Sprzątanie po zgonach
Bolesławiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Bolesławcu. Dezynfekcja mieszkania po zgonie naturalnym oraz utylizacja mebli

Zgon w zaciszu domowym to tragedia, której doświadczyć może każdy mieszkaniec w powiecie bolesławieckim. Firma Kastelnik świadczy usługę sprzątanie po zgonach w Bolesławcu oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego – całodobowo. Specjalistyczne sprzątanie po zgonie wykonywane jest przez doświadczonych pracowników, którzy do swojej pracy dokładają dużo zaangażowania oraz precyzyjności.

Sprawdzona firma sprzątająca w Bolesławcu

W Bolesławcu wszystkie nasze usługi są potwierdzone certyfikatem dezynfekcji miejsca zgonu. Zadzwoń do nas +48 735-960-510.

W ramach sprzątania mieszkań po zmarłych dojeżdżamy oczywiście na bezpłatną wycenę do wszystkich dzielnic miasta np. Bolesławiec Zamkowa, Bolesławiec Anielska, jak również Brama Lwówecka. Usuwanie zapachu śmierci czy też profesjonalne czyszczenie mieszkania po zgonie, to zadania dla ekipy z firmy sprzątającej Kastelnik. 

Od wielu lat stosujemy atestowane środki dezynfekcyjne oraz eliminatory nieprzyjemnych zapachów, które zapewniają wysoką jakość usług związanych z odkażaniem powietrza, w trakcie sprzątania mieszkań po zmarłych osobach. Nasza oferta jest dostępna przez całą dobę na terenie powiatu bolesławieckiego, w tym w mieście Nowogrodziec.

Sprzątanie po zmarłych Bolesławiec

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych w Bolesławcu?

Cena czyszczenia mieszkania po zmarłej osobie zależy od kilku czynników. Podstawowa dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych na terenie miasta Bolesławiec, to koszt około 700 zł. Oczywiście, cena może wzrosnąć, przy zamówieniu usługi dezynfekcji w połączeniu z utylizacją przedmiotów z mieszkania nieboszczyka.

Ostatecznie zależy ona, od ilości skażonych biologicznie przedmiotów, które należy zutylizować w profesjonalny sposób. Pogorszenie stanu zdrowia bliskiej osoby- czy oznacza zbliżającą się śmierć? Strata bliskiego to niezwykle trudny temat dla jego rodziny.

Utylizacja mieszkań po zgonach Bolesławiec

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Bolesławcu wymaga nie tylko wyniesienia mebli, ale i dezynfekcji.

Często umieramy w samotności, ale nie zawsze się tak dzieje. Bardzo ważnym aspektem, jest świadome podejście do tematu żałoby, aby zapewnić nie tylko ukojenie podczas trudnych chwil naszego życia, ale i bezpieczeństwo w skażonych trupim jadem pomieszczeniach po nieboszczyku.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – usługi całodobowe 24/7

Gdy okazuje się, że lekarze są bezsilni, bliski często na ostatnie swoje chwile życia trafia do swoich czerech kątów. Rodzina stara się wówczas zrobić wszystko, by ten czas we własnym lokum, był jak najlżejszy.

No właśnie – kiedy możemy zauważyć, że to już koniec? 

 • Pogorszenie się stanu zdrowia, musimy pomagać przy codziennych czynnościach;
 • chory chudnie;
 • sen wypełnia większą część jego doby i mniejsza ochota na rozmowy;
 • brak łaknienia lub jego pogorszenie;
 • silne bóle.
Bolesławiec czas na sprzątanie

Działamy na terenie całej Polski.

Sprzątanie po zgonie Bolesławiec – odkażanie po śmierci

Po wystąpienia silnych dolegliwości bólowych umierający dostaje silne tabletki, które zazwyczaj sprawiają, iż staje się on ospały, a nawet otępiały. Trwanie w takim stanie niestety odbiera nam możliwość rozmowy z nim. Po wystąpieniu już zgonu zostajemy ze wszystkim sami. Ze smutkiem i bólem oraz sprawami, które musimy załatwić w związku ze śmierci.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – kontakt 7 dni w tygodniu

Do naszych obowiązków wówczas należy m.in. wezwanie lekarza, który trzymał pieczę nad chorym przez ostatni czas, zdobycie od niego karty zgonu, wezwanie firmy pogrzebowej, udanie się do Urzędu Stanu Cywilnego po akt zgonu i wreszcie organizacja samego pochówku.

Bolesławiec opróżnianie mieszkania z rzeczy po zgonie

Nie wyrzucaj rzeczy skażonych po zmarłym! Zgłoś do utylizacji.

Ozonowanie mieszkań po zmarłych – sprawdzone techniki dezynfekcji w Bolesławcu

W gąszczu różnych spraw zapominamy o tym, aby zadbać o dezynfekcje i ozonowanie mieszkania po zgonie. Dlaczego to takie ważne? Po śmierci w organizmie człowieka dochodzi do jego rozkładu i wraz z tym wytwarzają się chorobotwórcze drobnoustroje. Sprzątanie po zmarłych w Bolesławcu, powinniśmy zlecić profesjonalnej firmie dezynfekującej, która zajmuje się wieloetapowym odkażaniem miejsca zgonu, np. usuwaniem śladów krwi z posadzki, neutralizacją zapachów po zmarłym oraz wywiezieniem skażonych biologicznie gabarytów.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Wszystkie etapy tego specyficznego sprzątania, winny być wykonane krok po kroku z zachowaniem zalecanych wytycznych technicznych. Jeżeli wciąż masz dodatkowe pytania techniczne odnośnie dezynfekcji po zmarłej osobie, szukasz rzetelnej informacji na temat ceny sprzątania mieszkania po zgonie w Bolesławcu – śmiało skontaktuj się z nami.  

Dezynfekcja po zgonie w Bolesławcu – szczegóły oferty firmy

Co zrobić z zapachem po śmierci? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Bolesławiec pomoże całkowicie usunąć nieprzyjemną woń, która powstaje w trakcie rozkładu zwłok w mieszkaniu. Skuteczna dezodoryzacja po zmarłym w woj. dolnośląskie polega na usuwaniu drażniącego fetoru, a nie tylko powierzchownym maskowaniu nieprzyjemnego zapachu. W celu eliminacji niemiłej woni najlepiej sprawdza się ozonowanie, które usuwa zapachy różnego pochodzenia, w tym także zapach po śmierci.

Trupi fetor jest o tyle uporczywy, że wnika we wszystkie tkaniny w mieszkaniu, a żeby go usunąć, nie wystarczy długotrwałe wietrzenie czy zastosowanie odświeżaczy do powietrza. Już 30 minut ozonowania wystarczy, by pozbyć się chorobotwórczych drobnoustrojów i brzydkiego odoru w pomieszczeniu. Ozon pozostawia pomieszczenie świeże i wolne od uporczywych woni, a w powietrzu wyczuwalny jest przyjemny zapach jak po burzy.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Bolesławcu.

Kastelnik – świadczymy całodobowo usługę ozonowania pomieszczeń po śmierci w Bolesławcu.

 • Całodobowe sprzątanie po zgonach w Bolesławcu i całym Dolnośląskim;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie miejsc po śmierci samobójczej na torach;
 • skuteczne usuwanie zapachu śmierci z klatki schodowej w bloku;
 • likwidacja melin i mieszkań zaniedbanych w związku z problemem alkoholowym;
 • wywóz mebli z mieszkania po zmarłej osobie;
 • sprzątanie po zmarłych Nowogrodziec i okolica; 
 • gruntowne sprzątanie po zgonie naturalnym w domu; 
 • kompleksowe czyszczenie mieszkania po zmarłym;
 • dezynfekcja miejsca zgonu i usuwanie wczesnych znamion śmierci;
 • odkażanie pomieszczeń biurowych po zmarłych osobach i po wypadkach w pracy;
 • dezodoryzacja po zmarłym w wyniku morderstwa;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych osobach;
 • ozonowanie powietrza po zgonie na terenie gmin wiejskich:  Gromadka, Osiecznica, Warta Bolesławiecka.

Czyszczenie pomieszczeń po zmarłych w powiecie bolesławskim

Pragniesz skorzystać z usługi sprzątania po zgonie na terenie miasta Bolesławiec? Zapraszamy do kontaktu z firmą sprzątającą Kastelnik, oferując błyskawiczną usługę na  sprzątanie po zmarłych Bolesławiec, obsługujemy również całe województwo dolnośląskie. By umówić się na wycenę, wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami na infolinii telefonicznej Kastelnik, która działa całą dobę.

Z dużą empatią opiekujemy się naszymi klientami od momentu pierwszego kontaktu, dlatego mocno dbamy o Wasz komfort, już od pierwszych chwil rozmowy telefonicznej.  W ramach świadczonych usług dezynfekcji funeralnej po zmarłych, oferujemy bezpłatny dojazd na wycenę na terenie całego powiatu bolesławieckiego i w samym Bolesławcu. 

Czym jest śmierć naturalna?

Samotna śmierć naturalna w mieszkaniu może nastąpić w wyniku choroby lub zmian inwolucyjnych. Charakteryzowana jest określeniami typu śmierć nagła oraz powolna. Przyczyną pierwszej z nich, może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej to choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu.

Niestety, w związku ze zmianami społecznymi, które zachodzą na naszych oczach, nasze społeczeństwo jest coraz starsze. Już dziś ponad 20% osób po 85 roku życia mieszka samotnie. Co to oznacza? Tak, jak żyjemy, tak umieramy – czyli w samotności. To bardzo smutny aspekt socjologiczny, z którym będziemy musieli się zmierzyć w nadchodzącej przyszłości. 

Kastelnik – bezpieczeństwo i jakość na rynku usług funeralnych

Całodobowe usługi czyszczenia po zmarłych, zwłokach – Kastelnik oferuje także w miejscowościach:

Usługi sprzątania po zmarłych dostępne są również mniejszych miejscowościach i wsiach: Nowogrodziec, Gościszów, Lwówek Śląski, Żary, Żagań oraz Olszyna. W naszej firmie, od 2013 r., stawiamy na jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. Na zakończenie prac, wystawimy certyfikat dezynfekcji po zgonie! Zadzwoń!

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Śmierć w mieszkaniu? Wiemy, jak rozwiązać ten problem. Sprzątanie po zgonach Bolesławiec to kompleksowa usługa, w ramach której wykonywane jest opróżnianie zagraconego mieszkania, utylizacja termiczna i dokładna dezynfekcja ozonem.

FAQ - Dolny Śląsk

Dzięki temu stare meble i przedmioty osobiste zostają usunięte, a szkodliwe po zgonie drobnoustroje trwale wyeliminowane. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w Bolesławcu.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłym?

Koszt sprzątania mieszkania po zmarłej osobie w Bolesławcu zależy od kilku czynników, takich jak wielkość pomieszczeń oraz liczba przedmiotów do usunięcia. Standardowa cena za podstawową dezynfekcję wynosi zazwyczaj około 800 złotych, jednakże koszt ten może znacznie wzrosnąć, szczególnie w przypadku dużych mieszkań, w których konieczna jest utylizacja dużej ilości krwi oraz przedmiotów.

Gdzie zamówić sprzątanie po zgonie?

Istnieje wiele firm, które specjalizują się w dezynfekcji po zgonach. Oferują one usługi sprzątania mieszkań, usuwania krwi oraz innych płynów ustrojowych z podłogi. Większość z nich działa na terenie całego kraju i zapewnia całodobową infolinię lub numer alarmowy, co pozwala na szybką reakcję w nagłych sytuacjach. Aby skorzystać z ich usług, można przesłać zdjęcia na adres e-mail firmy lub skontaktować się telefonicznie z biurem obsługi klienta.

Jakie środki chemiczne stosowane są w dezynfekcji po zmarłych?

W procesie dezynfekcji po zmarłych stosowane są specjalistyczne środki chemiczne, które skutecznie usuwają niebezpieczne drobnoustroje chorobotwórcze oraz zapewniają czyste i zdrowe powietrze. Przykładowe preparaty chemiczne, wykorzystywane do dezynfekcji, to te na bazie chloru, zawierające nadtlenek wodoru oraz czwartorzędowe sole amoniowe. Aby uzyskać najlepsze efekty, należy korzystać z atestowanych środków chemicznych i dokładnie zapoznać się z etykietami producentów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 6 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%