Sprzątanie po zalaniu Świnoujście

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Świnoujściu. Czy niezbędna jest dezynfekcja mieszkania po wybiciu kanalizacji?

Czy woda zalała Twoją nieruchomość? Nie przejmuj się tym, jest dla Ciebie dobre rozwiązanie. Oferujemy pełną pomoc przy realizacji usługi tj. sprzątanie po zalaniu Świnoujście.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie szkód po zalaniu w woj. zachodniopomorskim świadczymy od 2013 roku z zachowaniem wypracowanych norm i procedur sanitarnych.

Nieusunięcie skutków po różnego rodzaju zalaniach może prowadzić do poważnych konsekwencji dla bezpieczeństwa konstrukcji budynku. Szkody po zalaniu domu wodą mogą obejmować m.in.:

 • zawilgocenie ścian i powstanie grzyba;
 • rozprzestrzenianie się chorobotwórczych patogenów;
 • choroby układu oddechowego;
 • nieprzyjemny zapach nieczystości unoszący się w powietrzu;
 • zagrożenie bakteriologiczne dla mieszkańców.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Świnoujście

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Świnoujście

W mieście Świnoujście, zlokalizowanym na terenie województwa zachodniopomorskiego czyszczenie mieszkania po wybiciu kanalizacji nie odbędzie się bez użycia sprawdzonych metod doczyszczania posadzek i dezynfekcji całego mieszkania. Nie możemy również zapomnieć o odpowiedniej utylizacji zniszczonych przez wodę przedmiotów.

Inne usługi dostępne w województwie zachodniopomorskim: Sprzątanie po zmarłych Szczecin

Kastelnik często używa do sprzątania po zalaniu atestowanych preparatów chemicznych i certyfikowanych urządzeń odkażających. Na koniec wystawiamy fakturę i certyfikat dezynfekcji. Naszym celem jest pomoc w usunięciu skutków zalania domu nieczystościami w jak najkrótszym czasie.

Gdzie nas znajdziesz? Kastelnik Usługi Zachodniopomorskie

obszar działania firmy sprzątającej Kastelnik - Świnoujście

Zdjęcie: teren działania firmy sprzątającej Kastelnik w mieście Świnoujście © 2023

Zalany fekaliami dom w Świnoujście? Oferujemy profesjonalne, szybkie i skuteczne usługi sprzątania po fekaliach na terenie woj. zachodniopomorskiego, dzięki czemu nie musisz się martwić o proces dezynfekcji domu. Obszar działania naszej firmy sprzątającej obejmuje całe miasto Świnoujście, a m.in.: Chorzelin, Warszów, Łunowo, Przytór i Osiedle Zachodnie.

Sprzątanie po zalaniu Świnoujście – jaka jest cena usługi?

Wyliczając całkowity koszt usługi tj. sprzątanie mieszkania po zalaniu w Świnoujście, specjalistyczne firmy sprzątające biorą pod uwagę następujące czynniki:

 • stopień zalania budynku;
 • ilość szkód spowodowanych przez wodę;
 • ilość pomieszczeń do wyczyszczenia;
 • ilość ścian do wysuszenia
 • ilość przedmiotów do utylizacji;
 • termin realizacji usługi tj. sprzątanie domu po zalaniu fekaliami. 
sprzątanie piwnicy po wylanych fekaliach

Zdjęcia: sprzątanie piwnicy po wylanych na podłodze fekaliach © 2023 Kastelnik

Osuszanie zalanych budynków i pomiar wilgotności ścian

Jesteśmy dostępni przez cały rok, aby nie tylko wysuszyć Twój dom, ale także zlikwidować wszelkie zarazki i bakterie, które mogły przeniknąć  na podłogę podczas wylania fekaliów. Stąd każda awaria kanalizacji w domu  powinna być wyceniana indywidualnie. Tylko czasami musimy wykonać np. wypompowywanie wody z piwnicy i suszenie podłóg z nawierceniem podłogi.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

U nas możesz zawsze zamówić bezpłatną wycenę, którą wyślemy ci na e-mail w kilkanaście minut od zgłoszenia awarii. Cena dezynfekcji po zalaniu rozpoczyna się od 699 zł. W ramach wykonywanych prac przeprowadzane jest m.in.: odkażanie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru lub ozonowanie. 

certyfikat osuszanie zachodniopomorskie

Zdjęcie: osuszanie domów z gwarancją jakości © 2023 Dorota Kastelnik

Czy dezynfekcja po zalaniu jest konieczna?

W zalanym fekaliami pomieszczeniu, często znajduje się mnóstwo bakterii, wirusów i grzybów. Jeśli chcemy się przed nimi uchronić, powinniśmy wykonać dogłębne odkażanie wszystkich powierzchni. Nie możemy także zapomnieć o dobrej jakości powietrza w naszym domu – to podstawa naszego zdrowia.

Czy istnieją metody dezynfekcji, które eliminują również nieprzyjemne zapachy? Owszem, tak. Jednym z nich jest zamgławianie mieszkań po zalaniu wodą suchą mgłę z aktywnym nadtlenkiem wodoru.

Gaz ze środkiem biobójczym  rozprzestrzenia się za pomocą specjalistycznych fumigatorów. Dociera we wszystkie zakamarki i usuwa groźne zarazki.  Dzięki temu trafia on we wszystkie, nawet te trudno dostępne miejsca. Do wykonywania tego typu dezynfekcji potrzebne jest posiadanie specjalistycznych szkoleń i certyfikowanych urządzeń do zamgławiania.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Sprzątanie łazienki po zalaniu fekaliami w mieście Świnoujście

Pomieszczenia mieszkalne, które użytkujemy na co dzień, są ważnym elementem naszego życia. Dlatego tak trudno jest nam sobie wyobrazić funkcjonowanie bez łazienki. Niestety, ale po zalaniu fekaliami zostajemy w pewien sposób zablokowani. Pod żadnym pozorem nie powinnyśmy czyścić łazienki po nieczystościach bez zastosowania środków ochrony osobistej.

Sprzątanie łazienki po zalaniu fekaliami w Świnoujściu to także liczne zagrożenia, które czają się w zakamarkach. Mowa tu o  chorobotwórczych drobnoustrojach. Najlepiej do tego typu prac zatrudnić profesjonalną ekipę sprzątającą, która zna się na usuwaniu szkód po zalaniu domu fekaliami. 

nie wyrzucaj śmieci do lasu

Zdjęcie: #OdpowiedzialanaUtylizacja © 2023 Kastelnik

Oferta firmy Kastelnik na całodobowe usuwanie skutków zalania

 • sprzątanie mieszkania po zalaniu w Świnoujściu;
 • kompleksowe czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • doczyszczanie posadzki po zalaniu fekaliami;
 • usuwanie nieprzyjemnego odoru po nieczystościach;
 • skuteczne odgrzybianie po zalaniu;
 • gruntowne osuszanie po zalaniu;
 • odkażanie i sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • mycie po awariach szamba suchym lodem;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • opróżnianie mieszkań po awariach kanalizacyjnych;
 • ozonowanie i zamgławianie zalanych pomieszczeń.

Usługa sprzątania piwnic po zalaniu dostępna jest również w miastach:

 • Barlinek
 • Białogard
 • Choszczno
 • Darłowo
 • Dębno
 • Szczecinek
 • Świdwin
 • Trzebiatów
 • Wałcz
 • Złocieniec

Świnoujście, firma sprzątająca z tradycjami, Kastelnik

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Jaki rodzaj odkażania jest bezpieczny?

Wiele profesjonalnych firm sprzątających uważa zamgławianie pomieszczeń nadtlenkiem wodoru za bezpieczną technikę odkażania. Metoda ta jest nie tylko skuteczna, ale i dostępna w przystępnej cenie. Sucha mgła dociera do trudno dostępnych miejsc i usuwa chorobotwórcze bakterie, grzyby i roztocza. Poprawia jakość powietrza oraz nie przemacza dokumentów, tapicerki i ścian. Korzyści szczególnie powinni odczuć astmatycy oraz alergicy.

Gdzie w Zachodniopomorskim można zamówić sprzątanie domu po zalaniu?

Na terenie województwa zachodniopomorskiego działa wiele firm świadczących usługi na sprzątanie mieszkań po zalaniu. Dzwoniąc na interwencyjny numer alarmowy tel. 735-960-510, możesz szybko zamówić np. usługę czyszczenia i dezynfekcji domu po zalaniu fekaliami oraz osuszania ścian po wybiciu kanalizacji. Telefon alarmowy w firmie Kastelnik czynny jest przez całą dobę.

usuwanie szkód po zalaniu

Czy zostałeś zalany? Zaufaj profesjonalistom z firmy Kastelnik

Kastelnik to ogólnopolska firma sprzątająca z dużym doświadczeniem w usuwaniu szkód po awarii kanalizacji i powodzi w domu. Sprzątanie po zalaniu w mieście Świnoujście warto powierzyć zgranej ekipie. Z nami walka z fekaliami jest łatwa i bezstresowa! Nasi technicy zawsze chętnie pomagają osobom poszkodowanym przez siły natury. Od wielu lat oferujemy usługi, które nie ograniczają się wyłącznie do wydobycia wody z zalanej piwnicy.

Często nasi klienci potrzebują pomocy przy takich pracach jak: ozonowanie pomieszczeń, czyszczenie suchym lodem czy suszenie mokrych ścian. Skorzystać także możesz z bezpłatnej wyceny, którą nasi eksperci wykonają w zaledwie kilkanaście minut. Zachęcamy serdecznie do kontaktu telefonicznego – zapraszamy!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Świnoujście!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%