Sprzątanie po zalaniu Szczecin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Szczecin. Jakie atrybuty powinien posiadać pracownik usuwający skutki awarii kanalizacji podczas pracy?

Doczyszczanie posadzki, czy mycie to czynności, które są wykonywane w przypadku pojawienia się fekaliów. Sprzątanie po zalaniu Szczecin i województwo zachodnio-pomorskie świadczone jest przez rodzinne przedsiębiorstwo Kastelnik z dużą uwagą na aspekt bezpieczeństwa. Jest on bardzo ważny ze względu na występujące w nieczystościach chorobotwórcze patogeny. Niezbędne do usługi czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest wówczas zastosowanie m.in.:

 • ochronne maski pełnotwarzowe z filtrami;
 • jednorazowe rękawice ochronne;
 • kombinezon ochronny poziom ochrony II;
 • kamizelka ostrzegawcza odblaskowa.

Do realizacji dezynfekcja po zalaniu Szczecin stosuje się wyłącznie atestowane preparaty chemiczne oraz certyfikowane urządzenia. Działania firmy Kastelnik są prowadzone na terenie całego miasta, a m.in.:  Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód.

Sprzątanie po zalaniu Szczecin – jak zamówić?

Bez względu na to czy mamy do czynienia z powodzią, czy też awarią sieci kanalizacyjnej musimy zadbać odpowiednie czyszczenie. Sprzątanie po zalaniu w Szczecinie wykonywane jest, by usunąć szkodliwe mikroorganizmy rozprzestrzenione po skażonym pomieszczeniu. Pamiętać tutaj należy o tym, że bez odpowiedniego zabezpieczenia lepiej nie zabierać się za ten zabieg samodzielnie. Grozi to nam narażeniem się na działanie wirusów, bakterii i grzybów. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji można zamówić dzwoniąc na całodobową infolinię telefoniczną firmy Kastelnik. Można także to zrobić poprzez formularz kontaktowy widniejący na stronie www. 

Jak wygląda czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Szczecinie?

Działania polegające na usuwaniu skutków zalania są przeprowadzane w trakcie realizacji czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Szczecinie. Należą do nich przede wszystkim: likwidowanie szerzących się nieczystości oraz dezynfekcja. Po pozbyciu się fekaliów stosuje się osuszanie po zalaniu. Powinno być ono nieodrębnym elementem każdego zlecenia sprzątanie po wybiciu kanalizacji. Jest to ważne ze względu na zagrożenie wynikające z zawilgocenia pomieszczeń. Domowe grzyby wpływają negatywnie na stan naszego zdrowia i pogłębiają choroby układu oddechowego. Dezynfekcje ozonem  wykonuje się w celu odkażenia ścian, powierzchni i powietrza. Usuwane są wówczas niebezpieczne patogeny. Ozonowanie po zalaniu świadczy firma Kastelnik z wykorzystaniem przemysłowych generatorów ozonu. Wykorzystując je, trzeba korzystać ze środków ochrony osobistej. 

Dogłębna dezynfekcja. Zamgławianie po zalaniu 

Należy wspomnieć jeszcze  jednej formie dezynfekcji, jaką jest zamgławianie po zalaniu. Ma ono podobne działanie co ozon. Jest jednak wykonywane z użyciem innego urządzenia – fumiagtora. Emitowana z niego jest sucha mgła z czynnym nadtlenkiem wodoru. Forma lotna jest tutaj ważna do podkreślenia, ponieważ dzięki temu dostaje się do wszystkich miejsc. Nawet tych niewidocznych dla ludzkiego oka. Zabiegu odkażania na sucho podejmować się powinny wyłącznie wyszkolone w tym celu osoby. Wówczas nie narażamy się na niepoprawne jego wykonanie. 

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik dezynfekującej po awariach wodnych:

 • sprzątanie po zalaniu Szczecin;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie na sucho;
 • czyszczenie po wybiciu szamba;
 • sprzątanie po zalaniu fekaliami;
 • mycie po zatkaniu kanalizacji wodnej;
 • osuszanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie uciążliwego smrodu po fekaliach;
 • likwidowanie szkodliwych mikroorganizmów;
 • dezynfekcja mechaniczna;
 • opróżnianie mieszkań po zalaniu mieszkania nieczystościami.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Czy po zalaniu muszę wzywać Straż Pożarną?

Straż Pożarną po zalaniu wzywamy tylko w sytuacjach związanych z zagrożeniem życia lub z awarią, która nastąpiła poza naszym budynkiem. Jeśli z problemem możemy poradzić sobie samodzielnie lub z pomocą profesjonalnej firmy świadczącej sprzątanie po zalaniu, Straży Pożarnej nie powinniśmy wzywać.

Czy dezynfekcja po zalaniu jest konieczna?

Do trzech godziny po wylaniu szamba w domu, czy awarii kanalizacji, powinniśmy od razu przejść do usuwania chorobotwórczych drobnoustrojów, czyli do dezynfekcji. Odkażanie jest konieczne, by móc znów bezpiecznie korzystać z zalanego pomieszczenia.

Dezodoryzacja pomieszczeń po zalaniu - całodobowa pomoc

Sprzątanie po zalaniu w Szczecinie to usługa kompleksowa. Nie polega tylko na usunięciu nieczystości, czy wypompowywaniu wody. Niezbędna także okazuje się być dezynfekcja oraz dezodoryzacja. Likwidowanie nieprzyjemnych zapachów może być realizowane podczas ozonowania po zalaniu. Zabieg ten usuwa je na stałe, a nie tak, jak popularne aerozole tylko maskuje. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty przedsiębiorstwa Kastelnik, które specjalizuje się w sprzątaniu po zalaniach. Czekamy na telefony!

Pragniemy poinformować, iż oferujemy również specjalistyczne sprzątanie po zgonach Szczecin.

Kastelnik – czas na sprzątanie!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%