Sprzątanie po zgonach
Busko-Zdrój

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik sprzątanie po zgonach Busko-Zdrój. Dezynfekcja mieszkań po rozkładających się zwłokach, najczęściej stosowane metody odkażania pomieszczeń po zwłokach

Firma Kastelnik to zespół specjalistów sprzątających po zgonach na terenie miasta Busko-Zdrój oraz całego województwa świętokrzyskiego. Działamy nieprzerwanie od 2013 roku, a liczne wykonane w tym czasie realizacje dały nam możliwość świadczenia usług dziś na najwyższym poziomie. Podczas wykonywanej pracy przestrzegamy norm prawnych, wymaganych podczas specjalistycznego odkażania po śmierci. Każdy z naszych pracowników przed podjęciem pracy, uczestniczy w szkoleniach specjalistycznych, aby zapewnić Państwu wysoką skuteczność sprzątania miejsc po rozkładających się zwłokach.

Oferujemy błyskawiczny dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Przyjedziemy do Państwa na bezpłatną wycenę czyszczenia mieszkań po zgonach m.in. w rejony: Buska Zdrój dzielnice: Bronina, Okrąglica, Kaczowa Dolna, Kotery oraz Niwka.

sprzątanie po zgonie Busko Zdrój

Sprzątanie po zmarłych Busko-Zdrój, dane statystyczne 2030 r.

Coraz częściej spotykamy się z przypadkami, gdzie ktoś z rodziny lub sąsiadów zastaje samotną osobę zmarłą w swoim mieszkaniu. Problem ten narasta wraz z czasem, ponieważ szacuje się, że do 2030 roku, aż 30% społeczeństwa (osoby w wieku powyżej 85 lat) będzie właśnie umierała samotnie. Gdy ciało po śmierci długo leży, dochodzi w nim do nieodwracalnych procesów gnilnych.

Wówczas zwłoki stają się pożywką dla obcych organizmów. Mowa tutaj nie tylko o drobnoustrojach, ale i różnego rodzaju owadach np. muchówki lub larwy. Muchy plujki bowiem mogą już po upływie kilkunastu minut wyczuć zapach trupa i przebyć w celu złożenia w nim jaj nawet 20 km. Tempo rozkładu zwłok zależy od temperatury, która jest w danym pomieszczeniu. Im wyższa, tym przyśpieszone procesy gnilne organizmu. Duże znaczenie odgrywa tu pora roku, w której nastąpił zgon.

Firma sprzątającą po zmarłym w Busku-Zdroju

Po znalezieniu zmarłego w zaawansowanym stopniu rozkładu powinniśmy zadzwonić pod numer alarmowy 112 oraz wezwać profesjonalną firmę Kastelnik, sprzątającą po zmarłych Busko-Zdrój, która specjalizuje się w czyszczeniu funeralnym. Dlaczego? To bardzo ważne, ponieważ niezbędne jest dostosowanie się do wszelkich zasad BHP oraz przeprowadzania odkażania takich miejsc. Do najczęściej używanych przez nas metod dezynfekcji należą:

 • dezynfekcja poprzez zamgławianie na zimno;
 • dezodoryzacja pomieszczeń z użyciem profesjonalnych preparatów;
 • ozonowanie mieszkań za pomocą specjalnego generatora ozonu o mocy 40 g/h.

czyszczenie po zmarłych Busko-Zdrój

Usługi dezynfekcji po zgonie Busko-Zdrój

 • całodobowe sprzątanie mieszkań po zmarłych Busko-Zdrój, Radzanów, Stara Zagość;
 • sprzątanie buskich pomieszczeń po rozkładających się zwłokach;
 • czyszczenie pomieszczeń ze śladów krwi i tkanek po śmierci;
 • specjalistyczne czyszczeni po samobójstwie w Stopnicy;
 • dezynfekcja funeralna domów, strychów, piwnic;
 • likwidowanie zapachu śmierci Drugnia;
 • utylizacja skażonych przedmiotów Raków;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych;
 • odkażanie po zgonach;
 • sprzątanie po zgonach Busko-Zdrój;
 • sprzątanie po śmierci 7 dni w tygodniu;
 • usługi sprzątania po zgonie;
 • czyszczenie domu po śmierci;
 • czyszczenie lokalu po zmarłym Busko-Zdrój;
 • czyszczenie firmy po zwłokach;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcach;
 • likwidowanie niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów;
 • specjalistyczne sprzątanie po zmarłych Chmielnik, Lisów;
 • czyszczenie mieszkania po zgonie świętokrzyskie;

Dezynfekcja po zgonach, zwłokach – słownik funeralny

Dezynfekcja funeralna zostaje preprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpił rozkład zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych.  Jej celem jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

dezynfekcja po zgonach Busko Zdrój

Ozonowanie i sprzątanie po zgonach Busko-Zdrój

Działamy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa pracy oraz z użyciem wyłącznie atestowanych środków chemicznych. Zajmujemy się specjalistycznym ozonowaniem, sprzątaniem mieszkań po zgonie Busko – Zdrój, domów oraz innych pomieszczeń, gdzie występuje zagrożenie skażeniem biologicznym. Nasze doświadczenie sprawia, że usługę sprzątania po zmarłym świadczymy na jak najwyższym poziomie. Po wykonaniu realizacji wystawiamy dedykowany certyfikat w celu nadmienienia przeprowadzonych prac.

Czyszczenie domów po zgonach, zmarłych Świętokrzyskie

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez całodobową infolinię telefoniczną. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące dezynfekcji po zgonie oraz umówią termin realizację usługi czyszczenia mieszkań po zgonach na terenie Buska-Zdroju. Dojeżdżamy również do takich miast jak m.in.: Jędrzejów, Końskie, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski czy Kielce. Jeżeli masz pytania odnośnie do tej usługi, skontaktuj się z nami już teraz! Zadzwoń!

Znajdziesz nas w: Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice, Staszów oraz Przeworsk, Leżajsk

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.4
3,4 rating
3.4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 9)
Doskonale45%
Bardzo dobrze22%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie33%