Sprzątanie po zalaniu Włoszczowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Włoszczowa. Dezynfekcja zalanych pomieszczeń szkoły, mieszkania w woj. świętokrzyskim

Kompleksowe i wielowymiarowe podejście do usługi, jaką jest sprzątanie po zalaniu Włoszczowa i to podstawa prac świadczonych przez firmę Kastelnik. Podczas losowych zdarzeń, jakimi są awarie związane z wodą, liczy się każda minuta, a my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Uruchomiliśmy infolinię 24/7, dzięki której nasi klienci mogą dzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy pewni, że przekłada się to na wysoką jakość naszych usług. Usuwanie szkód po zalaniu realizujemy nieprzerwanie od 2013 roku, co pozwoliło nam wyselekcjonowanie wyłącznie profesjonalnych metod usuwania drobnoustrojów po wbiciu kanalizacji. Oferujemy bezpłatną wycenę sprzątania po zalaniu, którą można uzyskać już w 20 minut. Zalany dom to określone etapy sprzątania:

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Włoszczowa

 • usuwanie wody po zalaniu nieczystościami;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • sprzątanie gruntowne i czyszczenie powierzchni;
 • utylizacja zalanego mienia.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Włoszczowa — zamgławianie

Zalanie bez względu na to, z jakiego powodu wystąpiło, wymaga od nas podjęcia pewnych kroków mających na celu pozbycie się jego konsekwencji. Sprzątanie po zalaniu Włoszczowa to krok w dobrym kierunku do usunięcia awarii. Z czym możemy mieć do czynienia? Nieprzyjemne zapachy, szkodliwe mikroorganizmy, wilgoć, czy też grzyb to zagrożenia dla naszego zdrowia, a nawet życia. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy sami poradzimy sobie z usuwaniem skutków zalania najlepiej zdecydować się na skorzystanie ze specjalistycznych firm świadczących usługi sprzątające po zalaniach. Realizacje związane z usuwaniem skutków zalania wykonujemy na terenie całego województwa świętokrzyskiego, a m.in. w: Małogoszcz, Chmielnik, Radoszyce. Przedsiębiorstwo Kastelnik stosuje najnowocześniejsze techniki odkażające. Jedną z  ich jest zamgławianie suchą mgłą.

Na czym polega zamgławianie suchą mgłą po zalaniu?

Fumigacja to jedna z metod odkażających zalane pomieszczenia za pomocą cząsteczek o średniej wielkości  1 – 5 μm. W specjalistycznym urządzeniu jest wytwarzana sucha mgła z nadtlenkiem wodoru. Substancja ta jest bezbarwna i ma właściwości biobójcze i odkażające. Dzięki temu możemy za jego pomocą usunąć wirusy, bakterie i grzyby z zalanych piwnic i mieszkań. Jakie są jeszcze zalety stosowania zamgławiacza powietrza? Technicy firmy Kastelnik chwalą urządzenie za kompaktowy format oraz łatwość obsługi podczas dezynfekcji. Zdecydowanym plusem zamgławiania jest także fakt, iż sucha mgła dostaje się do wszystkich miejsc w dezynfekowanym pomieszczeniu, nawet tych trudno dostępnych. Dzięki temu mamy pewność, że z całego obiektu zostaną usunięte wszystkie wirusy. Ponadto nadtlenek wodoru nie jest szkodliwy dla różnego rodzaju przedmiotów, nie powoduje korozji i nie pozostawia kropli na powierzchni. Zamgławiacze powietrza, które mamy na wyposażeniu posiadają ważny certyfikat CE i są bezpieczne dla sprzętu elektronicznego.

Ozonowanie po zalaniach mieszkań

Zdjęcie: ozonowanie po zalaniu mieszkania © 2021 Kastelnik

Usuwanie grzyba ze ściany po zalaniu – skuteczna pomoc

Jeśli chcemy uniknąć powstania wilgoci, czy grzyba musimy zadbać o odpowiednia sprzątanie pomieszczeń po zalaniu we Włoszczowa. Usługę tę wraz z profesjonalnym osuszaniem możemy zamówić w firmie Kastelnik. Po odpowiednim usunięciu wilgoci uchronimy siebie i swoich bliskich przed różnego rodzajami chorób. Czy możemy wysuszyć pomieszczenie po zalaniu samodzielnie? Tak, ale wymaga to od nas posiadania profesjonalnego sprzętu do osuszania po zalaniu. Możemy wypożyczyć takowy od firmy Kastelnik. Jednak warto tutaj się zastanowić, czy lepiej nie będzie nam skorzystać z kompleksowej usługi na czyszczenie po zalaniu, w której skład wchodzi:

 • skuteczne sprzątanie po zalaniu Włoszczowa;
 • czyszczenie po zalaniu powiat włoszczowski;
 • ozonowanie pomieszczeń po wylaniu fekaliów;
 • zamgławianie za pomocą specjalistycznego fumigatora;
 • wywóz i utylizacja skażonego mienia;
 • mycie zbrudzonych ścian;
 • dezynfekcja chemiczna mieszkania na terenie woj. świętokrzyskiego;
 • odkażanie mieszkań po awarii kanalizacji;
 • usuwanie niebezpiecznych drobnoustrojów.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji wloszczowa

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania związane z usuwaniem szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji i wskazówek. Oczywiście zachęcamy również do przesyłania zapytań w formie wiadomości e-mail lub dzwoniąc na nasz całodobowy telefon alarmowy.

Czy muszę zainwestować w profesjonalny sprzęt do osuszania?

Zwykłe wietrzenie poprzez otwarcie okien może nie być wystarczające przy zalaniu domu. Bezwzględnie należy zastosować profesjonalne osuszacze mokrych ścian po zalaniu, by usunąć skutki zalania. Urządzenia takie można wypożyczyć od jednej z lokalnych firm sprzątających.

Czy dezynfekcja po zalaniu fekaliami jest niebezpieczna?

Jeśli wykonują ją profesjonaliści, możemy być pewni, że nie zaszkodzi ani naszemu mieszkaniu, ani naszemu zdrowiu. Profesjonalne firmy odkażają wyłącznie za pomocą sprawdzonych metod, które nie są szkodliwe po wykonaniu usługi. Ozonowanie po zalaniu, czy zamgławianie pomieszczeń nie ma negatywnego wpływu na środowisko.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Włoszczowa – Kastelnik

Specjalistyczne sprzątanie po zalaniu Włoszczowa i województwo świętokrzyskie wykonujemy z należytą dbałością o detale i zachowaniem zasad BHP. Jest to niezwykle ważne, ponieważ sytuacje związane na przykład z wylaniem nieczystości mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Ważne jest, aby szybko interweniować i sprawić, że nie będziesz narażony na smród, czy też chorobotwórcze wirusy, bakterie i grzyby. Działamy od razu po interwencyjnym telefonie na naszą całodobową infolinię. Jeśli również chcesz skorzystać z naszej pomocy — zadzwoń! Możesz na nas liczyć!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%