Sprzątanie po zgonach Brzesko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Brzesku. Jak przebiega sprzątanie domów po zmarłych?

Czy wiesz, że zgon w domu wiąże się z zagrożeniem dla zdrowia człowieka? Ciało w zaawansowanym stanie rozkładu wydziela mnóstwo toksycznych gazów, patogenów i trupich jadów. W trakcie ozonowania pomieszczeń trujące związki chemiczne są neutralizowane i to już w pierwszych minutach pracy ozonatora.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie mieszkania po zmarłym to wydatek minimum 800 zł, ale należy mieć na uwadze, że utylizacja dużej ilości mebli, zwiększa ten koszt nawet kilkukrotnie. Nasza firma oferuję usługę czyszczenia lokalu z krwi i płynów ustrojowych, a po zakończonej pracy wystawiamy certyfikat dekontaminacji powietrza.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Brzesko

Czyszczenie mieszkania po zgonie w Brzesku przy ul. Bartosza Głowackiego.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Brzesku – szybko i dyskretnie

Nie warto ryzykować własnego zdrowia, podejmując amatorskie próby czyszczenia miejsc po zmarłych osobach.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Brzesko

W celu zapewnienia bezpieczeństwa najlepiej zlecić to zadanie fachowcom z firmy Kastelnik, którzy zapewniają całodobowe usługi na sprzątanie po zgonach Brzesko, woj. małopolskie wraz z pełną dokumentacją.

Dzięki naszej infolinii czynnej całą dobę możesz zlecić certyfikowane usługi dezynfekcji, a także wywóz starych mebli do utylizacji o każdej porze. W trakcie tego sprzątania, może nie zostaną umyte okna i wytarte kurze, ale na pewno zostaną usunięte niebezpieczne mikroorganizmy z powietrza i różne groźne drobnoustroje.

Profesjonalne sprzątanie po samobójstwie w mieszkaniu

W Brzesku sprzątanie po zgonach zlecisz na całodobowej infolinii firmy Kastelnik. Specjaliści oferują nie tylko sprzątanie po zmarłych w wyniku śmierci naturalnej, ale również:

 • Usługi sprzątania po samobójstwach;
 • Czyszczenie pomieszczeń po morderstwach;
 • Dezynfekcja mieszkania po gnijących zwłokach;
 • Ozonowanie pomieszczenia po zgonie;
 • Odkażanie przez zamgławianie ULV zimną mgłą;
 • Wywóz skażonych przedmiotów z mieszkania zmarłego do utylizacji.
Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po zgonie to nie tylko mycie okien i podłóg, ale przede wszystkim skuteczne usunięcie płynów biobójczych i wyeliminowanie toksycznych gazów z powietrza. Nasi specjaliści często muszą wykonywać demontaż podłóg i dokładne ozonowanie powietrza.

Dezynfekcja pomieszczeń

Dezynfekcja pomieszczenia po zmarłej osobie

Dezynfekcja mieszkania na groźne drobnoustroje – zaufaj specjalistom

Dezynfekcja lokali po śmierci to podstawa przywrócenia bezpieczeństwa w takim miejscu. Czy wiedziałeś o tym, że tylko i wyłącznie firmy sprzątające są uprawione do sprzątania po zabójstwach?

Stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej podczas specjalistycznego sprzątania jest kluczowe. Daje ochronę ciała przed niebezpiecznymi patogenami, a bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu skażonego miejsca jest zawsze dla nas priorytetem — Mieszko Kastelnik.

Pewne czynności są możliwe do zrealizowania tylko przez specjalistyczną firmę sprzątającą po zwłokach. Technicy sprzątania miejsc śmierci dysponują specjalistycznym sprzętem jak przemysłowe generatory ozonu czy pistolety do dezynfekcji elektrostatycznej.

Czyszczenie lokalu przez specjalistów

Czyszczenie lokalu przez specjalistów z firmy Kastelnik. Zamów usługi usuwania patogenów tel. 735-960-510.

Po zaawansowanym stanie rozkładu ciała zmarłego mieszkanie wypełnia się trupim jadem i bakteriami. Wtedy telefon do firmy Kastelnik i usługi sprzątania w miejscowości Brzesko pomoże rozwiązać każdy problem po zgonie w mieszkaniu.

Ozonowanie miejsca zgonu na nieprzyjemny zapach

Masz problem z brzydkim zapachem po zwłokach w domu? Zamów ozonowanie pomieszczeń, które doskonale naturalizuje każdy drażniący smród w mieszkaniu. Nasi technicy są w stanie już w 1 godzinę usunąć zapach zwłok z Twojego mieszkania!

Usuwanie drobnoustrojów z mieszkania

Czyszczenie po zgonach Brzesko to kompleksowa usługa uzupełniana zawsze o zabieg ozonem i suchą mgłą z preparatem biobójczym. Usługi dezynfekcji możesz u nas zlecić przez całą dobę. Po kompletnym oczyszczeniu pomieszczenia z patogenów po zmarłych wystawiamy certyfikat dezynfekcji na życzenie klientów.

Transport ADR starych mebli do spalarni

Szukasz firmy, która specjalizuje się w transporcie rzeczy po zmarłych? W przedsiębiorstwie Kastelnik zlecisz również opróżnianie mieszkań po nieboszczykach, także tych zaniedbanych i zagraconych.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Sprzątanie po zgonach w miejscowości Brzesko to kompleksowa usługa, a po zakończeniu utylizacji otrzymujesz kartę odpadu ze spalarni, z którą mamy podpisaną umowę. Zadbamy o to, by usunąć wszystkie zbędne graty po zmarłej osobie i oczyścić tym samym przestrzeń z potencjalnie niebezpiecznych patogenów.

Usługi sprzątania po rozkładzie ciała w domu woj. małopolskie

Profesjonalne sprzątanie po zwłokach w Brzesku zlecisz w firmie Kastelnik na całodobowej infolinii albo przez formularz na stronie. Skontaktuj się z nami, by poznać cennik usług i omówić szczegóły dezynfekcji mieszkania po zgonie.

Zastosowanie atestowanych środków do dezynfekcji pozwala na zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się chorobotwórczych drobnoustrojów, w tym trupich jadów i patogenów, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego.

Dezynfekcję po zgonach realizujemy w zależności od okoliczności śmierci. Zwykle jednak sięgamy po atestowaną chemię i mechaniczne metody odkażania. To wszystko po to, aby skutecznie odkazić Twoje mieszkanie po śmierci bliskiej osoby. W firmie Kastelnik doradzimy Ci, jaką formę dezynfekcji po zgoni wybrać i usuniemy brzydki zapach po zwłokach z zakamarków mieszkania.

Certyfikat dezynfekcji Kastelnik

Zamów usługi dezynfekcji, a otrzymasz od nas certyfikat usługi.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Brzeska (FAQ)

Niespodziewana śmierć bliskiej osoby w domu? Zlecając sprzątanie po zgonach w Brzesku, nie musisz się martwić o to, co zrobić z rzeczami po zmarłym.

Sprzątanie Brzesko

Samodzielne wyrzucanie takich odpadów po nieboszczyku to kiepski pomysł, ponieważ należy mieć podpisaną umowę ze spalarnią śmieci, by móc zutylizować takie skażone materiały. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Brzeska.

Jak usunąć krew z podłogi po zgonie w domu?

Specjalistyczne środki chemiczne z atestem są niezbędne do usunięcia krwi z podłogi, szczególnie po zgonie w domu. Takie środki najczęściej zawierają chlor, nadtlenek wodoru oraz alkohol izopropylowy, które skutecznie neutralizują płyny ustrojowe. Dzięki nim możliwe jest dokładne oczyszczenie powierzchni, które były w kontakcie z krwią.

Czy odkażanie miejsc śmierci jest konieczne?

W przypadku, gdy ciało zmarłej osoby pozostaje przez długi czas w stanie intensywnego rozkładu, konieczne jest przeprowadzenie dezynfekcji powietrza w całym mieszkaniu. Wydzielanie się toksycznych substancji, takich jak patogeny i trupie jady, stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Dezynfekcję należy zlecić po wyniesieniu ciała przez zakład pogrzebowy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%