Sprzątanie po zalaniu Toruń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Toruniu. Niezbędne czynności podczas usuwanie konsekwencji awarii wodnych

Sprzątanie po zalaniu Toruń i województwo kujawsko-pomorskie to zlecenie wykonywane kompleksowo.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

By pozbyć się wszystkich konsekwencji awarii wodnych, trzeba spojrzeć na ten problem wielotorowo. Do rekomendowanych działań należą np.:

 • regularny przegląd systemów kanalizacyjnych;
 • jak najszybsze wezwanie pomocy po podtopieniu;
 • osuszanie pomieszczenia po zalaniu;
 • dezynfekcja, gdy wystąpi prawdopodobieństwo pojawienia się chorobotwórczych drobnoustrojów.

Podczas pracy specjalistyczna firma Kastelnik stawia na wysokiej klasy urządzenia, a także sprawdzone i atestowane preparaty chemiczne. Takie nastawienie zapewnia bezpieczeństwo pracy, które jest sprawą nadrzędną. Profesjonalne czyszczenie po wybiciu kanalizacji świadczymy na terenie całego Torunia, a m.in. w takich dzielnicach miasta jak np.: Glinki, Piaski, Podgórz i Mokre, a także Jakubskie Przedmieście.

Sprzątanie po zalaniu Toruń- jaki jest koszt?

W sprzątanie po zalaniu Toruń musimy wliczyć parę zabiegów, które są niezbędne. Wydawać by się mogło, że potrzebne jest tylko wypompowanie wody lub samo usunięcie nieczystości po awarii kanalizacji. W obydwóch przypadkach jednak trzeba wziąć pod uwagę też inne czynności.

Osuszanie po zalaniu jest niezbędne, by w przyszłości nie musieć wykonać realizacji odgrzybianie po zalaniu. Brane pod uwagę do ceny jest także to, czy nie będzie konieczności utylizacji skażonego mienia.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

W kosztach jest również specjalistyczna dezynfekcja. Warto też zdawać sobie sprawę, że znaczenie ma rozmiar powierzchni, którą będziemy odkażać. Przedsiębiorstwo Kastelnik koszt usługi sprzątanie po wybiciu kanalizacji oferuje w cenie od 700 zł netto. 

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Toruń

Z czym musimy mierzyć się w przypadku wylania fekaliów, zdają sobie osoby, które to spotkało. Doskonale wiedzą o tym też technicy firmy Kastelnik. Nie tylko zgromadzone na podłodze nieczystości wymagają zlikwidowania. Chociaż tego nie widzimy, rozprzestrzeniają się one po całym pomieszczeniu, powietrzu.

Wówczas niezbędna jest dezynfekcja po zalaniu fekaliami Toruń. Sposobem, który jest idealny na usuwanie szkodliwych mikroorganizmów, jest zamgławianie na sucho. Wykonuje się go z zastosowaniem nadtlenku wodoru.

Wersja lotna sprawia, że dezynfekowane są wszystkie zakamarki, nawet te, które nie są widoczne dla nas gołym okiem. Metoda odkażania suchą mgłą działa również na nieprzyjemne zapachy. W sytuacji wystąpienia fekaliów jest to niezbędne.

Kiedy konieczne jest odgrzybianie po zalaniu?

Wśród istotnych czynności podczas usuwania skutków zalań jest osuszanie. To ważny aspekt względem odgrzybiania. Dokładniej mówiąc, gdy nie zadbamy o osuszenie ścian powstanie na nich grzyb. Wykwity są niebezpieczeństwem dla nas i naszych bliskich. Powstają na ich skutek m.in. takie dolegliwości jak np.: zawroty głowy, problemy z oddychaniem lub podrażnienie oczu.

Do skutecznego likwidowania grzyba i pleśni stosowane są certyfikowane środki chemiczne, bądź ozonowanie. Zabieg wykorzystujący ozon ma za zadanie skutecznie usunąć wykwity oraz zneutralizować zapach stęchlizny. Wykonuje się do za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g/h. 

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzone certyfikatem

Specjalistyczna oferta Kastelnika na pomoc po awariach wodnych:

 • sprzątanie po zalaniu Toruń;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji woj. kujawsko-pomorskie;
 • dezynfekcja po zalaniu;
 • usuwanie odoru po fekaliach;
 • sprzątanie po zalaniu po awarii kanalizacji;
 • odkażanie po nieczystościach;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • opróżnianie mieszkań;
 • doczyszczanie posadzki po fekaliach;
 • osuszanie po zalaniu;
 • odgrzybianie po zalaniu.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Jak dezynfekować pomieszczenie po zalaniu?

W celu przeprowadzenia profesjonalnej dezynfekcji po zalaniu niezbędny jest nowocześniejszy sprzęt do odkażania, który posiada każda dobra firma sprzątająca po zalaniu domu. Jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod jest ozonowanie lub zamgławianie pomieszczeń.

Jaki rodzaj odkażania jest bezpieczny?

Metoda, jaką stosuje wiele profesjonalnych firm sprzątających po zalaniu jest zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Technika ta jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna. Sucha mgła dociera do trudno dostępnych miejsc i usuwa chorobotwórcze bakterie.

Całodobowy kontakt z firmą Kastelnik - interwencja po awarii kanalizacji

Sprzątanie po zalaniu Toruń można zamówić w wybranej przez siebie porze. Wszystko dzięki działającej u firmy Kastelnik całodobowej infolinii interwencyjnej. W ramach kompleksowego czyszczenia po awarii kanalizacji wykonuje się dezynfekcję po zalaniu, utylizację termiczną i osuszanie. W niektórych przypadkach niezbędne okazuje się odgrzybianie i zabieg dezodoryzacji. Bezpłatna wycena przysługuje każdemu klientowi. Zapraszamy do kontaktu – poprzez infolinię telefoniczną lub formularz kontaktowy.

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu piwnicy w Toruniu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%