Sprzątanie po zgonach
Biała Podlaska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Biała Podlaska. Śmierć samobójcza wśród nastolatków – statystyki

Całodobowa usługa sprzątanie po zgonach Biała Podlaska świadczona jest przez specjalistyczną firmę Kastelnik na terenie województwa lubelskiego od 2013 roku. Podczas pracy bierzemy pod uwagę przede wszystkim trudne warunki, z którymi mamy do czynienia ze względu na rodzaj wykonywanej usługi, dlatego restrykcyjnie przestrzegamy zasad BHP. Do umówienia terminu realizacji usługi sprzątanie po zgonie Biała Podlaska należy zadzwonić na naszą infolinię, która działa całodobowo.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Nasi klienci mogą skorzystać również z bezpłatnej wyceny sprzątania po zwłokach np. w takich rejonach jak: Biała Podlaska Osiedle Młodych i Osiedle Orion oraz Osiedle Podmiejska.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Biała Podlaska

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Białej Podlaskiej.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Biała Podlaska

Zgon w mieszkaniu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Biała Podlaska to kompleksowa usługa opróżniania i odkażania pomieszczenia po zmarłym. Technicy sprzątania miejsc śmierci sięgają po specjalistyczne środki do odkażania i sprawdzone metody sprzątania miejsc po zmarłych. Tylko atestowane preparaty biobójcze i odpowiednie stężenie ozonu jest w stanie wyeliminować trupi jad i bakterie z mieszkania po zmarłej osobie. O czym warto jeszcze pamiętać?

Sprzątanie po zgonach Biała Podlaska 24h

Wstępna dezynfekcja polega na wyeliminowaniu zagrożenia biologicznego za pomocą środków opartych o czwartorzędowe związki amoniowe, fenole, chlor, aldehydy i alkohol izopropylowy. To ważne, by usunąć drobnoustroje z każdego zakamarka skażonego mieszkania. Sprzątanie po zmarłych w Białej Podlaska warto zlecić rzetelnej firmie sprzątającej.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Ostatni etap stanowi zazwyczaj dezynfekcja mechaniczna, czyli ozonowanie pomieszczeń po zgonie w powiecie bialskim. Nie każdy wie, że ozon wykazuje skuteczność biobójczą w aż 99,9%. W dezynfekcji funeralnej doskonale sprawdza się również zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Mikrocząsteczki suchej mgły są tak małe, że docierają w każdą szczelinę. Te metody odkażania nie tylko eliminują groźne bakterie i trupi jad, ale również w pełni likwidują nieprzyjemny zapach po zwłokach. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów i ozonowanie po zmarłych to usługi często wybierane przez rodzinę denata.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Samobójstwa wśród młodzieży

Samobójstwo to zawsze wstrząsająca wiadomość dla bliskich odbierającego sobie życie. Jednak jeszcze większym szokiem dla nich jest, gdy odbiera sobie ono osoba młodociana. Jeśli nie zareagujemy w porę, to młoda osoba zniknie z naszego życia na zawsze.

Jakie sygnały powinny być dla nas alarmujące?

 • Oddawanie osobistych przedmiotów innych;
 • mówienie o tym, że życie nie ma sensu;
 • żegnanie się z długoletnimi znajomymi;
 • skrajne zmiany nastroju;
 • poczucie beznadziei.
Firma sprzątająca Biała Podlaska

Zaniedbane mieszkanie po zmarłej osobie – przed sprzątaniem. Zagrożenie chorobowe.

Czyszczenie miejsc po zwłokach w Białej Podlaskiej

Według statystyk ponad połowa nastolatków miała myśli samobójcze, a czyszczenie miejsc po zwłokach w Białej Podlaskiej w wyniku śmierci samobójczej nie należy do przyjemnych zadań.  Jednakże przy 100 próbach samobójczych u młodocianych, tylko jedna dochodzi do skutku. W tej grupie wiekowej mniej odporne są dziewczynki, a współczynnik prób samobójczych w porównaniu do chłopców wynosi 4:1. Do najczęstszych metod samobójstw wśród nastolatków należą aktualnie przedawkowania narkotyków. Wiele osób zastanawia się nad tym, dlaczego oni to robią. Jakie mogą być problemy?

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Uzależnienie od mediów społecznościowych

Otóż osoby młodociane są mniej odporne psychicznie niż dorośli. Wszystkie problemy życia codziennego przeżywają parę razy gorzej. Kłótnia w rodzinie, brak akceptacji przez środowisko to sprawy dla nich decydujące. Przy sprzątaniu po zmarłych w wyniku samobójstwa ważne jest zachowanie wszelkich zasad BHP. Ślady krwi, czy płyny ustrojowe to materiały skażone biologicznie, dlatego powinniśmy skorzystać z usług firmy, która świadczy sprzątanie po zmarłym. W celu umówienia najszybszego terminu usługi sprzątanie po zmarłym zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie. 

Specjalistyczne usługi sprzątające

Sprzątanie po zgonach Biała Podlaska

 • sprzątanie po zgonach w Białej Podlaskiej i woj. lubelskim;
 • sprzątanie po zgonie w wyniku śmierci samobójczej ludzi młodych powiat bialski;
 • sprzątanie po zmarłych;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych w wyniku śmierci naturalnej;
 • dezynfekcja po zmarłej osobie;
 • dezynfekcja funeralna miejsc po zmarłych;
 • usuwanie śladów krwi po samobójstwach;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym. 
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Białej Podlaskiej.

Usługi dezynfekcji i sprzątania wraz z utylizacją starych mebli świadczymy przez całą dobę – Kastelnik.

Samobójstwa w wieku młodocianym

Samobójstwo to celowe odebranie sobie życia. Może mieć ono charakter gwałtowny, czyli na przykład przez powieszenie się lub stopniowy, gdzie przykładowo ktoś się głodzi. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi. Na 10 aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja, natomiast u nastolatków na 100 prób samobójczych tylko 1 dochodzi do skutku.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom

Krew na dywanie

Płyny ustrojowe oraz krew na dywanie, która nie nadaje się do czyszczenia! Dywan do utylizacji.

Dezynfekcja po zmarłych Kastelnik w powiecie bialskim

Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonach w Białej Podlaskiej i woj. lubelskim, zapraszamy do kontaktu! Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz znajdą jak najszybszy termin realizacji sprzątania po zmarłych. W ramach usługi robimy bezpłatną wycenę. Zadzwoń i dowiedz się, kiedy możemy być u Ciebie. Chętnie pomożemy i przeprowadzimy skuteczną dezynfekcję mieszkania po zmarłym.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – potwierdzona certyfikatem

Usługi porządkowe, dezynfekcja po zmarłej osobie dostępne także:

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych!

Sprawdzona firma sprzątająca Kastelnik

Kastelnik – firma sprzątająca z certyfikatem!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Sprzątanie po zgonach Biała Podlaska to złożony proces, który powinni wykonywać profesjonalni sprzątacze. Nie każdy wie, że podczas rozkładu zwłok w mieszkaniu, dochodzi do wytwarzania toksycznych związków chemicznych, określanych jako trupi jad. Dlatego samodzielne sprzątanie po zmarłych może okazać się niebezpieczne dla zdrowia. Jakie etapy należy wykonać, by zdezynfekować mieszkanie po zgonach? Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

O co pytają mieszkańcy w Białej Podlaskiej

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonach?

Koszty związane ze sprzątaniem pomieszczeń po zgonach są ustalane indywidualnie z każdym klientem po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Cena podstawowego odkażania przestrzeni zaczyna się od 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za dezynfekcję dużego mieszkania.

Co daje dezynfekcja po zgonie?

Dezynfekcja po zgonie wykonywana jest najczęściej w ramach kompleksowej usługi, jaką jest utylizacja mebli i usuwanie zapachu po śmierci. Odkażanie można przeprowadzać przy pomocy suchej mgły albo generatorów ozonu. Obie metody skutecznie usuną niebezpieczne patogeny i trupi jad.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%