Sprzątanie po zalaniu Włocławek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu we Włocławku. Na czym polega czyszczenie pomieszczenia po wybiciu kanalizacji?

Pęknięta rura kanalizacji? Nie martw się, mamy gotowe rozwiązanie. Kastelnik oferuje gruntowane sprzątanie po zalaniu Włocławek, które zawiera usługę dezynfekcji za pomocą ozonu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Świadczone prace to odpowiedź na potrzeby osób, które ucierpiały podczas wypadków związanych z awarią kanalizacji. Osoby poszkodowane są zazwyczaj w szoku i nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z problemem wylanej wody w mieszkaniu. Usługi firmy sprzątającej Kastelnik to m.in.:

 • stosownie wyłącznie atestowanych środków od sprawdzonych producentów;
 • dokładne dezynfekcja za pomocą sprawdzonych metod;
 • ochrona za pomocą środków ochrony osobistej;
 • niedopuszczanie do pracy osób postronnych.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Włocławek

Profesjonalna firma sprzątająca poradzi sobie z każdym rodzajem awarii kanalizacji, a także wykona zabieg tj. ozonowanie mieszkania po zalaniu. Ta forma dezynfekcji jest ekologiczna, ponieważ ozon naturalnie występuje w naszym środowisku. Zachęcamy do zamówienia zabiegu czyszczenie po zalaniu, m.in. w takich dzielnicach Włocławka. Kastelnik podejmuje się sprzątania po zalaniu, do którego doszło z różnych przyczyn:

 • wybicie kanalizacji w mieszkaniu;
 • cofka wody;
 • pęknięta rura;
 • silne opady deszczu;
 • wylanie rzeki;
 • awaria kanalizacji w mieście.

Sprzątanie po zalaniu Włocławek – czy wzywać Straż Pożarną?

Niewątpliwie każdy, kto znajduje się w sytuacji zagrożenia swojego mienia, próbuje radzić sobie, jak tylko umie. Po powodzi od razu chcemy wzywać Straż Pożarną. Niestety, ale gdy mamy do czynienia z ogólną awarią, czy też powodzią mogą oni do nas nie przyjechać. Mają oni obowiązek interwencji wtedy, gdy występuje zagrożenie naszego życia. Jeśli jednak zalanie przypomina bardziej podtopienie, nie warto dzwonić do Straży Pożarnej. Sprzątanie po zalaniu we Włocławku wówczas warto zwrócić się o pomoc do firmy Kastelnik. Używa ona profesjonalnych motopomp, które również nadają się do zanieczyszczonej wody. 

dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu

Czy warto wykonać usługę dezynfekcja po wybiciu kanalizacji?

Włocławek jest miastem, gdzie podmiot sprzątający po awariach kanalizacyjnych tj. firma Kastelnik pomaga w odkażaniu domów. Warto wykonać dezynfekcję po wybiciu kanalizacji, ponieważ zapewnia ona pozbycie się wszystkich chorobotwórczych patogenów.

Po wylaniu fekaliów można zastosować zamgławianie po zalaniu. Tutaj trzeba wspomnieć o substancji czynnej, czyli o nadtlenku wodoru, który jest emitowany za pomocą suchej mgły. Za jego pomocą zostaje odkażona każda powierzchnia i zostają zneutralizowane nieprzyjemne zapachy. Fumigatory do emisji suchej mgły powinny być obsługiwane wyłącznie przez osoby przez to przeszkolone. Należy o tym pamiętać dla swojego bezpieczeństwa. 

Czyszczenie mieszkania po zalaniu woj. kujawsko-pomorskie

Bez profesjonalnego sprzętu ciężko wykonać czyszczenie mieszkania po zalaniu. Do asortymentu specjalisty do spraw usuwania awarii wodnych należy m.in.: ozonator, fumigator, miernik stężenia ozonu, miernik wilgoci. Nie tylko posiadanie tych urządzeń jest istotne, lecz jeszcze szkolenia, które pomogą w umiejętności ich obsługi.

W ramach czyszczenia mieszkania po zalaniu wykonywane jest np.: wypompowywanie wody, osuszanie, odgrzybianie, czy też utylizacja termiczna. W niektórych przypadkach dochodzi do opróżnienia mieszkań, które są skażone przez nieczystości. Po zabiegu sprzątanie po wybiciu kanalizacji nasz lokal mieszkalny zostaje czysty i bez szkodliwych mikroorganizmów. 

Kompleksowe usuwanie wypadków wodnych oferta Kastelnik:

 • sprzątanie po zalaniu Włocławek;
 • zamgławianie po zalaniu województwo kujawsko-pomorskie;
 • doczyszczanie posadzek po nieczystościach;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • osuszanie ścian po zalaniu;
 • usuwanie grzyba ze ścian;
 • dezodoryzacja mieszkań po fekaliach;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • wypompowywanie wody za pomocą motopompy;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • opróżnianie mieszkań ze skażonych mebli.

Usługi usuwania skutków zalania dostępne są również w miastach takich jak:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Jak przygotować zalane mieszkanie przed przyjazdem ekipy sprzątającej?

Jeśli mamy do czynienia z profesjonalną firmą, nie musimy się specjalnie przygotowywać. Firma sprzątająca po zalaniach o ugruntowanej na rynku pozycji, posiada dobrej jakości maszyny do osuszania mokrych ścian i skuteczne preparaty chemiczne do odkażania zalanych powierzchni.

Kiedy wykonać dezynfekcję po zalaniu?

Do trzech godziny po wylaniu szamba w domu, czy awarii kanalizacji, powinniśmy od razu przejść do usuwania chorobotwórczych drobnoustrojów, czyli do dezynfekcji. Odkażanie jest konieczne, by móc znów bezpiecznie korzystać z zalanego pomieszczenia.

Usuń odór po fekaliach z firmą Kastelnik!

Otrzymaj pomoc po awarii wodnej od rodzinnej firmy Kastelnik, która sprzątanie po zalaniu we Włocławku wykonuje od 2013 roku! Skutecznie usuwamy odór po fekaliach za pomocą wyłącznie nowoczesnych metod dezodoryzacji. Jedną z nich jest zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Forma ta ma działanie dwojakie, ponieważ poza działaniem neutralizującym fetor także odkaża pomieszczenia. Ten zabieg można zamówić, dzwoniąc na naszą infolinię interwencyjną czynną dwadzieścia cztery godziny na dobę. Czekamy na telefony!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu mieszkania we Włocławku!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%