Sprzątanie po zalaniu Wolsztyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Wolsztynie. Jakich preparatów chemicznych używać w celu zdezynfekowania pomieszczeń po wybiciu kanalizacji? 

Szybki czas reakcji to klucz do powodzenia usługi sprzątanie po zalaniu Wolsztyn. Na terenie województwa wielkopolskiego tę realizację świadczy rodzinne przedsiębiorstwo Kastelnik.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Do tego typu zleceń niezbędne jest zachowanie restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa. Dlatego też stosowane środki chemiczne muszą posiadać odpowiednie certyfikaty.

Natomiast w swoim składzie muszą posiadać skuteczne związki, m.in.:

 • chlor i związki chloru;
 • fenol i jego pochodne;
 • czwartorzędowe kwasy amoniowe;
 • naturalne barwniki.

Istotnym aspektem podczas usuwania skutków awarii wodnych jest także łatwy kontakt. Bez tego nie jesteśmy w stanie w jak najszybszym czasie wezwać profesjonalnej ekipy sprzątającej. U firmy Kastelnik czyszczenie po wybiciu kanalizacji można zamówić, dzwoniąc na aktywną 24 godziny na dobę infolinii. Dezynfekcja po zalaniu Wolsztyn jest wykonywana m.in. w takich rejonach tego miasta jak np.: Osiedle Żegockiego i Osiedle Helena, a także okolice ulicy Nałęckiej.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po zalaniu Wolsztyn – jaki jest koszt?

Specjalistyczne sprzątanie po zalaniu w Wolsztynie jest wykonywane w celu pozbycia się konsekwencji zalań. Należą do nich na przykład: wylane nieczystości, zawilgocone pomieszczenia lub skażone powierzchnie. W zależności od tego ile pracy będzie trzeba wykonać, ustalana jest indywidualna wycena zlecenia czyszczenie po wybiciu szamba. Osuszanie po zalaniu, odkażanie i doczyszczanie to czynności wykonywane podczas likwidowania skutków tego typu wypadków wodnych.

Wchodzą także w skład ceny. Koszt sprzątania po zalaniu w Wielkopolsce rozpoczyna się od 800 zł netto. Jednakże warto skorzystać z wcześniejszej wyceny, by przygotować się finansowo. Pamiętajmy, że każda profesjonalna firma wykona ją bezpłatnie. 

Jak wykonać czyszczenie po wybiciu kanalizacji?

Do dogłębnego czyszczenia po wybiciu kanalizacji niezbędne jest posiadanie specjalistycznego sprzętu i środków chemicznych. Niestety, ale gdy ten zabieg wykonują osoby nieprzygotowane, to grozi im niebezpieczeństwo. Jest ono związane z rozprzestrzenianiem się po całym pomieszczeniu chorobotwórczych drobnoustrojów. Realizacja ta polega przede wszystkim na usunięciu szkodliwych patogenów.

Dezynfekcja po zalaniu Wolsztyn wymaga zastosowania skutecznych metod. Należy do nich m.in. zamgławianie po zalaniu. Nadtlenek wodoru to związek, który rozprzestrzeniany jest po odkażanym pomieszczeniu za pomocą suchej mgły. Wielką zaletą tej formy jest to, że dezynfekowany jest każdy zakamarek, a nie tylko widoczne dla ludzkiego oka miejsca. 

Dezynfekcja po zalaniu w Wolsztynie ozonem

Często także stosowaną metodą odkażania jest ozonowanie. Dezynfekcja po zalaniu w Wolsztynie ozonem jest konieczna wszędzie tam, gdzie wystąpiło prawdopodobieństwo skażonych przestrzeni. Zarówno po podtopieniu, jak i po wybiciu szamba mamy z nimi do czynienia. Są one niebezpieczne w szczególności dla osób posiadających choroby układu krążenia.

Ozonowanie po zalaniu świadczy się z użyciem przemysłowych generatorów ozonu. Najlepiej, aby były one o mocy nie mniejszej niż 40 g/h. Natomiast przedsiębiorstwo Kastelnik posiada sprzęt o mocy nawet 240 g/h. Dzięki temu zabieg ten jest przeprowadzony sprawnie i skutecznie.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Popularne usługi dostępne w firmie Kastelnik przez całą dobęsprzątanie po zgonach w Kaliszu

Specjalistyczna oferta na całodobowe usuwanie awarii wodnych:

 • sprzątanie po zalaniu Wolsztyn;
 • wypompowywanie wody po podtopieniu;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • usuwanie niebezpiecznych mikroorganizmów;
 • osuszanie po zalaniu;
 • likwidowanie uciążliwego fetoru;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • dezynfekcja po wylaniu fekaliów;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • utylizacja termiczna.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Czy odkażanie ozonem jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń realizowane przez techników Kastelnik, jest zawsze bezpieczne. Usługa dezynfekcji po zalaniu składa się z kilku etapów, a jednym z nich jest właśnie ozonowanie po zalaniu. Ważne przy tym jest, by dobrze przygotować pomieszczenie do odkażania oraz monitorować stężenie ozonu.

Czy jest konieczna dezynfekcja po fekaliach?

Niestety, ale gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia mikroorganizmami konieczne jest odkażenie i dezynfekcja zalanego pomieszczenia. Bakterie i grzyby, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Dezynfekcja ozonem jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się drobnoustrojów znajdujących się w fekaliach, ale również doskonałą metodą dezodoryzacji powietrza.

Odgrzybianie po zalaniu - szybka pomoc w usuwaniu grzyba ze ściany

Nie tylko osuszanie jest niezbędne podczas zabiegu sprzątanie po zalaniu w Wolsztynie. Czynność, bez której nie można się obyć to także odgrzybianie po zalaniu. Wykonuje się je, gdy dojdzie do zawilgocenia. Mokre ściany to szczególne zagrożenie dla osób posiadających astmę. W celu sprawdzenia wilgoci stosuje się specjalistyczne mierniki. Można tego typu sprzęt używać samodzielnie, a po wykryciu zagrożenia zadzwonić po fachowców z firmy Kastelnik. Są oni dostępni 365 dni w roku. Zaufaj profesjonalistom – czekamy!
Kastelnik – czas na sprzątanie w Wolsztynie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%