Sprzątanie po zalaniu Tarnów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Stres związany ze sprzątaniem po zalaniu Tarnów można ograniczyć. Kastelnik usuwanie szkód po wybiciu kanalizacji 

Zalany dom w Tarnowie? Profesjonalna firma sprzątająca po zalaniach Kastelnik wykonuje usługi sprzątanie po zalaniu Tarnów, jak i w okolicznych miastach w woj. małopolskim. Od przeszło dekady przeprowadzamy specjalistyczne usuwanie szkód po zalaniach z kanalizacji za pomocą przeróżnych technik oczyszczających. Przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku zamówisz u nas usługi takie jak czyszczenie po wybiciu szamba, osuszanie budynku po zalaniu lub dezynfekcję pomieszczeń po fekaliach. Całodobowo obsługujemy wszystkie dzielnice Tarnowa tj. osiedle Westerplatte, osiedle Legionów Henryka Dąbrowskiego i inne.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu tarnów

Sprzątanie po zalaniu Tarnów — piwnice, mieszkania

Co istotne, podczas sprzątania piwnicy po zalaniu w Tarnowie – likwidację drobnoustrojów powstałych po wylaniu fekaliów – oferujemy zarówno w lokalach osób prywatnych, jak i w firmach usługowych i produkcyjnych. Przez całą dobę jesteśmy gotowi do wyjazdu i interwencyjnego czyszczenia piwnic po zalaniach na terenie całej małopolski. Mycie posadzki po wylaniu szamba wymaga również dezynfekcji pomieszczenia, śmiało możesz więc kontaktować się z nami w tej sprawie.

Czyszczenie po zalaniu fekaliami w Tarnowie — Katalog Nakładów Rzeczowych

Specjalistyczne usługi na czyszczenie po zalaniu fekaliami w Tarnowie mogą zostać rozliczone z towarzystwem ubezpieczeniowym w ramach polisy Twojej ubezpieczeniowej. Ważne, by skontaktować się z infolinią ubezpieczyciela i zgłosić mu szkodę. Wcześniej zanotuj sobie okoliczności, w jakich doszło do zalania w budynku. Może zdarzyć się, że firma ubezpieczeniowa przyśle na miejsce zdarzenia rzeczoznawcę ds. usuwania szkód po zalaniach w celu oszacowania strat. Po jego akceptacji mamy zielone światło do rozpoczęcia sprzątania po zalaniu, które możesz zamówić w firmie sprzątającej po zalaniach Kastelnik. W naszej firmie możesz zamówić kosztorys KNR związany ze sprzątaniem piwnicy po zalaniu fekaliami.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji Tarnów

Zdjęcie: czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Tarnowie © 2021 Kastelnik Studio sp. z o.o.

W ofercie firmy sprzątającej po zalaniach Kastelnik

  • Czyszczenie po zlaniu suchym lodem w mieszkaniach w Tarnowie;
  • dekontaminacja pomieszczeń po zalaniach;
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
  • restytucja mienia po zalaniu, czyli odzyskiwanie zalanych przedmiotów;
  • ozonowanie mieszkania po zalaniu;
  • dekontaminacja budynku;
  • skuteczne osuszanie zalanych ścian po awarii sieci wodociągowej;
  • utylizacja zniszczonych wodą przedmiotów wyposażenia;

Osuszanie po zalaniu wodą – suszenie ścian

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, iż wilgoć jest naszym wrogiem numer jeden. Nie inaczej jest po zalaniu piwnicy lub mieszkania wodą i nieczystościami. Jeżeli awaria była krótkotrwała mamy do czynienia z zalaniem powierzchownym. Tego typu usługi realizujemy w bardzo krótkim czasie. Sprawa ma się zupełnie inaczej, jeżeli wyciek miał miejsce np. przez trzy lub więcej dni. W takich okolicznościach dochodzi do zalania głębokiego. Przemoczeniu ulegają nie tylko tynki, ale również izolacja budynku. Bezwzględnie warto po wykonaniu czyszczenia, przeprowadzić osuszanie po zalaniu w budynku i suszenie mokrych ścian. Wilgoć może być przyczyną wielu chorób górnych dróg oddechowych. Warto więc zlecić osuszanie profesjonalistom.

usuwanie grzyba po zalaniu w tarnowie

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami Tarnów

Usuwamy szkody związane z zalanymi pomieszczeniami w trybie pilnym. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami jest w naszej ofercie od 2013 roku. Dla mieszkańców Tarnowa jesteśmy do dyspozycji 365 dni w roku, czekamy na Twój telefon. Zgłoszenie związane z czyszczeniem po zalaniach przyjmujemy przez całą dobę! Jeżeli masz pytania? Zadzwoń do firmy sprzątającej po zalaniu.

Kastelnik – najwyższa jakość czyszczenia zalanych mieszkań w Tarnowie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%