Sprzątanie po zalaniu Wadowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Wadowicach. Jak pozbyć się szkodliwych patogenów ze skażonych powierzchni podczas wylania fekaliów?  

Po powodzi uwidaczniają się wszystkie wady kanalizacji, a ryzyko chorób przenoszonych przez nieczystości jest wysokie. Wszelakie awarie związane z wadliwym system kanalizacji, czy też intensywnymi opadami deszczu, spotykają nas nagle. Te sytuacje losowe wymagają zastosowania usługi tj. sprzątanie po zalaniu Wadowice.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Na terenie Małopolski w ramach wykonywanych prac niezbędne jest, aby m.in. wykonać:

 • wypompowywanie wody za pomocą motopompy;
 • osuszanie specjalistycznym osuszaczem;
 • dezynfekcję np. z użyciem przemysłowego generatora ozonu;
 • odgrzybianie ścian.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Wadowice

Kastelnik to firma sprzątająca, która specjalizuje się w usuwaniu skutków wybicia szamba. Przyjedziemy do Twojego domu o każdej porze dnia i nocy w celu naprawy szkód po zalaniu, przywrócenia blasku w domu, osuszenia podciśnieniowego ścian i zlikwidowania pleśni.

Profesjonalne podejście do zalanego budynku to kluczowa kwestia, dlatego nasi pracownicy świadczący sprzątanie po wybiciu kanalizacji stosują wyłącznie certyfikowany sprzęt i atestowane środki chemiczne.

Istotne jest także przestrzeganie zasad BHP, ponieważ miejsce po zalaniu jest skażone. Działamy w takich miejscach miasta Wadowice jak m.in. Osiedle Jedności i Osiedle Podhalanin oraz Chocznia. 

Sprzątanie po zalaniu Wadowice – ile trwa?

Zaskoczeniem nie będzie na pewno stwierdzenie, że nie a się określić dokładnego czasu trwania usługi tj. sprzątanie po zalaniu w Wadowicach. Jednakże możemy tylko podać przybliżoną wartość – to około 6 godzin. Wszystko zależy od tego, jakie dokładnie prace zostaną przeprowadzone. Dzwoniąc na całodobowy BOK przedsiębiorstwa Kastelnik, można uzyskać indywidualną wycenę, a także czas realizacji czyszczenie po wybiciu kanalizacji.

Wówczas podajemy szczegóły wydarzenia, a nasi technicy dostosowują najefektywniejsze techniki dezynfekcji, a także pozbywania się uciążliwych nieczystości. Dużym problemem po wylaniu fekaliów jest nieprzyjemny zapach. Nie dość, że wpływają na naszą codzienność, to są niebezpieczeństwem dla naszego zdrowia. 

czysta toaleta

Zdjęcie: czysta toaleta po specjalistycznej dezynfekcji © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu Wadowice – jaką metodę użyć?

Przy usuwaniu skutków zalania bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę aspekty chorobotwórcze np. drobnoustroje. Mamy tutaj szereg metod, które uznawane są za dobre sposoby odkażania. Uwagę należy zwrócić na ozonowanie po zalaniu. Stosuje się je nie tylko w przypadku zabiegu tj. sprzątanie po wybiciu kanalizacji, ale także np. w czyszczeniu mieszkań po zgonach. Dlaczego ozonowanie jest tak skuteczne?

Przede wszystkim, dlatego, że dociera do wszystkich miejsc w dezynfekowanym pomieszczeniu. Dzięki temu mamy pewność, iż żadna przestrzeń nie została pominięta. Przemysłowe generatory ozonu są sprzętem, który powinny obsługiwać wyłącznie przeszkolone osoby. Technicy firmy Kastelnik nie tylko posiadają certyfikaty ich ukończenia, ale i doświadczenie w profesjonalnym odkażaniu. 

urządzenie do czyszczenia suchym lodem po zalaniu

Zdjęcie: maszyna do czyszczenia suchym lodem po zalaniu Cold Jet © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po zalaniu fekaliami w Wadowicach 

Pamiętać należy o tym, iż piwnica, w której doszło do wybicia szamba, jest skażona fekaliami. Nasi pracownicy wykonujący specjalistyczne czyszczenie po zalaniu zawsze posiadają środki ochrony osobistej. Jest to istotne, w szczególności dla osób, które posiadają choroby układu oddechowego np. astmę.

Szkodliwe mikroorganizmy są możliwe do wyeliminowania dzięki suchej mgle. Nadtlenek wodoru wydobywany ze specjalistycznego fumigatora nie tylko odkaża wszystkie powierzchnie, ale i działa neutralizując brzydkie zapachy. 

usuwanie grzyba pleśni ze ściany Wadowice

Oferta firmy Kastelnik na specjalistyczne doczyszczanie:

 • sprzątanie po zalaniu Wadowice;
 • czyszczenie po zalaniu województwo małopolskie;
 • sprzątanie po wybiciu szamba;
 • ozonowanie po zalaniu
 • wypompowywanie wody z piwnicy po powodzi;
 •  czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 •  odgrzybianie po zalaniu;
 •  zamgławianie po zalaniu;
 •  utylizacja termiczna;
 •  usuwanie chorobotwórczych patogenów;
 •  dezynfekcja po zalaniu;
 •  osuszanie po zalaniu;
 •  sprzątanie po wylaniu fekaliów.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Miechów
 • Mszana Dolna

jesteśmy tu dla Ciebie

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W ramach wykonywanych prac związanych z usuwaniem szkód po zalaniu należy pamiętać o tym, że należy przestrzegać zasad BHP. Dla zainteresowanych osób usługą sprzątanie po zalaniu przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Czy sprzątanie po zalaniu jest kosztowne?

Jeśli pragniemy sprzątanie po zalaniu wykonać prawidłowo, powinniśmy przygotować się na gruntowne czyszczenie. Ważne jest zastosowanie środków z atestem PZH oraz sprawdzonych technik odkażania. Dezynfekcja po zalaniu zaczyna się od kwoty 700 zł i warto zdecydować się nawet na podstawy jej pakiet.

Czy odkażanie po fekaliach jest niezbędne?

Sprzątanie po zalaniu fekaliami będzie wymagać od nas podjęcia kroku, jakim jest dezynfekcja za pomocą ozonu. Odkażanie pomieszczeń po zalaniu polega na usuwaniu takich drobnoustrojów jak bakterie, grzyby i inne patogeny, a następnie osuszanie wilgotnych ścian.

 

kastelnik czyszczenie po wybiciu kanalizacji małopolska

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji - służymy Ci pomocą 24/7

Jeśli chcesz zamówić usługę sprzątanie po zalaniu od solidnej firmy, dobrze trafiłeś! Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Wadowicach powinno być przeprowadzone w jak najszybszym czasie po wylaniu nieczystości. Ważne, aby nie mogły się one rozprzestrzeniać po innych pomieszczeniach w zalanym budynku. W ramach planowanych prac warto także wziąć pod uwagę dezodoryzację. Idealne do metody sposoby to ozonowanie po zalaniu oraz zamgławianie po zalaniu. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez całodobową infolinię telefoniczną – zadzwoń już teraz! 

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Wadowicach!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%