Sprzątanie po zalaniu Żyrardów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Żyrardowie. Piwnica podtopiona fekaliami, czy dezynfekcja pomoże usunąć nieczystości po zalaniu?

Wieloetapowe sprzątanie po zalaniu Żyrardów i powiat żyrardowski to realizacje, które świadczymy już od 2013 roku. Zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa “BHP” podczas wykonywania usług pozbywania się niebezpiecznych dla zdrowia substancji po wylaniu fekaliami jest bardzo istotne.

Specjalistyczne czyszczenie po wybiciu szamba powinno odbywać się w warunkach bezpiecznych dla techników wykonujących usługę sprzątania po zalaniu, a także dla osób zlecających.

Sytuacje związane z awariami wodnymi są losowe, dlatego mogą zdarzyć się o każdej porze dnia i nocy. Tak też funkcjonuje infolinia przedsiębiorstwa Kastelnik. Prężnie działamy na terenie województwa mazowieckiego, a w szczególności sprzątanie po wybiciu kanalizacji oferujemy na terenie Żyrardowa m.in. w takich dzielnicach jak:  Podlas i  Teklin oraz Piotrowina, a także Dobra-Sokule. 

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Żyrardów

Sprzątanie po zalaniu Żyrardów – z czym musimy się mierzyć?

Samo pozbycie się nieczystości nie jest czymś skomplikowanym, lecz wykonanie tego pod najwyższym nadzorem sanitarnym oraz usunięcie wszystkich wirusów, bakterii i grzybów wymaga już odpowiedniego doświadczenia. Sprzątanie po zalaniu Żyrardów, cena już od 800 zł za każde dezynfekowane pomieszczenie.

Można ją wykonać z zastosowaniem różnych metod, jednak najpopularniejszymi sposobami odkażania po zalaniu są:

 • dezynfekcja chemiczna;
 • ozonowanie pomieszczeń przemysłowym generatorem ozonu;
 • zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.
Kastelnik – dezynfekcja ozonem – usługi całodobowe 24/7

Z czym dokładnie mamy do czynienia po zalaniu nieczystościami? Z każdym rodzajem płynów, które zostają wydalane przez ludzi lub zwierzęta. Częstym problemem są również stosowane przez nas środki higieny osobistej, podpaski czy też przedmioty codziennego użytku. Musimy zdać sobie sprawę, że fekalia to toksyczne substancje i groźne związki chemiczne. W ludzkim kale znajdują się substancje, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia i absolutnie nie wolno ich wdychać.

Do pracy z tego typu toksynami należy podejść bardzo uważnie, ponieważ może tutaj dojść do zatrucia pokarmowego. Zabieg usuwający skutki wybicia kanalizacji nazywany dezynfekcją najlepiej, aby został wykonany przez fachowca, który posiada w tym celu stosowne kompetencje. Przedsiębiorstwo Kastelnik zajmuje się odkażaniem powierzchni po zalaniu, przestrzegając przy tym zasady BHP, a także gwarantując wysoką jakość wykonania świadczonych usług i realizacji.

Profesjonalne działania powinny być wykonywane w najwyższym reżimie sanitarnym, gdzie nie wolno opuszczać miejsca dezynfekcji w trakcie pracy oraz nie można wpuszczać na skażony teren osób nieupoważnionych. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami to usługa, którą zamówisz w naszym biurze o każdej porze dnia. Zajmujemy się również usuwaniem brzydkich zapachów po fekaliach i sprzątaniem po wylaniu szamba.

Osuszanie po zalaniu Żyrardów

Zdjęcie: osuszanie sufitu po zalaniu Żyrardów © 2023 Kastelnik

Jakie są metody na usunięcie zapachu po zalaniu 

Nie trzeba przypominać o tym, że wybicie szamba, czy kanalizacji nie wiąże się tylko z likwidowaniem szkodliwych mikroorganizmów, to również uciążliwy fetor. To problem niezwykle wstydliwy. Nie dość, że ogranicza nasze życie rodzinne, to także towarzyskie. Najczęstszym ruchem podczas tego typu sytuacji jest mocne czyszczenie miejsca zdarzenia oraz stosowanie drogeryjnych odświeżaczy powietrza, jednakże czy to jest skuteczne?

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Tak, ale na jakiś czas. Niestety zapach potrafi powrócić. Do stałej neutralizacji brzydkich zapachów potrzebne jest zastosowanie najskuteczniejszych metod dezaktywacji czynników odoroczynnych. Firma Kastelnik do likwidowania fetoru stosuje ozonowanie pomieszczeń, które nie dość, że dezynfekuje wszystkie powierzchnie, to usuwa skutecznie nieprzyjemne zapachy. 

Specjalistyczne usługi Kastelnik w powiecie żyrardowskim?

 • sprzątanie po zalaniu Żyrardów;
 • wieloetapowe czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • mycie po zalaniu nieczystościami;
 • mycie podłogi po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • dezodoryzacja po zalaniu fekaliami;
 • utylizacja skażonych mebli;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • ozonowanie pomieszczeń. 
Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – potwierdzone certyfikatem

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie po zalaniu, dostępne są również w miastach:

dezynfekcja po fekaliach żyrardów

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania związane z usuwaniem szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji i wskazówek. Oczywiście zachęcamy również do przesyłania zapytań w formie wiadomości e-mail lub dzwoniąc na nasz całodobowy telefon alarmowy.

Czy wietrzenie domu pomoże w usunięciu zawilgocenia ścian?

Niestety, ale wietrzenie po zalaniu to amatorska próba rozwiązania problemu. Ta metoda osuszania jest nieskuteczną praktyką na zlikwidowanie wilgoci obecnej na ścianach budynku. Fachowcy z branży radzą, iż najlepiej zastosować specjalistyczne urządzenia do osuszania, które w sprawny i skuteczny sposób pomogą nam wysuszyć zalane powierzchnie.

Jak zapobiec powstaniu grzybów i pleśni?

Kluczem do sukcesu w tej sytuacji jest jak najszybsze pozbycie się wody po zalaniu i osuszenie wilgotnych ścian. Te działania pomogą w usunięciu zawilgocenia, a w efekcie nie dopuszczą do powstania pleśni i grzyba.

Usuwanie szkód po zalaniu Żyrardów - kontakt 24/7

Szukasz specjalistycznej usługi czyszczenie po zalaniu Żyrardów? Postaw na profesjonalistów! Technicy firmy Kastelnik wciąż podnoszą swoje kompetencje, chcąc dać satysfakcjonującą jakość usług każdemu klientowi. To, co ich wyróżnia to kompleksowe podejście do tematu czyszczenia po zalaniu od samego początku kontaktu. Jest on ułatwiony dzięki infolinii,  działającej o każdej porze dnia i nocy. Następną kwestią, która sprawia, że warto na nas liczyć, jest bezpłatna wycena każdego zlecenia, już w 20 minut! Jesteśmy pewni, że pomożemy i Tobie! Zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%