Sprzątanie po zalaniu Szczecinek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Szczecinek. Jaki sprzęt należy posiadać do wyczyszczenia domu po awarii kanalizacji?

Zajmujemy się szkodami dotyczącymi awarii kanalizacji od 2013 roku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz dobrej jakości urządzeniom możemy zaoferować w całym województwie zachodniopomorskim usługi tj. sprzątanie po zalaniu Szczecinek. Oferujemy usuwanie szkód po zalaniu wodą w powiecie szczecineckim, w miastach Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Błyskawiczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji to szereg czynności z zastosowaniem wysokiej jakości chemii i certyfikowanych urządzeń do sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń, a m.in.:

 • przemysłowe generatory ozonu o mocy od 32 do 200 g/h;
 • fumigatory do produkcji suchej mgły;
 • mierniki wilgotności zalanych ścian;
 • motopompy do wypompowywania wody.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Szczecinek

Jesteśmy jedną z najczęściej polecanych firm sprzątających w północno-zachodniej Polsce. Nie tylko specjalistyczny asortyment podczas realizacji tj. czyszczenie po zalaniu jest istotny przy usuwaniu szkód po awarii kanalizacji. Ważne jest także doświadczenie techników firmy Kastelnik oraz szkolenia, w których oni uczestniczą. Działania takiej jak odgrzybianie mokrych ścian i osuszanie budynków oferujemy całodobowo na terenie całego miasta, a m.in. w takich dzielnicach Szczecinka jak np.: Chyże, Bugno.

Sprzątanie po zalaniu Szczecinek – ile kosztuje?

Gwarantujemy, że wszystkie prace zostaną wykonane terminowo – sprzątanie mieszkania po zalaniu w Szczecinku nie jest tu wyjątkiem. Koszty dotyczące specjalistycznego czyszczenia są różne, ostateczna cena zależy od ilości rozlanych fekaliów oraz ilości przedmiotów do utylizacji.

Ceny sprzątania po zalaniu wahają się od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych. W ramach kompleksowych prac przedsiębiorstwo Kastelnik wykonuje m.in. osuszanie po zalaniu, czy odgrzybianie mokrej ściany.

sprzątanie po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: sprzątanie domu po wybiciu kanalizacji © 2023 Kastelnik

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Profesjonalna dezynfekcja, która ma na celu wyeliminowane potencjalnie chorobotwórczych związków, jest zawsze wliczana w koszt proponowanej usługi. Podczas wyceny, bierzemy zawsze pod uwagę wielkość skażonej powierzchni oraz ilość roboczo godzin, jaką należy przeznaczyć na usunięcie skutków zalania.

Na wstępnie, należy sprawdzić, czy jest konieczne wypompowywanie wody z piwnicy. Śmiało, można jednak powiedzieć, że sprzątanie po zalaniu w Szczecinku kosztuje minimalnie 800 zł. To cena za podstawową dezynfekcję, od której zawsze zaczynamy nasze prace.

Jak wykonać ozonowanie mieszkania po zalaniu?

Podkreślić trzeba przede wszystkim to, że zabieg dezynfekcji ozonem powinien być wykonywany przez profesjonalistów. Niezbędne do tego jest uczestnictwo w specjalistycznym szkoleniu z ozonowania, a następnie zakup odpowiedniego sprzętu.

Ozonowanie mieszkań po zalaniu w Szczecinku świadczone jest za pomocą przemysłowych generatorów ozonu. To bardzo ważny etap dezynfekcji budynku. Emitowany ozon w formie lotnej jest w stanie dotrzeć do wszystkich, nawet tych trudno dostępnych miejsc.

ozonowanie pomieszczenia mieszkalnego po zalaniu fekaliami

Zdjęcie: ozonowanie pomieszczeń piwnicy po zalaniu fekaliami © 2023 Kastelnik

Fachowcy realizujący odkażanie ozonem muszą zabezpieczyć się za pomocą środków ochrony osobistej. Poza technikami firmy Kastelnik na miejscu nie mogą przebywać osoby trzecie. Profesjonalne urządzenia do emisji ozonu są równomiernie rozkładane na płaskich powierzchniach w całym budynku.

Na koniec warto wspomnieć, iż jeśli zabieg trwa 100 minut, tyle samo czasu trzeba odczekać, aby móc ponownie w bezpieczny sposób korzystać z pomieszczenia. Po wykonaniu dezynfekcji lokalu firma Kastelnik wystawia certyfikat na wykonane usługi.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Osuszanie domu po zalaniu na terenie woj. zachodniopomorskiego!

W sytuacji, gdzie dojdzie do podtopienia czy powodzi, konieczne jest jak najszybsze pozbycie się wody. Często, po wypompowaniu wody z zalanego domu wydaje się nam, że pozbyliśmy się już problemu. Nic bardziej mylnego, pozostaje bowiem wilgoć na ścianach, co stanowi duży problem dla naszego zdrowia i konstrukcji całego budynku.

Już teraz wiesz, dlaczego konieczne jest zastosowanie zabiegu osuszania. Suszenie mokrych ścian wykonuje się z użyciem profesjonalnych urządzeń do osuszania. Sprzęt ten można oczywiście wypożyczyć do użytku domowego w jednej z lokalnych firm, działających w Twoim mieście.

Warto podkreślić, iż jeżeli nie osuszymy dokładnie ścian naszego budynku, będziemy mierzyć się z grzybem i pleśnią. Gdy wykwity pojawią się na ścianie, będziesz musiał dodatkowo zamówić odgrzybianie wybranych elementów budynku.

osuszanie budynków po zalaniu Zachodniopomorskie

Zdjęcie: certyfikat IICRC na osuszanie budynków po zalaniu – woj. zachodniopomorskie © 2023 Dorota Kastelnik

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik – gwarancja korzyści:

 • sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Szczecinku oraz Borne Sulinowo.
 • doczyszczanie podłogi po fekaliach;
 • czyszczenie po zalaniu w powiecie szczecineckim, w miastach Barwice, Biały Bór.
 • dezynfekcja mieszkania po zalaniu nieczystościami;
 • usuwanie odoru po nieczystościach;
 • zamgławianie domu;
 • ozonowanie mieszkań po zalaniu wodą;
 • wypompowywanie wody z garażu lub piwnicy;
 • utylizacja skażonego wyposażenia mieszkania;
 • mycie ścian i pomiar wilgoci;
 • odgrzybianie mieszkań;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • czyszczenie piwnicy po awariach wodnych.

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu oraz inne usługi porządkowe realizujemy również w miastach:

 • Barlinek
 • Białogard
 • Choszczno
 • Darłowo
 • Drawsko

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Czy dezynfekcja po zalaniu pomoże w usunięciu drobnoustrojów?

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu eliminuje groźne drobnoustroje. Zabieg odkażania polega na wszechstronnym likwidowaniu niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Wykonywać ją możemy z zastosowaniem zamgławiania suchą mgłą, czy też ozonowania. Najlepiej w tym celu zatrudnić profesjonalną ekipę.

Czy muszę kupić sprzęt do osuszania?

Specjalistyczny sprzęt do osuszania można wypożyczyć u lokalnej firmie oferującej usuwanie szkód po zalaniu. Nie ma potrzeby kupować urządzeń do osuszania za kilka tysięcy złotych. Cena wynajmu jest przystępna, zaczyna się od 40 zł.

 

obszar działania firmy Kastelnik - Szczecinek, Zachodniopomorskie

Zdjęcie: obszar działania firmy sprzątającej Kastelnik © 2023 Szczecinek

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Szczecinku 7/24

Zaskoczyła Cię awaria kanalizacyjna? Od teraz możesz liczyć na naszą pomoc! Oferujemy czyszczenie domu po wybiciu kanalizacji, a działamy przez 365 dni w roku. Każdego dnia nasi konsultanci odbierają liczne telefony w sprawie specjalistycznego sprzątania. Bez względu na lokalizację, dezynfekcja po zalaniu fekaliami na terenie zachodniopomorskiego wykonywana jest zawsze z zachowaniem procedur bezpieczeństwa Kastelnik. Nie uznajemy pół środków, zawsze stawiamy na jakości sprzętu i skuteczność środków do odkażania. Rozlane na podłodze fekalia to prawdziwa bomba biologiczna, a my dobrze wiemy co z nią zrobić! Zapytaj o bezpłatną wycenę!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Szczecinku!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%