Sprzątanie po zgonach
Bolesławiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Bolesławcu. Dezynfekcja mieszkań, domów po zgonie

Zgon w zaciszu domowym to tragedia, której doświadczyć może każdy mieszkaniec w powiecie bolesławieckim. Firma Kastelnik świadczy usługę sprzątanie po zgonach w Bolesławcu oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego. Specjalistyczne sprzątanie po zgonie wykonywane jest przez doświadczonych pracowników, którzy do swojej pracy dokładają dużo zaangażowania oraz precyzyjności. Używamy m.in.   niezawodne dezynfekaty i eliminatory nieprzyjemnych zapachów – zapewnia to wysokiej jakości usługi. W ramach sprzątania po zmarłych dojeżdżamy również na bezpłatną wycenę do wszystkich dzielnic miasta np. Bolesławiec Zamkowa, Bolesławiec Anielska oraz Brama Lwówecka. Usuwanie zapachu śmierci czy też profesjonalne czyszczenie mieszkania po zgonie, to zadania dla ekipy Kastelnik. 

Pogorszenie stanu zdrowia – czy oznacza zbliżającą się śmierć?

Strata bliskiego to niezwykle trudny temat. Jednakże bardzo ważny. Musimy świadomie do niego podejść, aby zapewnić ukojenie podczas ostatnich chwil życia. Gdy okazuje się, że lekarze są bezsilni, to bliski ten na ostatnie swoje chwile życia trafia do swoich czerech kątów. Rodzina stara się wówczas zrobić wszystko, by ten czas był jak najlżejszy. No właśnie – kiedy możemy zauważyć, że to już koniec? 

 • Pogorszenie się stanu zdrowia, musimy pomagać przy codziennych czynnościach;
 • chory chudnie;
 • sen wypełnia większą część jego doby i mniejsza ochota na rozmowy;
 • brak łaknienia lub jego pogorszenie;
 • silne bóle.

Sprzątanie po zgonie Bolesławiec

Po wystąpienia silnych dolegliwości bólowych umierający dostaje silne tabletki, które zazwyczaj sprawiają, iż staje się on ospały, a nawet otępiały. Trwanie w takim stanie niestety odbiera nam możliwość rozmowy z nim. Po wystąpieniu już zgonu zostajemy ze wszystkim sami. Ze smutkiem i bólem oraz sprawami, które musimy załatwić w związku ze śmiercią bliskiego. Do naszych obowiązków wówczas należy m.in. wezwanie lekarza, który trzymał pieczę nad chorym przez ostatni czas, zdobycie od niego karty zgonu, wezwanie firmy pogrzebowej, udanie się do Urzędu Stanu Cywilnego po akt zgonu i wreszcie organizacja samego pochówku.

W gąszczu różnych spraw zapominamy o tym, aby zadbać o dezynfekcje po zgonie. Dlaczego to tak ważne? Po śmierci w organizmie człowieka dochodzi do jego rozkładu i wraz z tym wytwarzają się chorobotwórcze drobnoustroje. Sprzątanie po zmarłym Bolesławiec powinniśmy zlecić profesjonalnej firmie, która zajmuje się wieloetapowym odkażaniem miejsca zgonu, np. usuwa ślady krwi oraz neutralizuje przykre zapachy. Zapraszamy do kontaktu z firmą Kastelnik sprzątanie po zgonie Bolesławiec. 

Dezynfekcja po zgonie w Bolesławcu – szczegóły oferty

 • sprzątanie po zgonach w Bolesławcu i całym Dolnośląskim;
 • czyszczenie miejsc po śmierci samobójczej;
 • usuwanie zapachu śmierci z klatki schodowej;
 • likwidacja melin i mieszkań zaniedbanych w związku z problemem alkoholowym;
 • gruntowne sprzątanie po zgonie w domu; 
 • kompleksowe czyszczenie mieszkania po zmarłym;
 • dezynfekcja miejsca zgonu i usuwanie wczesnych znamion śmierci;
 • odkażanie pomieszczeń biurowych po zmarłych w wypadku w pracy;
 • dezodoryzacja po zmarłym w wyniku morderstwa. 
 • ozonowanie po zmarłych, zgonach;

Czym jest śmierć naturalna?

Śmierć naturalna jest w wyniku choroby lub zmian inwolucyjnych. Charakteryzowana jest określenia: śmierć nagła oraz powolna. Przyczyną pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu.

Sprzątanie funeralne Kastelnik w powiecie bolesławskim

Chcesz skorzystać z usługi sprzątania po zgonie na terenie miasta Bolesławiec? Zapraszamy do kontaktu z firmą Kastelnik – oferujemy wieloetapową usługę sprzątanie po zmarłych Bolesławiec, woj. dolnośląskie. By się umówić, wystarczy tylko skontaktować się z naszymi konsultantami na infolinii, która działa 24/7! Opiekujemy się naszymi klientami od momentu pierwszego kontaktu, dlatego już wtedy dbamy o ich komfort, w ramach tego dojeżdżamy na bezpłatną wycenę. 

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych!

Znajdziesz nas także w: Bolesławiec, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, Wrocław oraz w mniejszych miejscowościach: Nowogrodziec.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale83%
Bardzo dobrze17%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%