Sprzątanie po zalaniu Września

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Odkażanie i sprzątanie po zalaniu we Wrześni. Czego unikać podczas dezynfekcji po wylaniu fekaliów? 

Oferujemy szereg prac, które obejmują dekontaminację materiałów zabrudzonych biologicznie, a wszystko to w ramach usługi tj. sprzątanie po zalaniu Września w woj. wielkopolskim. Usuwanie szkód po zalaniu świadczone jest przez firmę Kastelnik nieprzerwanie od 2013 roku.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Warto dodać, iż wyłącznie doświadczenie fachowcy powinni realizować odkażanie skażonych biologicznie miejsc. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami to zadanie dla ekipy Kastelnik. Posiadamy liczne szkolenia dotyczące ozonowania, co ułatwia odkażanie pomieszczeń po wybiciu szamba.

Specjalistyczne usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów realizowane jest z zachowaniem pewnych zasad bezpieczeństwa, do których zaliczyć można:

 • środki ochrony osobistej np. maska pełnotwarzowa, kombinezon;
 • zabezpieczenie skażonego miejsca;
 • używanie profesjonalnego sprzętu z certyfikatem CE;
 • stosowanie sprawdzonych środków biobójczych.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Września

Ekspresowa pomoc w likwidowaniu konsekwencji zalań jest możliwa dzięki naszej całodobowej infolinii telefonicznej. Dzwoniąc na nią, uzyskuje się bezpłatną wycenę już w kilkanaście minut. Działania firmy Kastelnik są prowadzone na terenie całego miasta Września a m.in. w takich rejonach jak np.: Nowizna Strzeszkowska i Folga, a także Dzierganka. 

Sprzątanie po zalaniu Września – ile kosztuje?

Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, by podać całkowity koszt usługi tj. sprzątanie po zalaniu we Wrześni. Tu należy wziąć pod uwagę parę aspektów. Pierwszym z nich jest wielkość powierzchni, która ma być odkażana. Im więcej metrów mamy do sprzątania, tym cena usługi tj. dezynfekcja po zalaniu będzie wyższa. Pod uwagę wziąć należy także rodzaj wykonywanych prac.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Gdy mamy do czynienia z chorobotwórczymi drobnoustrojami musimy wybrać odpowiednie środki biobójcze. Mamy tutaj do wyboru skuteczne ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą. Podstawowy koszt dezynfekcji po wybiciu kanalizacji to 800 zł netto. Każdemu klientowi oferujemy zawsze bezpłatną wycenę na miejscu zalania. 

Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Jakie są etap czyszczenia po zalaniu?

Usuwanie skutków awarii kanalizacyjnych nie należy do najprostszych. Dlatego najlepiej w tym celu zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą. Do takich podmiotów należy przedsiębiorstwo Kastelnik. Działamy na terenie całego kraju, a czyszczenie po wybiciu kanalizacji wykonujemy  kompleksowo. Po przyjechaniu na miejsce wylania nieczystości od razu przystępuje do pracy. Gdy mamy do czynienia z fekaliami, pierwszym krokiem jest ich usunięcie z podłogi.

Następnie przechodzimy do dezynfekcji skażonych biologicznie powierzchni i ponownego mycia podłogi. W kolejnym kroku technicy wykonują osuszanie po zalaniu i sprawdzają, czy jest konieczne odgrzybianie. Idealną metodą do dezynfekcji zalanego mieszkania jest zamgławianie suchą mgłą. Wykonuje się je za pomocą profesjonalnych urządzeń tzw. fumigatorów.

Sucha mgła z nadtlenkiem wodoru zostaje rozprowadzana po całym dezynfekowanym budynku i niszczy wszystkie zarazki. Dzięki wszechstronnemu działaniu dostaje się ona w niewidoczne dla ludzkiego oka miejsca. 

dezynfekcja zalanego mieszkania © Września 2021 Kastelnik

Zdjęcie: dezynfekcja zalanego mieszkania we Wrześni © 2023 Kastelnik

Osuszanie domu po zalaniu wodą – profesjonalne urządzenia Trotec®

Usunięcie wody z mieszkania, czyli jej wypompowanie z piwnicy to nie koniec działań interwencyjnych po powodzi. Chociaż wielu osobom wydaje się, że wystarczy otworzyć okna i przewietrzyć pomieszczenie, to prawda jest taka, iż to zdecydowanie za mało. Skuteczne osuszanie po zalaniu wymaga doświadczenia i odpowiedniego sprzętu. Nie możesz oczekiwać od siebie, że dasz radę samodzielnie wysuszyć mokre ściany.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Do profesjonalnego suszenia zalanych tynków stosuje się specjalistyczne urządzenia. Technicy firmy Kastelnik używają w tym celu Home Comfort firmy Trotec w połączeniu z dmuchawami powietrza. Tylko całkowite pozbycie się wilgoci z domu uchroni nas przed pleśnią i grzybem. Taki sprzęt można także wypożyczyć w jednej z lokalnych firm sprzątających. 

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Września i okolica  

Pomoc w przypadku wylania fekaliów jest bardzo istotna. Wówczas po całym pomieszczeniu rozprzestrzeniają się chorobotwórcze mikroorganizmy. Są one szkodliwe dla naszego zdrowia. W szczególności dla osób posiadających choroby układu oddechowego.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami we Wrześni wykonywana jest wyłącznie za pomocą profesjonalnych urządzeń i atestowanej chemii. Uwagę należy zwrócić także na przestrzeganie zasad BHP w trakcie odkażania piwnic. Specjaliści, którzy ją wykonują – powinni cały czas mieć na sobie ubrania  ochronne. Po usunięciu fekaliów należy także zutylizować skażone wyposażenie mieszkania.

Popularne usługi dostępne w firmie Kastelnik przez całą dobęsprzątanie po zgonach w Kaliszu

Kastelnik oferuje usuwanie skutków zalania, a w szczególności:

 • sprzątanie mieszkań po zalaniu we Wrześni;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja po fekaliach;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie po suchą mgłą;
 • odkażanie skażonych biologicznie lokalów mieszkalnych;
 • mycie i dezynfekcja pomieszczeń po awariach kanalizacyjnych;
 • osuszanie po zalaniu;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wybiciu szamba;
 • dezodoryzacja mieszkań;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po podtopieniu;
 • utylizacja termiczna skażonych mebli.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Jak wykonać dezynfekcję zalanego pomieszczenia?

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu, tu nie wystarczą środki dostępne w marketach budowlanych, za pomocą których dbamy o pomieszczenia gospodarcze na co dzień. Po zalaniu fekaliami należy usunąć chorobotwórcze drobnoustroje jak najszybciej, np. za pomocą ozonowania lub zamgławiania.

Co robić po wylaniu fekaliów?

Niestety, ale gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia mikroorganizmami konieczne jest odkażenie i dezynfekcja zalanego pomieszczenia. Bakterie i grzyby, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Dezynfekcja ozonem jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się drobnoustrojów znajdujących się w fekaliach, ale również doskonałą metodą dezodoryzacji powietrza.

Czyszczenie po wybiciu szamba - skuteczna pomoc we Wrześni

We Wrześni, czyszczenie pomieszczeń po wybiciu szamba można zamówić poprzez całodobowy kontakt telefoniczny. Po jego wykonaniu otrzymacie Państwo bezpłatną wycenę na usunięcie szkód w zalanym budynku. Kompleksowa pomoc to nie tylko pozbycie się nieczystości, ale również ich dezynfekcja. Ozonowanie piwnicy po wylaniu fekaliów lub zamgławianie suchą mgłą to właśnie elementy odkażania. Do dyspozycji mamy przemysłowe generatory ozonu o mocy nawet 240 g/h oraz osuszacze mokrych ścian. Nie zwlekaj i zamów usługę sprzątania teraz!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu we Wrześni!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%