Sprzątanie po zalaniu Zdzieszowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie piwnicy po zalaniu w Zdzieszowicach. Kiedy warto zamówić profesjonalne usługi?

Masz zalane fekaliami mieszkanie? A może w piwnicy pojawił się grzyb, któremu towarzyszy nieprzyjemny zapach? To czas na usługi tj. sprzątanie po zalaniu Zdzieszowice, woj. opolskie w firmie Kastelnik. Szybka realizacja dezynfekcji pomieszczeń, dokładne odgrzybianie piwnicy i osuszanie budynków – zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę prac porządkowych po wylaniu fekaliów w domu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniach – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie toksyn, jakie pojawiają się po wylaniu rury kanalizacyjnej czy szamba na własną rękę, to praca żmudna i mało owocna. W wodach ściekowych obecność bakterii, wirusów jest tak wysoka, że środki chemiczne dostępne w sklepach nie są wystarczające. Konieczna jest usługa pełnej dezynfekcji pomieszczenia profesjonalnej firmy. Zyskujemy pewność, że całkowicie pozbyliśmy się wilgoci, drobnoustrojów i przykrych zapachów.

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Zdzieszowice.

Sprzątanie mieszkania po zalaniu w Zdzieszowicach, ul Filarskiego.

Jakie problemy mogą pojawić się w zalanej piwnicy?

Zalana piwnica, to problem nie tylko natury estetycznej. Przykry zapach, pojawiający się na ścianach grzyb i pleśń (z powodu wysokiej wilgotności w pomieszczeniu) i niebezpieczne dla zdrowia toksyny, to tylko niektóre z problemów, jakie pojawiają się przy zalaniu fekaliami. Konieczna jest pomoc fachowców, którzy błyskawicznie:

 • odpompują ścieki z piwnicy;
 • usuną toksyczne nieczystości;
 • przeprowadzą skuteczną dezynfekcję;
 • zajmą się kompleksowym osuszaniem piwnicy;
 • usuną, a nie tylko zamaskują, nieprzyjemne zapachy;
 • całkowicie pozbędą się grzyba i pleśni;
 • przeprowadzą drobne usługi remontowe;
 • w razie potrzeby zutylizują niebezpieczne przedmioty.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Zdzieszowice.

Zamgławianie mieszkania po zalaniu suchą mgłą – usługi Kastelnik

Jednym z najlepszych sposób na usunięcie bakterii i wirusów po zalaniu jest użycie suchej mgły, czyli wysoko stężonego nadtlenku wodoru. Biobójczy środek cechuje się łatwością użycia, a także niezawodnością podczas prac dekontaminacyjnych. Technicy wytwarzają mgłę w specjalnych dyfuzorach, a następnie rozpylana jest ona w zainfekowanych powierzchniach.

Kastelnik – dezynfekcja po zalaniu ozonem – 7 dni w tygodniu

Podczas procesu zamgławiania nie mogą w pomieszczeniu przebywać ludzie. Jedna po procesie zamgławiania wystarczy dobrze przewietrzyć pomieszczenie, by bezpiecznie go użytkować. Proces dezynfekcji po zalaniu fekaliami przez zamgławianie trwa kilkadziesiąt minut, w zależności od wielkości pomieszczenia.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że mgła bardzo szybko się rozprzestrzenia i dociera do niedostępnych szczelin. Wśród zalet nadtlenku wodoru jest również możliwość usunięcia nieprzyjemnych zapachów. Sucha mgła, to jeden z najczęściej wybieranych metod dezynfekcji w placówkach medycznych, gastronomicznych czy biurach. Można używać jej przy sprzętach elektronicznych i biurowych, nie martwiąc się o zniszczenia.

Dezynfekcja po wylaniu szamba woj. opolskie.

Dezynfekcja po wylaniu szamba w piwnicy budynku. Lokalizacja: Zdzieszowice, woj. opolskie.

Ozon sprzymierzeńcem w walce z grzybem i pleśnią

Ozon, to gaz, który naturalnie występuje w atmosferze, jest szczególnie wyczuwalny po burzy. Jednak jego ogromną zaletą jest wysoka skuteczność w walce z bakteriami, grzybem, pleśnią. Posiada silne właściwości neutralizujące; jest nawet 50 raz bardziej skuteczny od chloru! Działa również znacznie szybciej w skażonych obszarach. Stąd jego ogromna popularność w pracach porządkowych po zalaniu.

Ozonowanie domu po wylaniu fekaliów jest kolejnym krokiem podczas usuwania szkód zalania. Początkowo technicy dokładnie pozbywają się toksycznej cieczy, czyszczą powierzchnię, np. przy pomocy suchego lodu, a następnie przechodzą do dokładnej dezynfekcji. Ozon wytwarzany w specjalnych generatorach jest rozpylany pod wysokim ciśnieniem (i w znacznie wyższym stężeniu) na zainfekowane miejsca. Wchodzi w reakcje z toksycznymi substancjami, błyskawicznie je neutralizując. Dzięki temu możemy pozbyć się wirusów, grzybów, bakterii czy pleśni.

Wśród zalet ozonowania wymienia się również fakt, że jest on ekologiczny. Podczas reakcji neutralizacji nie powstają żadne wtórne niebezpieczne substancje, a ozon rozpada się do wody i tlenu. Warto również pamiętać, że gaz ten jest świetnym neutralizatorem przykrych zapachów – doskonale usuwa smród z kanalizacji, pozbywa się zapachy zwierząt, stęchlizny, dymu papierosowego. Jest stosowany również podczas pozbywania się alergenów.

Certyfikowane osuszanie ścian Zdzieszowice.

Dorota Kastelnik – technik z certyfikatem IICRC.

Usługi sprzątania po zalaniach dostępne w woj. opolskim

Zdzieszowice – osuszanie nieruchomości po zalaniu

Osuszanie budynków po zalaniu, to ważny krok podczas prac porządkowych. dlaczego? Wilgotne warunki w pomieszczeniach, to idealne miejsce do rozwoju grzyba, stęchlizny. By całkowicie wyeliminować nadmiar wilgoci, najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która oferuje osuszanie konstrukcji.

Fachowcy dobiorą metodą osuszania odpowiednią do materiałów, z jakich zostały wykonane ściany czy podłogi, a także uwzględnią warunki atmosferyczne. Osuszanie jest procesem długotrwałym, i trzeba liczyć się, że może zająć od kilku do nawet kilkudziesięciu dni. Niezwykle istotne jest również monitorowanie i kontrolowanie procesu osuszania, aby zapewnić skuteczność działań oraz uniknąć uszkodzeń strukturalnych budynku spowodowanych przez nadmierne wysuszenie.

Wśród metod proponowanych przed firmę usuwającą wilgoć ze ścian i murów znajdziemy, osuszanie kondensacyjne, osuszanie absorpcyjne czy osuszanie podposadzkowe. Dorota Kastelnik rekomenduje wszystkie 3 sposoby.

Warto wybrać firmę Kastelnik, która jako jedna z pierwszych w Polsce południowej może cieszyć się certyfikatem zawodowym IICRC, który został pozyskany przez szefową działu osuszania i głównego specjalistkę – Dorotę Kastelnik. Jego numer to 8680154-2022, a został on wystawiony przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification. Potwierdza on, że firma inwestuje w najnowsze, światowe technologie.

Usługi sprzątania w Zdzieszowicach – Kastelnik 24/7

Chcesz zamówić usługę sprzątania po zalaniu fekaliami w Zdzieszowice, woj. małopolskie? A może zmagasz się z wilgotnymi ścianami po zalaniu (w otoczeniu jest nadmiar pary wodnej)? Zadzwoń do firmy Kastelnik – przez całą dobę realizujemy kompleksowe usługi sprzątające, w tym osuszanie budynków, dezynfekcja pluskwy domowe, usuwanie nieprzyjemnego zapachu po wylaniu szamba. Stosujemy najnowsze preparaty biobójcze, a także sprawdzone metody dezynfekcji, w tym ozonowanie drobnoustrojów czy usuwanie pleśni w piwnicach.

Kastelnik – osuszanie mokrych ścian – potwierdzone certyfikatem

Dekada na rynku DDD sprawia, że technicy specjalistycznej firmy sprzątającej Kastelnik posiadają ogromne doświadczenie w temacie dezynfekcja mieszkania. Jednak nie zmiennie do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Chcesz dowiedzieć się więcej, jak pozbyć się insektów z domu lub usunąć pleśń? Zadzwoń na bezpłatną infolinię i dowiedz się więcej.

FAQ - Baza wiedzy dla mieszkańców Zdzieszowic

Poszukując najlepszych fachowców, którzy sprawnie i bezpiecznie usuną zanieczyszczenia powstałe po zalaniu mieszkania fekaliami, postaw na liderów branży – firmę Kastelnik. Od ponad dekady zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem po zalaniu Zdzieszowice, inwestującym przy tym w nowoczesny sprzęt i ciągle się szkoląc. Najczęściej zadawane pytania mieszkańców Zdzieszowic to:

Szybka pomoc FAQ.

Na czym polega osuszanie budynków po powodzi?

Jeżeli jesteś ofiarą zalania budynku podczas powodzi, koniecznie wybierz firmę profesjonalnie osuszającą mury budynków. Tylko osuszacze kondensacyjne, wysokiej jakości i o dużej mocy, są w stanie dokładnie usunąć zalegającą w ścianach wilgoć. Jeśli nie zdecydujesz się na osuszenie murów, może bardzo szybko pojawić się szkodliwy grzyb, który nie tylko może naruszyć konstrukcję budynku, ale i prowadzić do pojawienia się chorób.

Czy dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu fekaliów jest niezbędna?

Woda z kanalizacji, to prawdziwa bomba biologiczna! Znajdują się w niej bakterie kałowe, płyny ustrojowe, wirusy. Do tego bardzo szybko się rozprzestrzenia, a także paruje, więc zagrożenia są również “zawieszone w powietrzu”. Bezpośredni kontakt z toksynami jest niebezpieczny dla zdrowia. Zalecana jest pełna dezynfekcja pomieszczeń przy pomocy np. nadtlenku wodoru (zamgławianie) czy ozonowanie w mieszkaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%