Sprzątanie po zalaniu
Wielkopolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

7 porad na sprzątanie piwnic po zalaniu w Wielkopolsce. Usługi firmy Kastelnik na dezynfekcję po wybiciu kanalizacji lub szamba

Awaria związana z zalaniem w piwnicy domu, czy innego pomieszczenia w budynku mieszkalnym to duży problem dla jego użytkowników. Pomóc może w tym wypadku tylko doświadczona ekipa sprzątająca, która świadczy usługę na sprzątanie po zalaniu Wielkopolskie, województwo obsługiwane przez firmę Kastelnik. Wykwalifikowani pracownicy to nie tylko nasza dewiza, lecz również skuteczna pomoc dla naszych klientów. Stosujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt oraz sprawdzone metody i atestowane środki chemiczne. Dezynfekcja po wylaniu szamba to niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia, dlatego nie powinniśmy tej usługi wykonywać samodzielnie. Nasi konsultanci z firmy Kastelnik czekają na zgłoszenia odnośnie do dezynfekcji pomieszczeń po fekaliach przez całą dobę. Chętnie również bezpłatnie wycenią zlecenie na czyszczenie po wybiciu kanalizacji, czy osuszanie piwnicy po zalaniu.         

Gruntowne sprzątanie po zalaniu Wielkopolskie

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Wielkopolska — porada nr 1

Czy wiesz, że sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych po zalaniu w Wielkopolsce obejmuje  działania na terenie całego województwa, m.in. w miastach: Poznań, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Piła, Konin, Szamotuły, Czarnków, Koło, Turek, Kalisz, Kościan, Września, Krotoszyn, Gostyń, Nowy Tomyśl, Jarocin, Złotów, Pleszew, Śrem, Rawicz, Oborniki, Środa Wielkopolska? Wśród usług firmy Kastelnik znajduje się np. osuszanie pomieszczeń po zalaniu, mycie posadzki w piwnicy po wybiciu kanalizacji, dezynfekcja mieszkania po zalaniu fekaliami, czy utylizacja zniszczonych w powodzi przedmiotów. Porada numer 1 – zaufaj specjalistom. Dobra ekipa ma nie tylko pompy do wypompowywania wody, ale i generatory ozonu, osuszacze i inny niezbędny sprzęt czyszczący.

Całodobowa pomoc przy usuwaniu awarii

Potrzebujesz pomocy przy usuwaniu skutków zalanego garażu, mieszkania, piwnicy lub sklepu handlowego? Usługi sprzątające w Wielkopolsce realizowane są terminowo i od ręki, bez zbędnego przeciągania czyszczenia na kolejne dni. Zaufaj specjalistom z firmy Kastelnik i skontaktuj się z nami teraz.

Jak usunąć grzyba ze ściany po zalaniu? — porada nr 2

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, z czym się wiąże zalanie piwnicy fekaliami? To bardzo przykry widok. Rozlana ciesz, nieczystości i różnego typu cząstki organiczne pochodzące z całego domostwa to dopiero początek naszego problemu. Przerażający jest fakt, że w pomieszczeniu po wybiciu szamba towarzyszy nam bardzo nieprzyjemny zapach. Niestety, ale jest on ciężki do usunięcia, jeżeli nie wysprzątamy dokładanie szlamu i nieczystości. Zazwyczaj, tylko profesjonalne firmy posiadające odpowiednie szkolenia wewnętrzne oraz doświadczenie i są w stanie skutecznie zlikwidować wspomniany fetor i usunąć skutki zalania. Do podstawowych metoda usuwania grzyba ze ściany można zaliczyć prace dezynfekujące z użyciem środka grzybobójczego, ozonowanie po zalaniu jest też sprawdzoną metodą na likwidację pleśni i grzybów, ale przede wszystkim rekomendujemy pozbycie się przyczyn powstania grzyba na ścianie – porada numer 2.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Wielkopolska

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu. Zaufaj specjalistom z branży — porada nr 3

Przedsiębiorstwo Kastelnik jest doskonale przygotowane do tego typu zleceń. Wiemy, że podstawą do tego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom, jest przestrzeganie przez nas samy zasad BHP porada numer 3. Podczas wykonywania dezodoryzacji nie zapominamy o tym, aby zabezpieczyć miejsce odkażania. Wykonujemy je za pomocą takich metod jak ozonowanie po zalaniu, czy też zamgławianie suchą mgłą. To, co trzeba wziąć pod uwagę to wybór odpowiedniego sprzętu. Do ozonowania stosujemy przemysłowe generatory ozonu, które mają moc nawet do 240 g./h.

Metody sprzątania po zalaniach i techniki pracy — porada nr 4

W przypadku zalań, częstym problemem, a raczej ich konsekwencją jest grzyb i pleśni na ścianach. Powstają one zazwyczaj wtedy, gdy samodzielnie usuniemy wodę, lecz podczas pracy nie zadbamy o odpowiednie osuszenie pomieszczenia, nie zapominajmy więc o suszeniu mokrych ścian – porada numer 4. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zgromadzona woda powoduje wilgoć, która wnika głęboko w ściany. Co gorsza, zagraża to nie tylko konstrukcji budynku, ale i naszemu zdrowiu. Niektórzy mówią o tym, że wilgoć i grzyb to cichy zabójca, które to powodują wiele chorób. Technicy Kastelnik każde zlecenie w bloku zaczynają od wypompowania wody z szybu windy, osuszenia mokrych ścian, a na końcu dezynfekcji pomieszczeń po fekaliach. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji w garażu, piwnicy lub mieszkaniu nasi konsultanci są dostępni pod telefonem 24/7 i chętnie umówią jak najszybszy termin wykonania sprzątania po zalaniu w województwie wielkopolskim.

Czyszczenie po wybiciu szamba, kanalizacji

Ozonowanie piwnicy po zalaniu Wielkopolskie, mapa działania firmy Kastelniki i porada nr 5

Ozonowanie pomieszczeń piwnicy po zalaniu to specjalistyczna metoda dezynfekcji nie tylko na terenie województwa wielkopolskiego, ale także w innych regionach kraju, to nasza porada numer 5. Wykonywane jest przez ogólnopolskie firmy sprzątające m.in. po zalaniach. Jakie ma zastosowanie ta metoda dezynfekcji? Tutaj właśnie powinniśmy się w szczególności przychylić, ponieważ pozwala on nie tylko na usunięcie szkodliwych dla naszego zdrowia mikroorganizmów, ale i również czynników odoroczynnych. Miejsce po wylaniu fekaliów bez względu na to, czy jest to piwnica, łazienka, czy też inne pomieszczenie, jest idealnym środowiskiem do rozwoju wirusów, bakterii i grzybów. Mapa i obszar działania firmy Kastelnik, można zobaczyć, przechodząc do działu kontakt.

Porada 6 — dezynfekcja po fekaliach, usuwanie zagrożeń bakteriologicznych

 • sprzątanie po zalaniu Wielkopolskie;
 • odkażanie piwnicy po wylaniu fekaliów;
 • gruntowne ozonowanie pomieszczeń po awarii kanalizacji;
 • czyszczenie pomieszczeń po wylaniu szamba;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu nieczystościami;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie ścian po zalaniu;
 • ozonowanie piwnicy po zalaniu fekaliami;
 • odpompowywanie wody po zalaniu z szybu windy;
 • usuwanie grzyba ze ścian;
 • likwidowanie wilgoci.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu

Utylizacja przedmiotów po zalaniu na terenie Wielkopolska — porada 7

W województwie wielkopolskim oferujemy kompleksową usługę usuwania szkód po zalaniach, jaką jest np. sprzątanie po zalaniu w domu mieszkalnym. Co oznacza u nas kompleksowość dezynfekcji po zalaniu? Gotowość wykonania zlecenia w 100%, czyli, tak, aby każdy klient pozostał z suchym i bezpiecznym pomieszczeniem. Podczas restytucji mienia po zalaniu nie zapominamy o dezynfekcji skażonych powierzchni i zalanego wyposażenia, często stosowanym przez nas zabiegiem jest ozonowanie piwnicy. Cenimy tę metodę przede wszystkim za to, że nie tylko usuwa nieprzyjemne zapachy, ale dodatkowo dezynfekuje powierzchnie i zabija grzyby na mokrych ścianach.

Czy wciąż masz pytania? Zadzwoń do nas, a chętnie pomożemy. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon. Posiadamy awaryjną infolinię działającą 365 dni w roku non-stop przez dwadzieścia cztery godzin na dobę. To duża dogodność, za którą doceniło nas wielu klientów. Wycena na dezynfekcję i sprzątanie po zalaniu w naszej firmie jest zawsze bezpłatna.

Kastelnik — Czas na sprzątanie po zalaniu, gdzie jakość i skuteczność idzie w parze!

                                                                        

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%