Sprzątanie po zalaniu Wejherowo

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Wejherowie. Jak szybko wyczyścić mieszkanie po wybiciu kanalizacji?

Zmagasz się z problemem wylanych ścieków z kanalizacji?  Postaw na doświadczonych fachowców z wieloletnim stażem i zamów usługę profesjonalnego sprzątania.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy usługi tj. sprzątanie po zalaniu Wejherowo woj. pomorskie i odkażanie pomieszczeń za pomocą ozonu.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Wejherowo

Zniszczenia, jakie niesie ze sobą skażona woda, należy usuwać w szybkim tempie. Skażona ciecz i nieczystości nie powinny długo pozostawać na podłodze.

Należy pamiętać, że woda ze ścieków to prawdziwy tygiel bakterii i wirusów, który może być przyczyną roznoszenia się niebezpiecznych chorób zakaźnych. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Wejherowie śmiało, można zlecić firmie Kastelnik. Nasz zespół profesjonalnych sprzątaczek posiada urządzenia do usuwania fekaliów z podłogi i specjalizuje się w usługach tj.:

Odkażanie powierzchni jest przeprowadzane zazwyczaj w ciągu kilku godzin, tak by klient mógł, jak najszybciej powrócić do czystego domu czy biura. Kastelnik oferuje również niewielkie usługi remontowe, które mogą przydać się po zalaniu mieszkania, a także specjalizuje się w nowoczesnych metodach osuszania ścian i tynków.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Wejherowo

Sprzątanie po zalaniu Wejherowo – usuwanie wody z podłogi

Sprzątanie po zalaniu w Wejherowie najlepiej zacząć od razu po wykryciu awarii, Atutami rodzinnej firmy Kastelnik oraz niezawodność. Na przestrzeni ponad dekady przyjęli setki usterek związanych z wylaniem wody czy zalaniem mieszkania, przez co znają się na swoim fachu.

Jeżeli szukasz techników, którzy z dobrym tempie i konkurencyjnej cenie podejmą się prac porządkowych po wylaniu szamba czy przy osuszaniu domu po zalaniu, postaw na sprawdzoną grupę techników.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Kulisy pracy osoby sprzątającej mieszkania po zgonach

W trybie natychmiastowym podejmują się dezynfekcji skażonych miejsc, wybierając przy tym nowoczesne oraz ekologiczne metody. Wśród działań znajdują się kompleksowe prace porządkowe w miejscu awarii – od uporządkowania zniszczonego mienia, przez pozbycie się stojących ścieków, gruntowne szorowanie pomieszczeń aż do pełnej dekontaminacji i wywozu niebezpiecznych lub zniszczonych przedmiotów.

Kastelnik, usługi dezynfekcji bakterii

Dla techników Kastelnik nie ma usterki, której nie dałoby się naprawić. Dbałość o szczegóły, wysoka jakość sprzętu, szybkość pracy i skupienie się na najdrobniejszych detalach sprawiają, że czyszczenie mieszkania po zalaniu jest przeprowadzane na najwyższym poziomie. Specjaliści dbają o to, by trale pozbyć się skutków zalania, a nie tylko je zamaskować.

Świetnym przykładem będzie usuwanie nieprzyjemnych zapachów po awarii kanalizacji. Samodzielne próby pozbycia się fetoru są nieskuteczne, a zapach bardzo szybko powraca. Wybierając specjalistów, stawiasz na jakość. Wśród metod, jakie proponują, by, trwale usunąć fetor jest tzw. ozonowanie powierzchni, czyli nie tylko pełna dezynfekcja, ale i dezodoryzacja skażonych miejsc.

Usługi porządkowe w Wejherowie

Mierząc się z awarią wody czy problemem sprzątania po zalaniu w Wejherowie, koniecznie wybierz odpowiednia grupę specjalistów z zakresu prac porządkowych. Firma Kastelnik całodobowo czeka na zgłoszenia awarii i działa już od momentu odebrania informacji o usterce. Działa szybko, sprawnie i tak, by zminimalizować straty materialne klientów. Wśród szeregu usług, jakie proponuje firma Kastelnik w Wejherowie znaleźć można:

 • Kompleksowe sprzątanie mieszkania po zalaniu w mieście Wejherowo;
 • Skuteczne usuwanie nieczystości przy pomocy suchego lodu;
 • Usuwanie toksyn po wybiciu szamba;
 • Szybkie odpompowywanie ścieków;
 • Osuszanie murów i tynków;
 • Gruntowne czyszczenie posadzek, ścian i pomieszczeń po wybiciu kanalizacji;
 • Odgrzybianie starych piwnic;
 • Ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • Usuwanie stęchlizny ze strychów;
 • Transport skażonych przedmiotów;
 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu fekaliów;
 • Kompletowanie dokumentów do ubezpieczalni.

dezynfekcja mieszkania po zalaniu w Wejherowie

Cena dezynfekcji mieszkania po zalaniu Wejherowo / 2023 rok

Kompletna usługa dezynfekcji po wylaniu fekaliów to nie tylko usunięcie ścieków czy brudnej wody przy użyciu pomp. To wieloetapowa praca kadry sprzątającej, a pominięcie jednego z kroków podczas dezynfekcji, może prowadzić do niepełnego wykonania usługi.

By całkowicie oszacować koszty sprzątania po wylaniu szamba, należy dokonać oględzin całej skażonej przestrzeni. W ofercie cenowej znajdą się bowiem metody podjętej dezynfekcji, a także szacowany czas pracy. Podstawowa cena dekontaminacji po zalaniu w Wejherowie rozpoczyna się od 800 zł netto za jedną pomieszczenie.

Wśród działań ekipy sprzątającej znajduje się usunięcie bakterii i wirusów nie tylko z powierzchni płaskich – ścian, podłóg, sprzętów, ale i z powietrza. Niestety, toksyny bardzo szybko przedostają się do atmosfery i są realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia każdego z nas.

Specjaliści od dezynfekcji posiadają nie tylko niezbędny sprzęt do odkażania, ale również odzież, obuwie i akcesoria zabezpieczające przed toksynami i wirusami. Przebywanie bez środków ochronnych może być niebezpieczne i jeśli przez dłuższy czas mieliśmy do czynienia ze skażonym miejsce, warto udać się do lekarza specjalisty na rutynową kontrolę. Woda ze ścieków to siedlisko bakterii, które łatwo migruje do gleby czy wody pitnej i może być zalążkiem masowych chorób zakaźnych.

utylizacja rzeczy po zalaniu

Czym jest ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami?

By gruntownie przeprowadzić dezynfekcję po zalaniu fekaliami, warto wybrać skuteczne, ale i bezpieczne metody. Ozonowanie jest jedną z najlepszych propozycji. To nic innego, jak wytworzenie dużej ilości gazy w specjalnych generatorach i rozpylenie go na zainfekowanej powierzchni.

Ozon podany w silnym stężeniu posiada bardzo wysokie właściwości utleniające, a co za tym idzie – szybko i skutecznie pozbywa się bakterii, wirusów, grzybów. Jego zaletą jest to, że dostaje się do każdego zakamarka, przez co proces ozonowania jest niezwykle skuteczny.

Ozon, gaz spotykany przez nas na co dzień, ale w znacznie niższym stężeniu, składa się z trójatomowych cząstek tlenu, które silnie neutralizują toksyny. Według Międzynarodowej Unii Chemii Czystej i Stosowanej – IUPAC – nosi nazwę trioxygen.

Bardzo często można poczuć intensywny zapach ozonu tuż przed burzą. Po procesie ozonowania i wywietrzeniu pomieszczeń, technik bada poziom ozonu, tak by bezpiecznie można było powrócić już do odkażonych przestrzeni. Warto dodać, że ozonowanie eliminuje również zapach dymu papierosowego, fetor po fekaliach, zapach zwierząt.

certyfikat osuszania Wejherowo

Suszenie mokrych ścian po zalaniu

Jednym z najważniejszych procesów podczas prac porządkowych po zalaniu mieszkania czy podtopieniu jest gruntowne osuszenie mokrych ścian i tynków. Jest to rutynowy element, ale niezwykle ważny.

Pozostawienie zawilgotniałych ścian może być powodem do późniejszego powstawania grzyba czy pleśni, naruszenia konstrukcji budynku, zniszczenia elementów budowlanych, a w konsekwencji może prowadzić do dużych zniszczeń. Ważnym jest, by postawić na firmę, która stawia jakość usług na pierwszym miejscu i ciągle dba o rozwój kadry techników. Taką firmą jest Kastelnik.

Osuszanie ścian po zalaniu z certyfikatem IICRC

Mając świadomość, że ciągłe poszerzanie kwalifikacji i nowe szkolenia sprawiają, że Kastelnik jest liderem na rynku, stawiamy na innowację i nowoczesne metody. Wdrażamy na polski rynek sposoby dezynfekcji, sprzątania po zalaniu czy osuszania budynków znane i uznawane na całym świecie. Ciągle robimy wszystko, by być pionierami.

Od ponad dekady działamy na terenie Wejherowa i całego województwa pomorskiego, a wśród naszych szkoleń i certyfikatów można znaleźć certyfikat zawodowy IICRC, zdobyty przez Dorotę Kastelnik – naszego specjalistę ds. osuszania murów i tynków. To oznacza, że stosujemy najwyższe standardy pracy podczas osuszania budynków. Numer certyfikatu to 8680154-2022.

Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń po zalaniu dostępne jest również w miastach:

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Kastelnik to rodzinna firma, która już od ponad dekady zajmuje się gruntownym sprzątaniem po zalaniu pomieszczeń komercyjnych i prywatnych. Stawiamy na bezpieczeństwo, innowacyjne metody oraz szczegółowość. Nasza infolinia działa przez 24h na dobę, przez cały rok, tak by jak najszybciej móc pomóc ofiarom zalań.

Kastelnik serwis sprzątający

Czym najlepiej zdezynfekować pomieszczenia po wylaniu fekaliów?

Jeżeli szukasz fachowców, którzy sprawnie i szybko przeprowadzą proces dezynfekcji pomieszczeń po wylanych fekaliach czy awarii rur kanalizacyjnych, postaw na firmę Kastelnik. Szybka obsługa i najlepsze metody, nie tylko skuteczne, ale i ekologiczne. Jedną z nich jest ozonowanie zalanych powierzchni. Metoda ta pozwala na szybkie i pełne pozbycie się bakterii kałowych.

Jakie są etapy sprzątania po wylaniu szamba?

Zmagając się z problemem wylanego szamba, należy pamiętać, że warto niezwłocznie skontaktować się ze specjalistami, którzy sprawnie i szybko odpompują ścieki, zajmą się gruntownym czyszczeniem skażonych powierzchni, a także przeprowadzą pełną dezynfekcją oraz usuną nieprzyjemne zapachy, jakie zostają po wylaniu szamba.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%