Sprzątanie po zalaniu Tarnów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Stres związany ze sprzątaniem po zalaniu Tarnów można ograniczyć. Kastelnik usuwanie szkód po wybiciu kanalizacji 

Zalany dom w Tarnowie? Profesjonalna firma sprzątająca po zalaniach Kastelnik wykonuje usługi sprzątanie po zalaniu Tarnów, jak i w okolicznych miastach w woj. małopolskim.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Od przeszło dekady przeprowadzamy specjalistyczne usuwanie szkód po zalaniach z kanalizacji za pomocą przeróżnych technik oczyszczających.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Tarnów

Dezynfekcja pomieszczenia w garażu po zalaniu w Tarnowie. Zamgławianie ULV.

Przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku zamówisz u nas usługi takie jak czyszczenie po wybiciu szamba, osuszanie budynku po zalaniu lub dezynfekcję pomieszczeń po fekaliach. Całodobowo obsługujemy wszystkie dzielnice Tarnowa tj. osiedle Westerplatte, osiedle Legionów Henryka Dąbrowskiego i inne.

Popularna usługa w firmie Kastelnik: odgrzybianie ścian w Małopolsce

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu tarnów

Sprzątanie po zalaniu Tarnów — piwnice, mieszkania

Co istotne, podczas sprzątania piwnicy po zalaniu w Tarnowie – likwidację drobnoustrojów powstałych po wylaniu fekaliów – oferujemy zarówno w lokalach osób prywatnych, jak i w firmach usługowych i produkcyjnych. Przez całą dobę jesteśmy gotowi do wyjazdu i interwencyjnego czyszczenia piwnic po zalaniach na terenie całej małopolski. Mycie posadzki po wylaniu szamba wymaga również dezynfekcji pomieszczenia, śmiało możesz więc kontaktować się z nami w tej sprawie.

Inne usługi dostępne w województwie małopolskim: sprzątanie po zgonach w Tarnowie

Całodobowe usługi ozonowania zalanych pomieszczeń

Czyszczenie po zalaniu fekaliami w Tarnowie — Katalog Nakładów Rzeczowych

Specjalistyczne usługi na czyszczenie po zalaniu fekaliami w Tarnowie mogą zostać rozliczone z towarzystwem ubezpieczeniowym w ramach polisy Twojej ubezpieczeniowej. Ważne, by skontaktować się z infolinią ubezpieczyciela i zgłosić mu szkodę. Wcześniej zanotuj sobie okoliczności, w jakich doszło do zalania w budynku. Może zdarzyć się, że firma ubezpieczeniowa przyśle na miejsce zdarzenia rzeczoznawcę ds. usuwania szkód po zalaniach w celu oszacowania strat.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Po jego akceptacji mamy zielone światło do rozpoczęcia sprzątania po zalaniu, które możesz zamówić w firmie sprzątającej po zalaniach Kastelnik. W naszej firmie możesz zamówić kosztorys KNR związany ze sprzątaniem piwnicy po zalaniu fekaliami.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji Tarnów

Zdjęcie: czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Tarnowie © 2023 Kastelnik Studio sp. z o.o.

W ofercie firmy sprzątającej po zalaniach Kastelnik

 • Czyszczenie po zlaniu suchym lodem w mieszkaniach w Tarnowie;
 • dekontaminacja pomieszczeń po zalaniach;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • restytucja mienia po zalaniu, czyli odzyskiwanie zalanych przedmiotów;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • dekontaminacja budynku;
 • skuteczne osuszanie zalanych ścian po awarii sieci wodociągowej;
 • utylizacja zniszczonych wodą przedmiotów wyposażenia;
Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Osuszanie po zalaniu wodą – suszenie ścian

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, iż wilgoć jest naszym wrogiem numer jeden. Nie inaczej jest po zalaniu piwnicy lub mieszkania wodą i nieczystościami. Jeżeli awaria była krótkotrwała mamy do czynienia z zalaniem powierzchownym. Tego typu usługi realizujemy w bardzo krótkim czasie. Sprawa ma się zupełnie inaczej, jeżeli wyciek miał miejsce np. przez trzy lub więcej dni. W takich okolicznościach dochodzi do zalania głębokiego.

Przemoczeniu ulegają nie tylko tynki, ale również izolacja budynku. Bezwzględnie warto po wykonaniu czyszczenia, przeprowadzić osuszanie po zalaniu w budynku i suszenie mokrych ścian. Wilgoć może być przyczyną wielu chorób górnych dróg oddechowych. Warto więc zlecić osuszanie profesjonalistom.

usuwanie grzyba po zalaniu w tarnowie

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami Tarnów

Usuwamy szkody związane z zalanymi pomieszczeniami w trybie pilnym. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami jest w naszej ofercie od 2013 roku. Dla mieszkańców Tarnowa jesteśmy do dyspozycji 365 dni w roku, czekamy na Twój telefon. Zgłoszenie związane z czyszczeniem po zalaniach przyjmujemy przez całą dobę! Jeżeli masz pytania? Zadzwoń do firmy sprzątającej po zalaniu.

Osuszanie budynków po zalaniu zmówisz również w miastach:

 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Miechów
 • Mszana Dolna
Kastelnik, osuszanie piwnicy po zalaniu z certyfikatem IICRC.

Osuszanie pomieszczeń w piwnicy po zalaniu z certyfikatem IICRC.

Kastelnik – najwyższa jakość czyszczenia zalanych mieszkań w Tarnowie.

FAQ - baza wiedzy dla mieszkańców Tarnowa

Zastanawiasz się jak usunąć nieprzyjemny zapach po zalaniu mieszkania? Wybicie kanalizacji to jedna z najczęstszych usterek powodujących zalanie, która powoduje, że powietrzu unosi się uporczywy smród fekaliów. Technicy sprzątania zalanych miejsc znają skuteczny sposób na wszystkie niechciane zapachy, a jest nim ozonowanie pomieszczeń. Ozon nie tylko likwiduje bakterie i zarazki, ale jest też doskonałą formą dezodoryzacji pomieszczeń. Sprawdź, jakie pytania o czyszczenie po zalaniu najczęściej zadają mieszkańcy Tarnowa.

Sprzątanie Tarnów

Jak osuszyć pomieszczenie po zalaniu?

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu to ważny etap usuwania zawilgocenia. Nadmiar wilgoci skutkować może powstaniem grzyba na ścianie, dlatego technicy wykonują pomiar wilgoci ścian i osuszanie pomieszczeń specjalnymi osuszaczami do usuwania wilgoci ze ścian. Ten etap kończy się zwykle ozonowaniem.

Gdzie wyrzucić zniszczone rzeczy po zalaniu?

Zniszczonych sprzętów i gabarytów po zalaniu nie wolno wyrzucać do lasu czy na śmietnik przed blokiem. Niektóre z tych przedmiotów mogą być skażone fekaliami. Najlepiej przekazać je pracownikom firmy sprzątającej, którzy przewiozą je do utylizacji w miejscu wyznaczonym przez władze miasta.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%