Sprzątanie po zalaniu Zamość

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Zamościu. Jak wygląda osuszanie domu po wylaniu fekaliów?

Firma Kastelnik już od ponad dekady oferuje profesjonalne sprzątanie po zalaniu Zamość oraz dezynfekcję po wylaniu fekaliów w całym województwie lubelskim. Wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie dobranie odpowiedniej metody przy wylaniu fekaliów, a także dobrze wyszkolona kadrę techników.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Jesteśmy dostępni przez całą dobę i oferujemy szereg prac związanych z usuwaniem skutków awarii kanalizacji, takich jak:

 • gruntowne czyszczenie piwnicy po wylaniu szamba;
 • pełna dezynfekcja zalanego mieszkania;
 • usuwanie skutków awarii kanalizacji w pomieszczeniach biurowych;
 • osuszanie ścian i tynków po zalaniu;
 • bezpieczna utylizacja zalanych mebli i sprzętu elektronicznego.
sprzątanie zalanego mieszkania w mieście Zamość

Usuwanie wody z zalanego mieszkania w mieście Zamość. Sprzątanie specjalistyczne Kastelnik, usługi 7/24.

Nasze doświadczenie sprawia, że doskonale wiemy, jak działać pod presją czasu. Usuwanie skutków awarii kanalizacji, to nie tylko czyszczenie zalanego mienia, ale również pełna dekontaminacja skażonych pomieszczeń oraz skupienie się na usunięciu nieprzyjemnych zapachów, jakie towarzyszą podczas wylaniu fekaliów.

Kompleksowe prace porządkowe sprawiają, że każdy etap przebiega sprawnie i zgodnie z najnowszymi trendami bezpieczeństwa. Wyspecjalizowana ekipa techników kompleksowo zadba o usunięcie wszelkich przedmiotów skażonych biologicznie podczas wylania szamba.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Zamość

Sprzątanie po zalaniu Zamość

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która od lat prowadzi szeroki zakres usług czyszczenie mieszkania po zalaniu w mieście Zamość. Zajmujemy się kompleksowymi usługami sprzątania mieszkań i domów po zalaniu, a także dezynfekcją nieczystości po wylaniu szamba.

Niezależnie w jakiej dzielnicy Zamościa mieszkasz, możesz skontaktować się z nami przez całą dobrze przy pomocy darmowej infolinii pomocowej. Działamy sprawnie i szybko, już w kilka minut od zgłoszenia awarii.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji – całe województwo lubelskie

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji to duży problem dla mieszkańców woj. lubelskiego. Zdajemy sobie sprawę, że awaria kanalizacji w mieszkaniu zawsze wiąże się ze stresem. Stąd proponujemy systemowe podejście do prac porządkowych po zalaniu Zamość, tak by nie tylko skupić się na powierzchownych czynnościach, ale dokładnie zdezynfekować skażone i toksyczne powierzchnie.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – kontakt 7 dni w tygodniu

Należy pamiętać o tym, że brudna woda z kanalizacji, to nie tylko nieprzyjemny zapach i nieczystości, ale siedlisko bakterii, wirusów i chorób zakaźnych. nie wystarczy samodzielna praca porządkowa i użycie środków chemicznych dostępnych w marketach. W tym wypadku niezbędna jest pomoc specjalistów i silnych, biobójczych metod sprzątania po wylaniu wody z kanalizacji.

Dezynfekcja po fekaliach w Zamościu

Wśród prac porządkowych po zalaniu fekaliami w mieszkaniu czy garażu, znajduje się kompleksowa dezynfekcja zanieczyszczonych pomieszczeń. To element, którego nie można pominąć podczas usuwania skutków wylanej wody z kanalizacji. Zawarte w ściekach nieczystości mogą prowadzić do szybkiego rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych, a brudna woda, to przede wszystkim tykająca bomba chemiczna.

By w pełni pozbyć się zarazków, konieczne jest zgłoszenie się do fachowców, którzy zapewnią gruntowną dezynfekcję skażonych powierzchni. Wśród popularnych metod usuwania toksycznych zanieczyszczeń znajdują się między innymi metody zamgławiania powierzchni wodorem czy ozonowanie mieszkania po zalaniu.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Jeśli borykasz się z problemem fekaliów na podłodze, skorzystaj ze sprawdzonych i ekologicznych metod dezynfekcji w mieście Zamość. To rutynowa część prac porządkowych po zalaniu mieszkania fekaliami czy po podtopieniach. Specjaliści szybko zneutralizują wirusy, grzyby czy toksyny znajdujące się nie tylko na podłodze, czy ścianach, ale również w powietrzu.

Firma Kastelnik od lat proponuje usługi ozonowania pomieszczeń, gdyż jest to jedna z najbardziej efektywnych metod usuwania zanieczyszczeń, a także neutralizowania nieprzyjemnych zapachów po wylaniu kanalizacji.

czyszczenie po wybiciu szamba

Osuszanie wilgotnej ściany po zalaniu to ważny etap sprzątania.

Jak wyglądają prace porządkowe po zalaniu?

By szybko poradzić sobie ze skutkami zalania mieszkania w Zamościu, najlepiej zdać się na specjalistyczną firmę porządkową, która kompleksowo zajmie się sprzątaniem po zalaniu. Wśród niezbędnych czynności jest metodyczne usunięcie sprzętów i mebli. Mogą one być uszkodzone i stwarzać zagrożenie dla mieszkańców.

Niezbędna jest wówczas pomoc fachowców, którzy ocenią jakość sprzętów, ale również zajmą się ich transportem u prawidłową utylizacją. Pamiętaj, że samodzielne próby pozbycia się sprzętu zniszczonego czy elektronicznego w niewłaściwych miejscach, to przestępstwo.

Kolejnym krokiem, podczas prac porządkowych po wylaniu szamba, jest szybkie usunięcie zalegającej wody i zanieczyszczeń. Bardzo często zdarza się, że są do tego potrzebne pompy przemysłowe, odpowiednio dobrane do rodzaju cieczy i jej jakości, w tym ilości zanieczyszczeń, jak piach czy fekalia.

Technicy dobierają odpowiednie pompy, w tym hydrauliczne czy z rozdrabniaczami, tak by w jak najkrótszym czasie pobyć się stojącej wody i przejść do kolejnych etapów sprzątania po zalaniu Zamość. Całodobowa pomoc fachowców, to gwarancja usług na wysokim poziomie i dbałości o bezpieczeństwo ekipy techników, ale i mieszkańców czy pracowników zalanego biura czy domu.

Dlaczego należy odkazić piwnicę po zalaniu?

Jeżeli jesteś ofiara zalanej piwnicy czy podtopionego garażu, nie bagatelizuj sprawy i zadbaj o zdrowie swoje i bliskich. Odkażanie zalanych pomieszczeń, to rutynowa czynność porządkowa, która może uchronić przed szybko rozwijającymi się chorobami. Woda z kanalizacji, to bomba biologiczna, a samodzielne czyszczenie posadzek czy kafelków nie jest wystarczające, by w pełni pozbyć się wirusów i bakterii.

Według norma porządkowych, dezynfekcja po zalaniu jest nie tylko konieczna, ale i obowiązkowa, jeśli chcemy mieć pewność, że przygotowaliśmy bezpieczne środowisko dla siebie i bliskich. Działania antyseptyczne powinny być wykonane niezwłocznie po zalaniu garażu czy domu. To daje nam pełną ochronę przed wirusami i bakteriami.

Specjalistyczne usługi porządkowe po zalaniu Zamość

Jeżeli szukasz specjalistów w zakresie sprzątania po zalaniu w Zamościu lub mierzysz się z awarią rur kanalizacyjnych, koniecznie skontaktuj się z firmą Kastelik. Całodobowa ekipa sprzątająca po zalaniach, szybko i sprawnie usunie skutki wybicia kanalizacji czy wylania szamba.

Oferujemy takie usługi jak:

 • gruntowne sprzątanie mieszkania po zalaniu Zamość;
 • usuwanie zanieczyszczeń przy pomocy suchego lodu;
 • pozbywanie się wirusów i bakterii po wylaniu szamba;
 • suszenie ścian i tynków;
 • mycie posadzek po wybiciu kanalizacji;
 • odgrzybianie strychów;
 • pozbywanie się stęchlizny;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • bezpieczny transport ADR;
 • kompleksowe czyszczenie mieszkań po wybiciu kanalizacji;
 • zamgławianie pomieszczeń wodorem;
 • maskowanie i usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • suszenie murów po zalaniu.
ozonowanie po wybiciu kanalizacji

Urządzenie do ozonowania powietrza w piwnicy po zalaniu fekaliami.

Suszenie mokrych ścian po zalaniu – zaufaj specjalistom Kastelnik

Jeśli jesteś ofiarą zalania mieszkania, pamiętaj, że niezbędnym etapem w procesie sprzątania po zalaniu, jest kompleksowe osuszanie budynków. Specjaliści Kastelnik działają przez cały rok i są dostępni przez 24 godziny na dobę, tak by działać natychmiast po zgłoszeniu awarii. Osuszanie budynku po zalaniu, to działanie prewencyjne, tak by uniknąć rozwoju stęchlizny, grzyba i pleśni.

Certyfikat IICRC – wysoka jakość usług

Ciągłe szkolenia i podnoszenie kwalifikacji techników, to cechy wyróżniające firmę Kastelnik. Dbamy o to, by nasi pracownicy poznawali najnowocześniejsze, światowe metody sprzątania po zalaniu, dezynfekcji pomieszczeń. Jesteśmy zawsze przygotowani do solidnego sprzątania zalanych powierzchni.

Już od 2013 roku działamy na terenie Zamościa, a wśród naszych certyfikatów znajduje się m.in. certyfikat zawodowy IICRC, zdobyty przez Dorotę Kastelnik, szefową działu osuszania. Oznacza on najwyższe standardy osuszania pomieszczeń i pozwala on na wdrożenie najnowszych międzynarodowych standardów. Numer certyfikatu to 8680154-2022.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

usługi sprzątania lubelskie

Dorota Kastelnik oferuje osuszanie po zalaniu Zamość i okolica.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Kastelnik to firma z ponad dziesięcioletnim stażem w sprzątaniu po zalaniu nieruchomości prywatnych i komercyjnych. Cechuje nas dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobą, tka by ofiary zalania czy wybicia kanalizacji mogły jak najszybciej uzyskać stosowna pomoc fachowców.

faq pytania klientów

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

By w pełni oszacować koszty sprzątania po zalaniu, należy przeprowadzić pełną ekspertyzę skażonych pomieszczeń. Średnio koszty sprzątania po zalaniu rozpoczynają się od 800 zł netto. Specjaliści dostosowują metody i czas pracy, a także sposoby dezynfekcji do indywidualnych potrzeb klienta.

Jakie są skuteczne metody dezynfekcji?

Wyłącznie pomoc specjalistów jest w stanie w pełni zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków po wylaniu szamba. Środki biobójcze, takie jak np. silnie stężony ozon czy nadtlenek wodoru, to jedne z najbezpieczniejszych metod eliminacja zagrożenia biologicznego po wylaniu szamba. Są one stosowane przez firmę Kastelnik.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%