Sprzątanie po zgonach
Brzeg

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Jak przygotować się na śmierć bliskiego? Co powinniśmy wiedzieć o sprzątaniu po zgonach? Śmierci na torach kolejowych

Naszą usługę tj. wieloetapowe sprzątanie po zgonach Brzeg świadczymy za pomocą profesjonalnego sprzętu dezynfekującego oraz atestowanych środków chemicznych. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby realizacje były przeprowadzane z zachowaniem wszelkich zasad BHP oraz z należytym szacunkiem. Wiemy, jak ciężki potrafi być czas, w którym tracimy bliską osobę, dlatego oferujemy naszym klientom kontakt całodobowy. Mogą oni dzwonić do nas w celu ustalenia najbliższego terminu sprzątania pomieszczeń po zmarłych oraz bezpłatnej wyceny, na którą dojeżdżamy do miasta Brzeg Brygidki, Czerwone Koszary oraz Zacisze. Oferujemy również sprzątanie po wypadkach na torach, ulicach i w innych miejscach publicznych.

Sprzątanie po zgonach Brzeg

Ciężki stan żałoby, depresja po zgonie

Na śmierć bliskiej osoby nie da się odpowiednio przygotować. Powinniśmy jednak wiedzieć, że gdy dojdzie do pojawienia się pewnych oznak, to jest ona nieunikniona. Najczęściej podczas ciężkiej i nieuleczalnej choroby dana osoba leży w zaciszu domowym. Co powinno zwrócić naszą uwagę? Pacjent przestaje mieć apetyt, jego łaknienie zdecydowanie się zmniejsza. Umierający będzie ospały, a jego percepcja ulegnie spowolnieniu. Zmienią się również funkcje procesów fizjologicznych, na przykład będą problemy z oddawaniem moczu. Oddech chorej osoby staje się ciężki i nieregularny. Organizm w tym czasie traci swoje funkcje, temperatura ciała na zmianę staje się wysoka lub niska, a umierający ma coraz niższy puls, blednie. W ostatnich godzinach życia  mamy do czynienia z powolnym ustaniem funkcji życiowych oraz bezpośrednio ze śmiercią.

Co po zgonie? Powinniśmy jak najszybciej wezwać lub udać się do lekarza, który w ostatnim czasie zajmował się leczeniem zmarłego. Następnie z otrzymaną kartą zgonu, winniśmy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego po akt zgonu. Kolejnym punktem jest pochówek. Gdy nieboszczyk miał chorobę zakaźną lub długo po zatrzymaniu akcji serca leżał w domu, to niezbędne jest, aby dokładnie odkazić wszystkie pomieszczenia, w których przebywał przez specjalistyczną firmę sprzątającą. Zajmujemy się doraźną dezynfekcją miejsc po zgonach, która ma na celu zniszczenie mikroorganizmów chorobotwórczych. Preparaty, które używamy podczas odkażania, zawierają w składzie m.in.:

 • jod i związki jodu;
 • alkohole alifatyczne;
 • aldehydy;
 • chlor i związki chloru.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, posiadamy infolinie 24/7!

Sprzątanie po zgonach Brzeg – oferta firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach w Brzegu i innych okolicznych miastach powiatu brzeskiego;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie mieszkań po śmierci samobójczej w Brzegu;
 • czyszczenie domów z wirusów, bakterii i grzybów po chorym zmarłym;
 • dezodoryzacja lokali mieszkalnych po gnijącym zmarłym;
 • usuwanie zapachu po zmarłej osobie;
 • ozonowanie magazynów przemysłowych po zgonie pracownika.

Czym jest karta zgonu?

Karta zgonu to nic innego jak dokument mówiący o tym, że dana osoba nie żyje. Wystawiany jest on przez lekarza, jest niezbędny do uzyskania aktu zgonu  i pochówku. Natychmiastowe jego wydanie nie jest możliwe, jeśli medyk podejrzewa udział w śmierci osób trzecich.

Bezpłatna wycena już w 20 minut!

Oferujemy naszą usługę sprzątania po zgonach Brzeg oraz inne miasta na terenie powiatu brzeskiego. Działamy zgodnie z zasadami BHP, skutecznie pomagając w województwie opolskim osobom szukającym pomocy do wykonania specjalistycznej dezynfekcji mieszkań. Dla naszych klientów jesteśmy na całodobowej infolinii 7/24 h. Poza tym chętnie wycenimy realizacje wraz z bezpłatnym dojazdem już w 20 minut!

Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty firmy Kastelnik – sprzątanie po zmarłym w powiecie brzeskim!

Znajdziesz nas także w: Brzeg, Opole, Niemodlin, Nysa, Namysłów, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Głubczyce, Gogolin, Praszka, Prószków, Zdzieszowice

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%