Sprzątanie po zgonach
Brzeg

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Jak przygotować się na śmierć bliskiego? Co powinniśmy wiedzieć o sprzątaniu po zgonach? Śmierci na torach kolejowych

Specjalistyczne  usługi tj. wieloetapowe sprzątanie po zgonach Brzeg świadczone jest za pomocą profesjonalnego sprzętu do dezynfekcji oraz atestowanych środków chemicznych. Pracownicy firmy Kastelnik dokładają wszelkich starań, aby wszystkie prace  były przeprowadzane z zachowaniem wypracowanych procedur oraz z należytym szacunkiem do rodzin dentata.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Śmierci na torach kolejowych, samobójstwo, wypadki komunikacyjne, morderstwa – to przykłady sytuacji, w których niezbędna jest profesjonalna pomoc firm działających w branży sprzątania po zgonach. Doskonale wiemy, że w takich chwilach nie można czekać, dlatego Kastelnik jest do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Brzeg, Opolskie

Podłoga pełna much w mieszkaniu zmarłej osoby – Brzeg, woj. opolskie.

Sprzątanie po zmarłych Brzeg – usuwanie zapachów

Wiemy, jak intensywny może być zapach po zmarłej osobie, dlatego wiele podmiotów oferuje całodobowy kontakt telefoniczny w celu szybkiej interwencji i rozwiązania tego problemu. Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Brzegu warto wykonać po wyniesieniu zwłok z pomieszczenia.

Warto dodać, że usuwanie zapachów po zmarłych można wykonać za pomocą ozonowania w połączeniu z suchą mgłą. Bezpłatna wycena czyszczenia miejsca po zwłokach  na terenie całego miasta Brzeg Brygidki, Czerwone Koszary oraz Zacisze. Kastelnik zajmuje się również sprzątaniem po wypadkach śmiertelnych na torach w innych miejscach publicznych.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Do jakich pracy można zatrudnić specjalistów od odkażania?

 • Dezynfekcja mieszkania po zgonie w powiecie brzeskim, w miastach: Grodków, Lewin Brzeski;
 • sprzątanie pomieszczenia po wypadku w pracy;
 • opróżnianie mieszkań po śmierci;
 • usuwanie śladów krwi;
 • sprzątanie po samobójstwie lub zabójstwie.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Brzeg, Opolskie

Śmierć w mieszkaniu? Zaufaj profesjonalistom. Dezynfekcja pomieszczeń mieszkalnych Brzeg to kompleksowy proces, który polega na eliminowaniu szkodliwych drobnoustrojów, jakie powstają w trakcie rozkładu zwłok. Ich usunięcie jest niezbędne, by móc powrócić bezpiecznie do mieszkania i nie narażać się na zatrucie.

W odkażaniu po zmarłych stosujemy preparaty biobójcze oparte o czwartorzędowe sole amoniowe oraz zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Tak przeprowadzona dezynfekcja pozwala dokładnie oczyścić powierzchnie z wszelkich bakterii i wirusów oraz wyeliminować nieprzyjemny zapach po zwłokach.

Pozostałe usługi sprzątanie po pożarze Brzeg

Mycie płynów ustrojowych po zmarłych

Plamy rozmazanej krwi na podłodze to tykająca bomba biologiczna, nie wolno lekceważyć tego zagrożenia!

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych w Brzegu

Widzisz stertę gratów, aż po sam sufit i nie wiesz, co robić? Oferujemy profesjonalną usługę sprzątanie mieszkań zaniedbanych w Brzegu. Nasz doświadczony zespół jest gotowy podjąć się każdego wyzwania, niezależnie od tego, czy jest to zaniedbane mieszkanie po eksmisji, czy pomieszczenie, które wymaga gruntownego sprzątania wszystkich pomieszczeń i dezynfekcji niebezpiecznych patogenów.

Rozumiemy, że zaniedbane mieszkanie po zmarłym może być sporym zmartwieniem i przysparzać niepotrzebnych trudności. Dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania, które przywrócą czystość, porządek i świeżość w zaniedbanym lokalu. Nasz zespół specjalistów wykorzystuje nowoczesne narzędzia i skuteczne środki czystości, aby skutecznie uporać się z każdym wyzwaniem w procesie tj. dezynfekcja zaniedbanego mieszkania.

Czy wiesz o tym, że firma Kastelnik zajmuje się sortowaniem wyposażenia mieszkania i transportem do utylizacji? Dzięki temu w oka mgnieniu pozbywamy się odpadów gospodarczych, co pozwala przywrócić porządek i bezpieczeństwo w mieszkaniu – informuje Samanta Sznajder.

Nasz zespół specjalizuje się w kompleksowym opróżnianiu mieszkań, lokali użytkowych, takich jak sklepy, hale przemysłowe oraz hotele, na terenie całego województwa opolskiego. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, m.in.:

 • Sprzątanie zaniedbanych mieszkań i domów;
 • Ozonowanie mieszkań oraz zaniedbanych lokali;
 • Przewóz odpadów komunalnych i wielkogabarytowych;
 • Legalną utylizację w spalarni ubrań po zmarłych osobach;
 • Utylizacja odpadów komunalnych;
 • Spalanie śmieci w spalarniach termicznych, na przykład wyrobów tapicerskich zawierających krew;
 • Wywóz odpadów, sprzętu elektrycznego lub starych pralek;
 • Usuwanie plam z krwi i innych odpadów biologicznych;
 • Świadczenie usługi z dokumentacją karty odpadów.

Nie wiesz, co zrobić z nieużywanym zestawem mebli czy starym szafą? Skorzystaj z usług naszego doświadczonego zespołu i powierzyć nam kompleksową likwidację lokalu. Nasza ekipa nie tylko dokładnie opróżni każde pomieszczenie, lecz także profesjonalnie zajmie się utylizacją niepotrzebnych gratów

Czyszczenie mieszkania po zwłokach Brzeg w powiecie brzeskim

Zastanawiasz się jak oczyścić dom po zmarłej osobie? Rozwiązaniem Twojego dylematu jest profesjonalne czyszczenie mieszkania po zwłokach w mieście Brzeg realizowana przez techników z wieloletnim doświadczeniem. Odkażanie pomieszczeń po osobie zmarłej obejmuje nie tylko usuwanie śladów krwi, ale i profesjonalną dezodoryzację całego mieszkania.

Kastelnik – dezodoryzacja miejsca zgonu – potwierdzona certyfikatem

Nieprzyjemny zapach po zmarłej osobie to problem, z którym boryka się większość osób, które doświadczyły zgonu w domu. Ta drażniąca woń często unosi się w całym mieszkaniu i ulatniając się wentylacją, wyczuwalna jest nawet na klatce schodowej i u sąsiadów. Na intensywność trupiej woni wpływ ma wiele czynników jak np. okoliczności śmierci, wiek czy długość rozkładu zwłok w mieszkaniu. Jednak za ten uporczywy fetor odpowiada przede wszystkim enzym disiarczku dimetylu, który powstaje na etapie procesów gnilnych zwłok.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Brzegu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania i dezynfekcji bakterii w mieszkaniu po śmierci.

Choć wietrzenie mieszkania wydaje się rozsądnym rozwiązaniem, by pozbyć się tej nieznośnej woni, może przynieść więcej szkód niż pożytku, w postaci zwabienia do mieszkania owadów i robactwa. Rozwiązaniem problemu, jakim jest uciążliwy trupi fetor w mieszkaniu, jest profesjonalne usuwanie zapachu po zmarłej osobie realizowane przez techników sprzątania miejsc śmierci.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w powiecie brzeskim obejmuje także ważny etap, jakim jest dezodoryzacja po zmarłym oraz wynoszenie starych mebli z mieszkania. Usuwanie zapachu po zgonie wykonuje się przy pomocy przemysłowych generatorów ozonu, ponieważ ozon doskonale usuwa nawet najbardziej nieprzyjemne zapachy.

Ciężki stan żałoby, depresja po zgonie

Na śmierć bliskiej osoby nie da się odpowiednio przygotować. Powinniśmy jednak wiedzieć, że gdy dojdzie do pojawienia się pewnych oznak, to jest ona nieunikniona. Najczęściej podczas ciężkiej i nieuleczalnej choroby dana osoba leży w zaciszu domowym. Co powinno zwrócić naszą uwagę? Pacjent przestaje mieć apetyt, jego łaknienie zdecydowanie się zmniejsza. Umierający będzie ospały, a jego percepcja ulegnie spowolnieniu.

Zmienią się również funkcje procesów fizjologicznych, na przykład będą problemy z oddawaniem moczu. Oddech chorej osoby staje się ciężki i nieregularny. Organizm w tym czasie traci swoje funkcje, temperatura ciała na zmianę staje się wysoka lub niska, a umierający ma coraz niższy puls, blednie. W ostatnich godzinach życia  mamy do czynienia z powolnym ustaniem funkcji życiowych oraz bezpośrednio ze śmiercią.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Brzeg

Co robić po zgonie w domu?

Co po zgonie? Po śmierci bliskiej osoby w prywatnym mieszkaniu należy jak najszybciej udać się do lekarza, który w ostatnim czasie zajmował się leczeniem zmarłego. Następnie z otrzymaną kartą zgonu, winniśmy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego po akt zgonu. Kolejnym punktem jest pochówek.

Gdy nieboszczyk miał chorobę zakaźną lub długo po zatrzymaniu akcji serca leżał w domu, to niezbędne jest, aby dokładnie odkazić wszystkie pomieszczenia, w których przebywał przez specjalistyczną firmę sprzątającą. Usługi firmy Kastelnik obejmują doraźną dezynfekcję miejsc po zgonach, która ma na celu zniszczenie mikroorganizmów chorobotwórczych.

Preparaty, które używa się podczas odkażania, zawierają w składzie m.in.:

 • jod i związki jodu;
 • alkohole alifatyczne;
 • aldehydy;
 • chlor i związki chloru.

Zapraszamy do kontaktu z konsultantami firmy sprzątającej po zmarłych- Kastelnik to całodobowa infolinie 24/7!

Sprzątanie po zgonach Brzeg – oferta firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach w Brzegu i innych okolicznych miastach powiatu brzeskiego;
 • sprzątanie po zwłokach w wyniku choroby zakaźnej;
 • czyszczenie mieszkań po śmierci samobójczej w Brzegu;
 • czyszczenie domów z wirusów, bakterii i grzybów po chorym zmarłym;
 • dezodoryzacja lokali mieszkalnych po gnijącym zmarłym;
 • usuwanie zapachu po zmarłej osobie;
 • ozonowanie magazynów przemysłowych po zgonie pracownika.
Dezynfekcja pomieszczenia suchą mgłą

Urządzenie do dezynfekcji pomieszczeń za pomocą suchej mgły z aktywnym nadtlenkiem wodoru.

Czym jest karta zgonu?

Karta zgonu to nic innego jak dokument mówiący o tym, że dana osoba nie żyje. Wystawiany jest on przez lekarza, jest niezbędny do uzyskania aktu zgonu  i pochówku. Natychmiastowe jego wydanie nie jest możliwe, jeśli medyk podejrzewa udział w śmierci osób trzecich.

Popularny artykuł na blogu: Jak uzyskać akt zgonu?

Bezpłatna wycena sprzątania już w 20 minut!

Oferujemy naszą usługę sprzątania po zgonach Brzeg oraz obsługujemy również inne miasta na terenie powiatu brzeskiego. Działamy zgodnie z zasadami BHP, skutecznie pomagając w województwie opolskim osobom szukającym pomocy do wykonania specjalistycznej dezynfekcji mieszkań. Dla naszych klientów jesteśmy na całodobowej infolinii 7/24 h. Poza tym chętnie wycenimy realizacje wraz z bezpłatnym dojazdem już w 20 minut!

Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty firmy Kastelnik – sprzątanie po zmarłym w powiecie brzeskim!

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Usługi dezynfekcji po zgonach. Telefon

Usługi sprzątania krwi po zmarłych osobach

Zgon w mieszkaniu? Mamy na to rozwiązanie! Sprzątanie po zgonach w mieście Brzeg to usługa, której celem jest przywrócenie porządku i bezpieczeństwa w pomieszczeniu, w którym doszło do śmierci. W ramach porządkowania po zmarłym wykonywana jest utylizacja termiczna rzeczy skażonych biologicznie i dezynfekcja z użyciem innowacyjnej mikrodyfuzji. Co jeszcze warto wiedzieć o sprzątaniu po zgonach w Brzegu?

Usługi sprzątania Brzeg

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Cena za sprzątanie po zmarłych zależy od kilku czynników, takich jak rozmiar pomieszczeń i ilość przedmiotów do usunięcia. Koszt zazwyczaj rozpoczyna się od 800 złotych za każde pomieszczenie i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za dezynfekcję dużego, wielopokojowego mieszkania. W celu skutecznej dezynfekcji zaleca się zatrudnienie zaufanego specjalisty z branży DDD (dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji).

Czy odkażanie mieszkania po zgonie jest niezbędne?

W przypadku obecności trupiego jadu konieczne jest przeprowadzenie kompleksowej dezynfekcji całego mieszkania. Związki powstające podczas procesu rozkładu ciała mogą być niezwykle toksyczne dla zdrowia człowieka. W takich sytuacjach często sięga się po ozonowanie pomieszczeń, które skutecznie eliminuje wirusy i bakterie, a także neutralizuje nieprzyjemny zapach po zmarłym.

Jak usunąć nieprzyjemny zapach po zgonie w domu?

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu po zgonie w domu jest trudnym zadaniem, związanym z procesem rozkładu ciała i uwalnianiem niebezpiecznych gazów, które generują intensywny zapach. Istnieje kilka metod dezodoryzacji i dezynfekcji, które mogą pomóc w wyeliminowaniu nieprzyjemnych zapachów. Pierwszym krokiem jest usunięcie tapet i starych mebli, a także usunięcie zanieczyszczonej krwią części podłogi. Następnie zaleca się przeprowadzenie ozonowania na wysokim stężeniu, aby oczyścić powietrze. Na koniec ważne jest dokładne przewietrzenie mieszkania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent75%
  Very good25%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%