Sprzątanie po zalaniu
mieszkania, domu, piwnicy
Utylizacja nieczystości

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie awaryjne po zalaniach Mazowsze, Śląsk - cała Polska

Masz zalane mieszkanie, dom, piwnicę czy garaż? Szukasz profesjonalnej ekipy sprzątającej? Oferujemy czyszczenie techniczne oraz dezynfekcję po zalaniu na terenie całego kraju. Zajmujemy się również całodobowym sprzątaniem i usuwaniem nieczystości po wybiciu szamba oraz kanalizacji na terenie Warszawy, Krakowa, Poznana, Łodzi, Cieszyna, Katowic, Gliwic, Zabrza, Rybnika, Raciborza oraz Wrocławia. Wykonujemy testy na obecność grzybów i bakterii. Usuwamy nieprzyjemne zapachy. U nas, zamówisz również ozonowanie pomieszczeń po zalaniu, czy też powodzi.

Sprzątanie po zalaniu piwnicy

Oferujemy usługi czyszczenia po zalaniu piwnicy wraz z pełną dezynfekcją. Czyścimy zalane pomieszczenia po wybiciu kanalizacji, szamba. Osuszamy zalane podłogi, izolacje, ściany. Pracujemy 365 dni w roku!

Osuszanie zalanych ścian

Kompleksowo osuszamy zalane pomieszczenia, mieszkania, domy. Polecamy wszechstronną usługę skutecznej likwidacji wilgoci po zalaniu. Oferujemy wynajem osuszaczy kondensacyjnych marki TROTEC.

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń, piwnic i garaży po zalaniu wodą. Dodatkowo oferujemy profesjonalną usługę osuszania po zalaniu Neutralizujemy nieprzyjemne zapachy. Działamy 7 dni w tygodniu - zadzwoń!

ozonowanie certyfikat

Ozonowanie po zalaniu

Ozon ma bez wątpienia wszechstronne zastosowanie w zabiegach dezynfekcji, które przeprowadzamy, oferując przez całą dobę usługę sprzątania po zalaniu w miastach całej Polski tj.Katowice, Bydgoszcz, Białystok, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Lublin. Korzystnie wpływa na usunięcie nieprzyjemnych zapachów np. po wybiciu kanalizacji. Podczas ozonowania zalanych pomieszczeń, nasi specjaliści są wyposażeni w odzież ochronną np. maski ochronne 3M, a zważając na względy bezpieczeństwa, obecność osób postronnych w trakcie ozonowania mieszkania po zalaniu, jest zabroniona.

Dezynfekcja mieszkania

Gruntowna dezynfekcja zalanych mieszkań oraz piwnic, to jeden z etapów sprzątania po zalaniu. Bezwzględnie wspomagamy się tu usługą ozonowania. Nasz doświadczony zespół daje Państwu gwarancje, przeprowadzenia usługi na najwyższym poziomie.

Czyszczenie po zalaniu

Skuteczne czyszczenie po zalaniu piwnic, domów, mieszkań oraz pomieszczeń gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną realizację naszych usług. W Małopolsce całodobowe czyszczenie po zalaniu Kraków. Dzwoń do nas 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Na czym polega sprzątanie po zalaniu?

Sprzątania po zalaniu jest to proces wieloetapowy, na który składa się:

 • usunięcie fekaliów
 • mycie i dezynfekcja
 • czyszczenie pomieszczenia po zalaniu
 • osuszanie oraz odgrzybianie
 • ozonowanie, od grec. odzon – pachnący
 • dezynfekcja tj. odkażanie w celu zabicia bakterii
Sprzątanie po zalaniu przed, po

Sprzątanie zalanego pomieszczenia to często również wynoszenie zniszczonych przedmiotów.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Usługi czyszczenia pomieszczeń po wybiciu kanalizacji

Kastelnik to ogólnopolska firma sprzątająca, która oferuje profesjonalne usługi czyszczenia pomieszczeń po wybiciu kanalizacji za pomocą sprawdzonych metod. Na terenie całego kraju usuwany szkody związane z awarią wody lub pęknięciem rury. Sprzątanie mieszkania po zalaniu wodą to usługa, która po uprzątnięciu fekaliów realizowane jest za pomocą urządzeń do dezynfekcji np. ozonatorów lub zamgławiaczy powietrza. Jesteśmy gotowi pomóc prawie każdej osobie, która szuka usług profesjonalnego sprzątania po wylaniu szamba lub innego rodzaju nieczystości.

sprzątanie po zalaniu

Sprzątanie po wybiciu szamba, czy możemy pomóc?

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi sprzątanie po wybiciu szamba w Katowicach, Warszawie oraz inne miasta Mazowsza i aglomeracji na Śląsku np. Chorzów, Bytom, Gliwice, Mysłowice, Tychy. Ponadto zajmujemy się również sprzątaniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, sprzątaniem po pożarach oraz profesjonalnym sprzątaniem i czyszczeniem kanałów wentylacji, oraz klimatyzacji zarówno w przemyśle, jak i w samochodach.

Zobacz, co ostatnio zrealizowaliśmy: sprzątanie piwnicy po zalaniu w Łodzi

Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń po zalaniu – również po pożarach czy zalaniu, zajmujemy się także ozonowaniem klimatyzacji, samochodów, środków transportu publicznego, hal produkcyjnych i magazynów. Co więcej, na terenie Katowic zapewniamy dojazd gratis! Dokładnie taka sama usługa, czyli czyszczenie po zalaniu w Krakowie oferowana jest w całym województwie małopolskim. Zalane mieszkanie w Krakowie? Nie przejmuj się zbytnio – w naszej unikalnej ofercie sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Kraków i okolica.

Suchy lód wykorzystywany przy sprzątaniu po zalaniu, uzyskiwany jest poprzez rozprężanie ciekłego dwutlenku węgla pod ciśnieniem. Powstały w tym procesie śnieg suchego lodu może być formowany w bloki lub granulat. Temperatura suchego lodu wynosi -78,5 °C. Technologia czyszczenia przy użyciu suchego lodu to niezwykle skuteczna i nieinwazyjna metoda. 

Granulat wypuszczany pod wysokim ciśnieniem na zalaną podłogę uderza w brud, niszcząc całkowicie jego strukturę. Zewnętrzna warstwa brudu traci elastyczność i pęka. Ponownie dawki suchego lodu podczas czyszczenia wdzierają się w pęknięcia, w których następuje sublimacja prowadząca do odspajania brudu. Metoda ta jest idealnym rozwiązaniem podczas czyszczenia zalanych piwnic, mieszkań i budynków, ponieważ nie niszczy czyszczonych powierzchni.

Granulat suchego lodu jest produktem naturalnym i ekologicznym. Proces czyszczenia suchym lodem nie powoduje powstania wtórnych odpadów, pozostałości ani wilgoci.

czyszczenie po wylaniu szamba

Rozlane na podłodze szambo to praca, której nikt nie chce przeprowadzać samodzielnie.

Pozostałe specjalistyczne usługi w innych lokalizacjach:

Gdzie możemy wykorzystać usługę ozonowania?

Ozonowanie pomieszczeń to popularna metoda usuwania z nich nieprzyjemnych zapachów oraz ich dezynfekcji. Ozon zabija bakterie, roztocza, grzyby, wirusy i inne szkodliwe mikroorganizmy – ze względów zdrowotnych, warto cyklicznie ozonować dom czy mieszkanie wraz z wyposażeniem, szczególnie gdy ma się małe dzieci.

Ponadto, ozon skutecznie usuwa różnorodne alergeny. Jeśli cierpisz na uczulenie na kurz, pyłki czy sierść zwierząt, ozonowanie pomieszczeń, w których regularnie przebywasz, przyniesie Ci ulgę i poprawi znacznie komfort życia.

Jak już wspomniano, ozon pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów – dymu tytoniowego, zwierząt, spalenizny, stęchlizny, pleśni i wielu innych. Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanej woni ze swojego domu, nasza usługa ozonowania pomieszczeń jest dla Ciebie! Ozonowanie po zalaniu to technika, która pozwala na usunięcie zanieczyszczeń oraz bakterii z powietrza oraz na skuteczne przeprowadzenie zabiegu sprzątania po fekaliach.

dezynfekcja po zalaniu fekaliach

Fekalia na podłodze w piwnicy. Tego typu nieczystości wymagają ręcznego doczyszczania.

ZOzonowanie znajduje zastosowanie również w innych miejscach:

Ozonowanie pomieszczeń – dlaczego warto?

Ozonowanie to doskonała metoda czyszczenia i dezynfekcji, sprawdzająca się zarówno w miejscach publicznych, jak i w prywatnych domach i mieszkaniach. Ma ono szereg zalet:

 • nie tuszuje nieprzyjemnych woni, lecz rzeczywiście je usuwa – wraz ze szkodliwymi mikroorganizmami;
 • usuwa drobnoustroje, alergeny, pleśń, przykre zapachy, chroni przed szkodnikami tj. karaluchy, komary, mole, gryzonie;
 • ozon dociera do wszelkich zakamarków, a nawet wnika w meble, tapicerki, wypełnia całe pomieszczenie, umożliwia dezynfekcję trudno dostępnych miejsc, niemożliwą do wykonania tradycyjnymi metodami;
 • ozonowanie zapewnia długotrwały efekt, którego nie trzeba poprawiać chlorem bądź innymi środkami odkażającymi, jest przy tym stosunkowo tanie;
 • ozon szybko ulega rozkładowi, więc po krótkim czasie od ozonowania pomieszczenia są gotowe do użytkowania, jest przy tym w pełni bezpieczny dla użytkownika, lecz uwaga: po odczekaniu wymagana procedurą czasu.

Specjalistyczne sprzątanie po zalaniach dostępne jest w miastach:

 • Bielsko-Biała
 • Bydgoszcz
 • Katowice
 • Kraków
 • Łódź
 • Nowy Sącz

dezynfekcja po fekaliach

Ozonowanie piwnic po zalaniu

Unosząca się w piwnicy woń grzybów lub inne nieprzyjemne zapachy nie dają o sobie zapomnieć. Możemy rozwiązać ten problem za pomocą usługi tj. ozonowanie pomieszczeń piwnicy po zalaniu. Problematyczne zapachy zostaną usunięte a wraz z nimi również bakterie i wirusy, jakże często występujące w naszych pomieszczeniach, w których przebywamy.

Inne usługi dostępne w ofercie Kastelnik: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%