Sprzątanie po zgonach
Bolesławiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Bolesławcu. Dezynfekcja mieszkania po zgonie naturalnym oraz utylizacja mebli po zmarłym

Zgon w zaciszu domowym to tragedia, której doświadczyć może każdy mieszkaniec w powiecie bolesławieckim. Firma Kastelnik świadczy usługę sprzątanie po zgonach w Bolesławcu oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego – całodobowo. Specjalistyczne sprzątanie po zgonie wykonywane jest przez doświadczonych pracowników, którzy do swojej pracy dokładają dużo zaangażowania oraz precyzyjności. Używamy m.in.   niezawodne dezynfekaty funeralne oraz eliminatory nieprzyjemnych zapachów, które zapewniają to wysoką jakości usług dotyczących odkażania. W ramach sprzątania mieszkań po zmarłych dojeżdżamy oczywiście na bezpłatną wycenę do wszystkich dzielnic miasta np. Bolesławiec Zamkowa, Bolesławiec Anielska, jak również Brama Lwówecka. Usuwanie zapachu śmierci czy też profesjonalne czyszczenie mieszkania po zgonie, to zadania dla ekipy z firmy sprzątającej Kastelnik. 

Sprzątanie po zmarłych Bolesławiec

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych w Bolesławcu?

Cena czyszczenia mieszkania po zmarłej osobie zależy od kilku czynników. Podstawowa dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych na terenie miasta Bolesławiec, to koszt około 7o0 zł. Oczywiście, cena może wzrosnąć, przy zamówieniu usługi dezynfekcji w połączeniu z utylizacją przedmiotów z mieszkania nieboszczyka. Ostatecznie zależy ona, od ilości skażonych biologicznie przedmiotów, które należy zutylizować w profesjonalny sposób. Pogorszenie stanu zdrowia bliskiej osoby- czy oznacza zbliżającą się śmierć? Strata bliskiego to niezwykle trudny temat dla jego rodziny. Często umieramy w samotności, ale nie zawsze się tak dzieje. Bardzo ważnym aspektem, jest świadome podejście do tematu żałoby, aby zapewnić nie tylko ukojenie podczas trudnych chwil naszego życia, ale i bezpieczeństwo w skażonych trupim jadem pomieszczeniach po nieboszczyku. Gdy okazuje się, że lekarze są bezsilni, bliski często na ostatnie swoje chwile życia trafia do swoich czerech kątów. Rodzina stara się wówczas zrobić wszystko, by ten czas we własnym lokum, był jak najlżejszy. No właśnie – kiedy możemy zauważyć, że to już koniec? 

 • Pogorszenie się stanu zdrowia, musimy pomagać przy codziennych czynnościach;
 • chory chudnie;
 • sen wypełnia większą część jego doby i mniejsza ochota na rozmowy;
 • brak łaknienia lub jego pogorszenie;
 • silne bóle.

Sprzątanie po zgonie Bolesławiec – odkażanie po śmierci

Po wystąpienia silnych dolegliwości bólowych umierający dostaje silne tabletki, które zazwyczaj sprawiają, iż staje się on ospały, a nawet otępiały. Trwanie w takim stanie niestety odbiera nam możliwość rozmowy z nim. Po wystąpieniu już zgonu zostajemy ze wszystkim sami. Ze smutkiem i bólem oraz sprawami, które musimy załatwić w związku ze śmiercią bliskiego. Do naszych obowiązków wówczas należy m.in. wezwanie lekarza, który trzymał pieczę nad chorym przez ostatni czas, zdobycie od niego karty zgonu, wezwanie firmy pogrzebowej, udanie się do Urzędu Stanu Cywilnego po akt zgonu i wreszcie organizacja samego pochówku.

Ozonowanie mieszkań po zmarłych – sprawdzone techniki dezynfekcji w Bolesławcu

W gąszczu różnych spraw zapominamy o tym, aby zadbać o dezynfekcje i ozonowanie mieszkania po zgonie. Dlaczego to takie ważne? Po śmierci w organizmie człowieka dochodzi do jego rozkładu i wraz z tym wytwarzają się chorobotwórcze drobnoustroje. Sprzątanie po zmarłych w Bolesławcu, powinniśmy zlecić profesjonalnej firmie dezynfekującej, która zajmuje się wieloetapowym odkażaniem miejsca zgonu, np. usuwaniem śladów krwi z posadzki, neutralizacją zapachów po zmarłym oraz wywiezieniem skażonych biologicznie gabarytów. Wszystkie etapy tego specyficznego sprzątania, winny być wykonane krok po kroku z zachowaniem zalecanych wytycznych technicznych. Jeżeli wciąż masz dodatkowe pytania techniczne odnośnie dezynfekcji po zmarłej osobie, szukasz rzetelnej informacji na temat ceny sprzątania mieszkania po zgonie w Bolesławcu – śmiało skontaktuj się z nami.  

Dezynfekcja po zgonie w Bolesławcu – szczegóły oferty firmy

 • Całodobowe sprzątanie po zgonach w Bolesławcu i całym Dolnośląskim;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie miejsc po śmierci samobójczej na torach;
 • skuteczne usuwanie zapachu śmierci z klatki schodowej w bloku;
 • likwidacja melin i mieszkań zaniedbanych w związku z problemem alkoholowym;
 • wywóz mebli z mieszkania po zmarłej osobie;
 • gruntowne sprzątanie po zgonie naturalnym w domu; 
 • kompleksowe czyszczenie mieszkania po zmarłym;
 • dezynfekcja miejsca zgonu i usuwanie wczesnych znamion śmierci;
 • odkażanie pomieszczeń biurowych po zmarłych osobach i po wypadkach w pracy;
 • dezodoryzacja po zmarłym w wyniku morderstwa;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych osobach;
 • ozonowanie powietrza po zgonie;

Czyszczenie pomieszczeń po zmarłych w powiecie bolesławskim

Pragniesz skorzystać z usługi sprzątania po zgonie na terenie miasta Bolesławiec? Zapraszamy do kontaktu z firmą sprzątającą Kastelnik, oferując błyskawiczną usługę na  sprzątanie po zmarłych Bolesławiec, obsługujemy również całe województwo dolnośląskie. By umówić się na wycenę, wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami na infolinii telefonicznej, która działa całą dobę. Z dużą empatią opiekujemy się naszymi klientami od momentu pierwszego kontaktu, dlatego mocno dbamy o Wasz komfort, już od pierwszych chwil rozmowy telefonicznej.  W ramach świadczonych usług dezynfekcji funeralnej po zmarłych, oferujemy bezpłatny dojazd na wycenę na terenie całego powiatu bolesławieckiego i w samym Bolesławcu. 

Czym jest śmierć naturalna?

Samotna śmierć naturalna w mieszkaniu może nastąpić w wyniku choroby lub zmian inwolucyjnych. Charakteryzowana jest określeniami typu śmierć nagła oraz powolna. Przyczyną pierwszej z nich, może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Niestety, w związku ze zmianami społecznymi, które zachodzą na naszych oczach, nasze społeczeństwo jest coraz starsze. Już dziś ponad 20% osób po 85 roku życia mieszka samotnie. Co to oznacza? Tak, jak żyjemy, tak umieramy – czyli w samotności. To bardzo smutny aspekt socjologiczny, z którym będziemy musieli się zmierzyć w nadchodzącej przyszłości. 

Kastelnik – bezpieczeńśtwo i jakość na rynku usług funeralnych

Całodobowe usługi czyszczenia po zmarłych, zwłokach – Kastelnik oferuje także w miejscowościach: Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, oraz w mniejszych miejscowościach: Nowogrodziec, Gościszów, Lwówek Śląski, Żary, Żagań oraz Olszyna. W naszej firmie, od 2013 r., stawiamy na jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. Na zakończenie prac, wystawimy certyfikat dezynfekcji po zgonie!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale83%
Bardzo dobrze17%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%