Sprzątanie po zalaniu Tarnobrzeg

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Tarnobrzegu. Osuszanie mokrych ścian po wybiciu kanalizacji — skuteczna dezynfekcja nieczystości

Kiedy znajdziesz się w sytuacji, w której fekalia opanowały Twój dom, możesz się zastanawiać, gdzie znaleźć skuteczną pomoc. Firma sprzątająca Kastelnik oferuje sprzątanie po zalaniu Tarnobrzeg na terenie woj. podkarpackiego od 2013 r. Proponujemy liczne usługi w zakresie likwidacji szkód po wybiciu fekaliów lub awarii wody zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Nasze prace skupiamy na realizacji usług porządkowych związanych z likwidacją skutków powodzi oraz osuszaniu budynków po zalaniu. Na terenie województwa podkarpackiego oferujemy gruntowne całodobowe sprzątanie po zalaniach każdego typu. Jako profesjonaliści realizujemy usługi  przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

W naszej ofercie oferujemy następujące usługi:

 • sprzątanie domu po zalaniu Tarnobrzeg i w powiecie tarnobrzeskim: Nowa Dęba, Baranów Sandomierski;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w piwnicy budynku;
 • czyszczenie suchym lodem po zalaniu fekaliami;
 • dezynfekcja pomieszczeń po nieczystościach;
 • osuszanie po zalaniu;
 • profesjonalne ozonowanie po zalaniu;
 • wynoszenie i utylizacja zalanych przedmiotów.

sprzątanie domu po zalaniu Tarnobrzeeg

Sprzątanie po zalaniu w Tarnobrzegu — jakość z certyfikatem

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Tarnobrzegu warto zlecić dobremu fachowcowi. Wyżej przedstawione usługi to specjalistyczne prace, które wymagają nie tylko fachowej wiedzy na temat technik osuszania, ale również dużego doświadczenia w dezynfekcji po fekaliach.

W Tarnobrzegu jest wiele firm oferujących sprzątanie po zalaniu, ale warto wybrać najlepszych na rynku specjalistów z bogatym doświadczeniem popartym certyfikatami i opiniami klientów. Zwłaszcza kiedy planujemy restytucję zalanego mienia oraz bezpieczny powrót do domu.

certyfikat sprzątanie po zalaniu kastelnik 2021

Jakie są etapy dezynfekcji mieszkania po zalaniu?

Jesienny czas oznacza wzmożoną ilość opadów, a to może być jeden z najczęstszych powodów zalań i podtopień mieszkań i lokali gospodarczych. Jak wiadomo zalanie piwnicy czy wybicie kanalizacji może przydarzyć się każdemu.

Kiedy to nam zdarzy się taki wypadek, nie trzeba panikować. Najważniejsze jest szybkie zareagowanie i niezwłoczne skontaktowanie się z profesjonalną firmą, która zajmuje się sprzątaniem i dezynfekcją lokali po zalaniu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Specjaliści, np. fachowcy z naszej firmy Kastelnik szybko i skutecznie przeprowadzą gruntowne porządki, włączając w etapy czyszczenia po zalaniu dodatkowe specjalistyczne metody, np. ozonowanie czy czyszczenie suchym lodem.

Specjaliści ekspresowo znajdą powód zalania, nie tylko dzięki doświadczeniu, ale i skutecznym metodom i profesjonalnym sprzętom. Ich doświadczenie pozwoli uchronić dom lub lokal przed ewentualnie nawracającą sytuacją.

Podsumowując, najważniejsze etapy sprzątania zalanego domu to:

 • wypompowanie wody z piwnicy;
 • oczyszczenie posadzki z nieczystości;
 • wstępna dezynfekcja pomieszczenia za pomocą ozonu;
 • segregacja zniszczonych przedmiotów;
 • odzyskiwanie wyposażenia za pomocą urządzeń Cold Jet;
 • ozonowanie skażonych przedmiotów;
 • sprzątanie po zalaniu wraz z ozonowaniem;
 • podpisanie protokołu zakończenia prac;
 • wystawienie certyfikatu dezynfekcji.

czyszczenie po zalaniu suchym lodem

Czyszczenie po zalaniu suchym lodem – technologia XXI wieku

Czyszczenie po zalaniu to często skomplikowany proces. Nie inaczej jest w zalanych domach na terenie miasta Tarnobrzeg. Jeżeli w zalanym pomieszczeniu brakuje odpływu, wówczas konieczne jest użycie specjalnego  sprzętu.

W firmie Kastelnik w takich przypadkach sięgamy po metodę czyszczenia suchym lodem zalanego pomieszczenia. Polega ona na wykorzystaniu dwutlenku węgla w postaci stałej w niskiej temperaturze sięgającej aż -79 stopni Celsjusza.

Zmrożone cząsteczki  dwutlenku węgla wypuszczane są przez specjalne generatory. Uderzają w zabrudzone miejsca, co sprawia to, że brud szybko się wykrusza. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji suchym lodem to bezpieczna i innowacyjna metoda, która znakomicie przyspiesza wszystkie etapy prac porządkowych w zalanym budynku.

Dezynfekcja po fekaliach i nieczystościach w powiecie tarnobrzeskim

Kolejnym etapem profesjonalnego czyszczenia po zalaniu jest dezynfekcja po fekaliach oraz odkażanie posadzki z nieczystości To niesłychanie ważny krok sprzątania dla zdrowia mieszkańców skażonego budynku. W tym czasie używane są urządzenia do odkażania za pomocą suchej mgły.

Zamgławianie po zalaniu to etap dezodoryzacji połączonej z odkażaniem nadtlenkiem wodoru. To złożony proces, który pomaga szybko pozbyć się bakterii po fekaliach np. pałeczki okrężnicy (łac.escherichia coli). A ta niestety często pojawiają się po wybiciu nieczystości z szamba, a nawet zwykłej wody z rur w bloku mieszkalnym.

Ozonowanie zalanych pomieszczeń pod stałym nadzorem wysokości stężenia ozonu

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Finalizacją prac sprzątających jest oczywiście ozonowanie zalanych pomieszczeń, czyli neutralizowanie nieprzyjemnych woni przy pomocy ozonu. Jest to ważny element sprzątania, dzięki któremu możemy pozbyć się ewentualnych grzybów czy pleśni.

Jest oczywiście w pełni bezpieczny dla zdrowia mieszkańców. Metoda opiera się na użyciu naturalnego ozonu, więc nie ma złego wypływu na ekologię.

skuteczne czyszczenie po zalaniu w domu

Dekontaminacja zalanego domu w Tarnobrzegu

Dekontaminacja domu po zalaniu w Tarnobrzegu to proces, którego celem jest usunięcie z zalanych pomieszczeń drobnoustrojów i szkodliwych toksyn. Sprzątanie po zalaniu w powiecie tarnobrzeskim można wykonać samodzielnie lub zlecić firmie sprzątającej.

Wybór zależy od Ciebie. Po wybiciu fekaliów patogeny znajdują się wszędzie – na ścianach, zalanych meblach i urządzeniach gospodarczych w piwnicy. W tym wypadku oczywiście niezbędnie konieczne jest dokładne usunięcie ich w jak najkrótszym czasie.

Wybierz rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom:

 • usuwanie wody z piwnicy po zalaniu;
 • sprzątanie mieszkania po zalaniu w Tarnobrzegu suchym lodem;
 • czyszczenie piwnicy po zalaniach;
 • usuwanie zapachu fekaliów;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w powiecie tarnobrzeskim, w miastach: Baranów Sandomierski, Nowa Dęba;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami;
 • skuteczne czyszczenie po zalaniu w domu;
 • doczyszczanie posadzki po odchodach;
 • sprzątanie po wybiciu szamba;
 • neutralizacja zapachów za pomocą ozonu;
 • utylizacja mebli zniszczonych po wybiciu kanalizacji.

Czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji Tarnobrzeg

Sposoby na efektowne czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Tarnobrzegu zostały wypracowane w firmie Kastelnik w przeciągu ostatniej dekady.

Wymienić wśród nich warto wszystkie czynności, które wykonujemy, aby pomieszczenie zostało poddane dekontaminacji w szybki i bezpieczny sposób. To na przykład osuszanie po zalaniu, dezynfekcję pokojów w budynku, utylizację zniszczonego mienia i odzyskiwanie wyposażenia, a także ozonowanie piwnicy. W Tarnobrzegu oferujemy także specjalistyczne czyszczenie po zalaniu suchym lodem.

Jakie są zalety sprzątania po zalaniu suchym lodem?

 • Oszczędność – koszty czyszczenia suchym lodem zalanych pomieszczeń, są dużo niższe, w porównaniu z tradycyjnymi metodami sprzątania chemią;
 • Ekologia – w trakcie mycia suchym lodem nie powstają odpady wtórne, co w przypadku sprzątania zalanego mieszkania jest istotne. Nie chcemy dodatkowo przemaczać zawilgoconej podłogi.
 • Skuteczność – suchy lód to gwarancja na dokładnie wymycie posadzki po fekaliach. Oczyszczanie zalanych powierzchni tą metodą to najbardziej skuteczny sposób na odzyskanie pomieszczenia do ponownego użytkowania.

Całodobowe usługi sprzątania po zalaniu, dostępne są również w miastach:

dezynfekcja po zalaniu fekaliami podkarpackie

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zalane mieszanie? Z nami szybko możesz zlikwidować wilgoć nie tylko na podłogach, ale również wykonać profesjonalne sprzątanie po zalaniu. Od czego zacząć, kiedy w głowie kłębi się mnóstwo pytań i brak na nie odpowiedzi. W kilku zdaniach poniżej chcemy udzielić Państwu kilku najważniejszych informacji na najczęściej zadawane pytania. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie jak najszybsze odzyskanie zalanego domu, dlatego oferujemy konkurencyjne stawki na szeroką gamę usług związanych z usuwaniem szkód spowodowanych przez wyciek wody.

Co daje dezynfekcja po fekaliach?

Zabieg odkażania po zalaniu polega na likwidacji niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Wykonywać możemy je z zastosowaniem zamgławiania suchą mgłą, czy też ozonowania. Najlepiej w tym celu zatrudnić profesjonalną ekipę.

Jak usunąć drobnoustroje po zalaniu nieczystościami?

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu eliminuje groźne drobnoustroje. Zabieg odkażania polega na wszechstronnym likwidowaniu niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Wykonywać ją możemy z zastosowaniem zamgławiania suchą mgłą, czy też ozonowania. Najlepiej w tym celu zatrudnić profesjonalną ekipę.

Kastelnik - czas na sprzątanie w Tarnobrzegu!

Kastelnik, to rodzinna firma oferująca kompleksowe usuwanie szkód po zalaniu wodą lub fekaliami. W Tarnobrzegu oferujemy różnorodne usługi, które mogą pomóc w odzyskaniu zalanego budynku po powodzi, w tym odkażanie, usługi osuszania, restytucji mebli, odzyskiwania i renowacji rzeczy z zalanej piwnicy. Jeżeli szukasz rzetelnej firmy sprzątającej po zalaniach w Tarnobrzegu,  zadzwoń na całodobową linię telefoniczną po bezpłatną konsultację. Działamy w całym województwie podkarpackim, oferujemy bezpłatny dojazd do klientów. Usuwanie szkód po zalaniu i powodzi – najlepsza jakość w mieście! Sprawdź sam już dziś!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%