Sprzątanie po zalaniu Tomaszów Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Tomaszowie Mazowieckim. Jak odkażać pomieszczenia po wybiciu kanalizacji? Dezynfekcja 7/24

Co zrobić, gdy Twój dom jest zalany? Kastelnik sprawnie usuwanie skutki awarii wodny w domu i posprząta po awarii kanalizacji. Sprzątanie po zalaniu Tomaszów Mazowiecki woj. łódzkie można zamówić o dowolnej porze dnia poprzez całodobową infolinię telefoniczną.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zaletą naszej firmy jest wykonywanie usług 365 dni w roku, dzięki temu nawet w święta, czy w weekendy pomagamy i wykonujemy skuteczne czyszczenie po zalaniu. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji świadczymy z zachowaniem norm branży, a także przepisów obowiązującego prawa. Do dezynfekcji zalanego domu wykorzystuje się ozon, światło ultrafioletowe i nadtlenek wodoru.

Ta kombinacja jest skuteczna w niszczeniu bakterii i wirusów odpowiedzialnych za choroby takie jak wirusowe zapalenie wątroby typu A i E coli. Usuwanie szkód po zalaniu realizujemy za pomocą urządzeń firm:

 • Drager – detektory ozonu;
 • Trotec – osuszanie zalanego pomieszczenia;
 • Karcher – doczyszczanie skażonych fekaliami powierzchni.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Tomaszów Mazowiecki

W przypadku zalania wodą ważne jest, aby działać szybko, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom i kosztownym naprawom. Nasza firma oferuje usługi naprawy szkód po zalaniu, takie jak osuszanie pomieszczeń, suszenie mokrych ścian, usuwanie pleśni, a także oczyszczanie ścieków i innych nieczystości.

Bezpłatnie wycenimy każde zlecenie, dzięki czemu nasz klient od razu wie, ile musi zapłacić za czyszczenie po wybiciu kanalizacji Tomaszów Mazowiecki. Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta do kontaktu, a w dzielnicach takich jak np.: Białobrzegi i Niebrów oraz Starzyce oferujemy dojazd w błyskawicznym czasie!

Inne usługi dostępne w Twojej okolicy: sprzątanie po zmarłych Tomaszów Mazowiecki

Sprzątanie po zalaniu Tomaszów Mazowiecki – potrzebna pomoc?

Nie musisz przechodzić przez to sam — oferujemy bezpłatną konsultację i przedstawimy Ci wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.  Sprzątanie po zalaniu w Tomaszowie Mazowieckim zamówić można o każdej porze dnia, a nawet w nocy.

W ramach tej usługi jest wykonywany cykl czynności, m.in.: wypompowywanie wody z szybu widny, osuszanie po zalaniu, dezynfekcja po fekaliach, czy utylizacja zalanego mienia.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Tak naprawdę czas, który musimy czekać na ekipę interwencyjną, zależy bezpośrednio od zleceniobiorcy. Wiele firm sprzątających po zalaniu oferuje pomoc do 12 godzin, dzięki temu w szybkim czasie możesz pozbyć się szkodliwych dla zdrowia skutków zalania. Pomożemy Ci stanąć na nogi w mgnieniu oka!

Czyszczenie po zalaniu Tomaszów Mazowiecki

Czy zamgławianie pomieszczeń po zalaniu jest bezpieczne?

Dezynfekcja po zalaniu Tomaszów Mazowiecki jest niezbędna do usunięcia wszystkich chorobotwórczych drobnoustrojów. Wykonać ją można, stosując różne metody. My stawiamy na zamgławianie po zalaniu suchą mgłą. Nadtlenek wodoru transmitowany jest po całym pomieszczeniu za pomocą mikro kropelek.

Dzięki temu preparat dezynfekujący dostaje się do każdego zakamarka w skażonym przez nieczystości miejscu. Metoda ta jest niezwykle skuteczna, ale i bezpieczna.

Zaraz po wykonaniu tego zabiegu można wrócić do odkażanego miejsca, ponieważ nie są stosowane mocne preparaty chemiczne. Możemy tutaj zaufać profesjonalistom, którzy zamgławianie po zalaniu wykonają w pełnym zakresie.  

Odgrzybianie po zalaniu – oszczędź czas i pieniądze!

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

W ramach wykonywanych prac związanych z usuwaniem skutków zalania ważne jest także niedopuszczenie do powstania grzyba, czy pleśni. Są one zagrożeniem dla wszystkich mieszkańców zalanego budynku. Osoby posiadające choroby układu oddechowego w szczególności nie mogą przebywać w takich warunkach, ponieważ może to pogorszyć to ich stan zdrowia.

By nie dopuścić do zawilgocenia ścian, należy od razu po wypompowaniu wody zadbać o osuszanie. Pamiętajmy, że zwykłe wietrzenie okien, czy też podkręcenie temperatury może nie być wystarczające. Najlepiej w tym celu zamówić kompleksową usługę czyszczenia i odgrzybiania po zalaniu. Od czego zacząć?

skuteczna pomoc po zalaniu kastelnik

Specjalistyczna oferta marki Kastelnik

 • sprzątanie po zalaniu Tomaszów Mazowiecki;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w domu;
 • dezynfekcja po zalaniu w Tomaszowie Mazowieckim;
 • zamgławianie w celu odkażania po fekaliach;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • odgrzybianie mokrych ścian;
 • utylizacja skażonych przedmiotów;
 • restytucja mienia;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie po zalaniu;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • usuwanie szkodliwych mikroorganizmów.

Usługi sprzątania po zalaniu znajdziesz także w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po zalaniu w domu warto zlecić fachowej ekipie. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

dezynfekcja po fekaliach w tomaszowie mazowieckim

Jak zamówić sprzątanie po zalaniu?

Usuwanie szkód po zalaniu wodą lub fekaliami jest w ofercie wielu ogólnopolskich firm sprzątających. Wiele z nich ma telefon alarmowy. Czas na przeprowadzenie skutecznej interwencji jest ograniczony, więc dobrą praktyką jest wysłanie kilku zdjęć poprzez e-mail i kontakt telefoniczny.

Czy muszę kupić sprzęt do osuszania?

Specjalistyczny sprzęt do osuszania można wypożyczyć u lokalnej firmie oferującej usuwanie szkód po zalaniu. Nie ma potrzeby kupować urządzeń do osuszania za kilka tysięcy złotych. Cena wynajmu jest przystępna, zaczyna się od 40 zł.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji woj. łódzkie

Nie tylko profesjonaliści zdają sobie sprawę z tego, jak ciężkie do wyeliminowania mogą być skutki zalania fekaliami. Ten problem może spotkać każdego z nas. Co robić? Sprzątanie po zalaniu w Tomaszowie Mazowieckim jest realizowane nadtlenkiem wodoru oraz z zastosowaniem innych alternatywnych form dezynfekcji.

Ozonowanie po zalaniu jest jednym z zabiegów, które w tym celu świadczymy od 2013 r. Ozonowanie po zalaniu wykonujemy z użyciem specjalistycznych generatorów ozonu o mocy nawet 80 g./h przy  wysokim stężeniu tego gazu. Poczuj ulgę kontaktując się z nami – profesjonalnym zespołem specjalistów zajmujących się specjalistycznym sprzątaniem. Zapraszamy do kontaktu poprzez całodobową infolinię 24/7. Czekamy na Twój telefon!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%