Sprzątanie po zalaniu
mieszkania, domu, piwnicy
Utylizacja nieczystości

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Całodobowe pogotowie sprzątające Śląsk

Masz zalane mieszkanie, dom, piwnicę czy garaż? Szukasz profesjonalnej ekipy sprzątającej? Oferujemy czyszczenie techniczne oraz dezynfekcję po zalaniu. Zajmujemy się również sprzątaniem i usuwaniem nieczystości po wybiciu szamba oraz kanalizacji na terenie Cieszyna, Katowic, Gliwic, Zabrza, Bytomia, Sosnowca, Rybnika, Raciborza. Wykonujemy testy na obecność grzybów i bakterii. Usuwamy nieprzyjemne zapachy.

Sprzątanie po zalaniu piwnicy

Oferujemy usługi sprzątania po zalaniu piwnicy wraz z pełną dezynfekcją. Czyścimy zalane pomieszczenia po wybiciu kanalizacji, szamba. Osuszamy zalane podłogi, izolacje, ściany. Pracujemy 365 dni w roku!

Osuszanie zalanych ścian

Kompleksowo osuszamy zalane pomieszczenia, mieszkania, domy. Polecamy wszechstronną usługę skutecznej likwidacji wilgoci po zalaniu. Oferujemy wynajem osuszaczy kondensacyjnych marki TROTEC.

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń, piwnic i garaży po zalaniu wodą. Dodatkowo oferujemy profesjonalną usługę osuszania po zalaniu Neutralizujemy nieprzyjemne zapachy. Działamy 7 dni w tygodniu - zadzwoń!

ozonowanie-kastelnik-katowice

Ozonowanie Katowice

Ozon ma bez wątpienia wszechstronne zastosowanie w zabiegach dezynfekcji, które przeprowadzamy oferując usługę sprzątania po zalaniu w miastach takich jak: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bytom. Korzystnie wpływa na usunięcie nieprzyjemnych zapachów np. po wybiciu kanalizacji. Podczas ozonowania pomieszczeń, nasi specjaliści noszą maski ochronne, ze względów bezpieczeństwa a obecność osób postronnych jest zabroniona.

Dezynfekcja mieszkania

Gruntowna dezynfekcja zalanych mieszkań oraz piwnic, to jeden z etapów sprzątania po zalaniu. Bezwzględnie wspomagamy się tu usługą ozonowania. Nasz doświadczony zespół daje Państwu gwarancje, przeprowadzenia usługi na najwyższym poziomie.

Ozonowanie samochodu

Skutecznym zabiegiem jest ozonowanie samochodu. Pomaga przy pozbycia się przykrego zapachu z samochodu np. po zalaniu wodą. Ozon używamy również przy dezynfekcji zawilgoconych pomieszczeń. Zapytaj nas o usługę ozonowania.

Na czym polega sprzątanie po zalaniu?

Sprzątania po zalaniu jest to proces wieloetapowy na który składa się:

 • usunięcie fekaliów
 • mycie i dezynfekcja
 • czyszczenie pomieszczenia po zalaniu
 • osuszanie oraz odgrzybianie
 • ozonowanie, od grec. odzon – pachnący
 • dezynfekcja tj. odkażanie w celu zabicia bakterii

Sprzątanie po wybiciu szamba, czy możemy pomóc?

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi sprzątanie po wybiciu szamba w Katowicach i innych miastach aglomeracji na Śląsku np. Chorzów, Bytom, Gliwice, Mysłowice, Tychy. Ponadto zajmujemy się również sprzątaniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, sprzątaniem po pożarach oraz profesjonalnym sprzątaniem i czyszczeniem kanałów wentylacji oraz klimatyzacji zarówno w przemyśle jak i w samochodach.

Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń – również po pożarach czy zalaniu, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i magazynów. Dodatkowo, na terenie Katowic zapewniamy dojazd gratis!

 

Suchy lód wykorzystywany przy sprzątaniu po zalaniu, uzyskiwany jest poprzez rozprężanie ciekłego dwutlenku węgla pod ciśnieniem. Powstały w tym procesie śnieg suchego lodu może być formowany w bloki lub granulat. Temperatura suchego lodu wynosi -78,5 °C. Technologia czyszczenia przy użyciu suchego lodu to niezwykle skuteczna i nieinwazyjna metoda.  Granulat wypuszczany pod wysokim ciśnieniem na zalaną podłogę uderza w brud niszcząc jego strukturę. Zewnętrzna warstwa brudu traci elastyczność i pęka. Ponownie dawki suchego lodu podczas czyszczenia wdzierają się w pęknięcia, w których następuje sublimacja prowadząca do odspajania brudu. Metoda ta jest idealnym rozwiązaniem podczas czyszczenia zalanych piwnic, mieszkań i budynków, ponieważ nie niszczy czyszczonych powierzchni. Granulat suchego lodu jest produktem naturalnym i ekologicznym. Proces czyszczenia suchym lodem nie powoduje powstania wtórnych odpadów, pozostałości ani wilgoci.

Gdzie możemy wykorzystać usługę ozonowania?

Ozonowanie pomieszczeń to popularna metoda usuwania z nich nieprzyjemnych zapachów oraz ich dezynfekcji. Ozon zabija bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie wraz z wyposażeniem, szczególnie, gdy ma się małe dzieci.

Ponadto, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, w których regularnie przebywasz przyniesie Ci ulgę i poprawi komfort życia.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest dla Ciebie! Ozonowanie to technika, która pozwala na usunięcie zanieczyszczeń oraz bakterii z powietrza oraz na skuteczne przeprowadzenie zabiegu

Ozonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach:

Ozonowanie pomieszczeń – dlaczego warto?

Ozonowanie to doskonała metoda czyszczenia i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w miejscach publicznych, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach. Ma ono szereg zalet:

 • nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz z szkodliwymi mikroorganizmami;
 • usuwa drobnoustroje, alergeny, pleśń, przykre zapachy, chroni przed szkodnikami tj. mrówki, karaluchy, komary, mole, gryzonie;
 • ozon dociera do wszelkich zakamarków a nawet wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie, umożliwia dezynfekcję trudno dostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami;
 • ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi, jest przy tym stosunkowo tanie;
 • ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania, jest przy tym w pełni bezpieczny dla użytkownika lecz uwaga: po odczekaniu wymagana procedurą czasu.

Ozonowanie piwnic po zalaniu

Unosząca się w piwnicy woń grzybów lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem usługą ozonowania Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w naszych pomieszczeniach, w których przebywamy.

Firma Kastelnik oferuje również czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%