Sprzątanie po zgonach
Bełchatów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Bełchatowie. Jak dezynfekować mieszkania po zmarłych?

Szukasz godnej polecenia firmy do sprzątania związanych z dezynfekcją funeralną w Bełchatowie? Wybór odpowiedniej firmy sprzątającej mieszkania i domy po zmarłych, będzie stanowił nie tylko o kosztach odkażania po zgonie, ale i o sukcesie całej operacji. Kastelnik Bełchatów realizuje sprzątanie po zgonach na terenie województwa łódzkiego.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym Bełchatów i okolica

Chcesz wiedzieć, jak wyeliminować trupi jad z mieszkania po zmarłym? Profesjonalna dezynfekcja po zmarłych w Bełchatowie to zbiór czynności, które mają na celu kompletne wyczyszczenie podłogi i odkażenie mieszkania po zmarłej osobie z trujących drobnoustrojów. Kastelnik ma do zaoferowania konkurencyjne stawki sprzątania, które nie obciążają portfela zamawiającego.

Skorzystaj z naszej usługi: profesjonalne czyszczenie miejsca po zwłokach!

Technicy sprzątania miejsc śmierci w swojej pracy korzystają z najskuteczniejszych środków chemicznych i preparatów zatwierdzonych przez sanepid. Zwalczenie groźnych patogenów to najważniejsze zadanie. Środki chemiczne zawierające chlor, czwartorzędowe związki amoniowe i aldehydy doskonale sprawdzają się w odkażaniu pomieszczeń po zmarłych osobach.

Innym sposobem dezynfekcji mieszkania po zgonie jest ozonowanie, które najczęściej stanowi właściwy etap odkażania zanieczyszczonej powierzchni. Na czym polega ta usługa?

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach Bełchatów

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Bełchatowie. Sterta nieczystości na podłodze do utylizacji.

Generatory ozonu o mocy do 240 g/h pomagają w walce z drobnoustrojami!

Zawodowe ekipy sprzątające dysponują przemysłowymi generatorami ozonu o mocy od 40 g./h do 240 g./h i to właśnie z ich pomocą realizują ozonowanie po zmarłych. Nanoszenie preparatów przy użyciu mgły, np. zamgławianie ULV lub mikrodyfuzja suchą mgłą to metody równie skuteczne co dezynfekcja ozonem. Metody te pozwalają wyeliminować chorobotwórcze mikroorganizmy z powierzchni mieszkania i ocalić wartościowe przedmioty, które zostały po śmierci bliskiej osoby.

Zarówno ozonowanie, jak i zamgławianie całkowicie eliminują nieprzyjemny zapach po zwłokach i są dość często używana symultanicznie lub zamiennie. Wybór odpowiednich technik dezynfekcji mieszkania po zmarłej osobie w woj. łódzkim uzależniony jest m.in. od rodzaju śmierci i ilości płynów ustrojowych do usunięcia oraz miejsca, gdzie znaleziono zwłoki. Na koniec warto dodać, że po odkażaniu mieszkania jest ono zdatne do użytku zazwyczaj już po 10 godzinach od przeprowadzonego zabiegu.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Bełchatów

Bezpieczeństwo podczas dezynfekcji po zmarłej osobie

Do swojej pracy dezynfekcji stosujemy wyłącznie skuteczne metody usuwania chorobotwórczych substancji powstałych w wyniku rozkładu zwłok. Usługi sprzątania mieszkań po zmarłym w zaawansowanym stanie rozkładu narażone jest na plagę larw i szczurów. Tę usługę sprzątania określają wyższe wymogi sanitarne niż deratyzacja.

Zanieczyszczenie mieszkania płynami ustrojowymi może nieść ze sobą poważne konsekwencje epidemiologiczne. Dlatego też na terenie województwa łódzkiego zajmujemy się dezynfekcją miejsc, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i zatrudniając wyłącznie wykwalifikowanych z tego zakresu prac pracowników.

Tomaszów Mazowiecki i Bełchatów sprzątanie po zmarłych

Tak wygląda certyfikat dezynfekcji po zgonie w firmie Kastelnik.

Oferujemy usługę profesjonalnego sprzątania nieprzyjemnego zapachu rozkładającego się ciała

Sprzątanie po zmarłych w Bełchatowie to usługa odkażania i dezynfekcji, którą świadczymy nieprzerwanie od 2013 roku. Pozwoliło nam to na wyselekcjonowanie najlepszych metod i atestowanych środków chemicznym stosowanych sprzątania po zmarłych oraz usunięcie niesprawdzonych metod.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści zajmujący się sprzątaniem w domu klientów, którzy pracują z zachowaniem zasad BHP oraz przepisów obowiązującego prawa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu na nasz numer telefonu 24 godziny na dobę. Kontakt telefoniczny jest bardzo łatwy. Mogą państwo dzwonić o każdej porze dnia, nawet w święta.

Dezynfekcja po zgonach Bełchatów sprzątanie

Zanim przystąpi się do sprzątania, dokonujemy dokładnych pomiarów.

Usługi realizujemy na terenie całego kraju

Wiemy, w jak ciężkiej sytuacji znajdują się bliscy zmarłego, dlatego uruchomiliśmy całodobową infolinię. Nasi konsultanci chętnie udzielą wszelkich informacji na temat usługi sprzątanie po zmarłym. Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny zlecenia wraz z dojazdem na miejsce zgonu m.in. w takich dzielnicach Bełchatowa jak np.: Grocholice i Os. Binków oraz Os. Politanice, a także Paulinów.

Czyszczenie pomieszczenia w domu klientów

Czyścimy starannie każdą, nawet najmniejszą powierzchnię.

Sprzątanie po zmarłych Bełchatów – co zabija Polaków?

Zapewne wielu z nas spotkało się już w swoim życiu ze zjawiskiem śmierci w najbliższym otoczeniu. W związku z niektórymi schorzeniami, a w szczególności niewykrycie ich na czas, może doprowadzić do zgonu. Powodem, przez który umiera najwięcej Polaków, są choroby układu krążenia, jest to około 46%. Na samym górze listy są również nowotwory.

Powyższe przyczyny możemy wyodrębnić:

 • choroba niedokrwienna serca;
 • zawał serca;
 • nowotwory;
 • wypadki komunikacyjne, w tym samobójstwa.
Ozonowanie pomieszczeń w Bełchatowie

Osoba w kombinezonie wykonująca czynności dezynfekcji.

Koronawirus zwiększył wymogi w dziedzinie dezynfekcji i czyszczenia mieszkania

Duży wzrost zgonów odnotowano w naszym kraju w I półroczu 2020 roku. Największa ilość wśród osób w wieku 86-89 lat, przewagę stanowią tutaj mężczyźni. Niewątpliwie zwiększenie statystyk związanych z umieralnością, było spowodowane pandemią koronawirusa. Niestety brak dostępu do opieki medycznej w związku z sytuacją epidemiologiczną, czy powikłania zarażenia się koronawirusem, spowodowały zwiększoną umieralność w naszym kraju.

Dezynfekcja pomieszczenia nadającego się do czyszczenia

Mieszkanie po zbieraczu śmieci. Wszystko kwalifikuje się do utylizacji.

Usługi sprzątania po zgonie w Bełchatowie – ozonowanie miejsca zgonu

Pamiętać należy o tym, że po śmierci w mieszkaniu, powinniśmy zadbać o jego odpowiednie zdezynfekowanie. Ozonowanie mieszkania po zgonie to obowiązek każdego właściciela nieruchomości. W szczególności jest to konieczne, jeśli doszło do rozkładu zwłok. Warto zatrudnić do tego specjalistyczną firmę sprzątającą po zwłokach. Posiada ona potrzebną wiedzę oraz kwalifikacje do przeprowadzenia usługi sprzątanie po zgonach.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Bełchatowie.

Przez całą dobę świadczymy usługi czyszczenia i wynoszenia sprzętów z mieszkania po śmierci – Kastelnik.

Odkażanie zakażonych miejsc

Odkażanie wszystkich przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu, gdzie doszło do zgonu, a także ścian, czy też podłóg i sufitów, to podstawowa czynność wykonywana przez specjalistyczną firmę sprzątającą po zgonie Kastelnik. Wykonujemy to za pomocą sprawdzonej metody, jaką jest ozonowanie.

Ma ona zbawienne działanie również na usunięcie nieprzyjemnych zapachów, które wnikają w całe wyposażenie lokalu mieszkalnego. Często istnieje również konieczność dezodoryzacji klatki schodowej, tutaj, gdy dojdzie do zaawansowanego rozkładu zwłok. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy serdecznie do kontaktu! Posiadamy całodobową infolinię!

Sprzątanie domu po zmarłej osobie Bełchatów

Sprzątanie po zgonach Bełchatów – czyszczenie miejsc po wypadkach

Gruntowne odkażanie miejsca skażonego krwią po wypadku w zakładzie w pracy, to obowiązek zarządu firmy, o którym należy pamiętać. Usługę dezynfekcji po śmierci na terenie firmy, można zamówić wykonując telefon na infolinię Kastelnik. Działamy na terenie całego Łódzkiego, dla osób prywatnych oferujemy wywóz mebli i utylizację gabarytów z mieszkań, gdzie doszło do śmierci.

Dezynfekcja zapachów i usuwanie odoru po zgonie, to nie tylko doświadczenie. Sprzątanie po zmarłym, by było w Bełchatowie skuteczne, wymaga zaangażowania oraz czasu. Wszystkie te warunki spełnia firma sprzątająca po zgonach Kastelnik.

Oferujemy następujące usługi:

 • Sprzątanie po zgonach w Bełchatowie przez całą dobę – infolinia 7/24;
 • odkażanie mieszkań, sprzątanie po zgonie w całym województwie łódzkim;
 • dezynfekcja przedmiotów po zmarłym;
 • skuteczna dezynfekcja ozonem pomieszczeń po zmarłych;
 • ozonowanie po zmarłej osobie Bełchatów;
 • usuwanie śladów krwi po samobójstwach;
 • likwidowanie tkanek miękkich i innych śladów po śmierci w wypadkach komunikacyjnych;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zwłokach w stanie rozkładu;
 • odkażanie mieszkań po zgonach i wywóz mebli;
 • usuwanie zapachu śmierci;
 • usuwanie groźnych dla zdrowia patogenów;
 • transport i utylizacja odpadów wtórnych.
Czyszczenie mieszkania po zgonach Bełchatów sprzątanie 24h

Robaki, które się rozmnażają przy gnijącym ciele zmarłego.

Śmierć – atak serca w mieszkaniu

Śmierć w wyniku ataku mięśnia sercowego może zdarzyć się w mieszkaniu, a także na ulicy w Bełchatowie. Powoduje on zatrzymanie akcji serca. Do czynników, które wzmagają tę m.in. starszy wiek, palenie papierosów i wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie tętnicze. Objawy nagłego zawału serca to: kołatanie mięśnia sercowego, bladość i spadek ciśnienia tętniczego, czy też zawroty głowy. Jeśli do zgonu dojdzie w mieszkaniu, a w szczególności, gdy ciało tam długo leżało, powinniśmy zadbać o jego odkażenie.

Czyszczenie mieszkania po zgonie Bełchatów

Bełchatów – sprzątanie po zgonach, śmierci – Kastelnik

Szukasz usługi na profesjonalne sprzątanie po zgonach Bełchatów? Zgon w na terenie pomieszczenia w zakładzie pracy? Dobrze trafiłeś! Przedsiębiorstwo Kastelnik, które działa od 2013 roku. Do swojej pracy podchodzimy należytym szacunkiem oraz z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Ukłonem w stronę naszych klientów jest całodobowa infolinia, na którą oni mogą dzwonić o każdej porze dnia i nocy.

Wykonujemy również bezpłatną wycenę już w 20 minut! Gdy istnieje taka konieczność, dojeżdżamy na nią na miejsce zgonu. Działamy z użyciem specjalistycznego sprzętu i atestowanych środków chemicznych. Po wykonanej usłudze sprzątanie po zwłokach wystawiamy dedykowany certyfikat dotyczący wykonanych prac. Zadzwoń i umów najbliższy termin!

Najlepsza firma w sprzątaniu i dezynfekcji patogenów w pomieszczeniu

Kastelnik jest najlepszą firmą sprzątającą działającą we wszystkich miastach Polski.

Czyszczenie mieszkań w całym województwie łódzkim.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Czytaj także: dezynfekcja mieszkań w Krakowie

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych w Łódzkim!

Specjalistyczna firma do sprzątania po zmarłej osobie

Kastelnik działa na terenie powiatu bełchatowskiego, ale usługi specjalistycznego sprzątania są dostępne również w miastach:

 

Bełchatów, usługi sprzątania po zwłokach

Kastelnik oferuje sprzątanie miejsc po zwłokach w Bełchatowie przez całą dobę.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonach Bełchatów to kompleksowa usługa czyszczenia mieszkań po zmarłych. Obejmuje takie etapy jak opróżnianie pomieszczeń z przedmiotów zmarłego, jak i profesjonalną dezynfekcję połączoną z dezodoryzacją. Chętnie wyjaśnimy, na czym polegają te etapy.

FAQ. Powiat bełchatowski

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Koszt sprzątania po zmarłych ustalany jest indywidualnie z każdym klientem po wykonanej wizji lokalnej na miejscu zgonu. Najczęściej cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za odkażanie większego mieszkania kilkupokojowego.

Dlaczego po zgonie w domu potrzebna jest dezodoryzacja?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto najpierw wyjaśnić, czym jest dezodoryzacja. Jest to profesjonalny zabieg usuwania nieprzyjemnych zapachów, w tym również fetoru po śmierci. Umożliwia trwałe usunięcie niebezpiecznych patogenów, eliminując drażniący zapach po zgonie. W tym celu stosujemy ozonowanie albo zamgławianie pomieszczeń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%