w stanie rozkładu, jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy dezynfekującej po zgonach.

Jady trupie potrafią wywołać groźne zatrucie pokarmowe, dlatego nie warto zwlekać ze sprzątaniem po zmarłym.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak uzyskać akt zgonu?

Sprzątanie po zgonach Chojnice – całodobowa pomoc

Pomagamy całodobowo, a oznacza to nic innego, jak to, że możesz się do nas dodzwonić o każdej porze dnia i nocy. Oferujemy sprzątanie po zgonie w Chojnicach i mamy wieloletnie doświadczenie, a to nie jest tylko dobre hasło reklamowe. Dla nas to ogrom wielu spotkań z ludźmi w ciężkim położeniu życiowym. Naszym atutem jest nie tylko dobra cena usługi czyszczenia podłogi z krwi, ale również empatia w kierunku do drugiego człowieka.

Zamgławianie suchą mgłą

Usuwanie zapachu śmierci przez techników firmy Kastelnik jest wykonywane przez zamgławianie z nadtlenkiem wodoru.

Wiemy, jak ciężko pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby i jak dużym kłopotem potrafi być śmierdzący trup jad w mieszkaniu do wynajmu. Konieczne do przeprowadzenia rzeczy, związane z eliminacją trujących amin lepiej zlecić fachowcom z firmy sprzątającej po zwłokach.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Nasi eksperci czekają na Państwa telefony 24/7. Mamy wyznaczone dyżury nocne, dlatego nie ma problemu z tym, aby odebrać Państwa połączenie w dowolnej chwili. Zamów sprzątanie po zgonach w Chojnicach w dogodnym terminie, a my przyjedziemy do Ciebie i wyniesiemy wszystkie meble do utylizacji.

Na czym polega dezynfekcja mieszkania po zgonie?

Celem ogólnym dezynfekcji funeralnej jest pozbycie się chorobotwórczych patogenów wychodzących ze zwłok. Stawiamy na bezpieczeństwo podczas pracy, dlatego oferujemy wyłącznie profesjonalne sprzątanie.

Do odkażania powierzchni używamy specjalistycznych środków chemicznych i nowoczesnych urządzeń, a w tym:

 • preparatów z fenolem i jego pochodnymi;
 • ozonatorów przemysłowych o dużej mocy;
 • zamgławiaczy powietrza do wydalania suchej mgły ze środkiem dezynfekującym.
czyszczenie po zwłokach Chojnice

Mieszkanie po zmarłym pełne jest krwi i śladów biologicznych. Nasz pracownik w trakcie dezynfekcji.

Na początku odkażania wynosimy na stałe skażone płynami ustrojowymi i krwią meble. Zostają one przewiezione do utylizacji termicznej. Potem myjemy dokładnie wszystkie powierzchnie i wykonujemy ozonowanie pomieszczenia lub zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Usługi sprzątania firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Chojnice i okolice;
 • czyszczenie po rozkładzie zwłok w wyniku zabójstwa;
 • dezynfekcja po zmarłych w domach dla osób prywatnych;
 • sprzątanie po zgonie w wyniku samobójstwa;
 • czyszczenie suchym lodem po śmieci w zakładzie pracy;
 • usuwanie skutków zgonów na terenie mieszkania, piwnicy, czy też strychu;
 • całodobowa pomoc w opróżnianiu mieszkania po zgonie na terenie całej Polski;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu śmierci z każdego pomieszczenia;
 • odkażanie przedmiotów osobistych i pamiątek rodzinnych po zmarłych;
 • czyszczenie podłogi, na której były płyny ustrojowe i krew;
 • wywóz rzeczy po trupie do utylizacji;
 • specjalistyczne mycie różnych i delikatnych powierzchni po rozkładzie zwłok;
 • dezodoryzacja powietrza z przestrzeni publicznych po zgonach.

Jesteśmy do dyspozycji 24/7!

Dezynfekcja po zgonach w Chojnicach jest usługą, którą można u nas zamówić 365 dni w roku o dowolnej porze dnia i nocy. Specjaliści z zakładu Kastelnik przestrzegają zasad BHP, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o swoje bezpieczeństwo w trakcie całego procesu specjalistycznego sprzątania. Sprzątanie mieszkań z bakterii z odpowiednim zabezpieczeniem to podstawa.

Skażone krwią pomieszczenia po naszej interwencji w szybkim czasie zostają pozbawione niebezpiecznych mikroorganizmów i są gotowe do ponownego użytku. Ozonowanie pomieszczeń po zgonach realizujemy na terenie miasta Chojnice we wszystkich dzielnicach przez 7 dni w tygodniu. Chcesz zamówić usługę sprzątanie mieszkań po zwłokach? Zadzwoń!

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest w miastach:

Kompleksowe sprzątanie od firmy Kastelnik!

Zamów sprzątanie od firmy Kastelnik działającej 365 dni w roku!

O co często pytają spadkobiercy?

Najczęściej pojawiające się pytani to kilka wskazówek, które mogą pomóc odpowiedzieć na najważniejsze kwestie związane ze skażonym drobnoustrojami mieszkaniem, w którym znaleziono ciało nieboszczyka.

sprzątanie Chojnice

Dzięki zebraniu statystycznie najczęściej pojawiających się pytań stworzyliśmy bazę wiedzy na temat sprzątania w nieruchomości po osobie zmarłej. Trujące związki chemiczne tj. jady trupie to nie tylko źródło nieprzyjemnego zapachu, ale również realne zagrożenia dla zdrowia.

Czym kierować się przy wyborze firmy sprzątającej po zgonie?

Śmierć w mieszkaniu oznacza często problemy z nieprzyjemnym zapachem, krwią na podłodze i trującymi patogenami w powietrzu. Przy wyborze firmy sprzątającej po zgonie warto kierować się tym, ile dany podmiot jest na rynku (czas działania firmy) i czy używa ona atestowanych środków do dezynfekcji. Pierwsze wrażenie jest również czynnikiem wpływającym na decyzję zakupową i śmiało, można się tym kierować.

Czy ozonowanie pomieszczeń jest skuteczne?

Ozonowanie pomieszczeń to nowoczesna technika dezynfekcji, chociaż działanie ozonu znane jest już od lat. Pierwiastek, jakim jest ozon, nie tylko odświeża powietrze, ale i zabija skutecznie cząsteczki wirusów i bakterii. Ponadto po ozonowaniu mieszkania można w szybkim czasie wrócić bezpiecznie do użytkowania skażonej wcześniej kadaweryną nieruchomości.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%