Sprzątanie po zalaniu Tczew

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Tczewie. Jak szybko i sprawnie usunąć fekalia po wybiciu kanalizacji?

Zmagasz się z problemem zalanego fekaliami mieszkania? Skontaktuj się z firmą Kastelnik, która już od ponad dekady specjalizuje się w skutecznym usuwaniu nieczystości po wylaniu kanalizacji. Oferujemy sprzątanie po zalaniu Tczew i dezynfekcję podłogi po wylanych fekaliach.

Profesjonalna ekipa sprzątająca po zalaniach w województwie pomorskim jest gotowa na bezzwłoczną interwencję na terenie całego miasta, tak by maksymalnie zmniejszyć straty materialne, jakie powstają podczas wybicia kanalizacji w budynku mieszkalnym.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Wieloletnie praktyka pozwala działać nam kompleksowo, przez co jedna ekipa techników sprawnie pozbędzie się problemów z usterką kanalizacyjną.

W zakres prac porządkowych firmy Kastelnik wchodzą m.in.

 • pełna dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu fekaliów;
 • skuteczne usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylanych nieczystościach;
 • gruntowne sprzątanie po wybiciu kanalizacji Tczew;
 • szybki transport skażonych mebli i sprzętów;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • osuszanie mokrych ścian;
 • odgrzybianie starych piwnic i strychów;
 • drobne prace remontowe po zalaniu.

sprzątanie piwnic po zalaniu Tczew

Jakie są etapy sprzątania po zalaniu Tczew?

Niestety, jeśli jesteś ofiarą zalania, wówczas musisz liczyć się z wieloetapowym porządkowaniem zniszczonych pomieszczeń. Pominięcie, któregoś z odcinka prac porządkowych po zalaniu może mieć daleko idące konsekwencje, jak np. rozwój grzyba i pleśni, które są niebezpieczne dla zdrowia i życia.

Dodatkowo niewłaściwe osuszenie zalanych pomieszczeń może być przyczyną naruszenia konstrukcji pomieszczeń. Zaufaj dobrze przeszkolonym fachowców, którzy od lat zajmują się sprzątaniem i dezynfekcją pomieszczeń po zalaniu.

Zyskasz pewność, że prace porządkowe po usterce zostaną wykonane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Kolejne etapy czyszczenia domu po zalaniu obejmują:

 • odpompowanie zalegającej wody oraz nieczystości;
 • bezpieczne usunięcie zniszczonych mebli;
 • czyszczenie powierzchni płaskich;
 • pełna dekontaminacja toksycznych pomieszczeń Tczew;
 • osuszanie mieszkania po zalaniu;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wybiciu szamba;
 • transport ADR.
czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Powiat tczewski – zalana nieczystościami z szamba piwnica.

Ozonowanie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji Tczew

Jedną z najbardziej popularnych i skutecznych metod dezynfekcji mieszkania po wybiciu kanalizacji jest ozonowanie pomieszczeń. Jest to bezpieczna i szybka metoda usuwanie nieczystości po wybiciu szamba, która gwarantuje pełną dezynfekcję zanieczyszczonych powierzchni. Kadra techników przygotowuje w generatorach ozonu wysoko stężony gaz, który eliminuje bakterie i wirusy nawet w najdalszych zakamarkach czyszczonych powierzchni.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Metoda ozonowanie domu po zalaniu jest ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia, stąd bardzo często realizowana jest nie tylko w domach prywatnych, ale i na dworcach kolejowych, publicznych toaletach, przedszkolach czy w branży spożywczej.

Ozon, silnie neutralizujący gaz, ma także właściwości neutralizowania i usuwanie nieprzyjemnych zapachów po dymie papierosowym czy ściekach. Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu wymaga przestrzegania przez fachowców kolejnych etapów porządkowania po zalaniu, ale również posiadania bezpiecznego kombinezonu roboczego.

Jak działa sucha mgła w sprzątaniu po zalaniu?

Jeżeli zastanawiasz się, jak skutecznie wyeliminować toksyczne związki chemiczne z zalanej fekaliami piwnicy czy domu, rozważ ekologiczną metodę zamgławiania pomieszczeń przy pomocy nadtlenku wodoru, czyli tzw. suchej mgły. Pozwala ona na szybkie i efektywne usunięcie bakterii i wirusów po wybiciu szamba czy podtopienia domu.

Należy pamiętać, że ścieki po wylaniu szamba są siedliskiem chorób, które w szybkim tempie roznoszą się nie tylko po zalanych pomieszczeniach, ale przedostają się także do gleby. Mogą być przyczyną pojawiania się chorób zakaźnych! Stąd niezbędna jest praca fachowców, którzy dzięki suchej mgle, mogą wyeliminować bakterie, grzyby, wirusy.

Nadtlenek wodoru ma silne właściwości utleniające, a jako cząsteczka stabilna, rozpada się do ekologicznego dla środowiska wody i tlenu. Po sprzątaniu powierzchni przy pomocy zamgławiania, nie trzeba długo czekać, by ponownie bezpiecznie wrócić do zalanego biura czy mieszkania. Wystarczy dobrze przewietrzyć dezynfekowane pomieszczenia.

ozonowanie mieszkania po zalaniu

Pomiar wilgotności mokrej ściany po ważna kwestia w zalanym mieszkaniu.

Dezynfekcja piwnicy po wylaniu szamba Tczew

Zaufaj specjalistom w dziedzinie dezynfekcji, jeśli jesteś ofiarą awarii i zmagasz się z zanieczyszczeniami po wybiciu szamba Tczew. To nieprzyjemne zadanie oddaj w ręce fachowców, którzy bezpiecznie i szybko pozbędę się zalegającej i toksycznej wodzie kanalizacyjnej, zabezpieczą teren oraz usuną zniszczone i nieużyteczne sprzęty oraz meble.

Dezynfekcja piwnicy po ściekach z kanalizacji wymaga użycia specjalistycznych pomp dopasowanych do rodzaju zanieczyszczeń (woda, piach, śmieci), a następnie gruntownej dezynfekcji wszelkich skażonych powierzchni.

Nie jest to praca prosta i wymaga użycia silnie neutralizujących bakterie i wirusy metod, takich hak sucha mgła czy ozonowanie. Kadra techników posiada również biobójcze środki chemiczne, których należy używać wyłącznie w sprzęcie ochronnym.

Firma z wieloletnim stażem — Kastelnik sprzątanie z klasą!

Nasz rodzina firma Kastelnik, stawia przede wszystkim na wysoką jakość usług. Rozumiemy, że dla każdego klienta zetknięcie się z usterką jaka jest zalanie domu Tczew czy awarią kanalizacji do ogromny problem. Dlatego działy sprawnie i oferujemy kompleksowe usługi porządkowe po zalaniu, by szybko pozbyć się nieczystości.

Nasz serwis porządkowy zawiera:

 • szybkie sprzątanie mieszkania po zalaniu Tczew;
 • pełna dezynfekcja piwnic;
 • neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów po fekaliach;
 • usuwanie roztoczy;
 • szybkie i kompleksowe odgrzybianie ścian;
 • czyszczenie klatek schodowych po wybiciu kanalizacji;
 • maszynowe usuwanie ścieków i nieczystości;
 • gruntowne osuszanie ścian i murów po zalaniu;
 • mycie i dekontaminacja posadzek po wylaniu kanalizacji;
 • zamgławianie budynków;
 • usuwanie stęchlizny w starych pomieszczeniach;
 • bezpieczny transport ADR;
 • kompletowanie dokumentów do ubezpieczalni.

Osuszanie po zalaniu w województwie pomorskim

Jednym z najważniejszych etapów sprzątanie domu po zalaniu jest jego gruntowna dezynfekcja, ale również dbałość o kompleksowe wysuszenie murów i tynków. Podczas prac porządkowych po wylaniu szamba czy podtopieniu, koniecznym jest zwrócenie się do fachowców, którzy błyskawicznie dopasują odpowiednią metodę osuszania ścian i dzięki temu zabezpieczą pomieszczenia przed pojawieniem się grzybów i stęchlizny.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

A należy pamiętać, że są to mikroorganizmy niesłychanie niebezpieczne dla naszego zdrowia. Technicy Kastelnik zaproponują osuszanie ścian zgodnie z nowoczesnymi metodami, przy użyciu sprzętu dopasowanego do warunków i osuszanego tworzywa.

Wśród nich znajdują się m.in. osuszanie iniekcyjne, kondensacyjne, podposadzkowe czy absorpcyjne. W zależności od warunków pogodowych, wilgotności pomieszczeń i temperatury, osuszacze przemysłowe będą najlepszą techniką do osuszania tynków po zalaniu domu.

Czyszczenie po wylaniu kanalizacji Tczew i okolica

Wśród naszych usług możecie Państwo znaleźć wszelkie prace porządkowe z zakresu szkód, jakie wyrządziła zanieczyszczona woda. Działamy w obszarze prywatnym, jak i państwowym od lat usuwając skutki zalania w Tczewie, wybicia szamba czy podtopienia domu.

Wiemy, jak szybko i kompleksowo przeprowadzić prace porządkowe, a nasze wyszkolona kadra techników jest do dyspozycji przez całą dobę. Skontaktuj się z nami na bezpłatnej infolinii, by dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących gruntownego sprzątania poza zalaniu w Tczewie.

Tylko specjaliście z certyfikowanymi metodami sprzątania po wybiciu kanalizacji są w stanie zagwarantować, że zalane pomieszczenia będą solidnie zdezynfekowane. Samodzielne próby sprzątania domu po zalaniu mogą przynieść odwrotny skutek – bakterie czy zarazki będą się nadal rozwijać w miejscach, w których nie doszło do specjalistycznej dezynfekcji. Bądź ostrożny i zaufaj firmie z ponad dziesięcioletnim stażem.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

cerryfikat firma sprzątająca Kastelnik

Osuszanie mieszkania po zalaniu fekaliami z certyfikatem IICRC – Dorota Kastelnik.

Mieszkańcy Tczewa pytają - FAQ

Od lat kadra specjalistów Kastelnik gruntownie sprząta zalane domy, garaże i hale produkcyjne w mieście Tczew. W zakres usług wchodzi również pełna dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu szamba i osuszanie mokrych ścian. FAQ pytania klientów

Ile są koszty  sprzątania po zalaniu?

By całkowicie określić, jakie są koszty sprzątania po zalaniu w Tczewie, należy przeprowadzić fachową ekspertyzę. Są one określane na podstawie zniszczeń, ilości zalanych pomieszczeń i oczywiście metod pracy, jakie będą stosowane podczas prac porządkowych. Widełki cenowe sprzątania piwnicy po zalaniu Tczew rozpoczynają się od 800 zł netto dla jednego pomieszczenia.

Jak osuszyć mokre ściany po zalaniu?

Niestety, by prawidłowo wykonać osuszanie mokrych ścian mieszkania, należy udać się do specjalistów, którzy sprawnie i szybko pozbędą się zalegającej wilgoci w ścianach czy tynkach. Używane są do tego przemysłowe osuszacze o wysokiej mocy działania, przez co prace trwają szybko i są dostosowane do materiałów i osuszanego tworzywa. Kompletny proces osuszania tynków jest niezbędny także podczas budowy domu.

Najczęściej zamawiana usługa na terenie całego kraju: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%