Sprzątanie po zalaniu Zgierz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Zgierzu. Jak usunąć wodę z zalanej piwnicy? Szybka dezynfekcja po wybiciu kanalizacji

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Innowacyjne podejście do pracy przy usuwaniu skutków zalania to domena przedsiębiorstwa Kastelnik, które skutecznie działa na terenie całego województwa łódzkiego.

Sprzątanie po zalaniu Zgierz świadczone jest już od 10 lat z zachowaniem wszelkich standardów i norm panujących w branży. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji to jedna z usług, która wymaga od profesjonalnej ekipy sprzątającej nie tylko odpowiedniego doświadczenia, ale i stosownego wyposażenia sprzętowego.

Całkowicie bezpłatna wycena oraz całodobowa infolinia interwencyjna to ukłon w stronę poszkodowanych w czasie zalania. Dzięki temu można skontaktować się z nami o każdej porze dnia i nocy i w szybkim czasie otrzymać wycenę. Po dogadaniu szczegółów od razu ruszamy na miejsce zlecenia, m.in. do takich miejsc miasta Zgierz jak np.: Rudunki, Podleśna, Krzywie – Chełmy. 

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Zgierz

Sprzątanie po zalaniu Zgierz – jak możemy pomóc?

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji to zdecydowanie zadanie dla profesjonalnego podmiotu świadczącego usługi sprzątające. Po wystąpieniu przykrego zdarzenia związanego z różnego rodzaju awariami wodnymi niezbędne jest sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Zgierzu.

Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego zalania od razu przechodzimy do ustalenia przebiegu całego zabiegu. Dezynfekcja po zalaniu Zgierz musi być wykonywana z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Należy do niego przemysłowy generator ozonu o mocy od 40 g./h do 240 g./h oraz urządzenie do fumigacji suchą mgłą.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Ważne podczas pracy jest zachowanie poprawnej kolejności działań: 

 • wypompowywanie wody z zalanej piwnicy;
 • wybranie szlamu i wysprzątanie posadzki;
 • osuszanie po zalaniu zawilgoconych ścian;
 • dezynfekcja pomieszczenia za pomocą np. ozonu.
dezynfekcja po fekaliach szamba

Zdjęcie: dezynfekcja po fekaliach © 2023 Kastelnik

Wypompowywanie wody po powodzi – jak dobrać pompę?

Jeśli wybierzemy opcje samodzielnego czyszczenia po zalaniu, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że szczegóły mają tutaj znaczenie. Gdy chcemy pozbyć się wody z zalanej piwnicy, zastosować trzeba specjalistyczną motopompę.

Należy tutaj pamiętać o tym, że do wody zanieczyszczonej potrzebujemy motopompę, która będzie miała możliwość przyjmowania brudnej wody. Tego typu sprzęt możemy wypożyczyć, jeśli jednak nigdy z niego nie korzystaliśmy, możemy mieć problemy z pozbyciem się wody. To nie jest jedynym wyzwaniem.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – potwierdzone certyfikatem

Osuszanie po zalaniu musi być wykonane zaraz po zlikwidowaniu wody. Gdy tego nie wykonamy, nasze pomieszczenie zostanie zawilgocone. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lepiej zaufać profesjonalistom. Zadzwoń do nas, a umówimy najbliższy możliwy termin!

Osuszanie po zalaniu Łódzkie

Zdjęcie: osuszanie po zalaniu Łódzkie © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Zgierz – odgrzybianie ściany 

Specjalistyczne podejście do pracy podczas usuwania skutków zalania jest niezbędne. Przedsiębiorstwa zajmujące się usługą sprzątanie po wybiciu kanalizacji, wiedzą, jak ważny jest każdy krok. Niezbędną czynnością jest osuszanie. Dlaczego? Bez odpowiedniej cyrkulacji powietrza, będziemy mierzyć się z wilgocią, na której skutek powstać może także pleśń. Najlepiej zapobiegać powstaniu tego procesu, ponieważ odgrzybianie jest bardziej skomplikowane.

Warunki, w których mamy do czynienia z zawilgoceniem są skrajnie niebezpieczne dla osób posiadających choroby układu oddechowego np. astmę. Szczególną uwagę należy tutaj zwrócić także na dzieci i choroby starsze. Jeśli chcesz zamówić czyszczenie po zalaniu, zadzwoń do nas! 

Czyszczenie po zalaniu domu – specjalistyczna oferta firmy Kastelnik:

 • sprzątanie piwnicy po zalaniu Zgierz;
 • specjalistyczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji suchym lodem;
 • dezynfekcja po zalaniu Zgierz;
 • osuszanie po zalaniu wodą;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • ozonowanie po zalaniu fekaliami;
 • likwidowanie wilgoci ze ścian;
 • zamgławianie po zalaniu nadtlenkiem wodoru;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • czyszczenie po wybiciu szamba;
 • dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania na temat czyszczenia

Każdemu może przydarzyć się zalanie i nie chodzi tu tylko o powódź w domu, ale także o ukryte szkody wodne spowodowane kondensacją i wilgocią. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz chronić swój dom przed zalaniem. Czy masz jakieś pytania? Poniżej prezentujemy odpowiedzi, na te najczęściej nam zadawane.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji w zgierzu

Ile kosztuje sprzątanie i dezynfekcje po zalaniu?

Jeśli chcemy czyszczenie po zalaniu wykonać poprawnie, powinniśmy przygotować się na kompleksowe sprzątanie. Oznacza to stosowanie wyłącznie atestowanych środków oraz sprawdzonych metod dezynfekcji. Sprzątanie mieszkania po zalaniu zaczyna się od kwoty 800 zł i warto zdecydować się nawet na podstawy pakiet odkażania.

Jak wykonać odkażanie zalanego pomieszczenia?

Odkażanie pomieszczenia po zalaniu, tu nie wystarczą środki dostępne w marketach budowlanych, za pomocą których dbamy o pomieszczenia gospodarcze na co dzień. Po zalaniu fekaliami należy usunąć chorobotwórcze drobnoustroje jak najszybciej, np. za pomocą ozonowania lub zamgławiania.

Zamgławianie zalanego domu Zgierz i okolica - 7/24h

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji powinno być wykonywane z należytą dokładnością i profesjonalnym podejściem do dezynfekcji. Atestowane środki chemiczne i najnowocześniejsze urządzenia odkażające pomieszczenia to niezbędne elementy zlecenia sprzątanie po zalaniu domu. Nasz zespół konsultantów czeka pod telefonem przez całą dobę.

Zadzwoń, a wycenimy także bezpłatnie zlecenie. Jedną z najczęściej używanych przez nas form dezynfekcji jest zamgławianie na sucho z nadtlenkiem wodoru. Zamgławianie zalanego domu to bezpieczna metoda odkażania i dzięki niej jesteśmy w stanie skutecznie zdezynfekować całe pomieszczenie domu zlokalizowanego w Zgierzu lub okolicy. W sprawie zamówienia usługi zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%