Sprzątanie po zalaniu Warszawa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Warszawie. Jak uporać się ze skutkami zalania piwnicy? Usuwanie szkód po wybiciu kanalizacji na Mazowszu

Usuwanie skutków wybicia szamba, czy też sprzątanie po zalaniu Warszawa, to coraz chętniej zamawiana usługa na Mazowszu. Z powodu coraz częściej zmieniającej się pogody mamy do czynienia z regularnie występującymi podtopieniami i zalaniami wodą piwnic. Nikogo dziś nie dziwi, że zadania firm sprzątających po zalaniu w Warszawie chętnie oddawane są w ręce specjalistów z branży.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Realizujemy usługi specjalistycznego czyszczenia podłóg po fekaliach w różnych miejscach w Warszawie we wszytskich 18 dzielnicach.  Usługi sprzątania po zalaniach przeprowadziliśmy w mieszkaniach osób prywatnych i piwnicach zlokalizowanych na Starym Mieście, wzdłuż ulicy Piwnej, na Mokotowie, Woli, Pradze-Południe, Białołęce i Ursynowie.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami może być przeprowadzana w piwnicy prywatnego mieszkania oraz w muzeum miejskim. Stare kamienice dość często mają mizernej jakości rury, co skutkuje licznymi wybiciami kanalizacji.

Sprzątanie po zalaniu Warszawa

Tu liczy się czas, a odpompowywanie wody po zalaniu w Warszawie to dziś standardowa usługa, której oczekują osoby poszkodowane przez powódź w mieszkaniu. Kastelnik, profesjonalna firma sprzątająca po zalaniu proponuje dla mieszkańców Warszawy i całego Mazowsza liczne usługi związane ze sprzątaniem piwnicy po zalaniu oraz dezynfekcją pomieszczeń po fekaliach czy wybiciu szamba.

Usuwanie skutków zalania jest realizowane przez 365 dni roku, w systemie całodobowym. Jesteśmy firmą, która dla miasta Warszawa przyjmuje wszelkie, nawet bardzo trudne zlecenia na sprzątanie po zalaniu wraz z osuszaniem po fekaliach. Lata działania na rynku specjalistycznych usług sprzątających dowiodły, że śmiało, można nam powierzyć usługi na sprzątanie piwnicy po zalaniu fekaliami lub czyszczenie pomieszczeń po wybiciu szamba.

Sprzątanie po zalaniu Warszawa Centrum – mieszkania, piwnice

Podczas realizacji prac związanych ze sprzątaniem piwnicy po zalaniu w Warszawie, robimy wszystko, by zakończyć całość działań maksymalnie w ten sam dzień roboczy od rozpoczęcia zlecenia. Posiadamy zgrany zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy precyzyjnie i szybko wykonują dezynfekcję po zalaniu fekaliami. Oferujemy konkurencyjne ceny na czyszczenie po zalaniu w województwie mazowieckim.

Koszt sprzątania pomieszczeń po zalaniu w Warszawie zaczyna to wydatek zaczynający się od kilkuset złotych, ale jego ostateczna cena zależy od ilości nieczystości i kubatury pomieszczenia.

Działamy na terenie całego miasta stołecznego Warszawa oraz w okolicznych miastach i wsiach Mazowsza. W ekstremalnie trudnych przypadkach sprzątanie po wybiciu kanalizacji oferujemy przy użyciu zestalonego dwutlenku węgla. Czyszczenie suchym lodem po zalaniu to innowacyjna metoda oczyszczania zgrzybiałych  powierzchni w zalanych piwnicach instytucji publicznych lub firm.

Dezynfekcja po wybiciu szamba Warszawa Ochota

Kastelnik, jako ekspert radzi, by nie przeprowadzać dezynfekcji po wybiciu szamba i kanalizacji bez specjalistycznych środków chemicznych. Zdecydowanie lepiej zamówić dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu w jednej z ogólnopolskich firm sprzątających. Wiele z nich obsługuje teren całej Polski, nie ograniczając się zasięgiem jedynie do miasta wskazanego w ogłoszeniu.

Dobre cechy każdej solidnej firmy sprzątającej po zalaniach, to mobilność i natychmiastowa gotowość do realizacji zlecenia.  Kastelnik, jako nieliczna spółka, oferuje strukturalną pomoc przez całą dobę.

trwa dezynfekcja zakaz wstępu

Zdjęcie: czyszczenie po zalaniu fekaliami Warszawa © 2023 Kastelnik

Jakość usługi na czyszczenie piwnicy po zalaniu fekaliami za pomocą suchego lodu jest nieosiągalna przez konkurencję. To wystarczająco dobry powód, by sięgnąć po telefon i zadzwonić z pytaniem ile kosztuje sprzątanie po zalaniu w Warszawie? Od razu po zgłoszeniu, umawiamy  bezpłatne oględziny u klienta i przygotowujemy darmową wycenę usługi.

W następnym kroku ustalamy warunki wykonania zlecenia. To podstawowe elementy oferty nie tylko na usuwanie nieprzyjemnych zapachów po fekaliach, ale również na ozonowanie pomieszczeń po zalaniu. Całkowicie bezpiecznie i szybko neutralizujemy brzydkie zapachy po zalaniu i oddajemy odświeżony lokal możliwy do dalszego użytkowania.  Wysoka jakość usług i niskie ceny to mocna strona sprzątania po zalaniu w Warszawskich piwnicach.

Czyszczenie po zalaniu fekaliami Warszawa

Zdjęcie: usuwanie szkód po zalaniu w Warszawie 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Zalanie w Warszawie? Dlaczego tak ważna jest dezynfekcja piwnicy po zalaniu?

Nasze usługi na oczyszczanie piwnic po zalaniu to element kompleksowej oferty na dezynfekcję i odkażanie nieczystości. W takiej niecodziennej sytuacji nie każdy z nas wie, co powinien zrobić i od czego zacząć usuwanie odpadów. Nie ma co tracić jednak głowy. Pamiętaj, że nie musisz wyrzucać zalanych przedmiotów samodzielnie. Szybciej i bezpieczniej będzie udać się po pomoc do specjalistów z firmy Kastelnik.

Kastelnik – pomiar wilgoci – kontakt 7 dni w tygodniu

Na warszawskim rynku usług sprzątania specjalistycznego jest wiele firm dezynfekujących oraz świadczących usługi na czyszczenie po zalaniu w Warszawie. W ich cenniku są usługi na sprzątanie po zalaniu w Warszawie wraz z dezynfekcją i odświeżaniem powietrza. Na pewno znajdziesz ofertę skrojoną dla Ciebie.

Sprzątanie po zalaniu mieszkań Warszawa Praga

 • kompleksowe wypompowywanie wody po zalaniu mieszkania;
 • sprzątanie piwnicy po zalaniu w Warszawie, jako podstawowa usługa firmy na Mazowszu;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami Warszawa;
 • usuwanie nieczystości po zalaniu piwnicy;
 • skuteczne usuwanie nieprzyjemnego zapachu po wybiciu kanalizacji;
 • czyszczenie po zalaniu w Warszawie — dom, piwnica;
 • całodobowe ozonowanie pomieszczeń po zalaniu na warszawskiej Pradze;
 • kompleksowe usuwanie grzyba ze ścian łazienki w domu;
 • osuszanie po zalaniu Warszawa;
 • usuwanie bakterii z zalanych pomieszczeń za pomocą nadtlenku wodoru;
 • odgrzybianie ściany;
 • likwidacja szkodliwych toksyn i drobnoustrojów;
 • badania mykologicznych na obecność grzybów na ścianie;
 • gruntowne czyszczenie zalanej piwnicy;
 • usuwanie zalanych przedmiotów po powodzi;
 • gruntowne czyszczenie mieszkań po wybiciu kanalizacji;
 • wynajem osuszaczy kondensacyjnych;
 • osuszanie budynku po zalaniu w Warszawie;
 • dezynfekcja po fekaliach.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu fekaliami

Na czym polega ozonowanie piwnic po zalaniu?

W celu pozbycia się nieprzyjemnego zapachu po wybiciu kanalizacji konieczne jest przeprowadzenie dezynfekcji lokalu po fekaliach. Pierwszym etapem pracy podczas czyszczenia piwnicy po zalaniu w Warszawie jest wstępne ozonowanie po zalaniu. Po tej operacji przystępujemy do sprzątania pomieszczenia po zalaniu. Polega to na usunięciu nieczystości i osuszeniu lokalu po wylaniu szamba.

Część prac może być wykonana przy użyciu suchego lodu. Sprzątanie po zalaniu piwnicy w Warszawie z zastosowaniem suchego lodu to nowoczesna metoda oferowana przez naszą firmę Kastelnik. Niezależnie od stosowanej metody, technicy z firmy osuszającej po zalaniach używają wyłącznie sprawdzonego sprzętu, na przykład: atestowane generatory ozonu o mocy 240 g/h.

Zamgławianie po zalaniu suchą mgłą

Zdjęcie: zamgławianie po zalaniu suchą mgłą © 2023 Kastelnik

Usuwanie szkodliwych bakterii po rozlanych fekaliach

Sprzątanie po fekaliach w warszawskich piwnicach to złożony proces czyszczenia, którego nadrzędnym celem jest pozbycie się z zalanych pomieszczeń szkodliwych toksyn i innych patogenów. Do tego celu stosujemy zamgławianie suchą mgłą lub dużej mocy ozonatory, dzięki którym wytworzenie odpowiedniego stężenia ozonu w krótkim czasie jest jak najbardziej możliwe. Daje to świetne efekty i czyni powietrze świeżym, pozbawionym wirusów i bakterii.

Ozonowanie po fekaliach, sprzątanie po zalaniach i powodziach w domu

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami jest metodą skutecznej i wszechstronnej dezynfekcji, która ma zastosowanie w wielu branżach przemysłu i usług. Świetnie sprawdza się również jako dezynfekcja mieszkań po zalaniu wodą, a także jako jeden z etapów czyszczenia po wybiciu kanalizacji.

Istotne jest, by decydując się na ozonowanie, po wynieść zalane sprzęty i inne elementy wyposażenia mieszkania. Trzeba wynieść również kwiaty i zwierzęta. Ozon jest gazem szkodliwym i w trakcie odkażania po zalaniu w pomieszczeniu nie może znajdować się nikt poza technikiem.

Osuszanie po zalaniu kanalizacji szamba

Zdjęcie: osuszanie po zalaniu kanalizacji z szamba © Warszawa 2023 Kastelnik

Jakie są korzyści ozonowania pomieszczeń po zalaniu w Warszawie?

 • Ozon skutecznie usuwa wszelkie wonie po zalaniu, w tym fetor fekaliów;
 • Ozon jest mocnym gazem biobójczym, co oznacza, że niszczy wszelkie grzyby po zalaniu oraz zabija owady, niweluje drobnoustroje i patogeny;
 • Ozon w wysokich stężeniach ma bardzo szybkie działanie neutralizujące zapachy szamba.

Należy dodać, że gaz, jakim jest ozon, stosujemy nie tylko do czyszczenia po zalaniu w Warszawie, ale również nada się on do usuwania przykrego zapachu spalenizny, tytoniu czy zwierząt w innych miastach województwa. Z tej wszechstronności zapewne wynika niezwykła popularność zabiegu ozonowania wśród warszawskich firm czyszczących mieszkania i kamienice po zalaniu.

Gdzie warto przeprowadzić usługę na osuszanie po zalaniu?

Dezynfekcja lokalu po zalaniu, przy użyciu ozonu może być śmiało przeprowadzona we wszelkich pomieszczeniach prywatnych i instytucjach publicznych, których mokre ściany zostały poddane osuszaniu. Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych, urzędów miejskich oraz innych miejsc publicznych to bardzo popularna usługa odkażania powierzchni w dobie pandemii.

Warto wspomnieć, iż sprawdza się nie tylko w zalanych budynkach. To, co łączy piwnicę w biurze  i zalane mieszkanie – to profesjonalny generator ozonu o ogromnej mocy, który szybko niszczy zarówno wirusy, jak i grzyby na mokrej ścianie.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

W obu przypadkach ważny jest czas reakcji. Gruntowne sprzątanie po zalaniu piwnicy w zabytkowej warszawskiej kamienicy wiąże się nierzadko z koniecznością uzyskania zgody lokalnego konserwatora zabytków lub jego odpowiednika. W tym  przypadku dezynfekcja po wybiciu kanalizacji jest nieco utrudniona, wymaga dodatkowych pozwoleń, ale zwykle właściciele kamienic dobrze radzą sobie w pozyskaniu koniecznych dokumentów.

W takich sytuacjach wystawiamy odpowiednie dokumenty, określające sposób wykonania sprzątania po zalaniu w zabytkowym budynku.

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu Warszawa

Certyfikat dezynfekcja po zalaniu fekaliami w Warszawie

Sprzątanie po zalaniu fekaliami w Warszawie to jedna z wielu usług, na jakie wystawiany jest certyfikat dezynfekcji. W firmie Kastelnik w ramach dezynfekcji pomieszczenia po zalaniu na terenie większości mazowieckich miast możesz zamówić ozonowanie piwnicy po zalaniu, jej sprzątanie oraz odkażanie.

Klienci często pytają o konieczność przeprowadzenia osuszania po zalaniu w trakcie realizacji tych usług. Nasi specjaliści z firmy Kastelnik w trakcie bezpłatnej wyceny wykonują pomiary wilgotności zalanych ścian i jeżeli okazuje się, iż zalanie jest tylko powierzchowne, nie trzeba decydować się na dość drogie i kosztowne osuszanie pomieszczeń po zalaniu.

Wystarczy wówczas przeprowadzić dokładne czyszczenie po wybiciu kanalizacji wraz z odkażaniem pomieszczeń piwnicy po zalaniach. To skutecznie niweluje niebezpieczne dla człowieka mikroorganizmy i groźne toksyny.

Czyszczenie po wybiciu szamba Warszawa – zaufaj specjalistom

Wielu z naszych klientów dość często zamawiają usługi na sprzątanie i czyszczenie po zalaniu w Warszawie wraz z dezynfekcją nieczystości. Zebranie szlamu, utylizacja zalanych przedmiotów wykonywana jest we wszystkich dzielnicach miasta.

Nasi fachowcy szybko wybiorą najkorzystniejsze rozwiązania na oczyszczenie pomieszczeń, byś mógł ponownie korzystać z mieszkania, nie martwiąc się o szkodliwe dla zdrowia grzyby na ścianach, czy uciążliwy w powietrzu fetor. Wyślij e-mail z zapytaniem i poznaj naszą ofertę i cennik sprzątania po zalaniu.

Kastelnik — całodobowe sprzątanie po zalaniach w Warszawie oraz w  innych miastach:

Częste pytania o sprzątanie zalanych piwnic - FAQ

Zalana piwnica z powodu awarii kanalizacji? Odpowiedzią na Twój problem jest kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Warszawie. Samodzielne czyszczenia po wycieku fekaliów może być trudne do wykonania, bez odpowiednich środków czyszczących.

Usługi sprzątania Warszawa

Oprócz ręcznego czyszczenia posadzki, często konieczne jest także wypompowanie wody z piwnicy i usunięcie zgromadzonego szlamu. Osuszanie pomieszczeń po zalaniu to niezbędny krok, który powinien zostać wykonany przed ozonowaniem zalanego wnętrza. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania dotyczące usuwania szkód po zalaniach.

Jak wygląda czyszczenie łazienki po zalaniu?

Czyszczenie łazienki po zalaniu zazwyczaj zaczyna się od usunięcia nadmiaru wody za pomocą specjalistycznych pomp ściekowych. Następnie przeprowadza się ręczne zbieranie zanieczyszczeń oraz oczyszczanie podłogi z bakterii kałowych. Kolejnym krokiem jest osuszenie łazienki i pomiar wilgotności ścian. Cały proces zamyka wywóz do utylizacji, uszkodzonych w trakcie zalania sprzętów i dezynfekcja pomieszczenia.

Od czego zacząć sprzątanie po zalaniu?

Sprzątanie zalanego pomieszczenia warto zacząć od usunięcia wody. Ten etap często obejmuje także usuwanie ścieków, fekaliów i szlamu z posadzki. Sprawne pozbycie się wody stanowi pierwszy krok w kierunku całkowitego usunięcia wilgoci oraz pozbycia się nieprzyjemnego zapachu w zalanych wnętrzach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%