Sprzątanie po zalaniu Tychy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie mieszkania po zalaniu w Tychach. Jakie są najlepsze metody na usuwanie zapachów po fekaliach w domu?

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zmagasz się z zalaną piwnicą w Tychach? A może potrzebujesz firmy świadczącej usługi czyszczenia domu po wylaniu fekaliów? Dobrze trafiłeś! Kastelnik to rodzinna firma z doświadczeniem, która specjalizuje się w nowoczesnych metodach czyszczenia i odkażania zalanych pomieszczeń.

Sprzątanie po zalaniu Tychy w biurach i domach realizujemy od 2013 r. Mamy doświadczenie w sprzątaniu zalanych budynków różnej wielkości i zawsze jesteśmy gotowi na kompleksowe usuwanie szkód po awarii kanalizacji.

czyszczenie domu po wybiciu szamba

Zdjęcie: piwnica zalanego domu, woj. śląskie © 2023 Kastelnik

Nasz personel jest wszechstronnie przeszkolony w zakresie naprawy szkód po zalaniu, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie, wiedząc, że Twój dom jest w dobrych rękach. Wiemy, że im szybciej wezwiesz pomoc, tym straty, jakie poniesiesz, będą mniejsze.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Nie zwlekaj i dowiedz się, co możemy zaoferować:

 • Czyszczenie po zalaniach;
 • Odkażanie mieszkań po nieczystościach;
 • Czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • Dezynfekcja po wylaniu fekaliów;
 • Szybka utylizacja skażonych przedmiotów;
 • Osuszanie mokrych ścian i tynków;
 • Odgrzybianie, odpleśnianie;
 • Usuwanie stęchlizny;
 • Ozonowanie powierzchni;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Inne usługi dostępne w Twoim mieście: odgrzybianie ścian w Tychach.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Tychy

Fekalia w domu? Zadzwoń i poznaj cenę dezynfekcji po zalaniu! 

Zalane mieszkanie czy biuro, to spore utrudnienie i dużo stresu. By kompleksowo i bezpiecznie pozbyć się skutków zalania, warto zaufać specjalistom. Nowoczesny sprzęt, znajomość środków chemicznych i biobójczych, skuteczne metody dopasowane do następstw awarii wodnych, to cechy wyróżniające firmę Kastelnik sprzątająca mieszkania po zalaniu. Jako liderzy branży gwarantujemy atrakcyjne ceny i wyszkolonych fachowców.

Koszty sprzątania po zalaniu Tychy zaczynają się już od 800 zł, ale cena może sięgać nawet kilkunastu tysięcy. By poznać całkowity koszt sprzątania po zalaniu, ekipa techników przeprowadza bezpłatną ekspertyzę i proponuje najefektywniejsze metody dezynfekcji i czyszczenia powierzchni. 

firma sprzątająca Kastelnik

Zdjęcie: obszar działania firmy sprzątającej Kastelnik © 2023

Sprzątanie po zalaniu Tychy – jakie są etapy prac porządkowych?

Niezależnie, co jest powodem zalanego mieszkania, należy niezwłocznie skontaktować się ze służbami. Te sprawnie i szybko zabezpieczą teren, przeprowadzą ewentualną ewakuację i doprowadzą do lokalizacji i neutralizacji usterki. Straż Pożarna przekaże także niezbędne informacje dotyczące kolejnych kroków przy usuwaniu zanieczyszczeń w zalanych pomieszczeniach.

Niezbędny będzie wówczas kontakt z profesjonalistami. Ich praca składa się z kolejnych etapów:

 • zabezpieczenie pomieszczeń i mienia;
 • usunięcie zniszczonych sprzętów, mebli;
 • wypompowanie stojącej wody;
 • usunięcie pozostałych zanieczyszczeń – piasku, śmieci, fekaliów;
 • czyszczenie powierzchni płaskich;
 • odkażanie i dezynfekcja;
 • czyszczenie suchym lodem;
 • ozonowanie zalanego mieszkania;
 • osuszanie mokrych tynków i ścian;
 • dezodoryzacja domu Tychy;
 • transport ADR.
utylizacja domu po zalaniu fekaliami

Zdjęcie: śmieci w lesie © 2023 Kastelnik

Jak szybko pozbyć się grzyba w piwnicy? 

Pojawienie się w domu czy piwnicy zacieków świadczących o rozwoju grzyba, czy pleśni, to nie przelewki. Zmiany na ścianach czy charakterystyczny zapach stęchlizny może być skutkiem zalanego mieszkania, ale również niewłaściwie pracującej klimatyzacji, braku odpowiedniego obiegu powietrza w domu czy wysokiej wilgotności pomieszczeń. Nie bagatelizuj pierwszych oznak i działaj!

Rozwijające się grzyby mają wpływ na stan zdrowia Twój, rodziny i pracowników. Bóle brzucha, zatrucia, zmiany na skórze, alergie, stany depresyjny, choroby układu oddechowego, a nawet nowotwory, to tylko niektóre ze schorzeń, za jakie mogą być odpowiedzialne wirusy, bakterie, drobnoustroje. 

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Domowe sposoby usuwania grzyba mogą nie być skuteczne bądź tylko pozorne. Chemikalia dostępne w sklepach nie zawsze docierają do najgłębszych miejsc zainfekowanych przez grzyby czy stęchliznę. Konieczna jest wówczas pomoc fachowców.

Ozonowanie po zalaniu – skuteczny sposób na bakterie, wirusy, grzyby

Ozon to gaz, który ma silne działanie neutralizujące, a jednocześnie jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Jego atutem jest szybki rozkład, a także brak produktów wtórnych przy procesie neutralizacji bakterii, wirusów, grzybów. 

zalane fekaliami mieszkanie

W procesie ozonowania mieszkania po zalaniu technicy rozpylają gaz tworzony w specjalnych ozonatorach. Dociera on do trudno dostępnych miejsc i szybko oraz bezpiecznie je dezynfekuje. Jest używany w każdej branży; od gastronomii poprzez szkolnictwo czy miejsca publiczne.

Eksperci od lat wskazują, że jest to bezpieczna i skuteczna metoda pozbywania się patogenów i wirusów. Dodatkowy atut to także neutralizowanie zapachów po wybiciu kanalizacji, usuwanie grzybów, pleśni, stęchlizny czy usuwanie nieprzyjemnego zapachu po dymie papierosowym. 

Osuszanie z certyfikatem IICRC – gwarancja jakości!

Wierzymy, że podstawą skutecznych działań jest ciągły rozwój i poznawanie nowych technologii. Dlatego możemy z radością podzielić się informacją, że jako jedna z pierwszych firm w Polsce południowej posiadamy międzynarodowy certyfikat zawodowy o numerze 8680154-2021 wydany dla głównego specjalisty działu osuszania – Doroty Kastelnik.

Pozwala nam ona realizować najwyższe standardy w osuszaniu ścian według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat nr 8680154-2021 wystawiony został przez Institute of ICRestoration. 

osuszanie budynków Tychy, woj. śląskie

Zdjęcie: osuszanie budynków po zalaniu w mieście Tychy, woj. śląskie © 2023 Kastelnik

Kastelnik – zadzwoń do firmy z doświadczeniem od 2013 

Naszym atutem jest tempo i dokładność pracy. Zdajemy sobie sprawę, że awaria może zdarzyć się o każdej porze dnia i nocy. Stąd mamy do dyspozycji bezpłatną infolinię działająca przez całą dobę. Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące zalania czy dezynfekcji mieszkania.

Działamy, już kilka minut po zgłoszeniu awarii. Staramy się, by każdy klient mógł jak najszybciej wrócić do codziennych spraw, a wylanie szamba czy podtopienie garażu zostało szybko zneutralizowane przez techników Kastelnik. 

Tychy – czas na sprzątanie po zalaniu fekaliami w innych miastach woj. śląskiego:

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Zalana piwnica w wyniku awarii kanalizacji to jedna z najczęstszych usterek związanych z wodą. Bardzo często zalane pomieszczenia pełne są nieczystości na podłogach, a nieprzyjemny zapach unoszący się w mieszkaniu jest nie do zniesienia. W trakcie eliminacji szkód po zalaniu technicy firmy Kastelnik zwykle własnoręcznie usuwają fekalia z każdego zakątka zalanego pomieszczenia.

Możesz także skorzystać z profesjonalnej dezynfekcji po zalaniu, która gwarantuje przywrócenie świeżości i przyjemnej woni w domu. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zalaniu w Tychach.

Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po zalaniu?

Dezynfekcja mieszkania po zalaniu to niezbędny krok, by przywrócić bezpieczeństwo i świeżość w zalanym lokalu. Skutecznym sposobem na usuwanie zarazków po wybiciu kanalizacji jest ozonowanie pomieszczeń. Ozon skutecznie neutralizuje także nieprzyjemny zapach po zalaniu w domu.

Gdzie wyrzucić zniszczone rzeczy po zalaniu fekaliami?

W wyniku zalania dochodzi do uszkodzenia różnych sprzętów i mebli w mieszkaniu. Zniszczony telewizor czy rozklejone meble to gabaryty, których nie należy wyrzucać w lesie czy pobliskim śmietniku. W ramach usługi tj. sprzątanie po zalaniu możesz zlecić także wywóz sprzętów zniszczonych w wyniku zalania do utylizacji. W każdym mieście są specjalne punkty, które przyjmują różnego rodzaju śmieci i odpady.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%