Sprzątanie po zgonach Bochnia

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Bochni. Jak wygląda profesjonalna usługi dezynfekcji po śmierci?

Doświadczyłeś zgonu w domu? To prawdziwy szok, który przeplata się z niedowierzaniem. Dodatkowo należy zadbać o to, by posprzątać dokładnie mieszkanie, w którym doszło do śmierci.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Na szczęście możesz zlecić firmie Kastelnik sprzątanie po zgonach Bochnia, woj. małopolskie przez całą dobę na naszej infolinii. Przekonaj się, na czym polega profesjonalne sprzątanie po zgonie z przyczyn naturalnych i czym różni się od sprzątania po samobójstwie.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Bochnia

Czyszczenie mieszkania po zgonie w Bochni ul. Kazimierza Wielkiego.

Kompleksowe sprzątanie po zwłokach w Bochni

Nasze usługi na sprzątanie po zmarłych obejmują nie tylko czyszczenie podłóg i dezynfekcję pomieszczeń. Szeroki zakres usługi sprzątania obejmuje:

 • czyszczenie po płynach ustrojowych;
 • ozonowanie pomieszczeń po rozkładzie ciała na nieprzyjemny zapach;
 • sprzątanie mieszkań po samobójstwach;
 • opróżnianie mieszkania i wywóz starych mebli do zutylizowania;
 • sprzątanie mieszkania po zaawansowanym rozkładzie zwłok;
 • pełna certyfikacja w zakresie sprzątania po zgonach – certyfikat sprzątania i dezynfekcji wystawiamy po zakończeniu pracy.

Firma sprzątająca Kastelnik oferuje usługi sprzątania na każde okoliczności śmierci. Mamy także rozwiązanie na każdy problem. Usuniemy zaschniętą krew z podłóg i przeprowadzimy profesjonalne sprzątanie przy zastosowaniu środków chemicznych a potwierdzoną skutecznością biobójczą.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Bochnia

Usuwanie śladów krwi z podłogi

Czyszczenie po zwłokach rozpoczynamy od czyszczenia śladów krwi i wydzielin biologicznych po nieboszczyku. W tym zadaniu liczy się precyzja i umiejętność prawidłowej aplikacji chemii do odkażania po trupie.
Dlatego nasza załoga specjalistyczne sprzątanie po zmarłych realizuje, korzystając ze sprawdzonej chemii biobójczej z atestem. Są to specjalne preparaty biobójcze, które dzięki potwierdzonej skuteczności są zatwierdzone do stosowania w dezynfekcji funeralnej.

Pomagamy mieszkańcom Bochni uporać się z usuwaniem krwi po zmarłych w domu. To zadanie, którego lepiej nie próbować realizować na własną rękę. Załoga sprzątająca po zwłokach z firmy Kastelnik czyszczenie płynów pośmiertnych wykona w pełnej odzieży ochronnej przy pomocy dezynfekantów na bazie nadtlenku wodoru czy fenolu.

Dezynfekcja pomieszczeń

Dezynfekcja pomieszczenia po zmarłym odbywa się za pomocą ozonowania.

Skuteczne ozonowanie pomieszczeń na patogeny po zgonie

Brzydki zapach po zgonie w domu? To normalne, ponieważ ten charakterystyczny trupi zapach powstaje w trakcie rozkładu ciała i szybko roznosi się dalej oraz wnika w tkaniny w mieszkaniu. Ze względu na to, że jest to zapach pochodzenia organicznego, jest niezwykle trudny do usunięcia.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Okazuje się, że skutecznym sposobem na pozbycie się tego nieprzyjemnego zapachu po zmarłym jest ozonowanie pomieszczeń. Ta niepozorna metoda nie dość, że usuwa całkowicie groźne patogeny, to neutralizuje raz na zawsze trupi zapach.

Badania pokazują, że ozon skutecznie eliminuje 99% wszystkich drobnoustrojów w powietrzu. Nie ważne, czy to bakterie, wirusy, czy trupi jad – ozon doskonale neutralizuje wszelkie chorobotwórcze mikroorganizmy – twierdzi szef firmy sprzątającej Mieszko Kastelnik.

Ozonowanie pomieszczeń wykonujemy w większości przypadków zgonów, także po morderstwach i samobójstwach. W tym kroku wykorzystujemy przemysłowe generatory ozonu o różnej mocy i mierniki stężenia ozonu Drager.

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu po zmarłej osobie

Szukasz specjalistów, którzy wykonają w Bochni kompleksowe sprzątanie po zwłokach z dezodoryzacją pomieszczeń? Na naszej całodobowej infolinii zlecisz przez całą dobę usługi sprzątania po zmarłych z usuwaniem trupiego zapachu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nieprzyjemny jest trupi zapach, a mieszkanie w miejscu, w którym jest on wyczuwalny, jest praktycznie niemożliwy. Dlatego warto przeprowadzać dezynfekcję łączoną przy użyciu O3 i H2O2. Często sięgamy po takie techniki dezodoryzacji, czyli ozonowanie uzupełnione o zamgławianie suchą mgłą z preparatem biobójczym.

Zgon w domu

Specjalistyczne sprzątanie po zabójstwach

Nasze usługi sprzątanie po zgonach na terenie całej Małopolski obejmują wszystkie specjalistyczne czynności, dążące do przywrócenia biologicznej czystości w mieszkaniu po rozkładzie ciała denata.

Oznacza to, że zlecisz u nasz nie tylko usuwanie krwi z podłogi po zgonie, ponieważ nasz szeroki zakres usług obejmuje:

 • Sprzątanie po zabójstwie;
 • Czyszczenie po śmierci samobójczej;
 • Dezynfekcja miejsca zgonu w zakładach pracy po wypadku śmiertelnym;
 • Sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych na terenie Bochni;
 • Odkażanie miejsc śmierci z przyczyn nienaturalnych.

Certyfikowana dezynfekcja mieszkania po zgonie w Bochni

Masz problem z zaschniętą krwią na podłodze po zgonie? Najlepiej w ogóle jej nie dotykaj, a zadzwoń na całodobową infolinię firmy Kastelnik i zamów certyfikowane usługi dezynfekcji po zmarłych.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – potwierdzona certyfikatem

W Bochni sprzątanie realizujemy razem z dezynfekcją i dezodoryzacją pomieszczeń. Oznacza to, że po zakończeniu prac, wrócisz do czystego mieszkania, wolnego od bakterii pośmiertnych i groźnego trupiego jadu. Otrzymasz również pełną dokumentację, czyli certyfikat sprzątania i dezynfekcji po zgonie, który być może przyda Ci się w sprzedaży czy wynajęciu mieszkania.

Pomoc po śmierci w domu

Pomoc po śmierci w domu to sprzątanie śladów krwi i usuwanie drobnoustrojów.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Bochni (FAQ)

Wiele osób nie ma świadomości, jak niebezpieczne jest przebywanie na miejscu zgonu bez odpowiedniego zabezpieczenia w postaci kombinezonu, maseczki z filtrem i rękawic ochronnych.

Sprzątanie Bochnia

Trupi jad powstaje w trakcie procesów gnilnych działa i może skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Kadaweryna czy neuryna to bezbarwne substancje, które mogą powodować zatrucie organizmu, dlatego czyszczenie po zwłokach to zadanie dla specjalistów. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Bochni.

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie pomoże w usunięciu trupiego jadu?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie to zbiór czynności prowadzących do oczyszczenia miejsca zgonu z wszelkich drobnoustrojów. Profesjonalne odkażanie miejsc śmierci jak najbardziej pomoże w usunięciu trupiego jadu. Zazwyczaj stosowaną techniką dezynfekcji na trupie jady jest ozonowanie pomieszczeń połączone z zamgławianiem ULV.

Czy zamgławianie po zgonie jest skuteczne?

Jest to jedna z najskuteczniejszych oraz najmniej inwazyjnych metod dezynfekcji po zgonie. Nie dość, że usuwa groźne patogeny, to również pomaga w likwidowaniu nieprzyjemnego zapachu, z jakim spotkać możemy się w mieszkaniach zmarłych osób.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%