Sprzątanie po zalaniu Zabrze

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Zabrzu. Kastelnik – całodobowe usługi dezynfekcji domu lub piwnicy po zalaniu fekaliami w woj. śląskim

Gruntowne podejście do usług specjalistycznych, jakimi są  sprzątanie po zalaniu Zabrze oraz dezynfekcja po wylaniu fekaliów to podstawowe prace realizowane przez techników Kastelnik. Podczas awarii kanalizacji, jaką jest losowe zdarzenie związane z wybiciem szamba, dochodzi do uwolnienia się groźnych związków chemicznych.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Zabrze

Oferujemy całodobową pomoc związana z usuwaniem szkód po zalaniu wodą i nieczystościami w domach prywatnych i instytucjach publicznych, a polegającą na:

 • czyszczeniu po wybiciu nieczystości;
 • wypompowywaniu wody z szybu windy;
 • sprzątaniu po zalaniu w Zabrzu;
 • ozonowaniu pomieszczeń skażonych biologicznie;
 • restytucji mienia;
 • utylizacji zniszczonych przez wodę przedmiotów.

Jesteśmy przekonani, że jakość usług przekłada się na bezpieczeństwo mieszkańców zalanego domu. Usuwanie skutków po zalaniu fekaliami, na terenie Zabrza realizujemy nieprzerwanie od 2013. Przez te wszystkie lata opracowaliśmy własne, unikalne metody usuwania patogenów, obecnych po wbiciu kanalizacji.

Gruntowne usuwanie szkód po powodzi to również bezpłatna wycena, którą otrzymasz już w 20 minut. Specjalizujemy się w czyszczeniu suchym lodem, a także dezynfekcji parowej!

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie po zalaniu Zabrze — dezynfekcja suchą mgłą

Zalany dom w Zabrzu? Takie zdarzenie wymaga nie tylko sprzątania po zalaniu Zabrze, ale od zarządcy budynku oczekuje się podjęcia zdecydowanych kroków zmierzających do pozbycia się wszelkich szkód związanych z zalaniem.

Kompleksowe czyszczenie po zalaniu to działania w dobrym kierunku i jeden z etapów polegających na usuwaniu szkód po powodzi w domu. Jak wygląda sprzątanie pomieszczenia po zalaniu na śląsku? Brzydkie zapachy, szkodliwa wilgoć, czy też pleśń to niebezpieczeństwo utraty zdrowia. Nie każdy potrafi poradzić sobie z wyczyszczeniem piwnicy po zalaniu fekaliami.

Kastelnik – zamgławianie suchą mgłą – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Dobrym pomysłem jest zwrócenie się po pomoc do fachowców. Często dobra ekipa sprzątająca, oferuje nie tylko czyszczenie po zalaniu, ale również dezynfekcję suchą mgłą za pomocą nadtlenku wodoru. To sprawdzona metoda odkażania zalanych mieszkań i bez względu na miejsce wystąpienia awarii warto w nią zainwestować.

Usługi specjalistyczne w ofercie firmy Kastelnik

 • skuteczne sprzątanie po zalaniu Zabrze;
 • gruntowne czyszczenie po zalaniu w piwnicy;
 • ozonowanie pomieszczeń po wylaniu fekaliów;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • utylizacja skażonego mienia po wylaniu fekaliów;
 • mycie zbrudzonych posadzek;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie grzyba i pleśni ze ściany łazienki.

Tu warto wspomnieć, iż nadtlenek wodoru nie jest szkodliwy dla zalanych przedmiotów, nie powoduje korozji i nie pozostawia osadu na czyszczonej powierzchni. Alternatywą do tej metody jest równie skuteczne ozonowanie pomieszczeń po zalaniu.

Zamgławianie po zalaniu w Zabrzu

Zdjęcie: dezynfekcja po zalaniu suchą mgłą w Zabrzu © 2023 Kastelnik

Odgrzybianie ściany po zalaniu w Zabrzu — usuwanie grzyba i pleśni

Jeśli pragniesz uniknąć powstania wilgoci w piwnicy, powinieneś zadbać o regularne wietrzenie pomieszczeń. Czynność ta nie tylko pozwoli na uniknięcie pojawienia się grzyba lub pleśni, ale pozwoli utrzymać świeże i zdrowe powietrze w domu. Usuwanie grzyba ze ściany Zabrze, to usługa skierowana do osób, które zaobserwowały czarny nalot na ścianach w mieszkaniu.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Jakie są przyczyny powstania grzyba na ścianie?

 • Nadmierna wilgoć;
 • uszkodzenie elewacji zewnętrznej ściany budynku;
 • awaria rury kanalizacyjnej;
 • nieszczelność dachu;
 • wyciek wody w instalacji wodnej w domu.

Sprzątanie i czyszczenie po zalaniach w woj. śląskim:

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Zabrze

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania związane z usuwaniem szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji i wskazówek. Oczywiście zachęcamy również do przesyłania zapytań w formie wiadomości e-mail lub dzwoniąc na nasz całodobowy telefon alarmowy.

Jak wygląda osuszanie po zalaniu?

Wietrzenie pomieszczeń po zalaniu, poprzez otwarcie okien może nie być wystarczające. Należy użyć profesjonalnych osuszacze mokrych ścian po zalaniu, by usunąć skutki zalania. Urządzenia takie można wynająć od jednej z lokalnych firm sprzątających.

Czy odkażanie po wylaniu fekaliów jest niebezpieczne?

W zalanych nieczystościami pomieszczeniach mogą znajdować się groźne dla zdrowia związki chemiczne. Są to niebezpieczne stałe lub półpłynne odchody ludzkie, które wymagają nie tylko wyczyszczenia, ale również dezynfekcji. Ozonowanie po zalaniu jest jednym ze sposobów na odkażanie zalanych pomieszczeń.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Zabrze – Kastelnik 7/24

Specjalistyczna dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu Zabrze oferowane jest dla wszystkich ofiar powodzi, nie tylko dla osób poszkodowanych przez cofkę kanalizacji. Jest to niezwykle istotne, ponieważ sytuacje związane wylaniem szamba mogą stanowić realne zagrożenie dla zdrowia każdego z nas. Ważne jest, aby błyskawicznie interweniować i działać w taki sposób, by jak najszybciej wykonać odkażanie po zalaniu. Kastelnik to skuteczne  i całodobowe ozonowanie po zalaniu Zabrze. Zadzwoń teraz!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%