Sprzątanie po zgonach
Busko-Zdrój

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik sprzątanie po zgonach Busko-Zdrój. Dezynfekcja mieszkań po rozkładających się zwłokach, najczęściej stosowane metody odkażania pomieszczeń po zwłokach

Firma Kastelnik to zespół specjalistów sprzątających po zgonach na terenie miasta Busko-Zdrój oraz całego województwa świętokrzyskiego. Działamy nieprzerwanie od 2013 roku, a liczne wykonane w tym czasie realizacje dały nam możliwość świadczenia usług dziś na najwyższym poziomie. Podczas wykonywanej pracy przestrzegamy norm prawnych, wymaganych podczas specjalistycznego odkażania po śmierci. Każdy z naszych pracowników przed podjęciem pracy, uczestniczy w szkoleniach specjalistycznych, aby zapewnić Państwu wysoką skuteczność sprzątania miejsc po rozkładających się zwłokach.

Ekipa sprzątająca Kastelnik

W pierwszej kolejności należy zadbać o bezpieczeństwo. Ekipa Kastelnik w kombinezonach ochronnych.

Oferujemy błyskawiczny dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Przyjedziemy do Państwa na bezpłatną wycenę czyszczenia mieszkań po zgonach m.in. w rejony: Buska Zdrój dzielnice: Bronina, Okrąglica, Kaczowa Dolna, Kotery oraz Niwka.

Sprzątanie po zgonie Busko Zdrój

Sprzątanie po zmarłych Busko-Zdrój, dane statystyczne 2030 r.

Coraz częściej spotykamy się z przypadkami, gdzie ktoś z rodziny lub sąsiadów zastaje samotną osobę zmarłą w swoim mieszkaniu. Problem ten narasta wraz z czasem, ponieważ szacuje się, że do 2030 roku, aż 30% społeczeństwa (osoby w wieku powyżej 85 lat) będzie właśnie umierała samotnie. Gdy ciało po śmierci długo leży, dochodzi w nim do nieodwracalnych procesów gnilnych.

Wówczas zwłoki stają się pożywką dla obcych organizmów. Mowa tutaj nie tylko o drobnoustrojach, ale i różnego rodzaju owadach np. muchówki lub larwy. Muchy plujki bowiem mogą już po upływie kilkunastu minut wyczuć zapach trupa i przebyć w celu złożenia w nim jaj nawet 20 km. Tempo rozkładu zwłok zależy od temperatury, która jest w danym pomieszczeniu. Im wyższa, tym przyśpieszone procesy gnilne organizmu. Duże znaczenie odgrywa tu pora roku, w której nastąpił zgon.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Busku-Zdroju.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w domu po nieboszczyku często wymagają usunięcia krwi i płynów ustrojowych z podłogi.

Firma sprzątającą po zmarłym w Busku-Zdroju

Po znalezieniu zmarłego w zaawansowanym stopniu rozkładu powinniśmy zadzwonić pod numer alarmowy 112 oraz wezwać profesjonalną firmę Kastelnik, sprzątającą po zmarłych Busko-Zdrój, która specjalizuje się w czyszczeniu funeralnym. Dlaczego? To bardzo ważne, ponieważ niezbędne jest dostosowanie się do wszelkich zasad BHP oraz przeprowadzania odkażania takich miejsc. Do najczęściej używanych przez nas metod dezynfekcji należą:

 • dezynfekcja poprzez zamgławianie na zimno;
 • dezodoryzacja pomieszczeń z użyciem profesjonalnych preparatów;
 • ozonowanie mieszkań za pomocą specjalnego generatora ozonu o mocy 40 g/h.
Czyszczenie po zmarłych Busko-Zdrój

Ciało zmarłego wydziela ostry zapach, który jest szkodliwy. Poczułeś zapach przez drzwi sąsiada? Reaguj!

Usługi dezynfekcji po zgonie Busko-Zdrój

 • całodobowe sprzątanie mieszkań po zmarłych Busko-Zdrój, Radzanów, Stara Zagość;
 • sprzątanie buskich pomieszczeń po rozkładających się zwłokach;
 • czyszczenie pomieszczeń ze śladów krwi i tkanek po śmierci;
 • specjalistyczne czyszczeni po samobójstwie w Stopnicy;
 • dezynfekcja funeralna domów, strychów, piwnic;
 • likwidowanie zapachu śmierci Drugnia;
 • utylizacja skażonych przedmiotów Raków;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych;
 • odkażanie po zgonach;
 • sprzątanie po zgonach Busko-Zdrój;
 • sprzątanie po śmierci 7 dni w tygodniu;
 • usługi sprzątania po zgonie;
 • czyszczenie domu po śmierci;
 • czyszczenie lokalu po zmarłym Busko-Zdrój;
 • czyszczenie firmy po zwłokach;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcach;
 • likwidowanie niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów;
 • specjalistyczne sprzątanie po zmarłych Chmielnik, Lisów;
 • czyszczenie mieszkania po zgonie świętokrzyskie;

Dezynfekcja po zgonach, zwłokach – słownik funeralny

Dezynfekcja funeralna zostaje preprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpił rozkład zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych.  Jej celem jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Dezynfekcja po zgonach Busko Zdrój, świętokrzyskie

Pomiar stężenia ozonu w trakcie dezynfekcji to obowiązek każdego fachowca,

Ozonowanie i sprzątanie po zgonach Busko-Zdrój

Działamy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa pracy oraz z użyciem wyłącznie atestowanych środków chemicznych. Zajmujemy się specjalistycznym ozonowaniem, sprzątaniem mieszkań po zgonie Busko – Zdrój, domów oraz innych pomieszczeń, gdzie występuje zagrożenie skażeniem biologicznym. Nasze doświadczenie sprawia, że usługę sprzątania po zmarłym świadczymy na jak najwyższym poziomie. Po wykonaniu realizacji wystawiamy dedykowany certyfikat w celu nadmienienia przeprowadzonych prac.

Czyszczenie domów po zgonach, zmarłych Świętokrzyskie

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez całodobową infolinię telefoniczną. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące dezynfekcji po zgonie oraz umówią termin realizację usługi czyszczenia mieszkań po zgonach na terenie Buska-Zdroju. Dojeżdżamy również do takich miast jak m.in.: Jędrzejów, Końskie, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski czy Kielce. Jeżeli masz pytania odnośnie do tej usługi, skontaktuj się z nami już teraz! Zadzwoń!

Znajdziesz nas w:

Usługi sprzątania na terenie Buska-Zdrój

Zastanawiasz się, jak przebiega czyszczenie mieszkań po zmarłych? Sprzątanie po zgonach w Busko-Zdrój to wieloetapowy proces, w którym technicy sięgają po specjalistyczny sprzęt i preparaty biobójcze. Krew na podłodze czy płyny ustrojowe na kanapie to substancje, w kontakcie, z którymi należy zachować szczególną ostrożność. Dlatego wykonując sprzątanie po zgonach, specjaliści kierują się przepisami BHP i stosują odzież ochronną i zabezpieczenia w postaci masek, rękawic czy gogli. Normy sanepidu nakładają na techników sprzątania miejsc po zgonach obowiązek stosowania atestowanych środków w dezynfekcji po zmarłym. Co więcej, warto wiedzieć na temat usługi tj. sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie?

Usługi sprzątania Busko-Zdrój

Ile kosztuje sprzątanie pomieszczenia po zmarłym?

Kalkulacja kosztów za sprzątanie po zgonie określana jest indywidualnie z rodziną zmarłej osoby podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Najczęściej cena dezynfekcji podstawowej wynosi 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w zależności od wielkości mieszkania i ilości przedmiotów do utylizacji.

Czy zamgławianie po zgonie jest potrzebne?

Dezynfekcja po zgonach to jeden z najważniejszych etapów całego procesu sprzątania po zmarłych. Zamgławianie pomieszczeń po śmierci to jedna z najskuteczniejszych, a zarazem najmniej inwazyjnych metod eliminacji groźnych patogenów po zwłokach. Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru to również sprawdzona forma dezodoryzacji, dzięki której nieprzyjemny fetor po zmarłym znika bezpowrotnie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%