Sprzątanie po zalaniu Wołomin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Wołominie. Jak wybrać firmę, która pomoże nam usunąć szkody po awarii kanalizacji, wylaniu fekaliów?

Skuteczne sprzątanie po zalaniu Wołomin woj. mazowieckie nie miałoby miejsca bez zaangażowanych pracowników firmy Kastelnik, doświadczenia zdobywanego latami oraz dostępu do najnowszych technologii.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Inwestycja w szkolenia, nie tylko te z zakresu bezpieczeństwa pracy, to obowiązek każdej liczącej się na rynku firmy sprzątającej. Po realizacji usługi tj.  czyszczenie po zalaniu –  pomieszczenie jest podawane wnikliwym pomiarom i osuszane. Nie możemy zapomnieć również o dezynfekcji, pominięcie którejś z tych czynności spowodować może zawilgocenie ścian i pogorszenie się stanu naszego zdrowia. Czasami warto wykonać badania mykologiczne.

Specjalistyczne przedsiębiorstwo Kastelnik proponuje bardzo łatwy kontakt poprzez linię telefoniczną działającą cały rok przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Usuwanie skutków zalania realizowane jest na terenie całego Wołomina, m.in. w takich rejonach jak np.: ulica 1 Maja, czy też Aleja Armii Krajowej, jak i również okolice Stefanówki.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Wołomin

Sprzątanie po zalaniu Wołomin – wybór firmy DDD

Wszechstronne sprzątanie po zalaniu po zalaniu Wołomin to po pierwsze wybór odpowiedniej firmy DDD oraz drobiazgowe ustalenie szczegółów współpracy. W momencie, kiedy zdamy sobie sprawę, że samodzielnie nie damy rady usunąć wody z zalanej piwnicy lub poprawnie wykonać dezynfekcję warto sięgnąć po telefon.

Na co tak właściwie zwrócić uwagę? Jednym z kluczowych aspektów, które powinny świadczyć o wiarygodności firmy sprzątającej pomieszczenia po wybiciu kanalizacji, jest podejście do tematu kompleksowo.

Wiedza zdobyta na szkoleniach oraz doświadczenie nabyte podczas wykonania kilkuset prac to zaplecze każdego lidera. Warto dodać, iż czasami specjalistyczna dezynfekcja powinna być przeprowadzona w jak sterylnych warunkach, a miejsce odkażania winno być wolne od obecności osób trzecich. 

Ozonowanie piwnicy po zalaniu Mazowieckie

Zdjęcie: Ozonowanie piwnicy po zalaniu woj. mazowieckie © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po wybiciu szamba – nowoczesny sprzęt 

Nowoczesny oraz skuteczny sprzęt jest dziś niezbędny do tego, aby w sprawnym tempie dezynfekować pomieszczenia po wybiciu szamba. Nieznośny i uciążliwy zapach to jedna z przykrych konsekwencji po wylaniu różnego rodzaju nieczystości. Zwrócić uwagę warto na to, czy ekipa sprzątająca pamięta o wszystkich niezbędnych krokach, które pozwalają nam na dogłębne wyczyszczenie mieszkania po zalaniu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Wypompowywanie wody z piwnicy, osuszanie mokrych ścian, dezynfekcja, a także utylizacja skażonych mebli i dezodoryzacja. Jeśli takie aspekty, podczas rozmowy z Tobą porusza konsultant, możesz być pewny, iż masz do czynienia ze specjalistą. Sprawą, która także może świadczyć o profesjonalizmie danego podmiotu, jest jego dbałość o ekologię.

Przedsiębiorstwo Kastelnik stosuje wyłącznie nieinwazyjne w środowisko metody odkażania, takie jak ozonowanie czy zamgławianie po zalaniu nadtlenkiem wodoru. 

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu w Wołominie

Profesjonalne ozonowanie pomieszczenia po zalaniu w Wołominie może być wykonane w ramach usługi sprzątania po zalaniu. Nawet gdy mamy możliwość wypożyczenia od kogoś przemysłowych generatorów ozonu, nie powinniśmy tego wykonywać samodzielnie. Niesie to za sobą zagrożenie, ponieważ nie posiadamy odpowiedniego szkolenia do przeprowadzania tego zabiegu.

Dezynfekcja za pomocą ozonu jest stosowana w przypadku wystąpienia szkodliwych dla naszego zdrowia mikroorganizmów oraz powstania nieprzyjemnych zapachów. Usługa ta jest wykonywana z użyciem profesjonalnych urządzeń generujących ozon w stanie lotnym o mocy nawet 240 g./h.

Kastelnik – usuwanie skutków zalania w woj. mazowieckim:

 • sprzątanie po zalaniu Wołomin;
 • dezynfekcja po wylaniu szamba;
 • suszenie mokrych ścian;
 • doczyszczenie podłóg i sufitów;
 • pomiar wilgotności;
 • czyszczenie suchym lodem po zalaniu;
 • odgrzybianie po zalaniu łazienki;
 • czyszczenie po zalaniu domu;
 • dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu;
 • osuszanie piwnicy po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie miejsca po zalaniu fekaliami;
 • restytucja zalanego wyposażenia;
 • utylizacja mienia.
Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Osuszanie po zalaniu fekaliami

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Jak zapobiec powstaniu wilgoci po zalaniu?

Kluczem do sukcesu w tej sytuacji jest jak najszybsze pozbycie się wody po zalaniu i osuszenie wilgotnych ścian. Te działania pomogą w usunięciu zawilgocenia, a w efekcie nie dopuszczą do powstania pleśni i grzyba.

Co robić po zalaniu fekaliami?

Sprzątanie po zalaniu fekaliami wymaga pozbycia się chorobotwórczych drobnoustrojów, które mogą stanowić zagrożenie epidemiologiczne. Jedną z uznawanych form dezynfekcji po wylaniu szamba jest ozonowanie.  Jako alternatywę możemy zastosować zamgławianie za pomocą suchej mgły.

Osuszanie budynku po zalaniu fekaliami Kastelnik 7/24

Zalany dom fekaliami i potrzebna pomoc? Ekspresowe osuszanie i sprzątanie po zalaniu Wołomin jest w ofercie naszej firmy od 2013 r. Kompleksowe usługi to nie tylko doczyszczanie, ale również gruntowne osuszanie oraz dezynfekcja pomieszczeń. Suszenie mokrych ścian realizujemy z zastosowaniem profesjonalnych urządzeń marki Trotec. Kontakt z nami jest ułatwiony, dzięki całodobowej infolinii, która czynna jest przez 365 dni w roku. Każdy z naszych klientów może liczyć na skuteczną interwencję o każdej porze dnia. Zapraszamy także do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy już w 20 minut! Masz więcej pytań?

Zadzwoń do nas – Kastelnik to błyskawiczne sprzątanie po zalaniu Wołomin!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%