Sprzątanie po zgonach
Biała Podlaska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Biała Podlaska. Śmierć samobójcza wśród nastolatków – statystyki

Całodobowa usługa sprzątanie po zgonach Biała Podlaska świadczona jest przez specjalistyczną firmę Kastelnik na terenie województwa lubelskiego od 2013 roku. Podczas pracy bierzemy pod uwagę przede wszystkim trudne warunki, z którymi mamy do czynienia ze względu na rodzaj wykonywanej usługi, dlatego restrykcyjnie przestrzegamy zasad BHP. Do umówienia terminu realizacji usługi sprzątanie po zgonie Biała Podlaska należy zadzwonić na naszą infolinię, która działa całodobowo. Nasi klienci mogą skorzystać również z bezpłatnej wyceny sprzątania po zwłokach np. w takich rejonach jak: Biała Podlaska Osiedle Młodych i Osiedle Orion oraz Osiedle Podmiejska. 

Sprzątanie po zgonach Biała Podlaska

Samobójstwa wśród młodzieży

Samobójstwo to zawsze wstrząsająca wiadomość dla bliskich odbierającego sobie życie. Jednak jeszcze większym szokiem dla nich jest, gdy odbiera sobie ono osoba młodociana. Jeśli nie zareagujemy w porę, to młoda osoba zniknie z naszego życia na zawsze. Jakie sygnały powinny być dla nas alarmujące?

 • Oddawanie osobistych przedmiotów innych;
 • mówienie o tym, że życie nie ma sensu;
 • żegnanie się z długoletnimi znajomymi;
 • skrajne zmiany nastroju;
 • poczucie beznadziei.
firma sprzątająca Biała Podlaska

Zaniedbane mieszkanie po zmarłej osobie – przed sprzątaniem.

Czyszczenie miejsc po zwłokach w Białej Podlaskiej

Według statystyk ponad połowa nastolatków miała myśli samobójcze, a czyszczenie miejsc po zwłokach w Białej Podlaskiej w wyniku śmierci samobójczej nie należy do przyjemnych zadań.  Jednakże przy 100 próbach samobójczych u młodocianych, tylko jedna dochodzi do skutku. W tej grupie wiekowej mniej odporne są dziewczynki, a współczynnik prób samobójczych w porównaniu do chłopców wynosi 4:1. Do najczęstszych metod samobójstw wśród nastolatków należą aktualnie przedawkowania narkotyków. Wiele osób zastanawia się nad tym, dlaczego oni to robią. Jakie mogą być problemy? Otóż osoby młodociane są mniej odporne psychicznie niż dorośli. Wszystkie problemy życia codziennego przeżywają parę razy gorzej. Kłótnia w rodzinie, brak akceptacji przez środowisko to sprawy dla nich decydujące. Przy sprzątaniu po zmarłych w wyniku samobójstwa ważne jest zachowanie wszelkich zasad BHP. Ślady krwi, czy płyny ustrojowe to materiały skażone biologicznie, dlatego powinniśmy skorzystać z usług firmy, która świadczy sprzątanie po zmarłym. W celu umówienia najszybszego terminu usługi sprzątanie po zmarłym zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie. 

specjalistyczne usługi sprzątające

Sprzątanie po zgonach Biała Podlaska

 • sprzątanie po zgonach w Białej Podlaskiej i woj. lubelskim;
 • sprzątanie po zgonie w wyniku śmierci samobójczej ludzi młodych powiat bialski;
 • sprzątanie po zmarłych;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych w wyniku śmierci naturalnej;
 • dezynfekcja po zmarłej osobie;
 • dezynfekcja funeralna miejsc po zmarłych;
 • usuwanie śladów krwi po samobójstwach;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym. 

Samobójstwa w wieku młodocianym

Samobójstwo to celowe odebranie sobie życia. Może mieć ono charakter gwałtowny, czyli na przykład przez powieszenie się lub stopniowy, gdzie przykładowo ktoś się głodzi. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi. Na 10 aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja, natomiast u nastolatków na 100 prób samobójczych tylko 1 dochodzi do skutku.

krew na dywanie

Płyny ustrojowe oraz krew na dywanie, która nie nadaje się do czyszczenia!

Dezynfekcja po zmarłych Kastelnik w powiecie bialskim

Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonach w Białej Podlaskiej i woj. lubelskim, zapraszamy do kontaktu! Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz znajdą jak najszybszy termin realizacji sprzątania po zmarłych. W ramach usługi robimy bezpłatną wycenę. Zadzwoń i dowiedz się, kiedy możemy być u Ciebie. Chętnie pomożemy i przeprowadzimy skuteczną dezynfekcję mieszkania po zmarłym.
Gdzie nas jeszcze znajdziesz: Biała PodlaskaDęblin, Lubartów, Zamość i mniejsze miejscowości.

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych!

sprawdzona firma sprzątająca Kastelnika

Kastelnik – firma sprzątająca z certyfikatem!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Sprzątanie po zgonach Biała Podlaska to złożony proces, który powinni wykonywać profesjonalni sprzątacze. Nie każdy wie, że podczas rozkładu zwłok w mieszkaniu, dochodzi do wytwarzania toksycznych związków chemicznych, określanych jako trupi jad. Dlatego samodzielne sprzątanie po zmarłych może okazać się niebezpieczne dla zdrowia. Jakie etapy należy wykonać, by zdezynfekować mieszkanie po zgonach? Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

O co pytają mieszkańcy w Białej Podlaskiej

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonach?

Koszty związane ze sprzątaniem pomieszczeń po zgonach są ustalane indywidualnie z każdym klientem po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Cena podstawowego odkażania przestrzeni zaczyna się od 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za dezynfekcję dużego mieszkania.

Co daje dezynfekcja po zgonie?

Dezynfekcja po zgonie wykonywana jest najczęściej w ramach kompleksowej usługi, jaką jest utylizacja mebli i usuwanie zapachu po śmierci. Odkażanie można przeprowadzać przy pomocy suchej mgły albo generatorów ozonu. Obie metody skutecznie usuną niebezpieczne patogeny i trupi jad.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%