Sprzątanie po zalaniu Zduńska Wola

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Zduńskiej Woli. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji. Jak wygląda usuwanie szkód po powodzi?

Jeśli zostałeś dotknięty powodzią, czy inną awarią wodną, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc Ci przywrócić zalane pomieszczenia do użytku. Sprzątanie po zalaniu Zduńska Wola to dezynfekcja specjalistyczna, którą wykonujemy z użyciem specjalistycznej aparatury, a także dobrej jakości środków chemicznych.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Po wykonaniu usługi wystawiamy certyfikat dezynfekcji pomieszczeń. W województwie  łódzkim bezpłatna wycena na czyszczenie po zalaniu. Pamiętaj, sprzątanie po wybiciu kanalizacji można zamówić w szybkim czasie, posiadamy infolinię czynną przez całą dobę tj. dwadzieścia cztery godziny.

Usuwamy skutki zalań, a m.in. dla poszkodowanych przez wodę lub nieczystości w domu oferujemy:

 • czyszczenie po zalaniu fekaliami;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • odgrzybianie mokrej ściany po zalaniu wodą;
 • utylizacja wyposażenia, które uległo podtopieniu.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Zduńska Wola

Oferujemy najlepszy pakiet na awaryjne sprzątanie domu – od reagowania w sytuacjach pilnych, po czyszczenie i dezynfekcję w godzinach nocnych. Dbamy o wszystkie detale naszych usług, abyś mógł szybko wrócić do normalnego życia po wycieku z kanalizacji. Działamy w takich rejonach miasta Zduńska Wola jak np.: Frajszyca i  Krobanówek oraz Osmolin, a także Zduny.

Sprzątanie po zalaniu Zduńska Wola – jaki jest koszt?

Biorąc pod uwagę działania, które mają na celu, usuniecie konsekwencji zalań, musimy wiedzieć, co tak właściwie powinniśmy wykonać. Sprzątanie po zalaniu w Zduńskiej Woli świadczone jest w jak najszybszym możliwym czasie.

Jest to ważne, ponieważ istotna jest szybkość działania zaraz po wydarzeniu. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w województwie łódzkim, czy dezynfekcja po zalaniu w zalanym domu to usługi, które warto zamówić w firmie Kastelnik.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Podstawowa cena na sprzątanie mieszkania po zalaniu Zduńska Wola to koszt, który zaczyna się już od 700 zł netto. Jednakże wszystkie szczegóły oraz dokładna wycena ustalana jest indywidualnie z każdym klientem na miejscu. Oferujemy pełen zakres usług odkażania na każdym etapie czyszczenia.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Zduńska Wola

Zdjęcie: Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Zduńskiej Woli © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Zduńska Wola 

Działania mające na celu zlikwidowanie wszelkich skutków zalania przeprowadzane są podczas specjalistycznego czyszczenia po wybiciu kanalizacji. Z czym wówczas walczymy? Przede wszystkim z różnego rodzaju nieczystościami. Ścieki, w których zawarte są fekalia, a także zlewki chemii i odpadków z kuchni i łazienki są dla nas zagrożeniem. Skażone przez nie powierzchnie i przedmioty muszą zostać koniecznie zdezynfekowane. Im szybciej to wykonamy, tym lepiej dla naszego zdrowia.

Chorobotwórcze drobnoustroje, które w tego typu przypadkach są rozprzestrzeniane, możemy usunąć za pomocą profesjonalnego odkażania. Nowoczesną i ekologiczną, a przede wszystkim skuteczną formą dezynfekcji jest zamgławianie lub ozonowanie pomieszczeń. Obydwie wyżej wymienione formy odkażania stosujemy zamiennie, lecz sucha mgła jest częściej stosowana po zalaniu w biurze. 

Zamgławianie po zalaniu Łódzkie

Zdjęcie: Zamgławianie po zalaniu woj. łódzkie © 2023 Kastelnik

Zamgławianie po zalaniu woj. łódzkie – czy możemy pomóc?

Dezynfekcja po zalaniu domu to usługa świadczona przez profesjonalne firmy sprzątające po zalaniu na terenie Łódzkiego i innych rejonów Polski. Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru jest stosowaną przez przedsiębiorstwo Kastelnik formą odkażania po zalaniu. Emitowana mgła przez specjalistyczny fumigator dochodzi wszędzie tam, gdzie istnieją niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy. Nawet z niewidocznych dla nas zakamarków znikają groźne związki chemiczne, które pojawiły się po wybiciu szamba.

Zamgławianie po zalaniu jest metodą ekologiczną, co oznacza, że nie wytwarza odpadów wtórnych przy dezynfekcji. Istotną kwestią jest to, że po odkażaniu nadtlenkiem wodoru w szybkim czasie możemy wrócić na miejsce, gdzie doszło do rozlania fekaliów.

Pamiętaj, w ciągu kilku godzin pojawimy się w zalanym domu, ocenimy sytuację, a następnie przedstawimy wycenę na usuwanie skutków zalania. Możesz wtedy zdecydować, czy chcesz skorzystać z naszych usług, czy spróbujesz rozwiązać problem samodzielnie.

Skuteczna pomoc po zalaniu domu

Usuwanie szkód po zalaniu Kastelnik – szybka pomoc obejmuje: 

 • kompleksowe sprzątanie po zalaniu Zduńska Wola;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Łódzkie;
 • ozonowanie po zalaniu fekaliami;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w piwnicy;
 • utylizacja termiczna mienia zniszczonego przez wodę;
 • osuszanie po zalaniu w budynku;
 • gruntowne sprzątanie po wybiciu szamba;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • mycie i odkażanie po wybiciu kanalizacji;
 • dogłębne czyszczenie po awarii rur;
 • wypompowywane wody po podtopieniu piwnicy;
 • likwidowanie szkodliwych patogenów;
 • całodobowe usuwanie szkodliwych drobnoustrojów.
Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie po zalaniu, dostępne są również w miastach:

dezynfekcja po zalaniu suchą mgłą zduńska wola

Zdjęcie: dezynfekcja po zalaniu suchą mgłą w Zduńskiej Woli © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Każdemu może przydarzyć się zalanie i nie chodzi tu tylko o powódź w domu, ale także o ukryte szkody wodne spowodowane kondensacją i wilgocią. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz chronić swój dom przed zalaniem. Czy masz jakieś pytania? Poniżej prezentujemy odpowiedzi, na te najczęściej nam zadawane.

dezynfekcja po zalaniu szamba Zduńska Wola

Czy dezynfekcja po zalaniu usuwa drobnoustroje?

Zabieg odkażania po zalaniu polega na likwidacji niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Wykonywać możemy je z zastosowaniem zamgławiania suchą mgłą, czy też ozonowania. Najlepiej w tym celu zatrudnić profesjonalną ekipę.

Kiedy powinniśmy wykonać osuszanie po zalaniu?

Osuszanie ścian po zalaniu powinno być wykonane jak najszybciej po wykryciu zalania. Zacząć jednak należy od wypompowania wody i dokonania pomiaru wilgotności ściany. W trudnych przypadkach możesz skorzystać z kompleksowej usługi na suszenie ścian po zalaniu w połączeniu z dezynfekcją.

Dezynfekcja po fekaliach Zduńska Wola - zaufaj specjalistom

Masz zalany fekaliami dom? Jeśli szukasz całodobowej usługi tj. dezynfekcja po zalaniu w Zduńskiej Woli, zapraszamy do szybkiego kontaktu. Firma handlowo usługowa Kastelnik od 2013 roku specjalizuje się w profesjonalnym usuwaniu skutków zalań w domach i biurach. Warto zaufać specjalistom z branży sprzątania specjalistycznego.

Do swojej pracy stosuje wyłącznie specjalistyczny sprzęt do czyszczenia suchym lodem po zalaniach, a także atestowane środki chemiczne. Oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut. Skorzystaj również z bardzo łatwego kontaktu z nami – całodobowa infolinia interwencyjna to telefon, który odbieramy o każdej porze dnia i nocy. Na miejsce zalania przyjedziemy od 3 do 6 godzin. Zadzwoń teraz!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu fekaliami Zduńska Wola!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%