Sprzątanie po zgonach Białogard

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Białogardzie to usługa nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla zarządców nieruchomości

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

A może szukasz fachowca od usunięcia niebezpiecznych mikroorganizmów, które pojawiły się w mieszkaniu po zgonie? Usługa sprzątania miejsca po śmierci jest dostępna przez całą dobę, zarówno dla osób prywatnych, jak i spółdzielni mieszkaniowych w całym powiecie białogardzkim, w miastach: Karlino, Tychowo.

Sprzątanie domu po zgonie Białogard

Dom, w którym doszło do zgonu, powinien zostać dokładanie zdezynfekowany.

Doskonale przeszkolone osoby z firmy sprzątającej po zwłokach Kastelnik mogą pomóc w różnych zadaniach, takich jak:

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Białogard, woj. zachodniopomorskie to usługa, którą technicy firmy Kastelnik oferują dla:

 • Osób prywatnych i rodzin zmarłych osób;
 • Przedsiębiorstw, gdzie doszło do śmiertelnego wypadku w pracy;
 • Instytucji państwowych, które są odpowiedzialne za czystość i bezpieczeństwo;
 • Spółdzielni mieszkaniowych, które są zarządcami mieszkań lokatorskich.

Sprzątanie po zgonach Białogard – na czym polega?

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w Białogardzie polega na wyczyszczeniu i zdezynfekowaniu wszystkich skażonych powierzchni w pomieszczeniu po osobie zmarłej. Prace neutralizujące negatywne konsekwencje zgonu rozpoczyna się od wstępnego zdezynfekowania pomieszczenia i usunięcia niebezpiecznych patogenów z powietrza.

Następnie zmywane są ślady krwi i czyszczone płyny ustrojowe z podłogi oraz wynoszone są na zewnątrz skażone biologicznie meble.

Sprzątanie pomieszczenia po zgonie Białogard

Przedmioty po zmarłych ze szkodliwymi mikroorganizmami powinny być zawiezione do specjalistycznej spalarni, gdzie będą poddane utylizacji termicznej. Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów na pozbycie się skażonych przedmiotów, a do tego całkowicie legalny.

Dezynfekcja miejsca zgonu woj. zachodniopomorskie – zaufaj specjalistom

Nie wiesz, co zrobić z meblami po zmarłym? Warto wiedzieć, że nie należy wyrzucać ich do osiedlowego kontenera a tym bardziej porzucać w rowie przy drodze. W ramach specjalistycznej usługi tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Białogard technicy kompleksowo przeprowadzają segregację, zabezpieczenie i transport rzeczy po zmarłym, w tym również odpadów skażonych.

Opróżnianie mieszkania po zmarłej osobie to jedna z usług realizowanych w ramach odkażania pomieszczeń po nieboszczyku. Załoga sprzątająca po zmarłych rozpoczyna pracę na miejscu zdarzenia od usunięcia śladów biologicznych, by w następnej kolejności przejść do segregacji wyposażenia całego lokalu.

Dezynfekcja po zgonach Białogard

W Polsce obowiązek utylizacji rzeczy po zmarłym jest regulowany przez Ustawę o cmentarzach i chowaniu zmarłych oraz o kremacji z dnia 31 stycznia 1959 roku. Oznacza to, że wszystkie przedmioty noszące ślady krwi i płynów ustrojowych muszą zostać odpowiednio zabezpieczone w szczelnych pojemnikach i przetransportowane do specjalnej spalarni termicznej.

Firma sprzątająca po zgonach oferuje taki transport ADR i zabiera z mieszkania po zmarłej osobie wszystkie niepotrzebne rzeczy, by poddać je legalnej utylizacji. Dezynfekcja po zgonach w powiecie białogardzkim to usługa kompleksowa, w ramach której realizowana jest likwidacja mieszkania po śmierci z wywozem starych mebli do utylizacji. Usługi czyszczenia i dezynfekcji po zwłokach zlecisz na całodobowej infolinii firmy Kastelnik tel. 735-960-510.

Ptomainy do neutralizacji, sprawdzamy czym są trupie jady

W skład jadów trupich wchodzi kadaweryna i putrescyna i są to niezwykle niebezpieczne substancje. Są to niebezpieczne patogeny, których jak najszybciej należy się pozbyć, dlatego tak ważne jest odkażanie powietrza po zmarłym. Usługi specjalistycznego sprzątania po osobach zmarłych na terenie województwa zachodniopomorskiego oferuje kilka firm, a niektóre z nich są czynne przez całą dobę.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Niebezpieczne patogeny usuwamy za pomocą ozonu – sprawdź jak!

Warto dodać, iż profesjonalną dezynfekcję patogenów wykonuje się za pomocą ozonowania pomieszczeń tudzież zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Obydwie te metody są bardzo skuteczne, a równocześnie przyjazne dla środowiska żywego. Do odkażania stosuje się również atestowane środki chemiczne, które w składzie posiadają m.in. czwartorzędowe związki amonowe i alkohole alifatyczne oraz związki chloru.

Zamgławianie suchą mgłą po zmarłych z firmą Kastelnik

Zamgławianie pomieszczeń to nic innego jak rozprzestrzenianie się suchej mgły o wielkości ok. 5 mikrometrów z aktywnym nadtlenkiem wodoru. Sucha mgła z łatwością dochodzi do wszystkich powierzchni skażonych przez szkodliwe patogeny, które wydobyły się ze zwłok.

Dużą zaletą zamgławiania powietrza suchą mgłą jest fakt, że substancja ta doskonale radzi sobie z przykrym zapachem, który pojawia się podczas gnicia ciała człowieka po jego śmierci.

Utylizacja rzeczy

Całodobowe usługi sprzątanie po zmarłych w powiecie białogardzkim

 • sprzątanie po zgonach Białogard woj. zachodniopomorskie;
 • czyszczenie mieszkań po zmarłych w miastach: Karlino, Tychowo;
 • sprzątanie mieszkań po zgonach;
 • dezynfekcja mieszkania po zmarłym;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcy;
 • dezynfekcja płynów ustrojowych na terenie całej Polski;
 • dezodoryzacja powietrza po jadach trupich;
 • usuwanie niebezpiecznych patogenów z mebli zmarłego;
 • dezynfekcja po zwłokach w stanie rozkładu;
 • utylizacja przedmiotów osobistych po zmarłej osobie;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru.
Ozonowanie mieszkania po zmarłym

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym za pomocą ozonu usuwa większość patogenów.

Kompleksowa pomoc po zgonach z rozkładem ciała

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Jeśli szukasz firmy, która sprzątanie po zgonie z rozkładem ciała w województwie zachodniopomorskim realizuje całodobowo – zadzwoń do firmy Kastelnik! Czekamy pod telefonem 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy.

Oferujemy bezpłatną wycenę, którą wykonujemy w szybkim czasie. Zapewniamy usunięcie 98% szkodliwych patogenów pochodzących ze zwłok. Przy czym stawiamy na 100% bezpieczne usługi.

Usługa sprzątania mieszkań po zwłokach dostępna jest również w miejscowościach:

 • Białogard
 • Darłowo
 • Goleniów
 • Gryfino
 • Świnoujście
 • Szczecin
 • Szczecinek
 • Wałcz

Pamiętaj, świadczymy odkażanie powierzchni po trupie w Twojej okolicy przez 7 dni w tygodniu.

Dezynfekcja 365 dni

Zaufaj wysokiej jakości usług firmy Kastelnik!

FAQ, czyli o co pytają mieszkańcy Białogardu

Mieszkańcy Białogardu, którzy chcą zamówić sprzątanie po zgonie, mają mnóstwo pytań dotyczących tej usługi. Klienci firm sprzątających po zwłokach chcą wiedzieć, ile zapłacą za czyszczenie miejsca zgonu lub jak przebiega profesjonalna dezynfekcja. Co jeszcze, warto wiedzieć?

Sprzątanie Białogard

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Koszt sprzątania mieszkania po zmarłych jest zazwyczaj ustalany indywidualnie w trakcie wyceny. Jednakże, przeciętnie dezynfekcja jednego pomieszczenia po zmarłej wynosi około 800 złotych netto. Całkowity koszt uzależniony jest od rodzaju użytych środków czyszczących oraz ilości mebli wymagających utylizacji.

Jak wygląda dezynfekcja po zgonie?

Dezynfekcja po zgonie to proces usuwania chorobotwórczych drobnoustrojów z rozkładających się zwłok. Ważnym aspektem w odkażaniu po zgonach jest stosowanie nowoczesnych metod eliminacji groźnych patogenów. Do najczęściej wybieranych metod należą ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%