Sprzątanie po zalaniu Wieluń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Wieluniu. Jak skutecznie usuwać skutki wybicia szamba? Czym przeprowadzić dezynfekcję?

Kastelnik to renomowana firma z branży usług porządkowych, która oferuje wiele rozwiązań na sprzątanie po zalaniu Wieluń w woj. łódzkim. Oferujemy całodobową pomoc przy usuwaniu skutków awarii kanalizacji w tym pompowanie wody z szybu windy oraz czyszczenie i dezynfekcję posadzki po wylaniu szamba.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Szukasz rozwiązania problemu, jakim są nieczystości i fekalia na podłodze w mieszkaniu? U nas, dezynfekcja po zalaniu fekaliami wykonywana jest  się z zachowaniem wysokich standardów jakości, a także z użyciem dobrej klasy urządzeń do odkażania. Należą do nich m.in.:

 • ozonatory o mocy od 40 g./h do 240 g./h;
 • zamgławiacze do generowania suchej mgły;
 • osuszacze powietrza do usuwania wilgoci;
 • motopompy hydrauliczne do odpompowywania wody po zalaniu.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Wieluń

Dezynfekcja po zalaniu w Wieluniu – jakość usługi Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu w mieście Wieluń powinna być wykonana za pomocą sprzętów, które posiadają niezbędne certyfikaty i są regularnie sprawdzane. Naszą misją jest przywracanie zdrowego powietrza w zalanym domu. Pracujemy zgodnie ze standardami jakości IICRC (Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification).

Często usługa sprzątania budynku po zalaniu obejmuje wywóz zniszczonych przez wodę przedmiotów, a także odgrzybianie i osuszanie mokrej ściany po zalaniu. Wszystkie te czynności, to ważne aspekty, które wpływają na Twoje dobre samopoczucie.

Skuteczna pomoc po zalaniu domu

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji wykonujemy na terenie całego Wielunia, a m.in. w: Kolonia Dąbrowska, Bugaj i Osiedle Kopernika. Co istotne, w celu świadczenia szybkiej pomocy uruchomiliśmy dla Ciebie całodobową infolinię. Doskonale wiemy, iż przy tego typu zleceniach – szybka pomoc to gwarancja sukcesu.

Sprzątanie po zalaniu Wieluń – kiedy wykonać dezynfekcje?

W sytuacji, gdzie spotka nas podtopienie, czy zalanie szukamy pomocy u znajomych lub u lokalnych specjalistów. Niestety, ale gdy sytuacja nie zagraża naszemu życiu, Straż Pożarna nie przyjedzie po to, aby ratować nasze mienie. Rozwiązaniem może być firma sprzątająca po zalaniu Kastelnik, która działa w powiecie wieluńskim. O każdej godzinie można zadzwonić do konsultanta naszej firmy.

Sprzątanie po zalaniu w Wieluniu wykonywane jest wraz z gruntowną dezynfekcją skażonych powierzchni. Zabieg odkażania po fekaliach polega na likwidowaniu szkodliwych patogenów, które znajdują się w powietrzu, ale nie tylko. Meble, czy podłogi możemy łatwo zetrzeć szmatką wraz ze środkiem dezynfekującym, trudniej jest w przypadku skażonej przestrzeni i zakamarków.

Ozonowanie po zalaniu pomaga na wnikliwe dotarcie do wszystkich ukrytych miejsc znajdujących się w zalanym pomieszczeniu. Fakt ten jest istotny w szczególności w przypadku zlecenia tj. czyszczenie po wybiciu kanalizacji. Dzieje się tak, ponieważ, po awarii kanalizacji mamy dużą ilości szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów obecnych w nieczystościach.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji wieluń

Zdjęcie: czyszczenie po wybiciu kanalizacji Wieluń © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w powiecie wieluńskim

Wybicie szamba i awaria kanalizacji? Tego typu zdarzenie to realne zagrożenie dla wszystkich domowników. Pamiętaj, nie musisz sprzątać tego bałaganu samodzielnie. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Wieluń to zadanie dla profesjonalnej ekipy sprzątającej. Po powodzi w budynku środek biobójczy, jakim jest ozon, wyróżnia się jako skuteczna siła, która może pomóc w pokonaniu zagrożenia bakteriobójczego.

W ramach wykonywanych prac, świadczymy nie tylko osuszanie zalanego domu, ale też odgrzybianie mokrej ściany budynku. U nas dezynfekcja po fekaliach jest realizowana w połączeniu z usuwaniem smrodu rozlanych fekaliów. Cząsteczki odoroczynne po kilku godzinach są likwidowane całkowicie, dzięki temu fetor zostaje skutecznie zneutralizowany.

Zamgławianie suchą mgłą po zalaniu fekaliami – usuwanie zapachów!

Alternatywną metodą, za pomocą której jest możliwe usuwanie zapachów fekaliów, jest zamgławianie suchą mgłą po zalaniu. Czyszczenie, a właściwie odkażanie pomieszczeń suchą mgłą to zabieg, który polega na wypuszczaniu pary ze specjalistycznego generatora mgły. Substancją czynną przy tego typu dezynfekcji jest nadtlenek wodoru – H2O2.

Środek ten działa idealnie w kierunku niebezpiecznych mikroorganizmów np. wirusów i bakterii, a także nieprzyjemne zapachy. Korzyści jest więc wiele, należy tylko zapamiętać, iż jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, nawet poza godzinami pracy biura! Część osób pełni dyżury telefoniczne i to z nimi skontaktujesz się podczas pierwszego kontaktu.

dezynfekcja po zalaniu fekaliami Łódzkie

Zdjęcie: dezynfekcja po zalaniu fekaliami Łódzkie © 2023 Kastelnik

Osuszanie domu po zalaniu na terenie województwa łódzkiego

W ramach prac mających na celu usuwanie skutków zalania, na terenie województwa łódzkiego wykonuje się także osuszanie domów po zalaniu. Woda, która jest w naszym pomieszczeniu, potrafi wnikać głęboko w warstwy budynku, przez co powoduje zawilgocenie ścian. Co za tym idzie, wpływa negatywnie na konstrukcje całej budowli oraz jest niebezpieczeństwem dla naszego organizmu.

Pleśń, czy grzyby są zagrożeniem w szczególności dla osób, które posiadają schorzenia układu oddechowego. By pozbyć się zawilgocenia, stosuje się profesjonalne maszyny do osuszania pomieszczeń – osuszacze powietrza. W każdym mieście można je wypożyczyć do użytku domowego, by mokre ściany wysuszyć we własnym zakresie. 

Szybka pomoc przy usuwaniu skutków zalania domu, biura – Kastelnik 

 • dokładne sprzątanie po zalaniu w powiecie wieluńskim;
 • kompleksowe czyszczenie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji w mieszkaniu;
 • czyszczenie po wybiciu szamba i nieczystości;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • ozonowanie zalanego fekaliami domu;
 • zamgławianie po zalaniu nadtlenkiem wodoru; 
 • czyszczenie po zalaniu woj. łódzkie;
 • dezynfekcja po zalaniu Wieluń;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po powodzi z szybu windowego;
 • osuszanie po zalaniu;
 • utylizacja skażonych powierzchni.

Nasze usługi sprzątania po zalaniu znajdziesz także w miastach:

czyszczenie piwnicy po zalaniu wodą

Zdjęcie: czyszczenie piwnicy po zalaniu wodą © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Każdemu może przydarzyć się zalanie i nie chodzi tu tylko o powódź w domu, ale także o ukryte szkody wodne spowodowane kondensacją i wilgocią. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz chronić swój dom przed zalaniem. Czy masz jakieś pytania? Poniżej prezentujemy odpowiedzi, na te najczęściej nam zadawane przez mieszkańców Kutna i okolicznych miejscowości.

Kiedy mogę wezwać Straż Pożarną do zalania?

Gdy mamy do czynienia z małą ilością wody nie ma potrzeby dzwonienia do Straży Pożarnej, która zajmuje się pomocą osobom, gdzie istnieje bezpośrednie zagrożenie życia. Do usuwania skutków zalania można zatrudnić lokalną firmę wykonującą usługę tj. sprzątanie po zalaniu. Kiedy awaria nastąpiła poza obrębem naszej działki, można dzwonić po Straż Pożarną.

Co robić po wylaniu fekaliów?

Niestety, ale gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia mikroorganizmami konieczne jest odkażenie i dezynfekcja zalanego pomieszczenia. Bakterie i grzyby, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Dezynfekcja ozonem jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się drobnoustrojów znajdujących się w fekaliach, ale również doskonałą metodą dezodoryzacji powietrza.

 

Osuszanie po wylaniu szamba

Jak dezynfekować po fekaliach? Całodobowa pomoc Kastelnik

Gruntowna dezynfekcja po zalaniu fekaliami jest zabiegiem, który jest niezbędny w sytuacji awarii kanalizacji. Najlepiej użyć ozonu lub nadtlenku wodoru, gdyż każdy z tych środków jest niezwykle skuteczny i ma działanie bakteriobójcze. W ciężkiej sytuacji, jaką jest wybicie kanalizacji, czy szamba potrzebna jest fachowa pomoc specjalisty. Sprzątanie po zalaniu w Wieluniu realizowane jest z dużą uwagą na aspekt związany z usuwaniem chorobotwórczych patogenów. Stosowane są do tego sprawdzone urządzenia i atestowane środki do odkażania.

Czytaj również: sprzątanie po zgonach w Łodzi

Usuwanie szkód po zalaniu zamówić możesz poprzez infolinię Kastelnik, czynną 24 godziny na dobę. Oferujemy bezpłatną wycenę, a kosztorys prac wysyłamy w 20 minut! Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, zadzwoń!

Kastelnik – czas na sprzątanie w Wieluniu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%