Sprzątanie po zgonach Bartoszyce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Bartoszycach. Jakie są kroki, które należy podjąć przy sprzątaniu po zmarłej osobie?

Widzisz zaschnięte plamy krwi na podłodze? Niezwłocznie zleć sprzątanie po zgonach Bartoszyce woj. warmińsko-mazurskie, które zlecisz ekspresowo w firmie Kastelnik.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Nasze certyfikowane usługi czyszczenia po zwłokach sprawdzą się w każdym przypadku śmierci od zgonów z przyczyn naturalnych, po samobójstwa i wypadki komunikacyjne.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Bartoszycach.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Bartoszycach, ul. Wyszyńskiego.

Sprzątanie po zmarłych to wymagające zadanie nie tylko ze względu na konieczność usunięcia śladów krwi z podłóg. Konieczne jest, by przeprowadzić wszystkie etapy prac, które pozwolą bezpiecznie korzystać z mieszkania, w którym nastąpił zgon. Zwykle w takim miejscu należy wykonać następujące prace:

 • Usuwanie płynów biologicznych za pomocą środków chemicznych;
 • Zabezpieczenie skażonych krwią ubrań i dywanów;
 • Wywóz niebezpiecznych odpadów z mieszkań po zmarłych;
 • Właściwa dezynfekcja mieszkań przy zastosowaniu generatorów ozonu;
 • Usuwanie zapachu po zmarłej osobie;
 • Wystawienie pełnej dokumentacji i certyfikatów po zakończeniu prac.

Na czym polega usługa czyszczenia mieszkań po zmarłych?

Usługa czyszczenia mieszkań po zmarłych to specjalistyczna usługa oferowana przez przedsiębiorstwo Kastelnik, mająca na celu dokładne sprzątnięcie i sterylizację nieruchomości po śmierci jej mieszkańca.

Dezynfekcja po zmarłych Bartoszyce.

Tego rodzaju usługi są szczególnie ważne w przypadkach, gdy osoba zmarła samotnie, a jej ciało pozostawało w mieszkaniu przez dłuższy czas. W takich sytuacjach zwykłe sprzątanie może nie wystarczyć, a specjalistyczne czyszczenie po zgonach może być konieczne ze względów higienicznych i sanitarnych.

Kastelnik – dezodoryzacja powietrza – kontakt 7 dni w tygodniu

Nasze usługi sprzątania pomieszczenia po zmarłej osobie obejmują takie czynności jak:

 • Wstępna dezynfekcja mieszkań po zgonach;
 • Czyszczenie śladów krwi z podłóg i ścian;
 • Opróżnianie mieszkania po śmierci;
 • Wywóz starych mebli i ubrań do utylizacji w spalarni termicznej;
 • Odzyskiwanie cennych przedmiotów po zmarłym na życzenie klienta;
 • Ozonowanie pomieszczenia po rozkładzie ciała;
 • Zamgławianie suchą i zimną mgłą po zgonie.

Usługa czyszczenia mieszkań po zmarłych jest ważna nie tylko ze względów higienicznych, ale również psychologicznych. Dla rodziny zmarłego może być trudno zająć się sprzątaniem mieszkania po stracie bliskiej osoby, dlatego skorzystanie z profesjonalnej pomocy może odciążyć ich emocjonalnie i pozwolić skupić się na żałobie. Stosujemy tylko bezpieczne środki biobójcze i sprawdzone techniki odkażania po zmarłych w powiecie bartoszyckim.

Kastelnik oferta firmy na sprzątanie mieszkań po zgonach

Przedsiębiorstwo Kastelnik świadczy usługi dezynfekcji po zgonach, które zlecisz pod numerem alarmowym 735-960-510. Naszym celem jest przywrócić bezpieczeństwo w mieszkaniu po zgonie i wyeliminować problemy, z jakimi najczęściej borykają się rodziny zmarłych osób.

Wszystkie nasze prace realizujemy z dbałością o bezpieczeństwo nasze i naszych pracowników. Dlatego dział BHP firmy Kastelnik czuwa nad tym, by w trakcie czyszczenia miejsc śmierci każdy pracownik miał na sobie odzież ochronną, czyli kombinezon, okulary ochronne, maseczki i rękawice ochronne.

Usuwanie śladów krwi z podłogi po zgonie

Usuwanie krwi z podłogi po zmarłym powinno być przeprowadzone za pomocą biobójczych środków chemicznych z atestem. Są to preparaty biobójcze zawierające odpowiednie składniki, które zabijają wszelkie drobnoustroje. W przypadku śmierci w domu nie sprawdzą się domowe detergenty wykorzystywane do czyszczenia łazienki czy kuchni, ponieważ są zbyt słabe. Zawierają składniki, które nie poradzą sobie z neutralizacją groźnych patogenów i bakterii po zmarłym.

Zamgławianie pomieszczenia po zwłokach.

Zamgławianie suchą mgłą pomieszczenia po zwłokach w stanie rozkładu.

Nasza ekipa sprzątająca po zwłokach korzysta najczęściej z dezynfektantów na bazie alkoholu lub nadtlenku wodoru. Alkohol izopropylowy oraz etanol są powszechnie stosowane jako środki dezynfekcyjne, ze względu na szybkie działanie przeciwko różnym rodzajom drobnoustrojów. Zazwyczaj są one używane w stężeniach od 60% do 90% w celu zapewnienia skutecznej dezynfekcji.

Sprzątanie miejsc śmierci w powiecie bartoszyckim

Firma Kastelnik ma blisko 10-letnie doświadczenie w sprzątaniu miejsc śmierci. Nasze usługi czyszczenia po zwłokach zlecisz na terenie całego powiatu bartoszyckiego. Co ważne, świadczymy nie tylko sprzątanie po zgonach z przyczyn naturalnych, ale również w przypadkach śmierci z przyczyn losowych, wypadkach przy pracy ze skutkiem śmiertelnym i zabójstwach.

Aby zlecić dezynfekcję poprzez zabieg ozonowania, można także wypełnić formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej lub wysłać wiadomość e-mail na podany adres. Alternatywnie, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z biurem obsługi firmy Kastelnik, gdzie specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w doborze dogodnego terminu realizacji usługi.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym – zaufaj specjalsitom

Czy wiesz, że w wyniku rozkładu ciała i zmian zachodzących w komórkach, dochodzi do uwolnienia groźnych dla zdrowia patogenów i bakterii? W powietrzu zaczynają unosić się toksyczne gazy. W takiej sytuacji koniecznym do przeprowadzenia zabiegiem jest dezynfekcja po zgonach w Bartoszycach.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Załoga profesjonalistów z firmy Kastelnik przeprowadzi kompleksowe odkażanie pomieszczenia po zwłokach. Stosujemy najskuteczniejsze metody dezynfekcji funeralnej z certyfikatem. Zlecisz u nas zabieg ozonowania i zamgławiania suchą mgłą oraz zimną mgłą.

Zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą – H2O2 w natarciu

Czy wiesz, że zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą to jedna z najbezpieczniejszych technik dezynfekcji po zmarłych? Działania polegają na rozpyleniu środka biobójczego pod postacią mikro kropelek suchej mgły. Dzięki temu preparat precyzyjnie dociera w każdą najmniejszą szczelinę w mieszkaniu po zmarłej osobie, w wyniku czego dokładnie eliminuje wszelkie mikroorganizmy i wirusy.

Nasi specjaliści przeprowadzą uzupełniająco profesjonalne zamgławianie po zgonie, wykorzystując w tym celu dyfuzory suchej mgły. Dezynfekcja pomieszczeń tą metodą, to jeśli pominiemy ozonowanie po zgonie, jedna z najczęściej przeprowadzanych usług w firmie Kastelnik.

Dezynfekcja po zgonach z certyfikatem.

W usuwaniu groźnych patogenów Kastelnik wykorzystuje środki biobójcze na bazie nadtlenku wodoru. Zadzwoń na całodobową infolinię tel. 735-960-510.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

 • Kętrzyn
 • Mrągowo
 • Olsztyn
 • Ostróda
 • Szczytno

Baza wiedzy dla mieszkańców Bartoszyc (FAQ)

Zastanawiasz się, kiedy zlecić dezynfekcję mieszkania po zgonie? Ten proces warto zlecić jak najszybciej po odkryciu zwłok w mieszkaniu. Przed przyjazdem ekipy techników sprzątania miejsc śmierci rodzina zmarłego nie powinna otwierać okien ani próbować usunąć zaschniętych plam krwi na własną rękę. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Bartoszyc.

Sprzątanie Bartoszyce.

Jaki jest czas oczekiwania na usługę sprzątania po zgonie?

Niektóre firmy sprzątające mają telefon alarmowy czynny całą dobę, za pomocą którego można zgłaszać potrzebę dezynfekcji mieszkań po zmarłych. W dni robocze czas przyjazdu na miejsce zgonu i rozpoczęcie prac porządkowych to zazwyczaj kilka godzin. Wywóz mebli z całego mieszkania i jego dekontaminacja to zazwyczaj jeden dzień roboczy.

Jak usunąć trupi zapach po zwłokach w domu?

Usuwanie przykrych zapachów jest jednym z największych problemów po samotnej śmierci w dom. Nieprzyjemny i intensywny zapach rozkładającego się ciała to ogromny problem dla mieszkańców nieruchomości. Tego smrodu nie da się wywietrzyć z klatki schodowej ani zneutralizować domowymi sposobami. Najlepiej w takiej sytuacji przeprowadzić ozonowanie pomieszczeń i czyszczenie za pomocą specjalistycznych środków o działaniu bakteriobójczym.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%