Sprzątanie po zgonach Bielawa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Bielawie. Jak dezynfekować pomieszczenie po zmarłej osobie?

Boisz się dotykać skażonych przedmiotów po zmarłym? Dzięki firmie Kastelnik już nie musisz się tym martwić, zlecając sprzątanie po zgonach Bielawa, woj. dolnośląskie – w krótkim czasie pozbędziesz się śladów krwi z podłóg i smrodu po zwłokach z mieszkania.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Specjalistyczne czyszczenie miejsc śmierci to zadanie dla wykwalifikowanej ekipy techników z firmy Kastelnik, która nie tylko zadba o usuwanie śladów krwi z posadzki. W ramach prac porządkowych i dezynfekcji pomieszczeń po zmarłych realizujemy nasze usługi w określonej kolejności:

 • Usuwanie skażonych krwią przedmiotów i zabezpieczenie ich w szczelnych pojemnikach;
 • Wstępna dezynfekcja miejsca zgonu przy pomocy środków biobójczych z atestem;
 • Dezynfekcja właściwa przez ozonowanie mieszkania;
 • Zamgławianie pomieszczeń za pomocą suchej mgły;
 • Wystawienie certyfikatu dezynfekcji po zgonach.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym Bielawa.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Bielawa, ul. Władysława Andersa.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Na co zwrócić uwagę zlecając usługi sprzątania po zmarłych?

Firma sprzątająca po zgonach powinna przestrzegać kilku zasad, aby zagwarantować właściwe i szanujące środowisko pracy dla swoich pracowników, a także zapewnić należytą opiekę i szacunek dla zmarłych oraz ich rodzin. Oto niektóre zasady, których należy przestrzegać:

 • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy – pracownicy firmy Kastelnik mają odpowiednie szkolenia i znają procedury BHP oraz zalecenia sanepidu, które stawiają na pierwszym miejscu;
 • Szacunek dla zmarłych oraz ich rodzin – firma powinna traktować zmarłych i ich rodziny z należytym szacunkiem i empatią. W przypadku, gdy rodzina jest obecna, pracownicy powinni być ostrożni, delikatni i uważać na każde słowo, które mówią.
 • Właściwe i bezpieczne usuwanie skażonych biologicznie odpadów – nasza załoga dysponuje wymaganą wiedzą w branży DDD oraz narzędziami, które pozwolą na bezpieczne i właściwe usuwanie wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, które występują na miejscu zgonu;
 • Posiadanie wymaganych licencji i certyfikatów – firma Kastelnik posiada wszystkie wymagane licencje i certyfikaty, które pozwalają nam na wykonywanie prac porządkowych na miejscu zgonu w sposób legalny i bezpieczny.

Dezynfekcja po zmarłych Bielawa.

Sprzątanie po zmarłych w Bielawie na terenie woj. dolnośląskiego

Przedsiębiorstwo Kastelnik już blisko 10 lat świadczy pomoc rodzinom zmarłych osób, wspierając w tych trudnych okolicznościach i gwarantując kompleksowe usługi sprzątanie po zgonach w miejscowości Bielawa. Telefon alarmowy 735-960-510 do firmy Kastelnik czynny jest na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Kastelnik – usuwanie śladów krwi – transport ADR

Kastelnik oferta firmy na sprzątanie mieszkania po zgonie

Sprzątanie po zwłokach to usługa, którą dedykujemy dla rodzin zmarłych osób, czyli osób prywatnych, ale i dla zarządców nieruchomości i właścicieli pensjonatów, w których doszło do nagłej śmierci. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które zastanawiają się, jak skutecznie wysprzątać mieszkanie po zmarłym.

Pomieszczenie w trakcie sprzątania.

Dezynfekcja za pomocą ozonu. Ozon skutecznie usuwa jady trupie, które powodują m.in. przykry zapach.

Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik rozwiąże każdy problem związany ze skutkami śmierci od usunięcia śladów krwi z podłóg, po utylizację poplamionych dywanów i ozonowanie po zgonie.

Postaw na wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt!

Nasze doświadczenie pozwoliło na opracowanie określonych norm i procedur w realizacji usługi tj. sprzątanie po zmarłych w Bielawie. Nasza ekipa sprzątająca po zwłokach doskonale wie, że przedmioty, które miały styczność, z krwią zmarłego należy poddać utylizacji, a płyny ustrojowe z podłogi koniecznie trzeba usunąć preparatem biobójczym z atestem.

Sprzątanie po zmarłym realizujemy przy pomocy sprawdzonych technologii, takich jak:

 • Przemysłowe generatory ozonu – urządzenia te wytwarzają ozon, gaz o silnych właściwościach dezynfekcyjnych i neutralizujących zapachy. Generatory ozonu umożliwiają nam również usuwanie zapachu po zmarłej osobie, zwłaszcza w przypadku, gdy ciało zostało znalezione po dłuższym czasie;
 • Dyfuzory suchej mgły – dyfuzory te produkują suchą mgłę, która może być użyta do usuwania zanieczyszczeń powietrza i powierzchni. W przypadku sprzątania po zgonie, dyfuzory suchej mgły mogą pomóc w usuwaniu zapachów i bakterii z powietrza;
 • Środki dezynfekcyjne – to środki niezbędne do dezynfekcji powierzchni i przedmiotów, które miały kontakt z ciałem osoby zmarłej. W tym celu używa się specjalistycznych środków dezynfekcyjnych, które skutecznie niszczą bakterie, wirusy i grzyby.

Usługi sprzątanie po zwłokach w powiecie dzierżoniowskim

Zastanawiasz się, co zrobić z rzeczami po zmarłym krewnym? Zatrudniając firmę sprzątającą Kastelnik, pozbędziesz się zbędnych gratów szybko i bezpiecznie. Świadczymy usługi opróżniania mieszkań i transportu skażonych rzeczy do spalarni termicznej, z którą mamy podpisaną umowę. Wszystko to zlecisz w ramach jednej kompleksowej usługi.

Usuwanie śladów krwi z podłogi .

Dzwoniąc na naszą całodobową infolinię, zlecisz czyszczenie po zwłokach, w którego trakcie usuniemy wszelkie ślady biologiczne z mieszkania i przywrócimy je do bezpiecznego użytku.

Dezynfekcja mieszkania po rozkładzie zwłok

Dezynfekcja po zgonach jest konieczna z kilku powodów. Przede wszystkim, zmarły może być nosicielem różnego rodzaju chorób zakaźnych, takich jak wirusowe lub bakteryjne. Ponadto, ciało zmarłego w stanie rozkładu może być źródłem bakterii, które powodują rozkład organiczny. W przypadku braku odpowiedniej dezynfekcji te bakterie mogą rozwijać się w pomieszczeniu, co może prowadzić do nieprzyjemnego zapachu i problemów ze zdrowiem.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Warto dodać, że w trakcie rozkładu zwłok w wyniku procesów chemicznych, fizycznych i biologicznych zachodzących w ciele, powstaje wiele związków organicznych i nieorganicznych, w tym gazów i substancji zapachowych, które wytwarzają charakterystyczny zapach śmierci.

Zobacz wpis na blogu Kastelnik: sprzątanie domu po zgonie – co robić po wyniesieniu rozkładającego się ciała?

W trakcie rozkładu ciała, bakterie anaerobowe, czyli beztlenowe zaczynają degradować białka, tłuszcze i węglowodany w ciele, co prowadzi do produkcji amoniaku, siarkowodoru, metanu. Bakterie te również produkują enzymy, które trawią tkanki i organy, a także uwalniają toksyny, które mogą wpływać negatywnie na zdrowie domowników.

Ozonowanie mieszkania po zmarłym na trupi jad

Podstawowym zabiegiem w trakcie dezynfekcji miejsc śmierci jest ozonowanie pomieszczeń. Ozon to gaz, który dzięki swoim silnym właściwościom utleniającym i biobójczym, umożliwia skuteczne odkażanie mieszkania po zwłokach.

Usługę ozonowania realizujemy przy użyciu przemysłowych generatorów ozonu, których na stanie mamy aż kilkadziesiąt! Wykorzystując różne moce ozonatorów od 40 ppm do 240 ppm, możemy szybko i skutecznie oczyścić mieszkanie z niebezpiecznych wirusów i trupiego jadu. Ozonowanie to doskonały sposób na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu po rozkładzie zwłok i gwarantuje, że niechciana woń nigdy nie powróci.

Technik firmy Kastelnik.

Technicy firmy sprzątającej Kastelnik po zakończonej dekontaminacji przekazują certyfikat.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Bielawy (FAQ)

Zastanawiasz się, czy po zgonie zawsze należy zlecić dezynfekcję mieszkań? Okazuje się, że tak, ponieważ rozkład zwłok rozpoczyna się praktycznie od razu po ustaniu wszystkich funkcji życiowych.

Sprzątanie Bielawa.

Mieszkanie zaczyna się wypełniać bakteriami i trupim jadem, a zapach śmierci staje się coraz bardziej nieznośny. W takiej sytuacji może pomóc tylko profesjonalna dezynfekcja po zmarłym. Kastelnik oferuje pomoc na terenie całej Polski. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Bielawy.

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zwłokach?

Cena za czyszczenie po zwłokach uzależniona jest od kilku istotnych czynników. Przede wszystkim to wielkość mieszkania i ilość zabrudzeń biologicznych decyduje o wysokości kwoty, jaką klient musi zapłacić za usługę. Najczęściej sprzątanie po zgonach kosztuje od 800 zł za kompletne odkażanie jednego pomieszczenia.

Czy w mieszkaniu po zgonie potrzebna jest dezodoryzacja?

Dezodoryzacja to proces, w którym eliminowane są wszelkie niechciane zapachy, w tym także nieprzyjemny zapach śmierci. Dezynfekcja po zgonie obejmuje również usługi dezodoryzacji, w trakcie której usuwany jest trwale brzydki zapach po zwłokach. Najczęściej wykorzystywanym sposobem dezodoryzacji jest zwykłe ozonowanie pomieszczeń połączone z zamgławianiem powietrza suchą mgłą.

Kto może wejść do mieszkania po zmarłym?

Mieszkanie po zmarłej osobie to niebezpieczne miejsce dla osoby niedoświadczonej bez zabezpieczenia ciała w postaci środków ochrony osobistej. Najlepiej, by osoby trzecie nie wchodziły na miejsce zgonu przed przeprowadzeniem skutecznej dezynfekcji. Po odkażeniu pomieszczeń mieszkanie jest gotowe do użytku praktycznie od razu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,7
  Rated 4,7 out of 5
  4,7 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent67%
  Very good33%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%