Sprzątanie po zgonach
Bełchatów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Bełchatowie. Najczęstsze przyczyny zgonu w Polce. Jak dezynfekować mieszkania po zmarłych?

Specjalistyczna firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonach Bełchatów i województwo łódzkie. Do swojej pracy stosujemy wyłącznie skuteczne metody usuwania chorobotwórczych substancji powstałych w wyniku rozkładu zwłok. Sprzątanie po zmarłych to usługa, którą świadczymy nieprzerwanie od 2013 roku, co pozwoliło nam na wyodrębnienie najlepszych atestowanych środków chemicznym. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którzy pracują z zachowaniem zasad BHP oraz przepisów obowiązującego prawa. Wiemy, w jak ciężkiej sytuacji znajdują się bliscy zmarłego, dlatego uruchomiliśmy całodobową infolinię. Nasi konsultanci chętnie udzielą wszelkich informacji na temat usługi sprzątanie po zmarłym. Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny zlecenia wraz z dojazdem na miejsce zgonu m.in. w takich dzielnicach Bełchatowa jak np.: Grocholice i Os. Binków oraz Os. Politanice, a także Paulinów. 

Co zabija Polaków? 

Zapewne wielu z nas spotkało się już w swoim życiu ze zjawiskiem śmierci w najbliższym otoczeniu. W związku z niektórymi schorzeniami, a w szczególności niewykrycie ich na czas, może doprowadzić do zgonu. Powodem, przez który umiera najwięcej Polaków, są choroby układu krążenia, jest to około 46%. Na samym górze listy są również nowotwory. Powyższe przyczyny możemy wyodrębnić:

 • choroba niedokrwienna serca;
 • zawał serca;
 • nowotwory;
 • wypadki komunikacyjne, w tym samobójstwa.

Duży wzrost zgonów odnotowano w naszym kraju w I półroczu 2020 roku. Największa ilość wśród osób w wieku 86-89 lat, przewagę stanowią tutaj mężczyźni. Niewątpliwie zwiększenie statystyk związanych z umieralnością, było spowodowane pandemią koronawirusa. Niestety brak dostępu do opieki medycznej w związku z sytuacją epidemiologiczną, czy powikłania zarażenia się koronawirusem, spowodowały zwiększoną umieralność w naszym kraju. 

 

Pamiętać należy o tym, że po śmierci w mieszkaniu, powinniśmy zadbać o jego odpowiednie zdezynfekowanie. W szczególności jest to konieczne, jeśli doszło do rozkładu zwłok. Warto zatrudnić do tego specjalistyczną firmę sprzątającą po zwłokach. Posiada ona potrzebną wiedzę oraz kwalifikacje do przeprowadzenia usługi sprzątanie po zgonach. Odkażanie wszystkich przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu, gdzie doszło do zgonu, a także ścian, czy też podłóg i sufitów, to podstawowa czynność wykonywana przez specjalistyczną firmę sprzątającą po zgonie Kastelnik. Wykonujemy to za pomocą sprawdzonej metody, jaką jest ozonowanie. Ma ona zbawienne działanie również na usunięcie nieprzyjemnych zapachów, które wnikają w całe wyposażenie lokalu mieszkalnego. Często istnieje również konieczność dezodoryzacji klatki schodowej, tutaj, gdy dojdzie do zaawansowanego rozkładu zwłok. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy serdecznie do kontaktu! Posiadamy całodobową infolinię!

Sprzątanie po zgonach Bełchatów – Łódzkie:

 • sprzątanie po zgonach w Bełchatowie;
 • sprzątanie po zgonie w całym województwie łódzkim;
 • dezynfekcja przedmiotów po zmarłym;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych;
 • usuwanie śladów krwi po samobójstwach;
 • likwidowanie tkanek miękkich i innych śladów po śmierci w wypadkach komunikacyjnych;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zwłokach w stanie rozkładu;
 • odkażanie mieszkań po zgonach;
 • transport i utylizacja odpadów wtórnych.

Śmierć – atak serca

Śmierć w wyniku ataku mięśnia sercowego. Powoduje on zatrzymanie akcji serca. Do czynników, które wzmagają tę m.in. starszy wiek, palenie papierosów i wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie tętnicze. Objawy nagłego zawału serca to: kołatanie mięśnia sercowego, bladość i spadek ciśnienia tętniczego, czy też zawroty głowy. Jeśli do zgonu dojdzie w mieszkaniu, a w szczególności, gdy ciało tam długo leżało, powinniśmy zadbać o jego odkażenie. 

Infolinia 24/7!

Szukasz usługi sprzątanie po zgonach Bełchatów i woj. łódzkie? Dobrze trafiłeś! Przedsiębiorstwo Kastelnik, które działa od 2013 roku. Do swojej pracy podchodzimy  należytym szacunkiem oraz z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Ukłonem w stronę naszych klientów jest całodobowa infolinia, na którą oni mogą dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Wykonujemy również bezpłatną wycenę już w 20 minut! Gdy istnieje taka konieczność, dojeżdżamy na nią na miejsce zgonu. Działamy z użyciem specjalistycznego sprzętu i atestowanych środków chemicznych. Po wykonanej usłudze sprzątanie po zwłokach wystawiamy dedykowany certyfikat dotyczący wykonanych prac. Zadzwoń i umów najbliższy termin!

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych w Łódzkim!

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%