Sprzątanie po zalaniu Ząbki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w  Ząbkach. Jak wykonać ozonowanie pomieszczenia po wybiciu kanalizacji w domu?

Specjalistyczna firma Kastelnik od 2013 r. na terenie całego Mazowsza świadczy usługę sprzątanie po zalaniu Ząbki woj. mazowieckie. Profesjonalne podejście do pracy sprawiło, że jakość naszych usług DDD jest na jak najwyższym poziomie. Według nas niekwestionowaną podstawą zadowolenia naszych klientów jest stosowanie nowoczesnych form dezynfekcji, a także przestrzeganie zasad BHP.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie szkód po wylaniu szamba to zadanie dla zawodowej ekipy, stąd niezwykle ważne jest stosowanie środków ochrony osobistej podczas wykonywania usług odkażania. Przez lata czyszczenia ząbkowskich domów po zalaniu zdobyliśmy nie tylko doświadczenie, ale i grono zadowolonych klientów. Pomoc przy pozbywaniu się konsekwencji wybicia szamba, czy innych rodzajów zalań jest naszą misją.

Oferujemy przez całą dobę usuwanie skutków zalania w domu: 

 • ozonowanie po zalaniu fekaliami;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba na terenie Ząbek
 • sprzątanie po zalaniu w dzielnicy Drewnica, Elsnerów i Utrata.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Ząbki

Sprzątanie po zalaniu Ząbki – specjalistyczny sprzęt Cold Jet

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Ząbkach można śmiało zlecić w firmie Kastelnik. Zalane mieszkanie? To z pewnością generuje dużo kłopotów, a szybko należy podjąć skuteczne działania, które będą miały na celu usunięcie wody, czy też pozbycie się efektu mokrych i wilgotnych ścian. Nie zawsze jednak mamy do czynienia z takimi samymi okolicznościami. Po wybiciu kanalizacji sprzątanie po zalaniu w Ząbkach najczęściej zlecane jest profesjonalistom z branży.

Bardzo ważną kwestią podczas dezynfekcji jest stosowne odpowiednich preparatów. Wiadomo, iż piwnica po zalaniu nieczystościami jest skażona biologiczne. Nie powinny tam przebywać osoby trzecie, a sprzątanie piwnicy po zalaniu należy oddać w ręce fachowej ekipy.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Technicy firmy od razu po otrzymaniu zgłoszenia przygotowują specjalistyczny sprzęt i ekwipunek, w którym są między innymi środki ochrony osobistej. Czyszczenie suchym lodem po zalaniu to specjalizacja Kastelnik, urządzenia marki Cold Jet doskonale likwidują osad na ścianach oraz przy okazji dezynfekują zalane powierzchnie. Mycie tą metodą nie pozostawia odpadów wtórnych!

Co jest ważne podczas czyszczenia po zalaniu?

Dlaczego ważne jest odpowiednie zabezpieczenie ciała podczas odkażania pomieszczeń po zalaniu? Na to pytanie odpowiedzieć możemy, pisząc o tym, w jaki sposób różnego rodzaju szkodliwe substancje mogą dostać się do naszego organizmu. Istnieją do tego 3 drogi: oddechowa, skóra, a także poprzez pokarm. Niebezpieczne mikroorganizmy spowodować mogą natychmiastową reakcję naszego organizmu lub ukazać swoje skutki w czasie późniejszym.

Nie tylko maska, czy rękawice ochronne mogą wpłynąć na nasze bezpieczeństwo, ale również na komfort pracy. Ważny jest także dobór skutecznych form dezynfekcji. Należą do nich ozonowanie po zalaniu lub zamgławianie pomieszczeń nadtlenkiem wodoru. Dezynfekcja po zalaniu powinna być świadczona przez profesjonalistów z doświadczeniem w branży. W celu zamówienia jednej z naszych usług – zadzwoń!

Zamgławianie po zalaniu Ząbki

Zdjęcie: zamgławianie pomieszczenia po zalaniu Ząbki © 2023 Kastelnik

Zamgławianie zalanych pomieszczeń – dlaczego warto?

Jedną z najmniej inwazyjnych i najbardziej skutecznych form dezynfekcji jest zamgławianie po zalaniu za pomocą suchej mgły. Wykonuje się ją z użyciem specjalistycznych zamgławiaczy powietrza. Fumigacja  budynku suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru jest idealnym sposobem na zabicie każdego rodzaju chorobotwórczych drobnoustrojów, a  zdecydowaną zaletą tej metody jest duża przenikliwość.

Kastelnik – zamgławianie suchą mgłą – potwierdzone certyfikatem

Dzięki swojej lotnej formie sucha mgła ze środkiem biobójczym jest w stanie dotrzeć do wszystkich miejsc w odkażanym pomieszczeniu nawet tych trudno dostępnych. Ponadto metoda ta jest bardzo bezpieczna i nie trzeba długo czekać na ponowny powrót do odkażanego pomieszczenia. Zabieg zamgławiania możemy zamówić poprzez całodobową infolinię, dzięki czemu interwencja jest przeprowadzona sprawnie i szybko. 

Usługi przedsiębiorstwa Kastelnik – 7/24 w woj. mazowieckim

 • dogłębne sprzątanie po zalaniu Ząbki;
 • czyszczenie po zalaniu fekaliami;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w budynku;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami w świetlicy miejskiej;
 • odkażanie pomieszczenia po fekaliach;
 • osuszanie po zalaniu w piwnicy – ściany, sufity;
 • ozonowanie po zalaniu – domy, mieszkania;
 • mycie i sprzątanie po wybiciu szamba;
 • osuszanie mieszkania po zalaniu;
 • usuwanie nieczystości;
 • wynajem sprzętu do suszenia mokrych ścian;
 • utylizacja skażonych mebli;
 • zamgławianie pomieszczania po wylaniu szamba.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po zalaniu w domu warto zlecić fachowej ekipie. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Od czego zależy cena sprzątania po zalaniu?

Cena sprzątania po zalaniu jest zależna od różnych kwestii, m.in. od tego, czy w ramach wykonywanych prac będzie trzeba przeprowadzić dogłębną dezynfekcję, a także od tego, ile czasu będzie potrzeba poświęcić na usuwanie skutków zalania w każdym pomieszczeniu.

Co daje dezynfekcja po fekaliach?

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami jest wykonywana jako część kompleksowej usługi tj. usuwanie szkód po zalaniu przez profesjonalne firmy sprzątające. Działania te są przeprowadzane w celu likwidacji szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów. Po wykonaniu zabiegu odkażania pomieszczenie jest bezpieczne do ponownego użytkowania.

 

Kastelnik - dezynfekcja po zalaniu fekaliami Ząbki

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Ząbki jest świadczona w sposób kompleksowy. Co to oznacza? Nie zapominamy o takich aspektach pracy jak osuszanie budynku, czy też utylizacja zalanego wyposażanie. Pominięcie którejś z ważnych czynności może doprowadzić do ponownego zawilgocenia ścian, czy też powstania pleśni i grzybów. Zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ posiadamy infolinię, gdzie nasi konsultanci telefony odbierają 24/7. Dużą uwagę zwracamy również na profesjonalny sprzęt do dezynfekcji zalanych fekaliami pomieszczeń oraz stosowanie wyłącznie sprawdzonych środków do odkażania. Oferujemy także bezpłatną wycenę, już w 20 minut! Zadzwoń do nas i przekonaj się o wysokiej jakości naszych usług.

Kastelnik – skuteczna dezynfekcja po wybiciu szamba w Ząbkach!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%