Sprzątanie po zalaniu Wyszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Wyszkowie. Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po fekaliach rozlanych na podłodze?

Szukasz firmy, która usunie skutki po zalaniu fekaliami? Wybierz specjalistów, którzy błyskawicznie zajmą się dezynfekcją i osuszaniem budynku po zalaniu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zlecenia dokładnego wyczyszczenia piwnicy z nieczystości i odgrzybiania mokrych ścian, to standardowe elementy prac porządkowych po awarii kanalizacji. Sprzątanie po zalaniu Wyszków w woj. mazowieckim to usługa, którą możesz zamówić w firmie Kastelnik przez całą dobę.

Co przydaje się do usuwania szkód po powodzi?

 • Generator ozonu;
 • Wiadro z mopem;
 • Odkurzacz wodny do ściągania nieczystości z podłogi;
 • Pompa do osuszania zalanej piwnicy;

Koszty sprzątania po zalaniu mieszkania są ustalane dla każdego z klientów indywidualnie po wcześniejszej ekspertyzie. Firma Kastelnik proponuje bezpłatną wycenę, dzięki której poszkodowany otrzyma pełen opis czynności, które są konieczne przy usuwaniu awarii. Cena sprzątania po zalaniu fekaliami jednego pomieszczenia szacowana jest na 800 zł netto.

Czyszczenie po fekaliach

Usuwanie szkód po zalaniu to również utylizacja zawrtości piwnicy.

Jak postępować po zalaniu mieszkania?

Jeżeli zmagasz się z problemem zalanego mieszkania i problem z nieszczelnej kanalizacji, koniecznie wezwij fachowców. Usuwanie skutków wylanego szamba to ciężka praca, która wymaga specjalistycznego sprzętu do czyszczenia posadzek, nowoczesnych metod dezynfekcji toksyn oraz niezawodnej ekipy techników. Zalanie fekaliami wymaga od kadry DDD kolejnych kroków działań, tak by usunięcie awarii było efektywne.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Jednym z ważniejszych kroków po zalaniu jest natychmiastowy kontakt ze specjalistami do czyszczenia domów. To pozwoli na szybkie przejście do prac porządkowych i zmniejszy straty materialne. Usługi prac porządkowych, to m.in. osuszanie pomieszczeń, zamgławianie po zalaniu czy specjalistyczne ozonowanie.

Nie czekaj i zadzwoń do firmy Kastelnik. Całodobowa obsługa, bezpłatna infolinia i niezawodne metody, to tylko niektóre z atutów firmy sprzątającej.

Sprzątanie domu po zalaniu Wyszków

Jaka jest kolejność sprzątania mieszkania po zalaniu Wyszków?

By skutecznie pozbyć się skutków zalania mieszkania Wyszków, należy wykonać szereg prac porządkowych. Wymagają one nie tylko doświadczenia, ale i nowoczesnego sprzętu. Samodzielne próby dezynfekcji pomieszczeń z mikroorganizmów, czy usuwania fekaliów z podłogi nigdy nie będą dawały takiej gwarancji, jak usuwanie fekaliów profesjonalnym sprzętem. Wśród niezbędnych etapów prac porządkowych po awarii kanalizacji znajdziesz:

 • szybkie wypompowanie wody i zanieczyszczeń;
 • dokładne czyszczenie posadzek i ścian;
 • dezynfekcja skażonych pomieszczeń w powiecie wyszkowskim;
 • transport ADR;
 • osuszanie mokrych ścian i tynków;
 • odgrzybianie i usuwanie stęchlizny;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • drobne prace remontowe.
Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jaki jest najlepszy sposób na usunięcie nieprzyjemnych zapachów?

Każda awaria wymaga indywidualnego podejścia ekipy techników. Gwarantuje to sukces i szybkie działania przy usuwaniu fekaliów, zanieczyszczeń oraz toksyn. Potrzebujesz natychmiastowego wsparcia po awarii kanalizacji? Wybierz usługi techników Kastelnik, którzy już od dekady usuwają skutki podtopień, proponują pełną dezynfekcję zalanych pomieszczeń, wyniosą zniszczone i niebezpieczne sprzęty.

Stawiając na fachowców od osuszania zalanych budynków, zapewniasz sobie szybkie rozwiązanie problemu i usługę na najwyższym poziomie.

osuszanie budynku i usuwanie wilgoci

Wilgoć na ścianie sprawdzisz za pomocą profesjonalnego miernika marki Trotec.

Gruntowne sprzątanie zalanego mieszkania w Wyszkowie

W ramach prac porządkowych po zalaniu mieszkania w Wyszkowie oferujemy kompleksowe czyszczenie pomieszczeń oraz pełną dezynfekcję po wybiciu szamba. Wylanie fekaliów, to nie tylko bałagan spowodowany przez wodę i odpady znajdujące się w ściekach. To przede wszystkim problem z ogromną ilością bakterii i wirusów.

Znajdują się one w wodzie ściekowej i mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia. Woda ściekowa to tzw. bomba biologiczna, która również znajduje się w powietrzu i “fruwa” wokół nas, rozprzestrzeniając wirusy. By skutecznie pozbyć się zarazków, niezbędne są silne środki biobójcze, które dezynfekują pomieszczenia, ale i usuwają zarazki z powietrza.

dezynfekcja po zalaniu Wyszków

Firma oferująca usługi sprzątania po zalaniu zapewni również bezpieczną utylizację skażonych przedmiotów. Należy pamiętać, że samodzielny wywóz chemikaliów, przedmiotów niebezpiecznych jest niezgodny z przepisami.

Fachowcy posiadają specjalne auta do transportu ADR, a także znają miejsca bezpiecznej utylizacji. Samodzielne próby usuwania skażonych mebli czy sprzętów są karalne. Wywóz starych mebli, po zalaniu można zlecić firmie Kastelnik.

Jakie są najczęstsze przyczyny zalania mieszkania?

Niestety, większość usterek związanych z zalaniem jest związana z pomyłką mieszkańców. Dlatego warto zabezpieczać dom i pamiętać o tym, że zalanie mieszkania może być spowodowane przez:

 • wadę wężyka w pralce czy zmywarce;
 • stare rury kanalizacyjne;
 • szybkie zmiany pogody i silne opady;
 • niedomknięcie drzwi, okien, lufciku;
 • zatykanie się rur kanalizacyjnych przez odpady, jak. środki higieniczne, pampersy, jedzenie.
sufit zniszczony przez wodę

Warto kupić masę szpachlową w proszku do łatania dziur w suficie.

Ozonowanie po zalaniu – dlaczego warto wybrać tę metodę dezynfekcji?

Poszukując najlepsze metody usuwania bakterii i wirusów po wylaniu fekaliów, rozważ dezynfekcję pomieszczeń przy pomocy ozonu, czyli tzw. ozonowanie po zalaniu. Jest to innowacyjna metoda pozbywania się toksyn i dokładnej dezynfekcji skażonych powierzchni.

Polega na rozpyleniu przez techników wysoko stężonego ozonu, który jest tworzony w specjalnych generatorach i rozpylany pod wysokim ciśnieniem. Gaz dociera w do wszystkich powierzchni, jednocześnie dezynfekując powietrze. Ozon jest środkiem silnie biobójczym. Jego siła w walce z zarazkami jest 300 krotnie wyższa niż chloru. Kolejne zalety ozonowania pomieszczeń to całkowite bezpieczeństwo dla zdrowia. Po procesie dezynfekcji wystarczy dobrze przewietrzyć odkażone pomieszczenia.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Ozonowanie po zalaniu, to również metoda ekologiczna. Podczas procesów chemicznych, ozon nie wytwarza szkodliwych substancji wtórnych. Doskonale sprawdza się w dezynfekcji przedszkoli, restauracji, banków, a także domów prywatnych i firm.

Ozonowanie po zalaniu fekaliami daje również gwarancję usunięcia nieprzyjemnego zapachu. Neutralizuje on smród dymu papierosowego, zapach zwierząt i doskonale sprawdza się przy usuwaniu alergenów.

Jak pozbyć się grzyba z mieszkania?

Grzyb i stęchlizna w domu, to poważny problem. Niestety, problem rozwijającego się grzyba jest powszechny. Wystarczy źle wietrzone pomieszczenie, brak odpowiedniej wentylacji, wilgoć i niezalenie od temperatury, dochodzi od rozwoju grzyba.

Należy zdawać sobie sprawę, że to nie tylko problem “estetyczny”. Grzyby wpływają na nasz organizm! Są powodem chorób układu krwionośnego i oddechowego, mogą powodować alergie, choroby skóry, trudności z koncentracją, spaniem czy nawet epizody depresyjne. Nie bagatelizujemy problemu!

Samodzielne próby usuwania grzyba są zazwyczaj skazane na porażkę i ponowienie się problemu w krótkim czasie. Środki biobójcze dostępne od ręki nie są tak silne, jak metody stosowane przez specjalistów. Domowe sposoby mogą tylko maskować problem, a nie pozbywać się toksyn.

Wybierz zamgławianie pomieszczeń przy pomocy nadtlenku wodoru, który błyskawicznie pozbywa się trujących grzybów, bakterii i wirusów. Używanie suchej mgły, to jeden z najlepszych sposobów na pełną dezynfekcję mieszkania po zalaniu fekaliami.

Kastelnik firma sprzątająca domy po awarii kanalizacji

IICRC – certyfikat szefowej działu osuszania w firmie Kastelnik. Na zdjęciu Dorota Kastelnik.

Osuszanie zalanych wodą budynków z certyfikatem zawodowym IICRC

Jednym z niezbędnych kroków w procesie sprzątania po zalaniu mieszkania fekaliami jest usunięcie wilgoci znajdującej się w ścianach i tynkach. Ten krok uchroni nas przed rozwojem grzyba. Na osuszanie murów mają wpływ czynniki atmosferyczne – wysokość temperatury, wilgotność powietrza czy opady. Wszystko to zabiera czas i jest niezwykle frustrujące.

Dlatego warto wybrać specjalistów Kastelnik, którzy od lat poszerzają swoje umiejętności i ciągle szkolą się w metodach osuszania ścian i tynków. Jako jedni z pierwszych w Polsce zdobyli zawodowy certyfikat IICRC wydany przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification. Numer uzyskanego certyfikatu zawodowego to 8680154-2022. Został on zdobyty przez Dorotę Kastelnik, szefową działu osuszania firmy Kastelnik.

Dowodzi on, że firma stawia na nowoczesne technologie, ciągle szkoli się i zapewnia najwyższej jakości usługi sprzątania pomieszczeń po wylaniu fekaliów.

Sprzątanie po zalaniu woj. mazowieckie dostępne jest w miastach:

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Masz problem z zalaną piwnicą? Skuteczne usunięcie szkód wyrządzonych przez fekalia, to praca dla fachowców. Nie marnuj czasu i zadzwoń na bezpłatną infolinię. Wysoka jakość usług oraz najnowsze, ekologiczne metody usuwania wody i fekaliów, to dewiza Kastelnik. Sprawnie pozwolą Ci zapomnieć o problemie.

szybka pomoc po zalaniu mieszkania

Jakie środki do dezynfekcji po zalaniu są najskuteczniejsze?

Najskuteczniejsze sposoby dezynfekcji pomieszczeń po bakteriach kałowych to: zamgławianie nadtlenkiem wodoru, ozonowanie powietrza i promieniowanie ultrafioletowe. Wszystkie te metody są stosowane przez specjalistów w zalanych fekaliami mieszkaniach. Część fachowcu wybiera również silne środki biobójcze na bazie czwartorzędowych soli amoniowych.

Co mi grozi za zalanie sąsiada?

Zalałeś sąsiada? To, czy będziesz odpowiedzialny za szkody spowodowane przez pęknięcie rury w mieszkaniu, będzie zależało od kilku różnych czynników. Dużo zależy od tego, czy byłeś odpowiedzialny bezpośrednio za pęknięcie rury, czy awaria nastąpiła na skutek czynników zewnętrznych. Jeżeli nie Ty dopuściłeś się zaniedbania, to nie poniesiesz żadnych konsekwencji, a jeżeli wina awarii rury leży po Twojej stronie bedziesz musiał zwrócić wszytskie koszty usunięcia szkód po zalaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%