Sprzątanie po zalaniu Warmińsko-Mazurskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w woj. warmińsko-mazurskim. Poznaj szybkie metody dezynfekcji pomieszczeń po wybiciu kanalizacji!

Jeśli potrzebujesz pomocy z usuwaniem szkód po powodzi w domu, możemy Ci pomóc naszymi specjalistycznymi usługami. Sprzątanie po zalaniu Warmińsko-Mazurskie w domach i instytucjach publicznych świadczymy na terenie całego województwa.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Jesteśmy ekspertami w zakresie dekontaminacji zalanych nieruchomości. Dezynfekcja pomieszczeń po wybiciu kanalizacji to:

 • czyszczenie skażonych powierzchni za pomocą chloru;
 • zamgławianie powietrza suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • ozonowanie piwnicy, mieszkań i budynków administracji publicznej;
 • oczyszczenie powierzchni środkami bakteriobójczymi o szerokim spektrum działania.

Jeżeli jesteś ofiarą zalania mieszkania nieczystościami, skontaktuj się niezwłocznie z profesjonalistami, którzy od lat zajmują się dezynfekcją i sprzątaniem domów po fekaliach. Wysokiej jakości sprzęt neutralizujący bakterie, zarazki i wirusy, szybko pracujące pompy dopasowane do wypompowywania różnego rodzaju cieczy oraz najskuteczniejsze środki biobójcze to świetny pomysł na rozwiązanie Twojego problemu.

Fachowa pomoc pozwoli na zminimalizowanie kosztów oraz strat majątkowych – wystarczy działać szybko. Ponad dziesięć lat na rynku daje ogrom doświadczenia i pozwala skutecznie dopasować najbardziej efektywne metody sprzątania po zalaniu.

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Warmińsko-Mazurskie

Jakie są najczęstsze przyczyny zalania mieszkania?

Zalanie mieszkania czy podtopienie piwnicy to niestety uciążliwa usterka, która może prowadzić nie tylko do zniszczeń przedmiotów materialnych, ale może również być bezpośrednim powodem do rozwoju chorobotwórczych grzybów.

W skrajnych przypadkach może także naruszyć fundamenty budynku. Warto działać szybko i skontaktować się z fachowcami, którzy dzięki kamerze termowizyjnej są w stanie szybko zlokalizować przyczynę usterki i wyeliminować przeciek.

Wśród najbardziej powszechnych przyczyn zalania domu w woj. warmińsko-mazurskim, poza anomaliami pogodowymi i obfitymi opadami są takie zdarzenia jak:

 • niezabezpieczone lub otwarte okna;
 • pęknięty wężyk w pralce lub zmywarce;
 • zatkana kanalizacja, rury lub zlew;
 • rozszczelnienia w rurach;
 • stara, zardzewiała instalacja.

Wiele z tych przyczyn można prosto usunąć poprzez regularną konserwację, założenie czujników zalań wodnych, a także wymianę starych, wysłużonych sprzętów. 

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: pomieszczenia po awarii kanalizacji © 2023 Kastelnik

Czy wiesz, że ozonowanie po zalaniu to najlepszy sposób dezynfekcji fekaliów?

Jeśli zostałeś dotknięty wylaniem fekaliów na podłogę, pamiętaj, że ciecz ta może zawierać liczne bakterie, wirusy, drobnoustroje niezwykle niebezpieczne dla zdrowia i życia. Stąd podczas prac porządkowych po zalaniu tak istotnym jest nie tylko wypompowanie wody i zanieczyszczeń, ale również gruntowna dezynfekcja pomieszczeń. Pozwala to ustrzec się przed roznoszeniem chorób, nawet tych zakaźnych! 

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji po zalaniu na Warmii i Mazurach jest tzw. ozonowanie, czyli neutralizowanie zarazków, grzybów, wirusów przy pomocy ozonu. Tworzony jest on w specjalnych generatorach, a następnie rozpylany w wysokim stężeniu w całym pomieszczeniu.

Gaz dostaje się do trudno dostępnych miejsc i eliminuje drobnoustroje, wirusy, pleśń, a nawet alergeny i roztocza. Dodatkowym walorem, którego nie można pominąć, jest skuteczna neutralizacja nieprzyjemnych zapachów, które są obecne w powietrzu po wylaniu fekaliów czy awarii kanalizacji.

Warto dodać, iż ozon jest całkowicie ekologiczny, tzn. podczas prac porządkowych nie powstają żadne substancje wtórne, a pomieszczenie po ozonowaniu wystarczy dobrze wywietrzyć, by bezpiecznie z niego korzystać. Niewątpliwą zaletą jest również to, że ozon mimo wysokiej mocy neutralizującej i biobójczej, nie jest tak szkodliwy jak chemikalia. 

Ozonowanie pomieszczenia po zalaniu

Jak wygląda ozonowanie pomieszczenia?

Osuszanie po zalaniu domu z certyfikatem IICRC

Nasza firma może śmiało pochwalić się, że jako jedna z pierwszych firm w Polsce zdobyła certyfikat zawodowy nr 8680154-2021 przyznany szefowej i głównemu specjaliście działu osuszania Dorocie Kastelnik. Pozwala on na świadczenie usług osuszania budynków na najwyższym światowym poziomie i zgodnie ze standardami uznawanymi przez Światową Organizację IICRC.

Certyfikat nr. 8680154-2021 został wystawiony przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification i jest odnawiany każdego roku.  

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Liczne kursy oraz szkolenia, jakie przechodzą nasi technicy, zarówno pracujący w terenie, jak i nadzorujący działania, świadczą o chęci ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Dbamy o każdy detal naszej pracy; od selekcji sprzętu do sprzątania po zalaniu po nieustanne wdrażanie nowych metod dezynfekcji czy walki z grzybem i pleśnią. 

Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po zalaniu

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteśmy najlepsi w branży, jeśli chodzi o dezynfekcję i sprzątanie pomieszczeń po zalaniu nieczystościami. Oferujemy również utylizację wyposażenia po awarii kanalizacji w domu. Nasza firma specjalizuje się w zaawansowanych i kompleksowych pracach porządkowych po zalaniu.

W naszej całorocznej ofercie znajdziesz:

 • sprzątanie po zalaniu;
 • transport ADR;
 • osuszanie tynków i murów;
 • czyszczenie powierzchni przy pomocy suchego lodu, czyli zamgławianie;
 • pełna dezynfekcja po wylaniu fekaliów;
 • odgrzybianie, odpleśnianie, pozbywanie się stęchlizny;
 • usuwanie brzydkich zapachów;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • neutralizowanie wirusów, bakterii, alergenów.
Grzyb na mokrej ścianie

Zdjęcie: Grzyb na ścianie w domu po zalaniu © 2023 Kastelnik

Wybierz firmę Kastelnik – najlepszego specjalistę w dezynfekcji domów i czyszczeniu fekaliów!

Rozumiemy, że potrzebujesz, aby Twój dom był czysty i odkażony, dlatego mamy najlepsze środki czyszczące w branży. Jesteśmy przygotowani do radzenia sobie z każdym rodzajem powodzi, niezależnie od tego, czy jest to dom, szkoła czy urząd miasta.

Jesteśmy prężnie działającą firmą rodzinną, która od wielu lat stawia na wysokie standardy usług, najwyższej jakości sprzęt do osuszania i sprawdzone metody dezynfekcji. Dbamy o każdy szczegół naszej współpracy z klientem – przygotowujemy bezpłatną analizę zniszczeń, szacujemy koszty na czyszczenie po zalaniu i realizujemy kompleksowe odkażanie.

Na koniec warto wspomnieć, iż wspomagamy klientów przy kompletowaniu dokumentów niezbędnych do ubezpieczalni. Dobrze rozumiemy, jak wielkim ciosem dla rodziny czy pracowników jest awaria kanalizacji i nieczystości rozlane na podłodze. Od 2013 r. staramy się robić wszystko, by nasza interwencja przebiegła za każdym razem szybko i bezproblemowo.

Zadzwoń do nas na całodobową infolinię Kastelnik, gdzie nie tylko przyjmujemy zgłoszenia dotyczące usługi tj. czyszczenie po wybiciu kanalizacji z szamba, ale także udzielamy niezbędnych informacji co robić! Bądź z nami w kontakcie i wybierz firmę Kastelnik.

Czas na sprzątanie po zalaniu w budynkach na Warmii i Mazurach:

 • Bartoszyce
 • Biskupiec
 • Braniewo
 • Działdowo
 • Elbląg
 • Ełk
 • Morąg
 • Mrągowo
 • Nidzica
 • Nowe Miasto Lubawskie
 • Olecko
 • Olsztyn
Osuszanie budynku po zalaniu Warmińsko-Mazurskie

Jak wygląda certyfikat po osuszaniu mieszkania po zalaniu fekaliami w woj. warmińsko-mazurskim?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sąsiad zalał Ci łazienkę? To kłopotliwe doświadczenie, które wymaga szybkiej reakcji. Nie dość, że musisz zmagać się z nadmiarem wody i wilgocią, to jeszcze musisz poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem, który zwykle towarzyszy zalaniom. Z pomocą przychodzi firma Kastelnik – specjaliści od usuwania szkód po zalaniach w województwie warmińsko-mazurskim. Po dokładnym oczyszczeniu pomieszczeń z fekaliów wykonujemy osuszanie mokrych ścian i dezynfekcję pomieszczeń. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty.

Usługi sprzątania Warmia i Mazury

Gdzie zamówić sprzątanie domu po zalaniu?

Sprzątanie domu po zalaniu najszybciej zamówisz poprzez całodobową infolinię interwencyjną w jednej z lokalnych firm sprzątających. W przypadku czyszczenia piwnicy po zalaniu liczy się każda minuta. Nie ma co zwlekać, i najlepiej dzwonić do jednej godziny od wykrycia usterki.

Kiedy jest konieczna dezynfekcja po fekaliach?

Zalanie pomieszczenia fekaliami to najtrudniejsze przypadki związane z usuwaniem szkód po zalaniu. Tu powinniśmy jak najszybciej przystąpić do interwencji. Najlepszym pomysłem jest zamówienie profesjonalnego zlecenia sprzątania po zalaniu wraz z dezynfekcją ozonem. Skutecznie usuwa ona chorobotwórcze mikroorganizmy oraz nieprzyjemne zapachy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%