Sprzątanie po zalaniu Zachodniopomorskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Zachodniopomorskim. Jak długo ozonować dom po wybiciu kanalizacji?

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

W każdej specjalistycznej firmie sprzątającej pracownicy są szkoleni z dokładnego przestrzegania zasad BHP, które obowiązują na danym stanowisku pracy. Nie inaczej jest w przypadku osób wykonujących usługę tj. sprzątanie po zalaniu domu fekaliami w woj. zachodniopomorskim. Zasady te obowiązują zarazem w odniesieniu do odzieży ochronnej techników, jak i samego zachowania podczas zabiegu tj. czyszczenie po wybiciu szamba.

Ozonowanie po wybiciu kanalizacji jest w tym przypadku najlepszą metodą dezynfekcji. Zazwyczaj trwa od 1 godzin do 4 godzin z przerwami na wietrzenie. Dlatego niezwykle ważne jest realizowanie wszystkich czynności wg. opracowanej procedury, która zapewni skuteczne pozbycie się zarazków i bakterii.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Zachodniopomorskie

Dezynfekcja po zalaniu pomieszczenia fekaliami to przede wszystkim bezpieczeństwo. Do podstawowych czynności realizowanych przy czyszczeniu domu po zalaniu na terenie województwa zachodniopomorskiego należy m.in.:

 • stosowanie wyłącznie atestowanej chemii zgodnie z kartą charakterystyki od producenta;
 • ubieranie środków ochrony osobistej;
 • zabezpieczenie wartościowych przedmiotów w trakcie dezynfekcji;
 • niewpuszczanie na miejsce pracy osób nieupoważnionych. 

Jak i gdzie można zamówić czyszczenie domu po zalaniu?

Czyszczenie domu po zalaniu nieczystościami można zamówić kontaktując się z biurem obsługi klienta firmy Kastelnik. Nasi konsultanci obsługują infolinię przez całą dobę. Warto również skorzystać z bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy we wszystkich miastach Zachodniopomorskiego.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – kontakt 7 dni w tygodniu

Szybkie sprzątanie pomieszczeń po zalaniu – przez całą dobę można zamówić na terenie całego województwa, a w szczególności w lokalizacjach takich jak:

 • Barlinek
 • Białogard
 • Choszczno
 • Darłowo
 • Dębno
 • Drawsko Pomorskie

 Nie czekaj, gwarantujemy solidną robotę, w najlepszej na rynku cenie.

Sprzątanie po zalaniu Zachodniopomorskie – jaki jest koszt?

Gruntowne sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w woj. zachodniopomorskim to wiele specjalistycznych czynności, o których nie wolno zapomnieć. Zaliczyć do nich można np. osuszanie ścian po zalaniu oraz wypompowanie wody z piwnicy. Oba te zabiegi wchodzą w skład kompleksowej usługi tj. usuwanie szkód po zalaniu fekaliami.  Rozlane na podłodze nieczystości wymagają solidnej dezynfekcji.

Cena dezynfekcji zazwyczaj podawana jest indywidualnie każdemu klientowi podczas wyceny. Podstawowe odkażanie jednego pomieszczenia zaczyna się już od kwoty 800 zł. W jego skład wchodzi to, co konkretnie trzeba wykonać np. dezynfekcja pomieszczeń nadtlenkiem wodoru lub ozonowanie.

Warto pomyśleć też o tym, ile ścian jest do wysuszenia. Im będzie ich więcej, tym więcej pracy będzie trzeba wykonać. W celu uzyskania indywidualnego kosztorysu zapraszamy do kontaktu.

zamgławianie suchą mgłą

Zdjęcie: dezynfekcja, zamgławianie pomieszczenia suchą mgłą © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu fekaliami

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu nieczystościami to z grubsza usuwanie szkodliwych mikroorganizmów. Na rynku jest wiele firm, których celem jest profesjonalne odkażanie skażonych mieszkań.

Dezynfekcja budynku po wylaniu szamba to usługa, której nie da się pominąć w kosztorysie likwidacji szkody. Co jest zatem potrzebne do wykonania usług tj. dezynfekcja i sprzątanie pomieszczenia po wylaniu fekaliów w domu?

Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po wybiciu fekaliów?

Do profesjonalnej dezynfekcji zalanych mieszkań nie wystarczą tanie środki chemiczne do odkażania rąk. Do skutecznego usuwania szkód po zalaniu fekaliami i eliminacji bomby biologicznej potrzebny jest certyfikowany sprzęt i doświadczony personel.

Kastelnik do odkażania budynków używa fumigatorów suchej mgły oraz przemysłowych generatorów ozonu o mocy 40 g./h. Wydajność takiego urządzenia wynosi około 800 m 3/h. Za pomocą tych maszyn wykonuje się zabiegi, jakimi są ozonowanie zalanych mieszkań i zamgławianie skażonych pomieszczeń.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Obydwie te formy dezynfekcji są skuteczne i działają dwutorowo na bakterie. Nie dość, że likwidują drobnoustroje po zalaniu fekaliami, to neutralizują również nieprzyjemny odór. Ich przewagą nad innymi metodami odkażania jest również, to, że po stosunkowo niedługim czasie można powrócić bezpiecznie do zdezynfekowanego pomieszczenia.

Dlaczego warto wykonać osuszanie po zalaniu?

Jak oczywiste wydaje się nam być wypompowywanie wody z zalanej piwnicy, tak nie wszyscy do końca rozumieją, dlaczego istotne jest osuszanie mokrych ścian. Wilgotna konstrukcja budynku to jeden z gorszych scenariuszy, które nas czekają, jeśli nie wysuszymy ścian po zalaniu. W związku z wilgocią panującą w pomieszczeniu może dojść do zawilgocenia konstrukcji budynku. Jego następstwem jest powstanie grzybów i pleśni na ścianach i sufitach.

Każdy z nas pewnie wie, że wykwity są bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia osób przebywających w zagrzybionym mieszkaniu. Osuszanie po zalaniu warto wykonać, by nie dopuścić do powstania wilgoci i grzyba domowego. Czynności suszenia mokrych ścian najlepiej wykonać stosując do tego profesjonalne osuszacze wilgoci.

osuszanie i czyszczenie domu po zalaniu

Zdjęcie: osuszanie i czyszczenie domu po wylaniu szamba © 2023 Kastelnik

Skontaktuj się z nami już dziś – Kastelnik 7/24

 • sprzątanie mieszkania po zalaniu nieczystościami z szamba;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w domu;
 • zamgławianie po zalaniu wodą;
 • ozonowanie po zalaniu fekaliami;
 • opróżnianie mieszkań po awarii kanalizacyjnej;
 • doczyszczanie posadzek po fekaliach;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • odgrzybianie mokrych ścian
 • osuszanie po zalaniu w województwie zachodniopomorskim;
 • wypompowywanie wody po powodzi z szybu windy;
 • utylizacja przedmiotów w specjalistycznej spalarni;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji - FAQ

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w domu to zadanie dla ekipy od firmy Kastelnik. Podczas naszej pracy skrupulatnie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa K-BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Kiedy powinniśmy wykonać osuszanie po zalaniu?

Osuszane ścian po zalaniu powinno być wykonane jak najszybciej po wykryciu zalania. Zacząć jednak należy od wypompowania wody i dokonania pomiaru wilgotności ściany. W trudnych przypadkach możesz skorzystać z kompleksowej usługi na suszenie ścian po zalaniu w połączeniu z dezynfekcją.

Czy jest konieczna dezynfekcja po fekaliach?

Niestety, ale gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia mikroorganizmami konieczne jest odkażenie i dezynfekcja zalanego pomieszczenia. Bakterie i grzyby, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Dezynfekcja ozonem jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się drobnoustrojów znajdujących się w fekaliach, ale również doskonałą metodą dezodoryzacji powietrza.

osuszanie mieszkania po zalaniu fekaliami

Zdjęcie: certyfikat na osuszanie budynków po zalaniu © 2023 Kastelnik Dorota

Inne usługi dostępne w województwie zachodniopomorskim: Sprzątanie po zmarłych Szczecin

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci usunąć szkody po zalaniu domu!

Nikt nie powinien samodzielnie walczyć z zanieczyszczeniami, które mogą powodować problemy zdrowotne. Dlatego oferujemy różnorodne usługi, które pomogą Ci przywrócić porządek w domu i usunąć szkody po zalaniu domu fekaliami. Zaufaj nam i zadzwoń po pomoc na naszą całodobową infolinię telefoniczną. Błyskawicznie wyniesiemy zniszczony dywan, fotel oraz inne przedmioty, które zostały zniszczone podczas awarii kanalizacji. Teraz to bardzo proste! Skorzystaj z bezpłatnej wyceny i zamów dogłębne sprzątanie po wybiciu kanalizacji. Wróć do swojego życia już teraz.

Kastelnik – czas na sprzątanie mieszkania po zalaniu w woj. zachodniopomorskim!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%