Sprzątanie po zalaniu Zgorzelec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Zgorzelcu. Awarie sieci kanalizacyjnych i jak walczyć z ich skutkami? 

Zatkane rury, czy nieszczelność to najczęstsze przyczyny awarii kanalizacyjnych. Zaraz po ich wystąpieniu powinniśmy jak najszybciej zastosować sprzątanie po zalaniu Zgorzelec woj. dolnośląskie. Jest to zabieg polegający na usuwaniu skutków tychże awarii.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po zalaniu zazwyczaj zawiera:

 • ozonowanie po zalaniu stężeniem ozonu co najmniej 5 ppm;
 • usuwanie nieczystości z posadzki;
 • osuszanie po zalaniu specjalistycznymi osuszaczami;
 • utylizacja skażonych mebli i przedmiotów osobistych.
Mycie podłogi po zalaniu Zgorzelec

Mycie podłogi po zalaniu w Zgorzelcu za pomocą odkurzacza do wody TMB Quick o mocy 1350W

Dezynfekcja po zalaniu Zgorzelec to zadanie dla profesjonalnej ekipy sprzątającej. Ma ona ku temu wszelkie przesłanki dotyczące kwalifikacji oraz posiadania odpowiedniego ekwipunku.

Mowa tutaj o atestowanej chemii i certyfikowanych urządzeniach. Działania firmy Kastelnik są prowadzone m.in. w takich rejonach miasta jak np.: Sybiraków i okolice ulic Bolesława Prusa oraz Henrykowskiej. 

Sprzątanie piwnicy po zalaniu na terenie Zgorzelca –  czy warto?

Jeśli spotka nas awaria wodna, musimy jak najszybciej działać. Czy robić to samodzielnie? Jeśli posiadamy do tego odpowiednie kwalifikacje oraz sprzęt jak najbardziej. Kwestia ta zmienia się, gdy nie mamy o tym zielonego pojęcia. Najlepiej zlecić sprzątanie po zalaniu w Zgorzelcu specjalistom.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – kontakt 7 dni w tygodniu

Co oznacza specjalistyczne czyszczenie podłogi po zalaniu?

Jest to zlecenie, za pomocą którego pozbędziemy się ze swojego mieszkania nieczystości oraz chorobotwórczych patogenów. Usługa czyszczenie po wybiciu kanalizacji zostanie wykonana w sprawnym czasie.

Fachowcy firmy Kastelnik nie zapominają o takich aspektach jak dezynfekcja po zalaniu, czy osuszanie po zalaniu. Są to bardzo istotne kwestie. Sprzątanie po zalaniu warto zamówić, ponieważ zapewni nam to bezpieczeństwo. 

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Zgorzelec

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami na Lubańskiej w Zgorzelcu – jaką metodą warto usuwać nieczystość?

Usuwanie niebezpiecznych dla zdrowia wirusów, bakterii i grzybów nazywane jest pojęciem odkażania. Do skutecznych jej metod należy m.in. dezynfekcja mechaniczna, ozonowanie po zalaniu, zamgławianie na sucho. Profesjonalne podmioty sprzątające stosują je zazwyczaj zamiennie lub równocześnie. Odkażanie ozonem przeprowadzane jest za pomocą przemysłowych generatorów.

Mają one moc od 40 do 240 g/h. Forma ta nie jest wybierana tylko ze względu na swoją skuteczność. Jest ona ekologiczna. Ozon łatwo się rozkłada w powietrzu. Po wykonaniu dezynfekcji tą metodą nie trzeba długo czekać, aby móc wrócić do odkażanego pomieszczenia. Wystarczy tylko odczekać taki sam czas, jaki był zastosowany podczas realizacji zabiegu. 

Odkażanie powietrza po zalaniu nieczystościami z szamba

Dezynfekcja powietrza po zalaniu nieczystościami z szamb od 800 zł.

Czyszczenie po zalaniu fekaliami 

Skażone fekaliami środowisko jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Szerzące się wszędzie drobnoustroje najlepiej usunąć jak najszybciej po wystąpieniu zdarzenia. Nie bez powodu istnieją firmy specjalizujące się w usuwaniu konsekwencji awarii wodnych. Są one przygotowane do tego, by świadczyć jak najlepszej jakości czyszczenie po zalaniu fekaliami.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Samą usługę rozpoczyna się od pozbycia się fekaliów, doczyszczania posadzki. Są to czynności, które poprzedzają odkażanie i osuszanie po zalaniu. Gdy zapomnimy o pozbyciu się zbędnej wilgoci, będziemy mieli do czynienia z grzybem i pleśnią. Ta zaś jest skrajnie niebezpieczna dla osób posiadających choroby układu oddechowego. 

Oferta firmy Kastelnik na całodobową pomoc po powodzi:

 • sprzątanie po zalaniu Zgorzelec;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • zamgławianie po zalaniu suchą mgłą;
 • usuwanie przykrych zapachów po nieczystościach;
 • dezynfekcja po zalaniu Zgorzelec;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • czyszczenie po fekaliach;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • wypompowywanie wody;
 • osuszanie po zalaniu;
 • odkażanie skażonych przez fekalia powierzchni;
 • dezynfekcja mieszkania po zalaniu;
 • czyszczenie po wybiciu szamba.

Całodobowe usuwanie szkód po zalaniu obejmuje również miasta:

 • Karpacz
 • Kłodzko
 • Kudowa-Zdrój
 • Lądek-Zdrój
 • Legnica
 • Lubin

 

Pomoc dla poszkodowanych Kastelnik

Certyfikat IICRC – osuszanie budynku po zalaniu z Dorotą Kastelnik.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Czy odkażanie po fekaliach jest niezbędne?

Sprzątanie po zalaniu fekaliami będzie wymagać od nas podjęcia kroku, jakim jest dezynfekcja za pomocą ozonu. Odkażanie pomieszczeń po zalaniu polega na usuwaniu takich drobnoustrojów jak bakterie, grzyby i inne patogeny, a następnie osuszanie wilgotnych ścian.

Czy muszę kupić sprzęt do osuszania?

Specjalistyczny sprzęt do osuszania można wypożyczyć u lokalnej firmie oferującej usuwanie szkód po zalaniu. Nie ma potrzeby kupować urządzeń do osuszania za kilka tysięcy złotych. Cena wynajmu jest przystępna, zaczyna się od 40 zł.

Odgrzybianie po zalaniu - błyskawiczna pomoc po awariach wodnych

W przeciągu ok. 6 h można uzyskać pomoc w zlikwidowaniu skutków zalania od przedsiębiorstwa Kastelnik. Sprzątanie po zalaniu w Zgorzelcu to kompleksowa usługa, w której w skład wchodzi także odgrzybianie. Jest to ważna kwestia w szczególności, gdy ktoś z naszego otoczenia posiada astmę. Wówczas zagrzybione pomieszczenia są dla niego bardzo szkodliwe. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji można zamówić, dzwoniąc na całodobową infolinię BOK. Uzyskać wtedy można również plan działań wraz z bezpłatną wyceną. 

Kastelnik – czas na sprzątanie w Zgorzelcu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%