Sprzątanie po zgonach
Biała Podlaska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Biała Podlaska. Śmierć samobójcza wśród nastolatków – statystyki

Całodobowa usługa sprzątanie po zgonach Biała Podlaska świadczona jest przez specjalistyczną firmę Kastelnik na terenie województwa lubelskiego od 2013 roku. Podczas pracy bierzemy pod uwagę przede wszystkim trudne warunki, z którymi mamy do czynienia ze względu na rodzaj wykonywanej usługi, dlatego restrykcyjnie przestrzegamy zasad BHP. Do umówienia terminu realizacji usługi sprzątanie po zgonie Biała Podlaska należy zadzwonić na naszą infolinię, która działa całodobowo. Nasi klienci mogą skorzystać również z bezpłatnej wyceny sprzątania po zwłokach np. w takich rejonach jak: Biała Podlaska Osiedle Młodych i Osiedle Orion oraz Osiedle Podmiejska. 

Samobójstwa wśród młodzieży

Samobójstwo to zawsze wstrząsająca wiadomość dla bliskich odbierającego sobie życie. Jednak jeszcze większym szokiem dla nich jest, gdy odbiera sobie ono osoba młodociana. Jeśli nie zareagujemy w porę, to młoda osoba zniknie z naszego życia na zawsze. Jakie sygnały powinny być dla nas alarmujące?

 • Oddawanie osobistych przedmiotów innych;
 • mówienie o tym, że życie nie ma sensu;
 • żegnanie się z długoletnimi znajomymi;
 • skrajne zmiany nastroju;
 • poczucie beznadziei.

Według statystyk ponad połowa nastolatków miała myśli samobójcze! Jednakże przy 100 próbach samobójczych u młodocianych, tylko jedna dochodzi do skutku. W tej grupie wiekowej mniej odporne są dziewczynki, a współczynnik prób samobójczych w porównaniu do chłopców wynosi 4:1. Do najczęstszych metod samobójstw wśród nastolatków należą aktualnie przedawkowania narkotyków. Wiele osób zastanawia się nad tym, dlaczego oni to robią. Jakie mogą być problemy? Otóż osoby młodociane są mniej odporne psychicznie niż dorośli. Wszystkie problemy życia codziennego przeżywają parę razy gorzej. Kłótnia w rodzinie, brak akceptacji przez środowisko to sprawy dla nich decydujące. Przy sprzątaniu po zmarłych w wyniku samobójstwa ważne jest zachowanie wszelkich zasad BHP. Ślady krwi, czy płyny ustrojowe to materiały skażone biologicznie, dlatego powinniśmy skorzystać z usług firmy, która świadczy sprzątanie po zmarłym. W celu umówienia najszybszego terminu usługi sprzątanie po zmarłym zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie. 

Sprzątanie po zgonach Biała Podlaska

 • sprzątanie po zgonach w Białej Podlaskiej i woj. lubelskim;
 • sprzątanie po zgonie w wyniku śmierci samobójczej ludzi młodych powiat bialski;
 • sprzątanie po zmarłych;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych w wyniku śmierci naturalnej;
 • dezynfekcja po zmarłej osobie;
 • dezynfekcja funeralna miejsc po zmarłych;
 • usuwanie śladów krwi po samobójstwach;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym. 

Samobójstwa w wieku młodocianym

Samobójstwo to celowe odebranie sobie życia. Może mieć ono charakter gwałtowny, czyli na przykład przez powieszenie się lub stopniowy, gdzie przykładowo ktoś się głodzi. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi. Na 10 aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja, natomiast u nastolatków na 100 prób samobójczych tylko 1 dochodzi do skutku.

Dezynfekcja po zmarłych Kastelnik w powiecie bialskim

Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zgonach w Białej Podlaskiej i woj. lubelskim, zapraszamy do kontaktu! Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz znajdą jak najszybszy termin realizacji sprzątania po zmarłych. W ramach usługi robimy bezpłatną wycenę. Zadzwoń i dowiedz się, kiedy możemy być u Ciebie. Chętnie pomożemy i przeprowadzimy skuteczną dezynfekcję mieszkania po zmarłym.
Gdzie nas jeszcze znajdziesz: Biała PodlaskaDęblin, Lubartów, Zamość i mniejsze miejscowości.

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%