Sprzątanie po zalaniu Żory

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Żorach. Jak dezynfekować efektywnie dom zalany fekaliami? 

Chcesz dowiedzieć się, jakie są wymagane prace porządkowe po zalaniu domu fekaliami? Sprzątanie po zalaniu Żory woj. śląskie to usługa, której szukasz, a nasi specjaliści pomogą Ci pozbyć się nieprzyjemnego zapachu po wybiciu kanalizacji. Czas Twojej reakcji ma znaczenie, więc nie zwlekaj i postaw na usługi fachowców ze śląska. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami to usługa odkażania, która wymaga odpowiednich urządzeń i dużej wiedzy.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik to firma z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży sprzątającej z wykwalifikowaną kadrą pełnoetatowych pracowników na pokładzie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, a także w niedzielę i święta. Rozległe awarie kanalizacji powodują problemy, które nie mogą czekać. Woda to ogromny żywioł, im szybciej wezwiemy więc fachowców do czyszczenia i osuszania zalanego domu, tym prędzej zlikwidujemy sytuację kryzysową.

skuteczna pomoc po powodzi

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas!  Usuwanie szkód po zalaniu nieruchomości obejmuje takie prace jak:

sprzątanie domu po zalaniu Żory

Sprzątanie po wybiciu szamba Żory – zaufaj fachowcom

Najważniejszym czynnikiem przy sprzątaniu po wybiciu szamba jest czas. Dlatego jesteśmy po to, by niezwłocznie podjąć się prac porządkowych po zalaniu domu w mieście Żory. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do osuszania budynku po zalaniu, w tym maszynami do wyciągania wilgoci ze ścian i tynków.

Osuszanie po zalaniu za pomocą kondensacyjnych urządzeń pozwali zminimalizować do zera ryzyko pojawienie się grzyba na ścianie. Wiadomo nie od dziś, że dobrze dobrana metoda osuszania, to gwarancja na szybkie usunięcie szkód powodzi i  bezpieczny powrót do domu.

Ile kosztuje czyszczenie domu po zalaniu nieczystościami?

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – kontakt 7 dni w tygodniu

W zależności od wielkości zalanego pomieszczenia oraz szkód, jakie wyrządziła woda, cena będzie kształtować się inaczej. Koszty sprzątania po zalaniu w Żorach wahają się od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy. Cena podstawowej dezynfekcji lokalu po zalaniu wynosi 800 zł. Oczywiście cena może się zmienić, kiedy do prac dodamy osuszanie ścian i utylizację zniszczonych sprzętów. Warto poznać szczegółowo koszty usługi tj. sprzątanie po zalaniu fekaliami w domu, przed przystąpieniem do realizacji zadania . W tym celu  zadzwoń na bezpłatną infolinię Kastelnik, a my odpowiemy na Twoje pytania.

urządzenie do osuszania ścian

Zdjęcie: urządzenie do osuszania ścian po zalaniu © 2023 Kastelnik

Jakie są najczęstsze przyczyny zalania mieszkania?

Według opinii osób pracujących w tej specyficznej branży, przyczyny zalania mieszkania, to przede wszystkim brak roztropności właścicieli budynków oraz awarie rur kanalizacyjnych. Niewłaściwe osób korzysta we właściwy sposób z odpływów ściekowych w kuchni. Najczęściej to właśnie zapchana instalacja jest przyczyną naprawdę sporych szkód i powodzi.

Ważne jest przestrzeganie kilku prostych zasad bezpieczeństwa, a także systematyczna kontrola instalacji wodno — kanalizacyjnej w domu. Dużym problemem są zalania powierzchni biurowych, które uniemożliwiają normalną pracę w firmie.

Do nieustannie powtarzających się przyczyn zalań budynków zaliczamy:

 • cofkę z kanalizacji;
 • uchylone okna;
 • zardzewiałe rury;
 • wyciek z węża ze zmywarki;
 • niesprawna instalacja wodno-kanalizacyjna;
 • zapchana kanalizacja ściekowa;
 • rozszczelnienia rur w ścianach.

To oczywiste, że nie mamy wpływu na zjawiska pogodowe, które również są odpowiedzialne za zalania domów, piwnic czy garaży, ale przez odpowiedzialne zabezpieczenia możemy zmniejszyć straty. Jedną z doskonałych metod prewencyjnych jest instalacja czujnika wykrywania zalań. Jest to specjalistyczny, choć niewielki sprzęt, który wykrywa nawet najmniejsze przecieki i uruchamia alarm dźwiękowy.

Instalacja czujka w pobliżu miejsc szczególnie narażonych na zalanie to dodatkowa forma zabezpieczenia nieruchomości przed zalaniem.

Czas na sprzątanie po zalaniu Śląskie

Osuszanie po zalaniu Żory i okolica – usługi Kastelnik

W zależności od szkód, jakie wyrządziła woda czy ścieki, specjaliści Kastelnik proponują najbardziej efektywne metody osuszania zalanych ścian, tynków oraz  podłóg.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

W zależności od wielkości zalanego pomieszczenia i temperatury w nim panującej stosujemy odpowiednie metody suszenia mokrych ścian np.:

 • osuszanie kondensacyjne;
 • osuszanie ciśnieniowe;
 • osuszanie absorpcyjne;
 • osuszanie podciśnieniowe.

Usuwanie szkód po powodzi na terenie całego kraju

Pracujemy przy suszeniu mokrych ścian na terenie całej Polski, więc bez względu na to, gdzie jesteś, możemy pomóc Ci rozwiązać Twój problem powodziowy! Zespół Kastelnik pracuje przez całą dobę i jest zawsze gotowy do podjęcia wszelkich wyzwań związanych z renowacją zalanej nieruchomości oraz usuwaniem szkód po powodzi – bez względu na porę dnia.

Bezpłatna wycena usługi na miejscu u klienta!

Następstwa awarii kanalizacji mogą być katastrofalne – nie tylko zagrażają zdrowiu ludzi, ale także naruszają budżet domowy. Dlatego oferujemy pełne konsultacje na miejscu zdarzenia, ekspertyzę oraz bezpłatną wyceny naszej usługi, aby zapewnić Ci fachową pomoc na każdym etapie.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: czyszczenie po wybiciu kanalizacji © 2023 Kastelnik

Grzyb, stęchlizna, pleśń – śmiertelni wrogowie

Odgrzybianie ściany po zalaniu to zdarzenie, o którym nie wolno zapomnieć. Nie bagatelizuj więc pojawiających się na ścianach zacieków czy nieprzyjemnego, mdłego zapachu w Twojej piwnicy. Te oznaki mogą być świadectwem wystąpienia chorobotwórczych drobnoustrojów w postaci grzybów czy pleśni. Należy pamiętać, iż dłuższe przebywanie w takim środowisku jest niebezpieczne dla zdrowia człowieka.

Grzyb może prowadzić do wielu schorzeń, w tym chorób układu oddechowego, astmy, czy problemów z sercem u osób starszych. Jeżeli zauważyłeś czarny nalot na ścianie — nie martw się! Odgrzybianie łazienki po zalaniu to jedna z usług, które oferujemy na terenie całych Żor. Dzięki naszej pomocy nie jesteś sam z tym problemem.

Ozonowanie po zalaniu

Jak się pozbyć zapachu pleśni?

Wielu klientów zadaje pytanie, w jaki sposób usunąć zapach pleśni z mieszkania. Jeżeli pozbędziemy się źródła pleśni, sprawa nie jest wcale bardzo skomplikowana. Ozon tworzony w generatorach, to gaz, który naturalnie występuje w naszej atmosferze i jest bezpieczny. Ma silne działanie bakteriobójcze i swobodnie dociera do odległych zakamarków zalanego pomieszczenia. Ozonowanie po zalaniu, działa w taki sposób, że nie tylko neutralizuje nieczystości, ale również usuwa nieprzyjemny zapach pleśni.

Wśród zalet ozonu, poza błyskawiczną dezynfekcją, jest więc również likwidacja nieprzyjemnych zapachów obecnych w piwnicy, czy na strychu. Jest on na tyle bezpieczny, iż wiele szpitali oferuje ozonoterapię dla swoich pacjentów przy użyciu tego właśnie gazu. Tak więc jego szerokie spektrum działania czyni go wszechstronnym środkiem do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji z certyfikatem IICRC

Zalane mieszkanie na terenie Śląska. Zespół specjalistów z firmy Kastelnik to nie tylko kompleksowe usuwanie zanieczyszczeń i sprzątanie po zalaniu, ale także fachowa pomoc w doczyszczaniu wszelakich powierzchnie.

Każdego miesiąca realizujemy wewnętrzne szkolenia pracowników, tak by usługi takie, jak czyszczenie po wybiciu kanalizacji były realizowane sprawnie i w dobrej cenie.  Posiadamy certyfikat IICRC odnośnie do osuszania zalanych budynków, co sprawia, że jesteśmy firmą godną zaufania. Masz dalsze pytania? Napisz do nas!

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Zalanie może mieć różne przyczyny od awarii kanalizacji po pękniętą rurę u sąsiada. Warto w takiej sytuacji działać szybko i zlecić sprzątanie po zalaniu w Żorach specjalistom z firmy sprzątającej. Samodzielne usuwanie skutków zalania może przynieść więcej szkody niż pożytku. Sprawdź najczęściej zadawane pytania o

Jaki jest koszt czyszczenia mieszkania po zalaniu?

Cena sprzątania mieszkania po zalaniu ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt czyszczenia pomieszczenia po zalaniu zaczyna się od 800 zł w przypadku podstawowej dezynfekcji i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za sprzątanie kilkunastu pomieszczeń i utylizację zalanych przedmiotów.

Czy zamgławianie po zalaniu jest skuteczne?

Zamgławianie suchą mgłą  to jedna z najskuteczniejszych oraz najmniej inwazyjnych metod dezynfekcji po zalaniu. Nie dość, że usuwa chorobotwórcze drobnoustroje, to również pomaga w likwidowaniu nieprzyjemnych zapachów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%