Sprzątanie po zalaniu Żary

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Żarach. Jak skutecznie zdezynfekować mieszkanie po wylaniu fekaliów?

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Mierzysz się z problemem zalanego domu, a może szukasz pomocy przy czyszczeniu piwnicy po wylaniu fekaliów? Sprzątanie po zalaniu Żary woj. lubuskie, to usługa dezynfekcji skażonych powierzchni i wypompowywania wody z piwnicy, która może być idealna dla osób poszkodowanych po awarii kanalizacji. Etapy sprzątania po zalaniu były już opisywane na blogu firmy Kastelnik.

zalana fekaliami toaleta

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji to często zamawiana usługa dezynfekcji.

Kastelnik oferuje Państwu usługi sprzątania po zalaniu fekaliami w Żarach i na terenie całego kraju w tym usuwanie zapachów po nieczystościach w okolicy powiatu żarskiego. Po zakończeniu pracy wystawiamy certyfikat dekontaminacji zalanego pomieszczenia, protokół odbioru oraz fakturę VAT.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w piwnicy

Czyszczenie po wylaniu szamba w piwnicy w Żarach. Dezynfekcja pomieszczeń.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Żarach i okolicy

Wybierz firmę, która od lat specjalizuje się w indywidualnej pomocy w awariach spowodowanych przez wylanie szamba. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji warto zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej. Korzystając z usług specjalistów, masz gwarancję pełnej dezynfekcji zainfekowanych powierzchni, a także kompleksową usługę osuszania murów i tynków.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Firma Kastelnik od ponad dekady proponuje wsparcie dla osób poszkodowanych przy zalaniu mieszkania czy podtopieniu piwnicy. Postaw na innowacyjne metody, a także najnowszej klasy sprzęt ułatwiający usuwanie skutków powodzi. Świadczymy usługi:

 • wypompowywanie wody z piwnicy,
 • ozonowanie po zalaniu,
 • opróżnianie mieszkań zniszczonych po pęknięciu rury.

Wybierając fachowców Kastelnik możesz mieć pewność, że zyskasz indywidualne podejście, a także wsparcie kadry techników na każdym poziomie prac porządkowych po zalaniu.

W ofercie firmy znajdują się m.in.:

 • szybkie i efektywne usuwanie zanieczyszczeń po wylaniu szamba;
 • kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu fekaliów;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów i alergenów z powietrza;
 • dokładne osuszanie mokrych ścian i tynków.
rzeczy do utylizacji

Gromadzone przez lata rzeczy, po zalaniu muszą zostać zutylizowane.

Gruntowne sprzątanie zalanego mieszkania Żary

Podczas prac porządkowych wykonywanych przez techników Kastelnik każdy z klientów dostaje bezpłatną wycenę zniszczeń. W niej zawarte są m.in. szkody, jakie zostały wyrządzone przy zalaniu fekaliami.

Podczas gruntownych prac porządkowych wiele osób decyduje się również na kompleksowe osuszanie ścian i murów budynku. Jest to niezbędny krok podczas sprzątania po zalaniu. Usunięcie wilgoci gwarantuje całkowite wyeliminowanie grzyba i pleśni, które lubią rozwijać się po zalaniu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – potwierdzone certyfikatem

Fachowa firma sprzątająca, która ciągle rozwija swoje metody prac, działa zgodnie z przepisami BHP, a także wdraża certyfikowane światowe metody, jak np. standardy IICRC. Daje to pewność, że zalane powierzchnie będą gruntownie oczyszczone, ale również zostanie przeprowadzona pełna dezynfekcja i dezodoryzacja po wylaniu fekaliów.

Wirusy ze ścieków znajdują się nie tylko w stojącej wodzie, ale również dostają się do powietrza, stąd niezbędna jest jego dezynfekcja. Firma Kastelnik dysponuje nowoczesnymi metodami dezynfekcji powietrza, które zapewniają pełną ochronę.

Co nie wchodzi w zakres usług firmy Kastelnik?

 • Czyszczenie tapicerki meblowej,
 • Mycie skórzanych kanap zlanych wodą.

Sprzątanie po zalaniu w Żarach, woj. lubuskie 7/24

Na czym polega skuteczne usuwanie szkód po zalaniu? Usługi specjalistyczne na terenie powiatu żarskiego w pierwszej kolejności polegają na usunięciu wody z piwnicy, a następnie do ręki bierzemy atestowane środki czystości oparte na czwartorzędowych solach amoniowych.

Zamgławianie mieszkań po wybiciu kanalizacji to element odkażania drobnoustrojów i innych niebezpiecznych związków, które wylały się z szamba. Klienci rzadko mają profesjonalne urządzenia do dezynfekcji i nie są w stanie wykonać poprawnie tej usługi.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Żary

Gruntowne sprzątanie mieszkania po zalaniu w Żarach to wieloetapowe prace porządkowe, które najlepiej zaczynają się od wyniesienia zniszczonych przez wodę przedmiotów. Wśród kolejnych czynności, jakie należy wykonać, by całkowicie pozbyć się skutków awarii kanalizacji, należy szybkie usunięcie stojącej wody oraz zalegających na podłodze nieczystości. By solidnie oczyścić pomieszczenie ze ścieków, konieczne jest użycie odpowiednich pomp, w tym np. głębinowej, zanurzeniowej czy przemysłowej pompy hydraulicznej.

Woda z kanalizacji, to tykająca bomba biologiczna, w której znajduje się szereg niebezpiecznych toksyn. Należy działać szybko, by ciecz nie miała szansy na szybkie rozprzestrzenienie się i zainfekowanie kolejnych pomieszczeń. Dezynfekcja po zalaniu za pomocą nadtlenku wodoru to jeden z ważniejszych etapów sprzątania. Koniec pracy jest zwieńczony certyfikatem dla klienta.

Natychmiastowa pomoc po zalaniu mieszkania

Rodzinna firma z ogromnym doświadczeniem w usuwaniu skutków zalania w Żarach od lat wspiera poszkodowanych przy awariach kanalizacji. Wśród prac porządkowych, jakimi zajmuje się Kastelnik znajdują się usuwanie nieczystości po wylaniu szamba, pełna sprzątanie mieszkania po awarii pralki, zabezpieczania terenu po awarii rur kanalizacyjnych w bloku czy kamienicy.

Dbając o każdy szczegół, fachowcy proponują dogłębną dezynfekcję zalanych terenów, tak by całkowicie pozbyć się wirusów i zarazków, jakie znajdują się w ściekach. Woda znajdują się w rurach, to tykająca bomba biologiczna, która może być silnie skażona i powodować rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych. By mieć pewność, że dogłębnie usuniemy skutki zalania mieszkania, konieczny jest kontakt z firmą sprzątającą.

Usługi, jakie zapewnia to m.in.:

 • gruntowne odpompowanie ścieków po zalaniu;
 • czyszczenie zainfekowanych powierzchni;
 • pełna dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu szamba;
 • odgrzybianie starych piwnic;
 • usuwanie toksyn i stęchlizny;
 • osuszanie ścian po zalaniu mieszkania;
 • bezpieczny transport skażonych przedmiotów;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu kanalizacji;
 • drobne prace remontowe po zalaniu mieszkania;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • czyszczenie po zalaniu przy pomocy suchego lodu;
 • pomiary wilgotności;
 • dezynfekcja przy pomocy zamgławiania nadtlenkiem wodoru.

Jaka jest cena sprzątania mieszkania po zalaniu w Żarach?

Każde usterka związana z wylaniem wody, to poważny kłopot. Woda bardzo szybko zajmuje kolejne powierzchni i może być siedliskiem chorób, bakterii i wirusów. Niestety, nie mamy wpływu na czynniki atmosferyczne, takie jak gwałtowne opady deszczu u burze, nawałnice i trąby powietrzne czy wylania ze studzienek i rur kanalizacyjnych.

Każdy z nas może stać się ofiarą zalania. Warto pamiętać, by systematycznie sprawdzać jakość rur w mieszkaniu czy na klatce schodowej, regularnie kontrolować czy wężyk zmywarki lub pralki jest sprawny i zadbać o ewentualne czujniki zalania.

Konieczna jest także dbałość o oczyszczanie rur kanalizacyjnych; kiedy zauważamy, że dochodzi do cofki wody czy zatkania – warto zwrócić się po poradę do fachowców. Należy również pamiętać, by nie traktować rur kanalizacyjnych jako kosza na odpady – żywności, środków higienicznych czy śmieci nie należy utylizować w rurach kanalizacyjnych. To może być powodem wybicia kanalizacji i poważnych szkód. Mając w świadomości, jak duże koszty związane są z awariami, należy przestrzegać zasad.

Szkoda z pękniętej rury wymaga szybkiego sprzątania!

Szkody spowodowane przez wyciek wody z rur kanalizacyjnych czy wybicie szamba zależną są od wielu czynników, w tym ilości prac porządkowych oraz zniszczeń, jakie wyrządziła woda. Firma sprzątająca przygotowuje pełen kosztorys, a także proponuje najlepsze środki dezynfekcji i osuszania. Niezbędne są:

 • kompleksowe, ręczne czyszczenie powierzchni;
 • głęboka dekontaminacja zainfekowanych pomieszczeń;
 • pełne usunięcie smrodu po wybiciu kanalizacji.

Podczas ekspertyzy na miejscu usterki, firma Kastelnik zapewnia dokładny szacunek kosztów sprzątania po zalaniu. Klient otrzymuje bezpłatną analizę usterki, a ceny sprzątania po zalaniu Żary rozpoczynają się od 850 zł netto za pojedyncze pomieszczenie.

sprzątanie garażu po zalaniu Żary

Woda w piwnicy powinna zostać odpompowana w pierwszej kolejności.

Jakie substancje znajdują się w ściekach?

W wodzie ściekowej, która przepływa przez kanalizację, znajduje się mnóstwo odpadów i nieczystości. Jednak to tylko wierzchołek problemów. Tor również siedlisko wirusów i bakterii, które mogą być przyczyną wielu schorzeń, takich jak zatrucia, choroby skóry, alergie, biegunki czy nawet śmiertelne choroby zakaźne. Ciecz bardzo szybko się rozprzestrzenia, przez co po wylaniu kanalizacji należy niezwłocznie skontaktować się z firmą porządkową.

Wyłącznie specjaliści są w stanie wdrożyć silne metody dezynfekcji — usuwają bakterie i drobnoustroje równie z podłóg czy ścian, ale dbają także o pełną dekontaminację powietrza.

Co również bardzo ważne podczas usuwania szkód po zalaniu — technicy sprawnie są w stanie ocenić, czy zalane meble i sprzęty nadają się do ponownego użytku, czy należy się ich pozbyć. Jeśli meble czy sprzęt jest uszkodzony w stopniu znaczącym lub może stanowić zagrożenie dla zdrowia, wówczas transportowany jest do specjalnie przeznaczonych miejscach do utylizacji. Samodzielne wyrzucanie zainfekowanych sprzętów jest nielegalne.

Ozonowanie mieszkania po zalaniu Żary  w województwie lubuskim

Jeżeli jesteś ofiarą zalania, koniecznie skontaktuj się z firmą sprzątającą, która w swoich usługach proponuje dezynfekcja pomieszczeń przy pomocy ozonu. Silnie neutralizujący gaz szybko i sprawnie usuwa zarazki, bakterie i alergeny, jakie znajdują się na powierzchniach oraz w powietrzu.

Ozon generowany jest w specjalistycznych ozonatorach i rozprzestrzeniany w zanieczyszczonych pomieszczeniach. To skuteczna i ekologiczna metoda usuwania toksyn z pomieszczeń. Dodatkowo gwarantuje kompletne pozbycie się nieprzyjemnych zapachów po awarii kanalizacji, ale także usuwa smród dymu papierosowego, zapach zwierząt czy alergeny.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

certyfikat osuszania mieszkań po zalaniach

Osuszanie po zalaniu z certyfikatem Kastelnik. Postaw na jakość usługi sprzątania!

Całodobowe usługi sprzątania z firmą Kastelnik

Całodobowa obsługa, najlepszy sprzęt oraz doskonale wykwalifikowana kadra sprzątająca sprawiają, że firma Kastelnik od lat jest liderem na rynku. Proponuje szereg usług porządkowych skupiając się na niezawodnych i ekologicznych metodach usuwania szkód po awarii wodno-kanalizacyjnej. Wśród nich znajdują się m.in. kompleksowe usuwanie zanieczyszczeń, dogłębna dezynfekcja pomieszczeń czy przemysłowe osuszanie mokrych tynków, murów i ścian.

Wszystkie prace porządkowe są przeprowadzane z najwyższą starannością i zgodnie z bieżącymi zasadami BHP. Duże doświadczenie na rynku powoduje, że nie ma usterki, którą nie mogłaby usunąć firma Kastelnik. Warto zadzwonić na całodobową infolinię i dowiedzieć się, jak jeszcze może Państwu pomóc rodzinna firma Kastelnik.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zalana piwnica? Nie czekaj! Skontaktuj się ze specjalistami, którzy błyskawicznie usuną skutki wylania fekaliów. Tylko wykwalifikowana techników jest w stanie gruntownie usunąć smród po wylaniu fekaliów i przeprowadzić pełną dezynfekcję zanieczyszczonych powierzchni.

śląska forma sprzątająca Kastelnik

Od czego zależy cena sprzątania po zalaniu?

Cena sprzątania po zalaniu jest uzależniona od technik i sprzętów, jakie muszą zostać użyte w czasie interwencji. Ilość zniszczeń, a także ich intensywność szacowana jest podczas oględzin zalanego pomieszczenia. Na tym etapie fachowiec jest w stanie zaproponować odpowiednie metody usuwania skutków zalania.

Co zrobić, kiedy zalało mieszkanie fekaliami?

Jeżeli jesteś ofiarą zalanego mieszkania, niezwłocznie skontaktuj się z firmą specjalizującą się w dezynfekcji pomieszczeń. Tylko kompleksowa usługa sprzątania po zalaniu gwarantuje dokładne usunięcie wirusów i bakterii. Postaw na sprawdzone metody, takie jak czyszczenie przy pomocy suchej mgły.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%